Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dante's Inferno

Visceral Games EA PS3 X360 PSP

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
358 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryan Napisany 15 grudnia 2008 - 10:41

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Czyli gra wreszcie potwierdzona.
SD: http://www.gametrail...ayer/43685.html
HD: http://www.gametrail...ayer/43684.html
Z trailera nie wynika nic, poza tym, że ga będzie bluźniercza, brutalna i... brązowa.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 12:53

  • 0

#2 Godot Napisany 15 grudnia 2008 - 11:03

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie biorę, chocby była to gra na 10/10... Nie wyobrażam sobie miec napisu Dante na półce z grami :bue:
  • 0

#3 Ryan Napisany 15 grudnia 2008 - 11:06

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
A masz jakieś DMC? ;P
  • 0

#4 Godot Napisany 15 grudnia 2008 - 11:08

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Oczywiście, że NIE! DMC ssie jeszcze bardziej niż Dante :^^:
  • 0

#5 Gość__* Napisany 15 grudnia 2008 - 11:40

Gość__*
  • Goście

Oczywiście, że NIE! DMC ssie jeszcze bardziej niż Dante :^^:

Bluźnisz, Gregu, bluźnisz.
  • 0

#6 Ryan Napisany 15 grudnia 2008 - 11:55

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
A może tak wrócimy do tematu wątku? :hmmm: Zastanawia mnie gdzie są ci wszyscy hejterzy EA, kórzy pluli na firmę wydającą sequele. Kolejne oryginalne IP, kolejne całkiem ryzykowne. Gra wygląda brutalnie i z pewnością nie stanowi bezpiecznego zagrania ze strony wydawcy. Dochodzą do tego potencjalne kontrowersje związane z tematyką. Martwi mnie, że przy tak dużej liczbie słąbych ogniw gra może nie otrzymać niezbędnych funduszy na jej wypolerowanie.
  • 0

#7 Mani Napisany 15 grudnia 2008 - 13:37

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Będzie MOCNE ! Takie klimaty mnie sie podobają. Zero cukierkowości. Trailer bardzo mi podszedł. I ten demon na końcu trailera.... żal mi go sie zrobiło ;)
Nowe IP , może nowa trylogia ? Wszak jeszcze 2 książki są. Ciekawe czy będzie to slasher ? A może Survival Horror ? A może jedno i drugie ?
  • 0

#8 Danteusz Napisany 15 grudnia 2008 - 13:59

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Trailer jest świetny, klimatyczny i dobrze zmontowany. To może być kolejny po Dead Space mocarny, nowy IP od EA. Nic więcej o grze nie wiadomo?

Greg po prostu zazdrości że mój nick pojawia się w takiej grze a jego w badziewiach:
http://www.gameranki... ... asp?q=greg
:]
  • 0

#9 wrog Napisany 15 grudnia 2008 - 14:06

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Wiadomo tyle:

Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) announced today that EA Redwood Shores, the studio behind the hit horror game Dead Space™, is now working on another original property -- this one based on the medieval epic poem The Divine Comedy by Dante Alighieri. The dark fiction gave birth to the Tuscan Italian dialect and is widely considered the work that has defined the western world's contemporary conception of hell and purgatory. The poem tells the tale of Dante who journeys through the twisted, menacing nine circles of hell in pursuit of his beloved Beatrice. Dante's tortured and tormented world is an ideal setting for this 3rd person action and adventure of a video game, Dante's Inferno™.

Written in the 14th Century, The Divine Comedy was published and read aloud in Italian (unlike the Bible), thereby making the poem accessible to the mass public. The poem delivers a striking and allegorical vision of the Christian afterlife and the punishments of hell. In part one, known as Dante's Inferno, Dante traverses all nine circles of hell; limbo, lust, gluttony, greed, wrath, heresy, violence, fraud and treachery.

"The time is right for the world of interactive entertainment to adapt this literary masterpiece, and to re-introduce Dante to an audience who, until now, may have been unfamiliar with the remarkable details of this great work of art," said Jonathan Knight, Executive Producer for Dante's Inferno. "It's the perfect opportunity to fuse great gameplay with great story."

- Redwood Shores
- 3rd preson action adventure
  • 0

#10 Shinigami Napisany 15 grudnia 2008 - 14:53

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Nie rozumiem jednej rzeczy, w tym oświadczeniu napisali, że chcą na nowo przedstawić Dantego i jego książkę publice. To znaczy, że chcą z niego zrobić gościa zabijającego demony w poszukiwaniu swojej ukochanej? Aż za bardzo będzie mi to DMC przypominało.

"go to hell" na końcu mnie zabiło.
  • 0

#11 wrog Napisany 15 grudnia 2008 - 15:08

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Przecież nie zrobią z tego interaktywnego dema, w którym chodzisz sobie po piekle i oglądasz potępionych. Musi być mrocznie, musi coś atakować, ty musisz się bronić. Slashera bym się jednak nie spodziewał.
  • 0

#12 Ryan Napisany 15 grudnia 2008 - 15:15

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Gdyby grę wydawało Sony, zrobiliby interaktywne demo. ;>
  • 0

#13 Shinigami Napisany 15 grudnia 2008 - 15:16

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Przecież nie zrobią z tego interaktywnego dema, w którym chodzisz sobie po piekle i oglądasz potępionych.

Ano właśnie. Dlatego zwróciłem uwagę na to, co cytowałeś i trailer. Bardziej pasowałaby tak "reinterpretacja". Choć kto ich tam wie.

Sam zwiastun przywodzi mi na myśl Castlevanię, szczególnie wygląd bohatera i ten krzyż którym atakuje.
  • 0

#14 Shinigami Napisany 17 lutego 2009 - 20:27

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Jako takie info:

Czy gra na podstawie "Boskiej komedii" Dante Aligheri'ego ma szansę bytu? Tak, jednak obawiam się, iż spłycenie jej do zwykłej sieczki może zabić dobry pomysł. Najwyraźniej jednak Electronic Arts nie ma takowych obaw, gdyż Dante's Inferno zapowiadane jest jako miszmasz Dead Space i God of War. Najnowszy numer PlayStation Magazine 3 dostarcza nam nowych informacji odnośnie produkcji Redwood Shores.

Animacja, podobnie jak w serii z Kratosem w roli głównej, trzyma stałe 60 klatek na sekundę i prezentuje się wyśmienicie, zarówno u przeciwników, jak i bohatera. Tym zaś będzie oczywiście sam Dante Aligheri, który z poety został zmieniony w wysokiego, umięśnionego rycerza, obdarzonego magicznymi mocami. Taki zabieg ma na celu dostosowanie go do realiów gry. Dante schodzi do piekła w celu uratowania swojej ukochanej Beatrycze, która została zamordowana i niesłusznie skierowana do królestwa mroku.

Jednym z pierwszych bossów, który stanie nam na drodze w pierwszym kręgu piekielnym "Limbo" (przedpiekle, miejsce w którym dusze nie ochrzczonych cierpią z powodu bliskości Boga, do którego nigdy nie dotrą) będzie to sama śmierć. Dante ukradnie biedaczce jej kosę, zanim ruszy dalej. Kolejnym czynnikiem łączącym produkcję EA z dziełem Sony Santa Monica jest sterowanie, identyczne w obu tytułach. Nawet skrzynie otwiera się przy pomocy kółka.

Na głównego artystę odpowiedzialnego za wygląd Dante's Inferno wybrano Wayne'a Barlowe'a, człowieka, który pod wpływem dzieła Dantego stworzył kolekcję prac nazwaną Barlowe's Inferno. Część z niej możecie zobaczyć w galerii. W przeciwieństwie do poematu gra przeprowadzi nas tylko przez dziewięć kręgów piekła, pomijając czyściec i niebo (może następne części?). Najprawdopodobniej pod koniec każdego kręgu, gracz będzie walczył z większym przeciwnikiem, kończąc na samym szatanie.

Ciężko jest w tej chwili powiedzieć, czy Electronic Arts dostarczy nam tytuł przynajmniej bardzo dobry. Na pewno potencjał jest ogromny i odpowiadają za niego właściwi ludzie. Sam mam pewną wizję tego świata i ciekaw jestem, czy twórcom uda się do niego zbliżyć.

http://www.neogo.pl/newsy/15580


  • 0

#15 Ryan Napisany 17 lutego 2009 - 20:36

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Zapowiada się kolejny marny slasher. Dziwne jest to, że ktoś w ogóle zdecydował się na grę na TAKIM IP. Przecież sequela do czegoś takiego nie sposób wyprodukować. :/
  • 0

#16 Shinigami Napisany 17 lutego 2009 - 20:37

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Jak nie, mają jeszcze do przemaglowania czyściec i niebo :lol:
  • 0

#17 Ryan Napisany 17 lutego 2009 - 20:42

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
I co w niebie? Przeprowadzanie staruszek przez ulicę? :P
  • 0

#18 Shinigami Napisany 17 lutego 2009 - 20:46

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Będzie skakał po planetach i chciał nakopać niebiańskim zastępom i Szefowi za to, że pozwolili umrzeć Trish :P
  • 0

#19 MaxVarEmreis Napisany 17 lutego 2009 - 21:18

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Zapowiada się kolejny marny slasher.

Jestem pewny, że troche golizny i zmienisz zdanie. Obstawiam nawet, że bez pre-ordera się nie obędzie :]
  • 0

#20 ACZ Napisany 17 lutego 2009 - 21:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Ja tam jestem dobrej myśli.
  • 0

#21 Ryan Napisany 17 lutego 2009 - 21:33

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Jestem pewny, że troche golizny i zmienisz zdanie. Obstawiam nawet, że bez pre-ordera się nie obędzie :]

:hmmm: W sumie? Jakby jakieś półnagie sukuby były w piekle (i pisząc jakieś mam na myśli wiele) to czemu nie? :^^: Jeśli wyjdę z pracy o rozsądnej porze, to pogram dzisiaj w X-Blades. :D
  • 0

#22 xell Napisany 23 lutego 2009 - 14:38

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:
Nie wiem, czy było, ale tutaj jest prerenderowany trailer:
http://www.eurogamer... ... size=large
Jak dla mnie to wygląda na jakiś kiepski żart...
  • 0

#23 Ryan Napisany 23 lutego 2009 - 14:48

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ja nie widziałem i żałuję, że tak nie pozostało. Wygląda padacznie. Kto to w ogóle zatwierdził i wyłożył kasę? Albo jegomość dostrzega potencjał, który mnie zwyczajnie umyka, albo... albo nie wiem co. :/
  • 0

#24 Shinigami Napisany 23 lutego 2009 - 15:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Na razie nie wygląda to przekonująco, zobaczymy co jeszcze pokażą. Jedyne co teraz widać, to spore inspiracje Castlevanią, GoW, NG i DMC.
  • 0

#25 burnstein Napisany 23 lutego 2009 - 15:30

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:
A mi się nawet podoba, fajny klimacik. Mogliby tylko zmienić nieco wygląd głównego bohatera bo jakiś taki bez wyrazu jest.
  • 0

#26 Mani Napisany 23 lutego 2009 - 16:35

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Bohater bez wyrazu. Render nie najwyższych lotów, wogóle zaciekawić nie umiał a końcowy "stworek" mnie zniesmaczył. No ale nadal jestem ciekaw co z tego wszystkiego wyjdzie.
  • 0

#27 Lady Luck Napisany 23 lutego 2009 - 16:47

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
To jest nudne :|
  • 0

#28 Ryan Napisany 23 lutego 2009 - 17:14

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

To jest nudne :|

O, to, to, to, to! Rzadko przerywam oglądanie filmików w połowie, ale do końca tego... czegoś nie mogłem wytrzymać. X_x
  • 0

#29 xell Napisany 23 lutego 2009 - 17:47

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:
To nie dotarłeś do hydry? :lol: Hydra przebija jakikolwiek twór z japońskich gier pod względem komizmu, może jedynie różowe domki z FF7 mogłyby konkurować. :-D
  • 0

#30 Shinigami Napisany 23 lutego 2009 - 17:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Hydra? Ja myślałem, że to Cerber :lol:
  • 0



Inne z tagami: