Skocz do zawartości

Internet w PS2 (Pomoc, porady, itp.)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
353 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 19 marca 2004 - 15:20

Gość__*
  • Goście
*w przyszłości wszystkie pytania jak i new'sy będą wyświtlane w tym 'temacie'. :D *

* Posumowując : w Temat'cie możecie zadawać pytania na temat NA jak i gier z funk. online itp. itd.*

__________________________________________________________

Dodany obrazek
  • 0

#2 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 12:08

Gość__*
  • Goście
dobra ja mam pytanie, anawet kilka:
1.Jak to wszystko się wogule podłancza zakładając że mam kompa podłączonego do neta w sieci lokalnej przez DSL?
2.Czy przez to DSL jest wogóle sens grać skoro server jest na jakieś 12 osób a prędkość jaką wyciągam ściągając coś ze stron sięga czasem 50kb/s?
na razie tyle ale wrazie wątpliwości będe pytał dalej
  • 0

#3 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2004 - 18:13

Gość__*
  • Goście
1.udostepniasz polaczenie przez 2 sieciowke i gotowe masz net na konsoli i w kompie
2.hmm jak na "osiedlowego dsla" to ladnie (choc sam powiadasz ze czasami),ale przydaloby sie lacze tylko dla ciebie z nikim niedzielone.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2004 - 13:52

Gość__*
  • Goście
Ja również mam pare pytań:
1. Jak będe sprowadzał Network Adaptora i HDD do Ps2 z USA to czy jest na nich jakaś regionalizacja i czy bede z niech normalnie mógł korzystać ?
2. Czy płytka z oprogramowaniem do tych częsci nie jest przypadnie NTSC ?
3. Gdzie można w Polsce dostać wyżej wymienione rzeczy jak i Linuxa ?
  • 0

#5 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2004 - 16:16

Gość__*
  • Goście
co do network adaptera niemam pewnosci ale hdd napewno nieruszy

w polsce chyba bedzie ciezko dostac,a jesli nawet to niebardzo sie bedzie oplacalo
  • 0

#6 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2004 - 17:18

Gość__*
  • Goście
to zacznijmy od początku:
Byczy:
1. Możesz to zrobić poprzez zwykłego switcha (w ty mprzypadku koszt ok . 100zl) lub drugiej sieciówki w kompie (ok 30zl) ale wtedy przy graniu pc bedzie musial byc ciagle wlaaczony i moga byc male opóźnienia.
2.W przypadku PS2 takie łącze powinno w zupełności wsytarczyć (a w przypadku ixa nie)
Jak będziesz chciał coś jeszcze to wal.
Zip:
1. Co do HDD to nie wiem ale wydaje mi się że nie pójdzie ale jeśli nawet tak to radziłbym sięwstrzymąc z kupnem. Narazie żadma europejska gra go nie wykorzystuje i nie będzie wykorzystywac a FF XI nie pojdzie ci na palowej konsoli nawet mimo przeróbki. Co do NA to nie ma problemu(brak regionalizacji) ale raczej sprowadzenie z USA nie bedzie sie tez oplacać. DZiś bardzo łatwo mieć dostę do NA, większośc sklepów konsolowych go sprzedaje i na allegro też można go dostać. Poza tym NA z usa nie ma płyt Central Stationktóra jest narazie wymagana do grania w Socoma 2, Destruction Derby Arenas. i Hardware Online Area, a w przyszlosci do wszystkich gier online wydanych przerzez Sony.
2.Jest.
3. HDD sie nie da a NA już napisałem w punkcie 1, bardzo łatwo (w cenach od 219-249zl).
To by było na tyle.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2004 - 14:26

Gość__*
  • Goście
Znowu tylko pytania i pytania ale jakoś nie moge znaleźć na nie odpowiedzi :)
1. Czy mógłbym prosić o podanie jakiegoś linka do sklepu w polsce gdzie moge dostać linuxa (w PLA-u ofkoz) ?
2. I jakie właściwie daje on możliwości czy wymagany jest do niego dysk i czy posiada np wbudowaną przeglądarke itp. ?
  • 0

#8 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2004 - 18:34

Gość__*
  • Goście
Linux na ps2 ? Nie ma go ofcijlanie, zapytaj się w dziale andergrand bo ja nigdy się nie bawiłem w to ale chyba HDD nie trzeba bo słyszałem o nim dość dawno (kiedy nie było HDD) ale nie wiem. Jeśli sięgo ściąga z netu to musisz mieć przeróbke. Poza tym chyba mało praktyczny jest, lepiej na PC se zainstaluj Linuxa. To tyle, następnym razem pytania dot. online proszę 8)
  • 0

#9 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2004 - 19:07

Gość__*
  • Goście
a , nie sorki znalazłem coś o linuxie na stronie SCEE, wymagany jest hdd, http://www.scee.com/... ... Id=1000003 sam poczytaj
  • 0

#10 Gość__* Napisany 13 maja 2004 - 17:45

Gość__*
  • Goście
Wlasnie pisze ta odpowiedz na ps2 :D
  • 0

#11 Gość__* Napisany 19 maja 2004 - 23:27

Gość__*
  • Goście
mam pytanko czy jest sens kupować NA w przypadku sieci osiedlowej która liczy sobie około 60 osób przy 2mb łączu?? Czy taka sieć gwarantuje mi, że z satysfakcją bede mógł śmigać np. w socoma na czarnuli bez problemów? Jaka powinna być minimalna przepustowość żeby można było pograć spokojnie online? Prosze o odpowiedz czy w tym przypadku w jakim sie znalazłem kupić NA czy tez sobie odpuścić i najpierw zacząć zbierać na lepsze łącze np. neostrade?
  • 0

#12 Gość__* Napisany 21 maja 2004 - 21:06

Gość__*
  • Goście
szczerze to nie wydaje mi się, żebyś mógł w Socoma 2 pograć bez stresów :(
  • 0

#13 Gość__* Napisany 31 maja 2004 - 17:11

Gość__*
  • Goście
nio :) w socoma 2 to i na neostradzie mam czasem lagi :) ale tylko czasem :)
  • 0

#14 Gość__* Napisany 02 czerwca 2004 - 11:23

Gość__*
  • Goście
Halo 2 i tak zwieje wszelaka konkurencje z powierzchni ziemi,no i jeszcze dojdzie DOA to juz bedzie orgia :D .
  • 0

#15 Gość__* Napisany 02 czerwca 2004 - 14:04

Gość__*
  • Goście
Halo 2 to zupelnie inna bajka..... wszystko zalezy od grywalnosci danej gry. Co innego zapowiedzi a co innego granie w praktyce.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 02 czerwca 2004 - 18:28

Gość__*
  • Goście
słuchajcie...czy mozna połączyć kilka ps2 w sieć ale za pomocą network adaptera?? do ten...w sobole jede do szwabów i tam kupie sobie taniej NA..
  • 0

#17 Gość__* Napisany 03 czerwca 2004 - 18:18

Gość__*
  • Goście
Można grać na lanie (tylko w gry z taką opcją, np. TMBO, S2) :D mądra decyzja, ja zapłaciłem w "takim Media Marktcie Ciemieckim" za NA ok 160zł (inna sprawa, że Euro było wtedy ok. 3zł/3,5zł. Ale powinno wynieśc taniej niż w Polsce (chociaż na Allegro jest po 219zł a w Ultimie 249zł). Wiesz ja mam X i jakoś nie ciągnę mnie te gry on-line na niego... jak gram to tylko na PS2 (Socom2, NFSUG i EQOA). A takich gier jak halo nie lubie, nie ten klimat jak dal mnie :? . Nie mówie, że gra jest zła ale po prostu nie dla mnie.
  • 0

#18 Gość__* Napisany 04 czerwca 2004 - 18:11

Gość__*
  • Goście
włąśnie zamowiłem na ultimie socom'a:) niedługo podpinam stałke...I strzeżcie sie!hyhyhy pablohp nadchodzi!!!!!
  • 0

#19 wrog Napisany 05 czerwca 2004 - 12:11

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Socom I czy II ? :)
  • 0

#20 Gość__* Napisany 05 czerwca 2004 - 13:13

Gość__*
  • Goście
Jak będziesz miał jakieś problemy lub poprostu będziesz chcaił zagrać to wal do mnie :D gg: 3429955 http://www.polska.xt.pl
  • 0

#21 Gość__* Napisany 06 czerwca 2004 - 00:52

Gość__*
  • Goście
odkad w Socomie 2 jest server POLSKA to sporo polakow sie zaczelo pojawiac :)
  • 0

#22 hacker Napisany 06 czerwca 2004 - 18:29

hacker

    Mokujin

  • Narybek
  • 34 Postów:
Ja mam pytanko mianowicie netu do Ps2!Jak to wogule działa jak to podłączyć(zapewne Network Adapter)!Ile za to sie płaci? Czy odrazu jest jak stałaka?A jak podłączyć stałkęjeśli nie jest tak odrazu(ja mam stałkę w kompie czy to jakoś się połałcza???HelP
  • 0

#23 Gość__* Napisany 07 czerwca 2004 - 11:03

Gość__*
  • Goście

Socom I czy II ? :)

zamówilem socom I..A teraz mam trzy pytania do ciebie...Bo jak zapewne wiesz TPSA oferuje 3 łącza 640,320 i 128kbps...Czy będe mógł bezproblemowo grać na 128kbps(z headset'em)?
A drugie pytanie: czy za pomocą modemu z interfejsem ETHERNET połącze bezpośrednio ps2 do netu(nie mam i nie będe miał PC)?
trzecie pytanie dotyczy tego czy na nieprzerobionej konsoli będe mógł sobie serfować po sieci(forum N+) itp..
  • 0

#24 wrog Napisany 07 czerwca 2004 - 14:09

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
1. Tak, bez problemów.
2. Tak, to w ogóle jest najlepsze z możliwych rozwiązań podłączenia PS2 do sieci.
3. Tak jak najbardziej. :)

Trochę źle zrobiłeś kupując Socoma I, chyba już żaden Polak tam nie gra. Wszyscy przerzucili się na II, która zresztą według mnie jest dużo lepsza.
  • 0

#25 Gość__* Napisany 07 czerwca 2004 - 15:42

Gość__*
  • Goście
spox tani jest (79zł ale bez HS). Nie polecam neo 128kbps, ponieważ on ma limit 5gb ściąganych danych. Może to w grze sięnei przyda ale ogólnie nie praktyczne takie łącze. Polecam rozejrzeć się za socomem 2 na allegro, mozna trafić na niezłe ceny.
  • 0

#26 Gość__* Napisany 07 czerwca 2004 - 16:05

Gość__*
  • Goście
polecam tą ofertę, wydaj sięciekawa i za rozsądne pieniądze http://www.allegro.p...p?item=26352637
  • 0

#27 wrog Napisany 07 czerwca 2004 - 18:14

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Tylko najpierw radziłbym dowiedzieć się czy to na pewno Socom II (okładka jest z I).
  • 0

#28 Gość__* Napisany 09 czerwca 2004 - 13:50

Gość__*
  • Goście

Halo 2 to zupelnie inna bajka..... wszystko zalezy od grywalnosci danej gry. Co innego zapowiedzi a co innego granie w praktyce.


Oj ciuranie w HALO2 bedzie mega super extra miodne juz moge to powiedizec w ciemno :wink:
Jak HALO "jedynka" rozwala w multi :P
  • 0

#29 Gość__* Napisany 09 czerwca 2004 - 23:02

Gość__*
  • Goście
jakie wy tam multi macie ? hehe... 4 na 4 ? na PS2 standardem jest 8 na 8 :) To jest multi :> A Battlefirld bedzie 16 na 16 :)
  • 0

#30 Gość__* Napisany 10 czerwca 2004 - 15:31

Gość__*
  • Goście
jedynka ma 2v2 nie 4v4 Wojak. A battlefield też się ukaże na X.
  • 0