Skocz do zawartości

Internet w PS2 (Pomoc, porady, itp.)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
353 odpowiedzi na ten temat

#301 Kurzy Napisany 21 kwietnia 2007 - 16:30

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Czy możliwe jest na PS2 że ktoś mi czituje grę?? Np. Gram pierwszą połowę wszystko OK, lagów nie ma, wygrywam. Druga połowa pufff lagi większe niż mneijsze i zacyzna dominować;/;/;/ i strzela i wygrywa w pechowym wypadku;/;/ Lagi się załączą zawsze po przerwie...podejrzane to wiecie coś na ten temat??
  • 0

#302 Gość__* Napisany 21 kwietnia 2007 - 22:34

Gość__*
  • Goście
Hehe :) Tak to jest w PESie. W pierwszej połowie Ty jesteś hostem, więc nie masz lagów :) Po połowie hostem jest przeciwnik, a ze względu na straaasznie kiepskie serwery - gdy nie jesteś hostem, nie da się grać :)

Wychodzi na to, że najlepiej w pierwszej połowie wrzucić jak najwięcej goli :D
  • 0

#303 Kurzy Napisany 22 kwietnia 2007 - 07:35

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
sorry że nei napisałem ale już wiedziałem ale dzieksy Devil :ninjadance: :ninjadance:

Laik ze mnei online jeszcze :ninjadance: :ninjadance: trzeba wybierać ludzi z dobrym łączem

PS. A tak po za tym co cenicie sobie z gier na PS2 w które można pyknąć online??
  • 0

#304 Gość__* Napisany 22 kwietnia 2007 - 10:22

Gość__*
  • Goście
Najbardziej cenie sobie:

1. Metal Gear Solid 3: Subsistence (headshoty, najładniejsza gra sieciowa na PS2)
2. Battlefield 2: Modern Combat (24 osoby na jednej mapie :ninjadance: )
3. Killzone (klimat i granaty lol)
4. Monster Hunter (niekończąca sie opowieść)
5. Hardware Online Arena (darmowa gra sieciowa nie może być słaba :P)

i inne...
  • 0

#305 Kurzy Napisany 22 kwietnia 2007 - 14:54

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Czy przy NEO 512 nei robię problemów innym użytkownikom ?? Z tego co raz pytałem to nie tylko wkurza mnie gdy ja mam problemy;/;/ neiraz są takie lagi że 3 fps na sekunde to czyli koleś na pewno coś specjalnei włączył bo jak 1 połowę dobrze grał??
  • 0

#306 Gość__* Napisany 30 maja 2007 - 23:01

Gość__*
  • Goście
Ok, pytanie od totalnego leszcza. Jaki niedrogi switch polecacie? Mam lacze chello.

http://www.allegro.p... ... d_ss_.html

Cos takiego zagra?
  • 0

#307 Gość__* Napisany 01 czerwca 2007 - 10:15

Gość__*
  • Goście
Raczej nie ma różnicy jaki switch weźmiesz. IMO to planety są całkiem niezłe i przede wszystkim tanie. Musisz pamiętać, że w chello trzeba rejestrować dodatkowe ip aby inne urządzenia oprócz PC działały (przynajmniej tak kiedyś było).
  • 0

#308 Joint Napisany 20 lipca 2007 - 20:44

Joint

    Chocobo

  • Narybek
  • 11 Postów:
Ja mam pytanie: mam neostradke 1Mb i mam ps2 grubą ale nie mam adaptora i tera tak
Czy opłaca mi się kupować adaptor ]?
jak bym miał adaptor to jak to podłączyć ? od początku do końca szczegółowa proszę...
i ile taki adaptor może kosztować


zadnych tekstów nie chce typu poszukaj sobie na allegro.....
  • 0

#309 Gość__* Napisany 23 lipca 2007 - 17:52

Gość__*
  • Goście

Ja mam pytanie: mam neostradke 1Mb i mam ps2 grubą ale nie mam adaptora i tera tak
Czy opłaca mi się kupować adaptor ]?
jak bym miał adaptor to jak to podłączyć ? od początku do końca szczegółowa proszę...
i ile taki adaptor może kosztować


zadnych tekstów nie chce typu poszukaj sobie na allegro.....

Pecha masz że PS2 slim nie masz . co do adaptora to raczej sie nie opłaca kupować bo jest strasznie cieżko go dostac a jak juz jest to ceny jego na allegro do 170 zł dochodzą , jak zamierzasz w niedalekiej przyszłosci Ps3 nabyc to daj se spokoj z adaptorem.
  • 0

#310 Gość__* Napisany 26 sierpnia 2007 - 14:01

Gość__*
  • Goście
Zapytam, chociaż wiem, że tych pytań było trochę ale nie che mi się sprawdzać tych wszystkich stron.Więc co potrzebuje aby grać w sieci ???
  • 0

#311 Kurzy Napisany 26 sierpnia 2007 - 15:23

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
potrzbeuejsz tylko routera lub karty sieciowej lub cos wp odobie byl bys mogl kabel sieciowy wyprowadzic i podlaczyc do PS2. W gry takie jak Pro Evo na przykład pograsz od razu.

W gry Sony juz chyban ie dasz rady bo potrzeba kodów jakiś.

(thx Devil)
  • 0

#312 warrior89 Napisany 02 października 2007 - 09:26

warrior89

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:
Mam pytanie.Konsole PS2 slim posiadam z 6 miesięcy i jestem z niej zadowolony.Chciałem pograć w gry przez net i tu jest problem.Zarejestrowałem konsole najpierw na polskiej stronie playstation(tam można było zarejestrować się tylko do grania w sieci)a potem na PS2registration.com i tam były takie 3 strony do wypełnienia.Wypełniłem 2 pierwsze bez problemów a przy 3 była możliwość skończenia rejestracji lub rejestracja do gier sieciowych czy coś w tym stylu.Niestety nie mogłem sie dalej zarejestrować bo to wymagało Network Access Code a ja go już podalem na polskiej stronie i niemogłem tutaj.Zakończyłem więc rejestrację(bez tej ostatniej strony bo tam była taka możliwość)i czekam na tą płyte co ma przyjść żebym mógł dokończyć rejestracje przez PS2.Czekam już prawie 2 miechy i nic.Co moge zrobić?
  • 0

#313 Gość__* Napisany 02 października 2007 - 22:57

Gość__*
  • Goście

Mam pytanie.Konsole PS2 slim posiadam z 6 miesięcy i jestem z niej zadowolony.Chciałem pograć w gry przez net i tu jest problem.Zarejestrowałem konsole najpierw na polskiej stronie playstation(tam można było zarejestrować się tylko do grania w sieci)a potem na PS2registration.com i tam były takie 3 strony do wypełnienia.Wypełniłem 2 pierwsze bez problemów a przy 3 była możliwość skończenia rejestracji lub rejestracja do gier sieciowych czy coś w tym stylu.Niestety nie mogłem sie dalej zarejestrować bo to wymagało Network Access Code a ja go już podalem na polskiej stronie i niemogłem tutaj.Zakończyłem więc rejestrację(bez tej ostatniej strony bo tam była taka możliwość)i czekam na tą płyte co ma przyjść żebym mógł dokończyć rejestracje przez PS2.Czekam już prawie 2 miechy i nic.Co moge zrobić?


Nie musisz czekać na płytkę, uruchom jakąś grę oferującą grę przez sieć i sama skonfiguruje ustawienia do gry. Na płytkę swojego czasu też sporo czekałem, chyba niecały miesiąc, pomieszali coś z adresem, dziwnie coś go zapisali.
  • 0

#314 warrior89 Napisany 05 października 2007 - 18:28

warrior89

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:
Gdzie moge dostać ten kabel sieciowy?Wiem że jest to RJ45.Pytałem sie w sklepach komputerowych i tam takie mają ale końcówka mi do plejaka nie pasuje.Dzwoniłem do Sony ale tam tego nie mają(w centrum Sony też nie,tylko akcesoria do PS3).Gdzie wy to dostaliście?
  • 0

#315 vagrant3 Napisany 06 października 2007 - 09:29

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Gdzie wy to dostaliście?

Do X360 Premium dają :D Ale do PS2 i pierwszego Xboxa kupiłem w zwykłym sklepie elektronicznym. Nie wiem jak Ci może nie pasować ten kabel :hmmm:
  • 0

#316 Logan303 Napisany 06 października 2007 - 10:35

Logan303

    Mokujin

  • Narybek
  • 30 Postów:
Ja widzialem takie kable w hipermarketach typu carrefour czy media markt.Koszt 3 metrowego kabla rj45 to srednio jakies 5 zl.No chyba ze chcesz jakis firmowy to mozesz za niego zaplacic i powyzej 30 zl.
  • 0

#317 warrior89 Napisany 06 października 2007 - 13:39

warrior89

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:
Dzięki!Wyruszam jutro do marketów.
  • 0

#318 Gość__* Napisany 02 listopada 2007 - 23:39

Gość__*
  • Goście
Ostatnio gralem w Call of Duty 2 przez neta (ale na PS3) i nawet dobrze sie gralo tylko czase te lagi... no i najlepsza gra do multi na PS2 dla mnie to Killzone.
  • 0

#319 Gość__* Napisany 18 listopada 2007 - 17:34

Gość__*
  • Goście
W co w sieci gra teraz najwięcej osób? Po zamknięci serwerów MGS3 chciałbym w coś innego popykać, ale zanim wyłożę kasę na grę, to chciałbym być pewien, że będzie z kim (gracze) i na czym (serwery) zagrać.
  • 0

#320 nicun Napisany 19 listopada 2007 - 12:18

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 646 Postów:
Nadal dużo osób gra w ...Hardware: online arena :^^:
  • 0

#321 Gość__* Napisany 19 listopada 2007 - 14:41

Gość__*
  • Goście
To akurat mam (jak zapewne każdy posiadacz NA), ale nie gram i nie mam zamiaru.
  • 0

#322 Gość_jachu2_* Napisany 22 listopada 2007 - 19:19

Gość_jachu2_*
  • Goście
Pytanie odnośnie podpięcia PS2 pod kartę sieciową w PC (Neostrada). Wiem, że należy użyć kabla krosowanego RJ45 i w związku z tym, że jestem zielony w tym temacie mam następującą kwestię:
TU

Czy coś takiego będzie odpowiednie, rzecz jasna w opcji krosowanej i wówczas nie będę miał problemu z połączeniem? Mam być może głupią wątpliwość typu takiego, czy jedna końcówka kabla może być krosowana a druga nie (nie wiem czy w ogóle istnieje taka możliwość), tak aby bez problemu podpiąć to z obu stron, czy też obie mają być krosowane, a i tak ruszy? Czy w wypadku podanego przeze mnie linku wystarczy, że w zamówieniu zaznaczę, że ma być to kabel krosowany, w moim przypadku 25 metrów?
  • 0

#323 nicun Napisany 22 listopada 2007 - 20:58

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 646 Postów:

Mam być może głupią wątpliwość typu takiego, czy jedna końcówka kabla może być krosowana

Kabel krosowany, to kabel krosowany, z której strony nie podłączysz, to działa tak samo :)

TU

Wydaje mi się, że kupując w sklepie kabelek, będziesz miał go taniej.
  • 0

#324 Gość_jachu2_* Napisany 22 listopada 2007 - 21:05

Gość_jachu2_*
  • Goście
Dzięki za info. Tylko pytanie gdzie mogę kupić go na metry. Tak się składa, że konsolę i kompa mam na przeciwnych krańcach mieszkania więc trochę kabla potrzebuję. Rozejrzę się po sklepach z elektroniką, jeżeli nie dostanę to kupię z Allegro.
  • 0

#325 nicun Napisany 24 listopada 2007 - 00:43

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 646 Postów:
Sklepy komputerowe i w większości elektryczne zarabiają kabelki na miejscu. Często są też gotowe w długości 5xn metra (gdzie n to mnożnik), do 50 metrów.
  • 0

#326 Gość__* Napisany 24 listopada 2007 - 11:03

Gość__*
  • Goście

Rozejrzę się po sklepach z elektroniką, jeżeli nie dostanę to kupię z Allegro.


Nie masz sklepu komputerowego w pobliżu? W każdy takim sklepie kupisz co Ci potrzeba, a jak nie mają, to zrobią.
  • 0

#327 Gość__* Napisany 16 sierpnia 2008 - 16:50

Gość__*
  • Goście
Ostatnio spotykam na forach sporo osób którzy chcą zacząć grać online na PS2 ale nie wiedzą czy ktoś jeszcze gra itd... , dlatego dla początkujących podaje średnią osób dla każdej gry które jeszcze grają online. Temat co jakiś czas będzie aktualizowany jak się zmieni coś , jak ktoś gra w jakąs grę online z niewymienionych z tej listy niech napisze tu.
Oto Lista na dzień dzisiejszy:
PES 6 gra około 200 osób jeszcze.
PES 2008 około 250-300.
Fifa 08 około 300.
Fifa 07 około 70.
NbA 2K8 około 10.
Killzone okolo 5-10.
Battlefield 2 Modern Combat około 250 gra godna polecenia .
Test Drive Unlimited około 50-60.
Tony Hawks Americasn Wasteland około 30.
Midnight Club 3 około 20-25
Toca Race Driver 3 około 20-30.
Call Off Duty 3 około 50.
Socom 3 koło 100- 150.

Gry sprawdzałem ostatnio i wyniki pochodzą z godzin sczytu czyili gdzieś od 18 do 24.
  • 0

#328 Gość__* Napisany 19 sierpnia 2008 - 10:37

Gość__*
  • Goście
A czy w socomie 2 działczą jeszcze serwery? Bo dzisiaj sobie kupiłem :|
  • 0

#329 Gość__* Napisany 24 sierpnia 2008 - 17:29

Gość__*
  • Goście
Może tak , sprawdz i daj zca i ile sosób gra , ja dodaje ze w Star Wars Battlefront 2 gra okolo 50.
  • 0

#330 Gość__* Napisany 27 sierpnia 2008 - 09:31

Gość__*
  • Goście
Witam ponownie w socoma 2 gra ok 30-40 osób
  • 0