Skocz do zawartości

Internet w PS2 (Pomoc, porady, itp.)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
353 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 21 lipca 2004 - 14:01

Gość__*
  • Goście
Ale ja mam RIPPERA 1. A co do tego sposobu 3x reset to gry pirackie się nie uruchamiają a oryginalne tak tak więc chyba działa, z tym że gdy
czcę połączyć się z central station to łączy się nic się nie zwiesza ale po połączeniu gdy naciskam na OK to wyskakuje, ż Cannot contact
Central Station. A przecież DNAS niczego nie wykrywa bo się nie zwiesza podczas Disconecting network a wcześniej się wieszało. wiecie może o
co chodzi?
  • 0

#62 Gość__* Napisany 21 lipca 2004 - 17:52

Gość__*
  • Goście
patrzcie co dostałem od SONY


Thank you for your e-mail.

I am sorry to learn of your difficulties. However, we are only able to send a PAL Network Access Disc and Network Access Code to customers within the UK.

Therefore, can you please e-mail: support@eu.ps2centralstation.com where a member of the central European Team will be able to assist you further.

I hope that this information is useful, but if you should have any further queries, then please do contact us again.

Yours sincerely,


Elwyn Evans
Network Gaming Careline
SONY COMPUTER ENTERTAINMENT UK
  • 0

#63 Gość__* Napisany 21 lipca 2004 - 18:32

Gość__*
  • Goście
standardowa ich odpowiedz, a email support@eu.ps2centralstation.com i tak nie dziala :)
  • 0

#64 Gość__* Napisany 21 lipca 2004 - 19:13

Gość__*
  • Goście
Wszystko już działa skasowałem z karty pamięci wszystkie ustawienia dotyczące netu (i te od central station i te od połączenia) od nowa
skonfigurowałem połączenie za pomocą MC2 a Network Acces Disc
włączyłem podaną metodą (3x reset) i udało mi się wejść do
Central Station bez żadnego problemu. Wielkie dzięki za podanie
sposobu na wyłączenie Rippera.
  • 0

#65 wrog Napisany 21 lipca 2004 - 19:59

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Devilek 3x reset albo 3sekundy działają. Sam musze tak robić bo inaczej DNAS mnie nie wpusci. Adi polecam zakup Socoma II, najlepsza gra online.
  • 0

#66 Gość__* Napisany 22 lipca 2004 - 08:28

Gość__*
  • Goście
hajno.Ja juz dzisiaj bede miał konsole z Ripperem 2 i bede sie cieszył.Jeno ktos mnie musi załatwic Nicka na CS to sobie pogram :-)
  • 0

#67 Gość__* Napisany 22 lipca 2004 - 09:20

Gość__*
  • Goście

j.w. - popros swojego providera o wylaczenie firewalla albo zmien providera

\

Przestan gadac bzdury,mozna forwardnac porty na switach i servie i potwierac porty.


najpierw trzeba miec switcha i server :) a on tego nie ma i malo kto ma... tak wiec to raczej ty przestan teoretyzowac... skoro nie umiesz pomoc to po co zasmiecasz topic ?
Powiedz koledze co ma zrobic.. dokladnie, krok po kroku, zamiast tylko sie wymadrzac bezowocnie.


Czlowieku jak ja budowalem sieci to Ty stales na stojaco pod lozkiem,switcha i server ma provider,do niego ma sie zwrocic z prosba.

Ale skoro ma piracka konsole,to sory no susport.
  • 0

#68 Gość__* Napisany 22 lipca 2004 - 09:40

Gość__*
  • Goście

j.w. - popros swojego providera o wylaczenie firewalla albo zmien providera

\

Przestan gadac bzdury,mozna forwardnac porty na switach i servie i potwierac porty.


najpierw trzeba miec switcha i server :) a on tego nie ma i malo kto ma... tak wiec to raczej ty przestan teoretyzowac... skoro nie umiesz pomoc to po co zasmiecasz topic ?
Powiedz koledze co ma zrobic.. dokladnie, krok po kroku, zamiast tylko sie wymadrzac bezowocnie.


Czlowieku jak ja budowalem sieci to Ty stales na stojaco pod lozkiem,switcha i server ma provider,do niego ma sie zwrocic z prosba.


Naprawde Atrus ??? Jestes niesamowity, hehehehe
Po pierwsze nie znasz mnie, nie wiesz ile mam lat, wiec nie obrazaj.... i to juz drugi raz w tym topicu. Widze, ze szajba ci odbila, i jako moderator nadajesz sie moze ale do dzialu PIASKOWNICA !!!!!!!
Po drugie..... to wlasnie zalecilem koledze, zeby zwrocil sie do swojego providera w sprawie firewalla, na drugi raz czytaj uwaznie zamiast sie bulgotac.
Po trzecie sprawa sie juz wyjasnila, chodzilo o to ze ma on Rippera i wystarczy ze go wylaczy i juz bedzie mogl sie laczyc w grach online.
Po czwarte, nie wcinaj sie jesli nie masz o czyms pojecia.. a tym bardziej o online na Playstation :)
  • 0

#69 Gość__* Napisany 22 lipca 2004 - 20:46

Gość__*
  • Goście
Ja zwrocilem uwage,to Ty zaczales sie burzyc,pozatym niezucaj sie tak,szajba mi nieodbila.ALe odbije mi jak niebedziesz sie liczyl ze slowami.
  • 0

#70 Gość__* Napisany 23 lipca 2004 - 09:52

Gość__*
  • Goście
może założycie sobie oddzielny temat na bluzgi :-) "Ankieta: Kto powinien zginąc Wojaq czy Atrus :?: "
  • 0

#71 Gość__* Napisany 23 lipca 2004 - 10:38

Gość__*
  • Goście
Spoko koniec dyskusji.
  • 0

#72 Gość__* Napisany 23 lipca 2004 - 17:03

Gość__*
  • Goście
Zakupiłem już Socoma 2 ale nie mam jeszcze headsetu i mam pytanie
czy jest on na tyle niezbędny że należy go kupić?
  • 0

#73 cappo Napisany 23 lipca 2004 - 17:11

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:

Zakupiłem już Socoma 2 ale nie mam jeszcze headsetu i mam pytanie
czy jest on na tyle niezbędny że należy go kupić?

sam niedawno kupilem headset i musze powiedziec ze jesli masz za duzo kasy to mozesz go wziac, ale nie jest to musowy zakup i sam odrobine zaluje ze go kupilem...moze w innych, przyszlych grach mi sie przyda...
  • 0

#74 Gość__* Napisany 23 lipca 2004 - 18:49

Gość__*
  • Goście
Socom 2 bez headsetu traci 50% grywalnosci :) Przeciez wlasnie dzieki temu mozna w czasie gry ustalac taktyke walki :)
  • 0

#75 cappo Napisany 23 lipca 2004 - 19:23

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:

Socom 2 bez headsetu traci 50% grywalnosci :) Przeciez wlasnie dzieki temu mozna w czasie gry ustalac taktyke walki :)

no nie wiem...moze to dlatego ze ja nie jestem jeszcze w takim "zaawansowanym stadium" gry jak ty thezerter, ale dla mnie to rownie dobrze gralo sie bez hs...no moze troche przesadzam z hs mozna pozalewac sie z jakisch obcokrajowcow yhyhyhyhyh :lol: :twisted: :lol: :twisted: :wink:
  • 0

#76 Gość__* Napisany 23 lipca 2004 - 19:31

Gość__*
  • Goście
fakt, ja jestem juz w takim stadium maniakalnym, ze czesto wchodze do Socoma tylko po to by pogadac sobie z kumplami przez Hsa :) Wcale nie gramy, tylko godzinami gadamy, hehehe
  • 0

#77 wrog Napisany 23 lipca 2004 - 21:27

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Wojak (TheZerter) jest w zaawansowanym stadium, a to dobre hehehhe :lol:

Socom bez headsetu? Nie wyobrazam sobie tego, jakos za cicho by bylo :)
Pograj trochę i pogadaj z nami to przestaniesz zalowac :)
  • 0

#78 Gość__* Napisany 28 lipca 2004 - 14:29

Gość__*
  • Goście
chciałbym się spytać jak podłączyć network adaptor do neostrady z
modemem ADSL sagem F@st 800 z interfejsem USB bo ktoś mi powiedział że
musze kupić karte sieciową żeby tworzyła bramę pomiędzy neostradą a
playstation tylko że ja podłączyłem kabel do karty sieciowej i do
networka i nadal nie działa może coś jeszcze musze zrobić. aha a wiesz
może jak znaleźść numer IP bo też potrzebuje a niemogę znaleźć albo może wiecie na jakiej stronie można takie informacje znaleść z góry dziękuje

odpowiedzi proszę też kierować na GG 6166672
  • 0

#79 Gość__* Napisany 28 lipca 2004 - 15:05

Gość__*
  • Goście
ja napisze odpowiedź tutaj .. bo dla wszytski userów bedzie :D

Trza miec kabel scrossowany po pierwsze a później to idze prosto bo tylko konfiguracja 'udotspeniania połączenia sieciowego' i konfiguracja sieciówki, która powinna wyglądać tak :D :

IP: 192.168.0.2
Maska : 255.255.255.0
Brama : 192.168.0.1
DNS 1 : 194.204.159.1
DNS 2 : 194.204.152.34

i to tyle :D a teraz tylko wszytsko w PS2 na 'AUTO' i juz mozesz grac ;)
  • 0

#80 wrog Napisany 29 lipca 2004 - 00:55

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Jesli te ustawienia nie pomogą zgłoś się na gg: 4578292.
  • 0

#81 Gość__* Napisany 27 sierpnia 2004 - 19:55

Gość__*
  • Goście
Hej mam problem otóż niedawno mój dostawca usług internetowych
połączył się z inną firma i przepieli mniue pod nowy nadajnik
(mam łącze radiowe). No i zaczęły się problemy. nie mogę już grać przez neta na konsoli. Kiedy łaczę się z netem przez SOCOM 2 to wyskakuje
"Network error has occured". Podejrzewałem że może dostawca ma włączonego firewalla więc zadzwoniłem. Ten powiedział, że blokują porty i żebym mu napisał w mailu jakie porty odblokować. Tak więc pytam:
które porty należy odblokować, aby można było grać na konsoli przez net?
A może komunikat "Network error has occured" oznacza cos innego jesli tak to co? Wyskakuje on gdy konsola polaczy sie z netem i jest sprawdzanie DNAS. Wcześniej takich problemów nie było. Proszę o odpowiedź
  • 0

#82 Gość__* Napisany 27 sierpnia 2004 - 19:59

Gość__*
  • Goście
Socom dziala na tych portach:

TCP Ports: 10070 - 10080
UDP Port: 10070

a zeby dzialal ci headset to jeszcze:

UDP ports 6000-6999
  • 0

#83 Gość__* Napisany 27 sierpnia 2004 - 20:18

Gość__*
  • Goście
A inne gry też? No bo wiesz jak kazda gra potrzebuje innych portow to...
  • 0

#84 Gość__* Napisany 27 sierpnia 2004 - 20:32

Gość__*
  • Goście
to zalezy od gry :)
wiekszosci gier wystarcza takie:
Allow ICMP
53
80
443

ale np. Tony Hawk's Pro Skater 4 potrzebuje UDP Port: 5150

wszystko zalezy od programisty na jakie porty zrobi gre :)

ogolnie mowiac olej tego providera skoro wlacza ci firewalla.
  • 0

#85 Gość__* Napisany 27 sierpnia 2004 - 21:45

Gość__*
  • Goście
On może mi wyłączyć firewall tylko nie wiem czyt jest to bezpieczne.
Słyszałem że sieci WiFi (z takiej korzystam) są mniej bezpieczne niż inne łącza do netu, a firewalla którego mam na kompie zainstalowanego (konsola jest podłączona do kompa) też przecież muszę wyłączyć.
Boję się trochę o moje dane na HD a przecież nie moge konsoli podłączyć bezpośrednio do internetu np. za pomocą huba bo mam łącze radiowe i w kompie jest zainstalowana bezprzewodowa karta sieciowa. Co wy myślicie o moich obawach?
  • 0

#86 Gość__* Napisany 16 września 2004 - 15:02

Gość__*
  • Goście
Zadawałem to pytanie na innym forum ale nikt nie udzielił mi odpowiedzi więc zadam je tu: gzie znajde MAC adress swojego adaptora
  • 0

#87 Gość__* Napisany 16 września 2004 - 19:55

Gość__*
  • Goście
Wlacz program do konfigurowania polaczenia z obojetnie jakiej gry. Na samym koncu, w podsumowaniu (przed save'm i testem) powinien byc (na 100% gdzies wczesniej tez jest mozliwosc sprawdzenia ale juz nie pamietam)
  • 0

#88 Gość__* Napisany 17 września 2004 - 07:51

Gość__*
  • Goście
Oki dzięki. Stary nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłeś :D
  • 0

#89 M2use Napisany 23 września 2004 - 17:02

M2use

    Mokujin

  • Narybek
  • 31 Postów:
Witam!
Trzy tygodnie temu kupiłem sobie PS2 8) więc zaznaczam ze jeszcze nie jestem w temacie :)

moje pytania brzmą: Co trzeba mieć aby korzystać z neta na Ps2? :?
Gdzie to morzna kupić i za ile? :? CZt morzna urzywać Ps2 jako przeglądarki internetowej? :? Jakie są aktualnie gry w które morzna popykać przez net? :? :twisted:

Z góry dzięki za odpowiedzi :D :D
  • 0

#90 wrog Napisany 23 września 2004 - 22:02

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Musisz kupić Network Adaptor. Najtaniej http://www.dvdcrave.com albo kraje starej UE. Mozna używać jako przegladarki www, ale nie bedziesz mogl poczatować, nie ma obslugi javy.
Gry: Socom I/ II, Burnout 3, Fifa, Splinter Cell: PT, Hardware, Destraction Derby Arenas, XIII itd.
  • 0