Skocz do zawartości

hall of fame - chwalcie się


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
115 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 08:11

Gość__*
  • Goście
No, dziewczyny i chłopaki, napiszcie jaki jest wasz najlepszy czas, najwększe kombo, max punktów. Chwalcie się 100% ukończoną grą, największym levelem w RPGu i innymi, mierzalnymi osiągami.
Najlepiej jako wpis: gra-platforma-coś o trybie gry-wynik.
Oczywiście nikt nie jest w stanie sprawdzić co napiszecie, ale liczę na Waszą uczciwość. W końcu pobijanie rekordów, to pewna sztuka samodoskonalenia, więc po co się oszukiwać :lol:
Chwalcie się :!:
  • 0

#2 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 08:31

Gość__*
  • Goście
Gra: Metroid Prime
Platforma: Gamecube
Tryb: Hard Mode
Wynik: Ukończenie gry na 100%

Skończyłem w życiu wiele gier ale nie przypominam sobie jakiegoś wybitnego osiagniecia :wink:. Jesli skleroza przeminie to z pewnością wrzucę kolejny wpis :D.
  • 0

#3 cwany-lis Napisany 18 sierpnia 2004 - 10:42

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
gra : the Phantom Menace
platforma : PC :P

przeszedłem ją kilka razy, odkryłem wszystkie sekrety, błedy itp. zdałem ją na 101 % ;) znam ja na pamięć
  • 0

#4 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 10:42

Gość__*
  • Goście
Ja ostatnio nie mam tyle czasu na przechodzenie gier na najwyzszym poziomie trudnosci z calym paskiem zycia i usmiechem na ustach, ale kiedys :

*ukonczylem Mario 64 ze 120 gwiazdkami,
*ukonczyłem Ocarine w 100 % (wszytskie Skulltulle, Heart Containers itp.),
*ukonczylem MGSa na poziomie trudnosci Extreme,
*ukonczylem w 100% Super Mario Sunshine.

I tak jeszcze troche gier, ale co do jakichs wyrozniajacych w szczegolny sposob rekordow, to juz nie mam takich.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 11:16

Gość__*
  • Goście
ja ukonczylem w 100% i zdobylem wszystko, co bylo do zdobycia w banjo-kazooie [ale nie ma sie czym chwalić, bo to dosc prosta gra]
wygralem wszystkie puchary we wszystkich kategoriach w mario kart 64 [ale porownujac czasy z innymi graczami to leszcz ze mnie]
no i na 101% ukonczylem kiedys donkey konga, bodajze 3 na gb

w mario 64 mam 113 gwiazdek, a samą koncowke ocariny of time przechodzilem wraz z kumplem :)
  • 0

#6 syon Napisany 18 sierpnia 2004 - 11:34

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
:arrow: GTA:VC na 100% [PS2]
:arrow: MK:DA wszystkie krypty odkryte (postacie, filmiki, zdjęcia, itp.) [PS2]
  • 0

#7 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 11:57

Gość__*
  • Goście
ja ukończyłem prawie wszystkie bardziej znane [i dużo tych mniej znanych] jRPG'i na PSX'a 8)
  • 0

#8 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 12:04

Gość__*
  • Goście

ja ukonczylem w 100% i zdobylem wszystko, co bylo do zdobycia w banjo-kazooie [ale nie ma sie czym chwalić, bo to dosc prosta gra]
wygralem wszystkie puchary we wszystkich kategoriach w mario kart 64 [ale porownujac czasy z innymi graczami to leszcz ze mnie]
no i na 101% ukonczylem kiedys donkey konga, bodajze 3 na gb

w mario 64 mam 113 gwiazdek, a samą koncowke ocariny of time przechodzilem wraz z kumplem :)


Z Banjo mialem tak samo, z Mario Kart 64 mialem tak samom, z DK mialem tak samo i wreszcie z Mario i Zelda miałem inaczej.

Dla mnie np. twardzielem i madafaka bedzie gosciu, ktory ukonczyl w 100% Mario Party 4- majacy wszytskie domki zapelnione prezentami itp. I nie chodzi mi tu o duzy stopien trudosci tej pozycji, ale o duzy stopien upierdliwosci Story Mode. Sam teraz wrocilem do w.w. gry i zamierzam tego dokonać.
  • 0

#9 cappo Napisany 18 sierpnia 2004 - 12:14

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
ja kiedyś przeszedłęm mario bros. na pegazusa z jednym skuszeniem (przeklęta dziura :evil: ) w przedostatniej planszy...ale wtedy miałem podnietę:) a co do finali to rozwalam zawsze wszystkie weapony i wszystkie statystyki podwyższam na maxa. nie wiem czy to się będzie liczyć ale na PC rozwalam boty w quake ]|[ na poziomie nightmare bez celowniczka :twisted: - chociaż już w tą grę nie grałem z rok. jak coś mi się jeszcze przypomni to napiszę...
  • 0

#10 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 12:50

Gość__*
  • Goście
:arrow: Banjo-Kazooie na 100%
:arrow: Golden Sun na 100% (wszystkie Djinny itd.)
:arrow: The Legend of Zelda: Link's Awakening DX na 100%
:arrow: 250 Pokemonów w Pokemon'ie Gold (yeah :))
:arrow: Jak and Daxter: The Precursor Legacy na 100%
:arrow: GTA3 i GTA: VC na 100%
:arrow: Burnout 2: Point of Impact (wszystkie samochody i wyścigi na złoto)

I to by było na tyle...
  • 0

#11 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 12:57

Gość__*
  • Goście
Ja w ostatnim czasie ukończyłam na 100%:
:arrow: GTA:VC (na PC)
:arrow: Ratchet & Clank
  • 0

#12 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 13:49

Gość__*
  • Goście
GTA 3/VC na 100 %
Jak 2 na 102 % w 17,5 godziny 8)

Moj ojciec to prawdziwy master przez ostatnie 5 lat skonczył wszystkie gry fpp traktujace o Drugiej Wojnie Światowej wydane na konsole i PieCe ;)
  • 0

#13 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 13:52

Gość__*
  • Goście

Jak 2 na 102 % w 17,5 godziny 8)


niemozliwe :)
  • 0

#14 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 14:00

Gość__*
  • Goście
Możliwe.Tyle miałem na liczniku :> Ale leciałem na pale bo zaliczenie Story to 100 % a inne pierdoły to chyba kolejne 50 czy 100 % ;)
  • 0

#15 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 14:17

Gość__*
  • Goście
Crash team racing na 100%
MKT wieża Master poziom very hard Liu Kangiem
Super Mario World - 90 poziomów odblokowanych (na 92)
  • 0

#16 kotlet Napisany 18 sierpnia 2004 - 15:29

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Grand Theft Auto : Vice City na sto procent : Playstation 2.
Ratchet & Clank na sto procent : Playstation 2
Metal Gear Solid na Extreme : Playstation.
Metal Gear Solid 2 na Extreme (ale z radarem, stealth i nieskończoną amunicją, wic nic nadzwyczajnego) : Playstation 2.
Pewnie o czymś jeszcze zapomniałem.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 16:43

Gość__*
  • Goście
GTA 3 & VC na 100%...
Tak samo z jednym i drugim Golden Sunem na Advance'a
No i Burnout 2 ale tu nie ma sie czym chwalic...
Pewnie jeszcze cos tam bylo czym by sie mozna pochwalic ale to pewnie bylo na tyle dawno ze nieprawda
  • 0

#18 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 17:01

Gość__*
  • Goście
dobra widze że wszyscy tu podają nawet i te najmniejsze wyczyny więc jeszcze coś dorzuce

CTR na maxa
Syro 1, 2, 3 na maxa
Crash 1, 2, 3 na maxa
wszystkie postacie w suikodenie II
pokonanie Lapisa w Legend of Legaia na niskim poziomie [niestety nie pamiętam jakim :(]
99lvl w legend of legaia
wszystkie combosy w the Legend of dragoon wypakowane na maxa i wyćwiczone prawie do perfekcji
tombi 2 na maxa
jakieś tam ogromne comba w thps
więcej nie pamiętam na tą chwile ;)
  • 0

#19 Blizzard Beast Napisany 18 sierpnia 2004 - 17:39

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Wiecie, tak przegladam te wpisy, i nie wiem co napisac. Przejzalem liste gier, ktore skonczylem, i doszedlem do wniosku, ze najbardziej to sie moge pochwalic MSRem na 100% i Le Mans 24h na 100% (zwyciestwo po 24 godzinach, to jest to). A moge sie tym pochwalic dlatego, ze to rzadkie osiagniecia. Ale to nie sa rzeczy z ktorych jestem najbardziej dumny, ani nie mam swiadomosci, ze wlasnie w tych grach najbardziej rzadze. Tez skonczylem w 100% Burnouta 2 czy GTA3, THPS1,2,3 i prawie 4. Ale to zadne osiagniecie, wiec nie wiem po co tu to pisac. Duzo gier skonczylem w 100%. Osiagnieciem jest na pewno przeszlo 300 godzin w Perfect Dark, ale niestety na dwoch roznych save'ach daje to tylko range Assasin: 6 (choc nie watpie, ze kiedys Perfect: 1 bedzie :) ). No i nie mam tej gry w domu, tylko gram u kumpla, co jeszcze bardziej ten fakt podkresla.
  • 0

#20 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 19:33

Gość__*
  • Goście
FFX rozwalone - pokonanie Penanca, 99 999 HP i wszystkie statsy poza luck i evade na maksa wszystkimi postaciami, wszystko zdobyte; Crash 2,3, Spyro 2, Medievil 1,2 - wszystko zdobyte; DMC2 - przejscie gry Must Die Mode, co bylo latwe plus inne. ;p
  • 0

#21 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 23:07

Gość__*
  • Goście
Szwdu, dzieki twojemu postowi przypomniałem sobie o Mario 64 :D. Wraz z kuzynem również zdobyliśmy wszystkie 120 :D.

BTW, pamiętasz muzyczke która leciała na końcu Mario 64 ?? Wtedy gdy leciały napisy końcowe a w okienku obok przewijały sie wszystkie swiaty z gry. Do dziś ten motyw muzyczny powoduje u mnie banana na twarzy :D.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 19 sierpnia 2004 - 08:51

Gość__*
  • Goście
Hehehehe oczywiscie, ze pamietam. Muza w tej grze byla i jest po prostu fajowa. A ja powiem Ci dodatkowo, ze Mario 64 bylo jedna z pierwszych powazniejszych gier, jakie dorwalem i zuplenie pierwsza, ktora ukonczylem, pierwsza, w ktorej zobaczylem napisy koncowe...ech, to byly czasy- straszliwie sie najarałem tym faktem. Bylem dumny, ze pare dni pozniej zebralem wszystkie 120 gwiazdek, hehe. Nie kazdemu sie chciało.
  • 0

#23 martines Napisany 19 sierpnia 2004 - 16:21

martines

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Hyhy, ale w Mario64 zbieranie wszystkich gwiazdek, bylo naprawde fajne. Nie to, co w SMS :/.
  • 0

#24 Gość__* Napisany 19 sierpnia 2004 - 16:25

Gość__*
  • Goście
Przyznam szczerze, ze w SMSie olałem sprawe. Tak mnie ta gra zawiodła, ze po jej ukonczeniu z miejsca poleciała na połke. Mimo, iz Mario darł sie : "Szwedu !! Nieeee !! Najpierw zbierz gwiazdki !!", to ja jedynie odpowiedziałem: "Shuddup madafaka !" i wlozylem inna gre do czytnika. Niestety, Shigsy.
Natomiast w SM 64 zebranie ich wszytskich (gwiazdek, nie pokemonow) bylo naprawde fajowe, zgadzam sie.
  • 0

#25 Gość__* Napisany 19 sierpnia 2004 - 23:57

Gość__*
  • Goście
Nieszczesne SMS zabiła monotonia otoczenia i zadań. Natomiast Mario 64 to prawdziwy kalejdoskop wspaniałych miejscówek. Najlepsze jest to, że większość światów wciągałą gracza naprawde na długo. Chcąc zebrać wszystkie gwiazdki w Hazy Maze Cave czy Dire Dire Docks naprawde trzeba było tam posiedziec - tyle tylko, ze w przeciwieństwie do SMS, sprawiało to przyjemność.

Takze nie zbobyłem wszystkich gwiadek w SMS bo ta gra naprawde nie motywuje w żaden sposób. Moze kiedyś je tego dokonam ale jak narazie SMS ma u mnie status gry z gatunku "pogram dziennie 15 minut i wystarczy".
  • 0

#26 martines Napisany 20 sierpnia 2004 - 00:22

martines

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Ta, SMS to straszny gniot (tzn, porownujac to, co dostalem do pokladanych oczekiwan). Gre przeszedlem tylko dlatego, ze zaplacilem za nia sporo kasy i szkoda mi bylo odstawic ja na polke.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 20 sierpnia 2004 - 00:30

Gość__*
  • Goście

Ta, SMS to straszny gniot (tzn, porownujac to, co dostalem do pokladanych oczekiwan). Gre przeszedlem tylko dlatego, ze zaplacilem za nia sporo kasy i szkoda mi bylo odstawic ja na polke.


Ta gra nie jest zła. Jest dobra a nawet bardzo dobra, ma ładną grafikę, jest trudna, starcza na długo ale mimo wszystko rozczarowuje. Najbardziej zawiedzeni są gracze, którzy mieli w przeszłosci styczność z Mario64. Przed kupnem SMS czytałem recenzje w prasie, wiedziałem, że to nie to samo co w M64 ale mimo wszystko wierzyłem, ze wsiakne w tą gre. "W końcu to mario - recenzenci muszą się mylić " :D.

Troche zboczylismy z tematu ale bogowie gier video musza nam wybaczyć - wszak dyskusja dotyczyła jednego z ich najstarszych dzieci :wink:.
  • 0

#28 Pjoter Napisany 28 grudnia 2004 - 19:19

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Wipeout Fusion na 100% (przekrecilem licznik punktow w zone)
MGS2 na poziomie extreme (bez zadnych ulatwien typu stelth camuflage)
Contra bez straty zycia (ta na nes'a)
Record of Lodoss War - sklepalem oba smoki (ci, ktorzy grali wiedza o co chodzi)
FF7 - rozmnozylem wszystkie trzy master materie dla wszystkich czlonkow ekipy
i jeszcze jedno, male osiagniecie, ale takie "osobiste", bo to nic wielkiego w sumie: przeszedlem Sage Frontier2 za piatym podejsciem (cztery razy dochodzilem do ostatniego bossa), po prostu cenie sobie swoja owczesna nieustepliwosc - teraz bym sobie odpuscil...
Moze znalazlo by sie cos jeszcze, ale chyba te najwazniejsze wypisalem.
  • 0

#29 Shinigami Napisany 28 grudnia 2004 - 19:22

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Tenchu 3 - same Grand Mastery dla Rikimaru i Ayame i Master of Assasins dla Tesshu na hardzie, wszystko odkryte itp.

Tekken 4 - wszystkie postaci, areny :D hehe
  • 0

#30 Godot Napisany 28 grudnia 2004 - 19:27

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Mario 64 - 120 gwiazdek
Metroid Prime - 100%

jedynie te dwie gry chcialem skonczyc na 100%, w przypadku reszty gier wystarczy mi samo ukonczenie :twisted:
  • 0