Skocz do zawartości

Zdjęcie

Forza Motorsport 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
685 odpowiedzi na ten temat

#1 Ney Napisany 06 stycznia 2009 - 12:31

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Wyciekło pierwsze "coś" z Forzy3 od firmy która projektowała menu dla F1 i F2. Widać dla "trójki" też robią więc zakładam temat :) .
Dla mnie Forza2 to jedne z najlepszych wyścigów w jakie grałem więc mam nadzieje, że kolejna część nie zawiedzie...Z mojej strony jak dowalą lepszą grafikę i więcej wszystkiego to już będzie ok. Oby tylko nie poszli w stronę "urozmaicania" wyścigów sposobem z PGR czy choćby takiego GT5: prologue ( :bue: ) w stylu "zaczynasz ostatni - przegoń wszystkich" itp - chiałbym żeby to został czysty, klasyczny racer tylko z trochę lepszą otoczką (menusy itp).
http://www.computera... ... ?id=205250
  • 0

#2 Mani Napisany 06 stycznia 2009 - 13:08

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Niech zmienią styl graficzny na bardziej realistyczny via GT i bedzie ok choć moim zdaniem nie ma sie co spodziewać tej gry w tym roku.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 06 stycznia 2009 - 13:15

Gość__*
  • Goście
Czyli co, GT5 będzie miało silną konkurencję? Bo na miano "Forza 2 killer" to już się chyba nie załapie :^^:
  • 0

#4 Texz Napisany 06 stycznia 2009 - 13:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jeżeli chcą się sprzedać, lepiej wyskoczyć czymś w rodzaju nowego Grida (z trasami w mieście included ala Tokio(?) w Forza Motorsport 1). Mimo udostępnionych pomocy w Forzie 2 wielu ludzi odrzucało skomplikowanie i konieczność masherowania tras pod względem idealnie dobranego toru jazdy, mocy pojazdu i rzecz jasna prędkości. Osobiście przychylam się ku jak najwierniejszej symulacji, ale prawa rynku są bezlitosne. To Casuale mają kasę i co my biedni hardcoreowcy możemy mieć do powiedzenia.
btw. gra to Forza Motorsport 3, nie Forza3. Zmiencie temat ;)
  • 0

#5 Godot Napisany 06 stycznia 2009 - 17:12

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Forza Motorsport 2 4.3 mln sprzedanych, GRID 1.15 mln sprzedanych. Tex, przypomnij mi kiedyś, żebym nigdy w życiu nie zatrudniał Cię w charakterze doradcy finansowego.
Forza 3 musi miec ciekawszą karierę, ciekawszy dobór samochodów, dużo więcej torów. Czyli po prostu bigger, better, faster. I taka formuła mi odpowiada. Tak czy owak biorę preordera już teraz :)
  • 0

#6 Gość__* Napisany 06 stycznia 2009 - 17:38

Gość__*
  • Goście
Ja też się przyłącze do koncertu życzeń:
- Jakby dodali pory dnia i warunki atmosferyczne było by fantastycznie.
- Żeby konsola nie jeździła jak cyborg. Żeby czasem zdarzało się wirtualnemu przeciwnikowi popełnić błąd. Niech się coś dzieje na torze.
- Ciekawy tryb kariery.
  • 0

#7 BeSOS Napisany 06 stycznia 2009 - 17:46

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nejek jak zwykle niechlujnie - spacja między Forza a 3? I co to k*rwa wogóle za tytuł??

Moje oczekiwania - lepsza oprawa, więcej torów, ciekawsza kariera.
  • 0

#8 piterekd Napisany 06 stycznia 2009 - 17:56

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
No i kwalifikacje z prawdziwego zdarzenia by się przydały, żeby określić miejsca na starcie, a nie ilość koników :cry:
  • 0

#9 Danteusz Napisany 06 stycznia 2009 - 18:03

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Nejek, pisz ładnie nazwy tematów bo dostaniesz z pejczyka :]
  • 0

#10 Ney Napisany 06 stycznia 2009 - 18:22

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Na artach które wyciekły jest napisane "Forza3" bez żadnego "Motorsporta". To raz.
Dwa - ja zakładam temat i ja decyduje jak się będzie nazywał (choćby nawet miało by to być "Foża3").
Koniec offtopa z mojej strony :foch:
Moim zdaniem gra wyjdzie w tym roku - na 2k9 MS nie ma chyba żadnych wyścigów, a konkurencja na GT5 by się przydała.
  • 0

#11 BeSOS Napisany 06 stycznia 2009 - 18:42

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A teraz powiedz - KOGO?

Jestem ciekaw czy będą wnetrza, GT5 im nocha utarło bo o ile sie nie mylę tłuymaczyli sie iloscią samochodów w grze :twisted:
  • 0

#12 Mani Napisany 06 stycznia 2009 - 18:49

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Nie no teraz to wnętrze muszą zrobić .... to juz chyba standard taka kamera.
  • 0

#13 Gość__* Napisany 06 stycznia 2009 - 18:58

Gość__*
  • Goście
Ale to nie jest taka łatwa sprawa. Licencje, porozumienie się z każdym koncernem, obejrzenie każdej fury i jej dopracowanie.
Poza tym jak się robi tuning samochodu to wnętrze też się zmienia. Przy redukcji ciężaru wywala się standardową tapicerkę, kierownicę, racingowa skrzynia biegów to też już poważna zmiana.
  • 0

#14 Texz Napisany 06 stycznia 2009 - 19:00

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Forza Motorsport 2 4.3 mln sprzedanych, GRID 1.15 mln sprzedanych. Tex, przypomnij mi kiedyś, żebym nigdy w życiu nie zatrudniał Cię w charakterze doradcy finansowego.

Równie dobrze mogłem napisać "Mario Kart" ;)
  • 0

#15 Godot Napisany 06 stycznia 2009 - 19:16

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nom, pewnie. Bo przecież 4.3 mln sprzedanych egzemplarzy FM2 to porażka tej gry i firmy.
  • 0

#16 piterekd Napisany 06 stycznia 2009 - 21:53

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Tak sobie pomyślałem, że fajnie by też było gdyby w 3 zamiast statycznego paska z kategoriami wyścigów i eventami etc. była kula ziemska (taka jak w menu wyboru pojazdu u dilera) i abyśmy dopiero na niej obracając ją do woli przybliżali/oddalali i wybierali sobie poszczególne wyścigi -> fajny smaczek :) Albo aby wyścigi były przeprowadzane krajami, czyli najpierw odkrywamy wszystkie w Europie (po wybraniu jako 'pochodzenie'), a dopiero po przejechaniu tak z 80% mieli dostęp do eventów w USA i Japonii - tak też byłoby bardziej realistycznie, bo przeważnie właśnie tak wygląda kariera kierowcy. W 2 pochodzenie tylko jest potrzebne do zniżek, a to imo za mało..
  • 0

#17 MonsieurWoland Napisany 07 stycznia 2009 - 22:16

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Forza2 byla kewl. W 3ciej odslonie chcialbym zobaczyc jednak jakies cutscenki z skromno odzianymi paniami :^^:
  • 0

#18 cwany-lis Napisany 07 stycznia 2009 - 22:20

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
nie lubię wyścigów ale jak by było 60fps to się nie obrażę, i modelki też miło widziane
  • 0

#19 BeSOS Napisany 07 stycznia 2009 - 22:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A ja chetnie poświęcę 60 fpsów na rzecz lepszej grafiki - w PGr4 totalnie mi 30-tka nie przeszkadzała.
  • 0

#20 Texz Napisany 07 stycznia 2009 - 22:28

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Modelki to jedno, uczucie uczestniczenia w imprezie sportowej to coś zupełnie innego. Brakuje jakiejś oprawy poza wyścigowej, kszątających się po pitstopach mechaników sprawdzających telemetrię na telewizorach, że o obsłudze pomocniczej toru wyścigowego nie wspomnę. Nie tylko w Forzie 2, ale i w wielu wyściach wydawało się, że razem z przeciwnikami i tymi pikselami na trybunach jesteśmy ostatnią ostoją ludzkości :lol:
  • 0

#21 Godot Napisany 07 stycznia 2009 - 22:34

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
O, pitstop mógłby byc fajniejszy - mechanicy, obsługa. Ogólnie mogłyby byc przed początkiem wyścigu zamiast oglądania fury ze wszystkich możliwych kamer taki właśnie wjazd do garażu, spojrzenie na kibiców, tor z lotu ptaka. Różne ujęcia itp. Pierdółka, ale jakże budująca klimat.
  • 0

#22 Ryan Napisany 08 stycznia 2009 - 00:25

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Wyjątkowo zgodzę się z TEXZem - Forza2 to niestety tylko trasy + auta + menu. To strasznie archaiczne podejście do wyścigów. Nie wymagam imponujących bohaterów i epickiej fabuły ;) ale wyścigi to nie tylko fury, ale i cała otoczka: car babes, przygotowania do zawodów, rzesze fanów, kibice, wywiady, mechanicy, niespodziewajki, transfery, itd. Na gamasutrze jest bardzo fajny artykuł Shawna Hargreaves'a na temat tego typu smaczków w MotoGP (Shawn pracował niegdyś w Climax, obecnie jest SDE w XNA Community Game Platform).
  • 0

#23 Gość__* Napisany 13 stycznia 2009 - 22:29

Gość__*
  • Goście
Ja tam czekam na Forzę 3, to mój "must have" w tym roku. Oby nie była tak monotonnie nudna jak dwójka, aczkolwiek takowa mi się bardzo podobała.
  • 0

#24 Gość__* Napisany 13 stycznia 2009 - 23:02

Gość__*
  • Goście
Nie wiadomo jeszcze czy w ogóle w tym roku. Oficjalnie nie było jeszcze zapowiedzi.
  • 0

#25 Godot Napisany 06 maja 2009 - 11:43

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Dodany obrazek

Fragment loga.

Coraz większymi krokami zbliża się ta Forza. Na E3 będzie pokazane sporo więcej zapewne. Oby również wyskoczyli z datą premiery i oby ta data zerwała z tradycją (maj/czerwiec). Forza 3 na święta? Pewnie! Z listy życzeń: musi byc Alfa Romeo :twisted:
  • 0

#26 wrog Napisany 06 maja 2009 - 11:51

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Ale to jest logo innej gry:
http://www.joystiq.c... ... tersports/
  • 0

#27 Ryan Napisany 08 maja 2009 - 05:22

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Bo M to nie mogą być 3 pionowe kreski. ;>
  • 0

#28 MonsieurWoland Napisany 08 maja 2009 - 11:32

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Wyjątkowo zgodzę się z TEXZem - Forza2 to niestety tylko trasy + auta + menu. .


Zapomniałeś o winylach i domku aukcyjnym :^^:
  • 0

#29 Raikoh Napisany 08 maja 2009 - 15:54

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Czego jeszcze byscie chcieli? To nie TD:U :) .
Oczekuje grafiki podniesionej do standardow dzisiejszych i bedzie dobrze
  • 0

#30 MonsieurWoland Napisany 08 maja 2009 - 15:57

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Ja bym chciał np. obsługi w pitstopie i żeby na pitline samochody przez siebie nie przenikały. Wstawki FMV tez powitałbym z otwartymi ramionami.
  • 0