Skocz do zawartości

Zdjęcie

Singstar, EyeToy, maty ...


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
438 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy wedlug Ciebie EyeToy i Singstar to produkty wprowdzajace cos nowego w swiat gier? (116 użytkowników głosowało)

Czy wedlug Ciebie EyeToy i Singstar to produkty wprowdzajace cos nowego w swiat gier?

  1. Tak (111 głosów [90.98%])

    Procent głosów: 90.98%

  2. Nie (11 głosów [9.02%])

    Procent głosów: 9.02%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Zeus-Nelson Napisany 19 sierpnia 2004 - 09:20

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Co myslicie o tych dwóch tytułach??myslicie ze sa w jaksi sposob rewolucyjne?ze wnosza cos noweog an rynek gier?/wypoiedziajcie sie...
Ja osobiscie oba tytuły uwazam za rewolucyjne na swoj psoob...dawno niemailem tyle wycia ze starszego niz wtedy kiedy spiewal RickiegoMartina-LivingLavidaLoca....albo jak razem spiewalismy A-Ha-Take on Me....moja strasza kazala nam sie zamknac bo strzaszymi swoim ryczeniem :wink: mojemu ojcu najlepiej szlo spiewanie piosenki z filmu Pretty Woman :lol: a mi jakiegos gejopwskiego zespolu Blue-One Love....zadna inna piosenka nieposzla mi tak dobrze jak ta....po tym sie zalmalem ze nadaje sie tlyko do Boysbandu... :( Ale i tak chyab z 2 godziny sie bawilem...dopoki nie mialem jzu sily wydawac z siebie jakich kolwiek dzwiekow...zabawy mialem co nei maira :D Co do EyeToya to tez duzo czasu spedzilem z ta zabwka...dopoki recze niezaczely mnei bolec i jzu niemoglem ich podniesc zeby operowac w menu :P a co wy sadzicie o Tych produktach?wypowiedzicie sie :)
  • 0

#2 Gość__* Napisany 19 sierpnia 2004 - 09:34

Gość__*
  • Goście
To zdecydowanie coś nowego w świecie gier.Produkty te pokazują ,że ps2 to nie tylko sequele ale również nowe i świeże pomysły ,których może pozazdrościć nam konkurencja.
  • 0

#3 Matt Napisany 19 sierpnia 2004 - 22:42

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Zeus! Niestety w Polsce zbyt mało ludzi jara się tym tematem, a szkoda, bo sprawa jest niesamowita! W Eyetoy groove gram od czasów wczesnego dema i do dziś, po kilku miesiącach, nadal nie mogę przestać! Odblokowałem 5 dodatkowych, ukrytych piosenek i nowy poziom trudności - MASTER! Pamiętam, jak po trzech pierwszych dniach zabawy miałem zakwasy tak duże, że wypychały mi kości na zewnątrz! Czy to rewolucja? Dla kogoś, kto poczuje taki klimat zabawy - JAK NAJBARDZIEJ! A sceptycy oleją. Podobnie z Singstarem!! Wycie w mikrofon to niezapomniane wrażenie, ale trzeba grać z jakimś kumplem/kumpelą, bo inaczej połowa odczuć zostaje na półce z grami. Singstara śrubujemy cholernie długo, a wśród kolegów amara powstał nawet jakiś fanklub! Chłopaki zakładają garnitury i wyją przez całą noc najlepsze kawałki! To jest MOC! EYE i SING dlatego są przełomowe, że w miejsce bezdusznego przyciskania guzików na padzie - AUTENTYCZNIE SIĘ ANGAŻUJESZ! Jak nie ciałkiem, to chociaż wokalnie. Nie da się grać ze znudzoną miną. Ale z przejęciem i zainteresowaniem. TO CZYNI JE WIELKIMI! Dobra, tyle ode mnie. Topicu na 10 stron bym się raczej nie spodziewał. :shock:
  • 0

#4 Gość__* Napisany 19 sierpnia 2004 - 22:46

Gość__*
  • Goście
A ja ubolewam, ze sa to PS dwojkowe ekskluziwy, bo jesli nawet Eye Toy kreci mnie srednio, to Singstar jest po prostu niesamowity. Ale my bedziemy mieli Donkey Konga.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 19 sierpnia 2004 - 23:09

Gość__*
  • Goście
A co ma Donkey Kong do Singstara? :wink: Też będzie można w nim użyć jakiś gadżetów czy cuś?Pytam serio bo nie wiem.
  • 0

#6 Matt Napisany 19 sierpnia 2004 - 23:28

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Walisz po bębnach, klaszczesz i... patrzysz w kolorowe obrazki. Zabawne, ale poczekam na bardziej zjadliwą ścieżkę dźwiękową. Ta japońska obudziłaby umarlaka i ponownie go zabiła! Średnio mnie kręci klaskanie w rytm jakiegoś młodego babsztyla wykrzykującego coś w stylu "hatojo-hatojo-hatojo-muszi-muszi-jo". Paskudztwo.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 19 sierpnia 2004 - 23:37

Gość__*
  • Goście
hmm Szwedu raczej się z tym nie zgodzi. :wink:
  • 0

#8 slave Napisany 20 sierpnia 2004 - 01:06

slave

    Mega Man

  • Narybek
  • 116 Postów:

[...] szwedu raczej sie nie zgodzi [...]


nie tylko on... mnie tam 'donkey konga' tez strasznie jara. co tam sciezka dzwiekowa - wazne, ze mozna sie przy tym niezle rozerwac, podobnie jak przy 'singstarze'. jesli zbierzesz dobra ekipe to mozna walic po bebnach nawet do rytmu 'majteczek w kropeczki'.

'eye toy' i 'singstar' tez sa swietne. klasa sama w sobie, miadzaca niemal wszystko co stanie jej na drodze. niesamowite party games. szczegolnie ta druga, przy ktorej mozna sobie naprawde zedrzec gardlo. tyle, ze - tak, jak bylo pisane wczesniej - trzeba grac z kims w duecie, bo spiewanie do kotleta jest o polowe mniej interesujace. tak czy inaczej - warto, bo faktycznie - jest to rewolucja i to nie mala.
  • 0

#9 Gość__* Napisany 20 sierpnia 2004 - 11:09

Gość__*
  • Goście
Wiesz Matt, ja mysle, ze liczy sie przede wszystkim to, czy bedzie sie mozna przy DK fajnie rozerwac. Nie do konca podchodzacy soundtrack da sie przezyc.

Sama idea jest rownie oryginalna, co w Singstarze, a ze sposob relizacji nieco inny ?? To przeciez Nintendo. No i nie zapominajmy o tym, ze na GCN zbyt duzego wyboru gier muzycznych nie ma. A szkoda.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 20 sierpnia 2004 - 20:19

Gość__*
  • Goście

EyeToy jest extra , tylkoże po 3 godzinach grania nonstop miałem zakfasy tydzień czasu :\
Singstara niemam ale jak stanieje to kupie nastuwe
P.S. looknijcie jaka teraz promocja na http://www.ultima.pl odnośnie EyeToy'ów , wiem także że są prowadzone rozmowy z Sony Poland aby zmodyfikowali plan wydawniczy i obniżyli cenę samej płytki Groove , dlatych co kupili Play i teraz chcieliby kupić tylko nowe gry, bez kamerki :)

  • 0

#11 Gość__* Napisany 21 sierpnia 2004 - 12:28

Gość__*
  • Goście
Eye-toy wedlug mnie jest totalna lipa - gierki nudza sie blyskawicznie i po poczatkowej euforii zaczyna wiac nuda. W sumie wiecej zajely mi loadingi, niz samo granie - nuda, nuda i jeszcze razu nuda. Absolutnie nie polecam - mialem ET rowno tydzien i bez mrugniecia okiem sprzedalem.

Singstar to inna liga - REWELACJA! Kapitalna sprawa, nie dosc, ze dobor piosenek wybitnie mi podszedl, to jeszcze w zestawie sa DWA mikrofony - duety i deathmatche ;) z druga osoba sa nie do pobicia! O ile dotychczas organizowalem imprezki z udzialem mat (+ DDR), tak teraz rzadzi Singstar i nikt nie zamierza sie wylamac :). Szczerze polecam!
  • 0

#12 Gość__* Napisany 21 sierpnia 2004 - 23:24

Gość__*
  • Goście

dlatego że gry z płytki PLAY to pierwsze gry pod EyeToya , zobacz , że GROOVE jest jusz owiele lepsze a zapowiedzianych zestawów gier na EyeToya jest dużo więc , może być tylko lepiej :]

  • 0

#13 Gość__* Napisany 22 sierpnia 2004 - 11:37

Gość__*
  • Goście
Mialem obydwa - ET Play i Groove. Zdania nie zmieniam - zabawa maksymalnie na 10 minut (Play) lub pol godziny (Groove). W mojej opinii Singstar jest O WIELE lepszy. BTW, ktos probowal spiewac w Empiku? ;)
  • 0

#14 cappo Napisany 22 sierpnia 2004 - 21:16

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
eye toy...rewolucja?? może i tak. ale ta rewolucja znudziła mnie już po dwóch dniach. dobrze że pożyczyłem od kolegi tą zabawkę. aaaa zapomniałem dodać, że znudziła mnie zabawa w pojedynkę. co do gry wieloosobowej to ja nie mam pytań. tutaj sprawa rysuje się w jak najjaśniejszych barwach i można takiego eye toya wykorzystać, np. do gry wstępnej :twisted: :twisted: :twisted: . co do sing stara to nie grałem, ale dużo na ten temat czytałem (o i już mamy tekst piosenki do kolejnej wersji sing stara 8) ) i dość powiedzieć, że CHCĘ TO MIEĆ!!!!
  • 0

#15 Gość__* Napisany 22 sierpnia 2004 - 22:13

Gość__*
  • Goście

no cuż , każdy lubi to co zgubi :P
czyli o gustach się nie dyskutuje :\
mi tam się podoba EyeToy choć nieprzeczę , że niewciąga jak PES :\
żałuję tylko , że niemam chwilowo hajsu na Singstara

  • 0

#16 slave Napisany 23 sierpnia 2004 - 04:02

slave

    Mega Man

  • Narybek
  • 116 Postów:

[...] ktos probowal spiewac w empiku? [...]


z tego co mi wiadomo to sensei i zoisaite popelnili podobny czyn, przez co zostali wysmiani przez wiekszosc ludzi, znajdujacych sie w ich poblizu. trudno sie zreszta dziwic ;]...
  • 0

#17 sensei Napisany 23 sierpnia 2004 - 07:14

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:

[...] ktos probowal spiewac w empiku? [...]


z tego co mi wiadomo to sensei i zoisaite popelnili podobny czyn, przez co zostali wysmiani przez wiekszosc ludzi, znajdujacych sie w ich poblizu. trudno sie zreszta dziwic ;]...


O to chodzi, ze nie!Opowiem wam jak bylo.Kiedy juz rozkrecilismy sie na dobre, kiedy bylismy juz pod kontrola muzyki, kiedy wydawalismy z siebie dzwieki o tak znakomitej jakosc, ze sami nie wiedzialismy o co chodzi, postanowilismy obejrzec sie za siebie.
I nasze twarze w sekunde przybraly wyraz podobny temu " :shock: ".Stal za nami tlum wiwatujacych ludzi, wszyscy wyjmowali w pospiechu cokolwiek, zeby tylko autograf sie na tym zmiescil.Laski sie rozbieraly - majtki i staniki posypaly sie nam na glowe.Gorace "trzynastki" piszczaly jak szalone, a pod stopami mielismy tyle roz, ze bez problemu moglismy na marszalkowskiej otworzyc kwiacairnie.
Doszlo do tego, ze musieli pojawic sie ochroniarze i odgrodzic nas od tlumu rozwscieczonych fanek.Zeby uspokoic sytlacje ( do ktorej doporowadzil nasz niebianski spiew), powiedzielismy glosno " Te Quiero, mami" - wszytkie dziewczyny z wrazenia pomdlaly, te wytrzymalsze zalaly sie tylko lzami ze wzruszenia.
Chwile potem dostalismy wiadomosc, ze przydstawiciel jakies firmy fonograficznej zmierza do nas, aby podpisac lukratywny kontrakt z naszym duetem.Niestety zanim dojechal do celu (w tym wypadku bylo to stoisko z singstarem), zostal stratowany przez fale naplywajacych fanek.
Wiedzielismy, ze musimy sie ulotnic, ale majtki zaslaniajace oczy strasznie przeszkadzaly w orientacji.Kiedy juz sie z podnich wygrzebalismy, zastosowalimy plan B, ktory brzmial "Pali sie"!
Wszyscy uciekli z Empiku w pospiechu (zostalo kilka fanek, ktore byly gluchoniemie).A my spokojnie pojechalismy do domow.
I tak przedstawia sie nasza historia, jako gwiazd popu.Byla krotka, ale jakze intesywna.
Po calym zajsciu nie pozostalo nam nic innego jak otworzyc wspomniana juz kwiaciarnie i sklep z uzywana bielizna.
  • 0

#18 Zeus-Nelson Napisany 23 sierpnia 2004 - 14:56

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
ooo Sensei to chcialbym pzrekazac Ci moje wielkie wyrazy Szacunku :) Rzeczywiscie Twoja kariera byla krotka,aczkolwiek burzliwa :P ja jak narzie probowalme Singstara na kolezankach i jak uslyszala moje wykonanie Blue-One Love,czy R.Martina-LivingLavidaLoca to pare zemdallo :wink: doszlem do wniosku ze jak zaprosisz do domku dziewczyne i zaspiewasz jej jakas romantyczna ballade to zmienknie :wink: wiec chlopaki jesli macie singsatra to wykorzystajcie go do zacnych celów :D
  • 0

#19 cappo Napisany 23 sierpnia 2004 - 20:03

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
widzę, że tutaj też wszyscy zachwalają singstara...niech mnie kule biją- muszę go dorwać i będę urządzał podblokowo-miejsko-wiejskie koncerty dla szerokiej publiczności...a nuż zobaczy mnie jakiś wojewódzki czy inny leszczyński (mój kolega z 1-go piętra :wink: )
  • 0

#20 Gość__* Napisany 23 sierpnia 2004 - 23:17

Gość__*
  • Goście

postanowiłem - kupuję :]
będa jajca jak berety a mam mozliwość kupienia nówki nieśmiganej za 170 zł :)

  • 0

#21 Zeus-Nelson Napisany 28 sierpnia 2004 - 09:18

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Uwaga fani SingStara!! jak donosza zaufane zródła mojego Ojca w Sony Poland pod koniec roku,okolo grudnia pojawi sie dodatek do singsatra.....tamadadadam :) wylacznie z Polskimi przebojami :wink: to dopiero bedzie jazda chlopaki :D bedziemy mogl spiewac nasze narodowe piosenki :lol: kozacko :) moge sobie tylko wyobrazic jak np:bede spiewal"pod papugami" albo cos :P hehehe :)
  • 0

#22 Gość__* Napisany 28 sierpnia 2004 - 09:23

Gość__*
  • Goście

pod koniec roku,okolo grudnia pojawi sie dodatek do singsatra.....tamadadadam :) wylacznie z Polskimi przebojami


o tym, ze ma wyjsc dodatek z nowymi piosenkami to slyszalem, ale zeby z polskimi ?? heh, to bedzie super :)
  • 0

#23 Shinigami Napisany 28 sierpnia 2004 - 10:52

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Jak polskie piosenki to tylko "Keine grenzen" :D Wypadało by wreszcie kupić Singstara i DDR z matą, ale nie mam kasy.
  • 0

#24 Zeus-Nelson Napisany 11 września 2004 - 08:57

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
hej fani Singsatra podawajcie swoje rekordy w Singsatrze(wynik+piosenka jakas wykonalsicie)....moj osobisty najwiekszy rekord to 7500 spiewajac piosenke Blue-One Love i 6000 przy utowrze Lemar-50/50 :wink: a jak wasze wyniki???
  • 0

#25 Blizzard Beast Napisany 11 września 2004 - 15:16

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Avril Lavigne - Complicated. 8310. Easy oczywiscie, na hardzie nic by z tego pewnie nie zostalo ;)
  • 0

#26 Gość__* Napisany 12 września 2004 - 16:21

Gość__*
  • Goście
Do tej pory miałem styczność z singstarem tylko w empiku, jedyną piosenką, której słowa i melodię znałem całkiem dobrze było ”take on me” a-ha i za pierwszym razem na easy miałem ok. 7300, z innymi piosenkami w ogóle mi nie poszło (nie nadążałem nawet za przewijającym się tekstem).
  • 0

#27 Gość__* Napisany 10 października 2004 - 22:54

Gość__*
  • Goście

mam bardzo dziwaczny kłopot :\
otóż zakupiłem Singstara tylkoże w mojej psychice jest dziwny hamulec przed graniem w niego (śpiewaniem)
jak starych i siory nima na hacie to jeszcze tam pośpiewam niektóre piosenki (Motorhead , Sophie Elis Baxtor , Jamelia , Good Charlotte , The Darkness) ale mimo to niemoge się przełamać aby pośpiewać te różne ballady czy Avrin Lavigne :oops: :P
nawet jak jestem sam to niemoge się wpełni oddać śpiewaniu bo boje się , że jakiś koleżka z osiedla mnie dojrzy przez okno albo siedzi umnie na klatce i usłyszy :P (zamykam drzwi i okna i zasłaniam żaluzje) :oops: :oops:
kurde straszna lipa z tym hehehehehe mam paranoje śpiewaka :\
czekam na jakąś impre domówkę to może jak sie zechlam to będzie prościej...
zna ktoś sposób na moją przypadłość :?: :oops:
ok chceta to śmiejta sie i powyzywajta mnie ale potem żądam przepisu na pozbycie się paranoji singstarowej

hehehehehe wpizdu ... jestem chory na głowe chyba :|

  • 0

#28 Blizzard Beast Napisany 10 października 2004 - 23:14

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

czekam na jakąś impre domówkę to może jak sie zechlam to będzie prościej...


To napewno :D Ma to niestety rowniez wade - jak rano obudzisz sie, i przetrzezwiejesz, bedziesz palil cegle, jak tylko zobaczysz ktoregos ze wspolimperzowiczow ;)
  • 0

#29 Gość__* Napisany 11 października 2004 - 08:16

Gość__*
  • Goście

nieno takich ludzi z którymi imprezuje to nic niedziwi bo sami są pojechańcy :/
muszę się zgłosić do jakiegoś psychologa żeby mnie wyleczył bo niemogę się delektować grą za 250zł :P

  • 0

#30 Gość__* Napisany 27 października 2004 - 21:54

Gość__*
  • Goście
Ale sie napaliłem :D Eye Toy'a mam już od dawna, ale MUSZE MIEĆ SINGSTAR'a :!: :!: :!:
  • 0