Skocz do zawartości

Zdjęcie

Singstar, EyeToy, maty ...


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
438 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy wedlug Ciebie EyeToy i Singstar to produkty wprowdzajace cos nowego w swiat gier? (116 użytkowników głosowało)

Czy wedlug Ciebie EyeToy i Singstar to produkty wprowdzajace cos nowego w swiat gier?

  1. Tak (111 głosów [90.98%])

    Procent głosów: 90.98%

  2. Nie (11 głosów [9.02%])

    Procent głosów: 9.02%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#391 Shinigami Napisany 09 czerwca 2008 - 10:44

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
No co? Widzisz, że Kolorowe sny psują mu liste światowych przebojów XD
  • 0

#392 Kurzy Napisany 09 czerwca 2008 - 10:44

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Kleksandra, kup sobie metalowego Singstara i baw się dobrze :-D W sam raz dla Ciebei będzie :lol:
  • 0

#393 Kleksandra Napisany 09 czerwca 2008 - 10:48

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Ej no, przecież Wakacyjna Impreza jest spoko, baaardzo dobra właśnie na imprezy i nawet niekoniecznie wakacyjne :D
A poprzedni post odnosił się do tego, że jak dla mnie Kolorowe Sny nie odbiegają poziomem od reszty wałków tam :P

Metalowy SS... Marzę o nim :cry:

Dziś posingstaruję na koncercie :P
  • 0

#394 Kurzy Napisany 09 czerwca 2008 - 10:54

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
No daj spokój...dla ciebei ten żałosny Just 5 nei odbiegap oziomem od dobrego Kombi, Varius Manmx i wieloletniego najlepszego w Disco Boys? Nienawidzę tych palantów, pamiętam jak teledyski leciały z jakimiś różami i snami ;p
  • 0

#395 Zeus-Nelson Napisany 09 czerwca 2008 - 15:35

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Just 5 to pierwszy polski pełnowymiarowy "boysband" (gaysband? :lol: ) dlatego myślę że należy mu się miejsce na playliście S:WI 8) :-D
  • 0

#396 Sotaku Napisany 10 czerwca 2008 - 05:50

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
przecież w każdym Singstarze, masz zespoły bardziej i mniej znane i pewnie znalazłoby się więcej zespołów, których nie wypada przy sobie postawić, nie jestem i nie byłem fanem just 5, ale takie kawałki jak kolorowe sny, to super sprawa na imprezkę, jak dla mnie dobry wybór.
  • 0

#397 Kurzy Napisany 29 sierpnia 2008 - 16:17

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Niech ktoś dając linki z allegro zaproponuje mi jakąś matę i grę w dobrych cenach. Tzn nie chcę chłamu ale na kasę zwracam uwagę bo nie chcę wydawać dużo na taką zabawkę. Fajnei się w to giercuje? Nigdy nei próbowałem ! :)
  • 0

#398 Sotaku Napisany 29 sierpnia 2008 - 18:45

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
mam już wakacyjną imprezę i jest na podium. Piosenki super i chyba 2 piosenek nie znałem...reszta jest mi znana...choć nie zawsze lubiana;)
  • 0

#399 Scorpio Napisany 27 listopada 2008 - 20:03

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ostatnio wyszły Hottest Hits oraz Boysbands vs Girlsbands. Oba padaczne z minimalną ilością ciekawych piosenek. Nawet ostatni tytuł, wbrew oczywistemu założeniu, nie ma takich sław jak Backstreet Boys czy N-Sync. Co to za boysbandy? Ech. Na tej płycie tytlko "Everybody get up" Five mi zaskoczyło. Tylko. Super.

Ale jest duży plus ostatniej płyty - jest zmieniony wygląd okna piosenki! Lekko, ale jednocześnie bardzo, bo jest inny licznik punktów, czasomierz i podział ścieżki niebieskiego i czerwonego gracza! Teraz czerwony jest na górze, niebieski na dole. A działa to także ze starymi płytami. I sprowadza się znakomicie, bo teraz każdy ma pod okiem i tekst i ścieżkę :) Przykład z podziałem, poniżej (z "It's Tricky").
Dodany obrazek

Chyba największa ewolucja pod tym względem od czasów pierwszego Singa!
  • 0

#400 Lady Luck Napisany 07 grudnia 2008 - 16:10

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Sing Along With Disneyyyyyyy! ^___________^

Wczoraj prawie ryczałam ze szczęścia i wzruszenia, kiedy po odpaleniu gry zamiast nudnego, białego tła, pojawił sie śliczny obraz zamku, z którego biją fajerwerki, a piosenki przywoływały wspomnienia z dzieciństwa przesiedziałego przed telewizorem (VHSy) i spędzonego w kinie z babcią (tą Poklekszoną tez :P ). Coś fantastycznego :)
Niestety magia nie zakryje tego, co po drodze zaczyna przeszkadzać. Piosenki brutalnie skrócone (albo po prostu krótkie same z siebie). Piosenki, którym do hymnów prezentowanych tytułów daleko (GDZIE Hakuna Matata? :cry: GDZIE Part of that world?! :cry: ) i tylko po angielsku (OBY ktoś wpadł na pomysł wrzucenia polskich wersji tych, które zostały u nas w wersji polskiej! A przede wszystkim OBY ktoś wpadł na pomysł wydania polskiej wersji w ogóle).
Wydawałoby się, że ten SS będzie prosty, ale powiem wam- to najtrudniejszy, jaki wyszedł do tej pory :cooo: Śpiewanie na dwa głosy (dosłownie!), piosenek z partiami chóru (końcówka bibidi babedi-boo to przegięcie! x___X) przechodzi ludzkie pojęcie :shock:
Ale chrzanić to wszystko! :ninjadance:
Oh, I just can`t wait to be kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing! Under the Sea! :ninjadance: :ninjadance: :ninjadance:
  • 0

#401 Scorpio Napisany 07 grudnia 2008 - 17:43

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
ABBA i Disney. Obie po raptem 20 piosenek, które zwykle trwają 2-3 minuty.

Ale jakie to piosenki :D Przecież Abbę 90% człowiek zna od razu (a pozostałe 2 się nauczy) :P A śpiewa się cool (Money Money Money, Mamma Mia, Gimme Gimme, ...). Oczywiście, technicznie jest także nowe podejście z rozdzieleniem góra/dół dla czerwonego i niebieskiego gracza. Plus naprawdę fajne melodie po zakończeniu piosenki (nie oszukujmy się, w poprzednich częściach były troszku irytujące) - spokojne. 9/10. Zaś Disney ... bajkowa oprawa! Naprawdę miła, przyjemna. Minusem jest fakt, że w Polsce znamy głównie polskie wersje owych piosenek. Ja tam znałem angielskie tylko do Króla Lwa (btw. gdzie Hakuna Matata? i Przyjdzie czas?, eh). Ale fajnie się śpiewa. Tylko część utworów została bezceremonialnie skrócona (jak ta z 101 psiaków). W dodatku ... cholernie trudne są te piosenki o_O

A Circle of Life ma najbardziej popaprany podział na role jaki widziałem - jedna osoba śpiewa piosenkę, druga przez całą piosenkę jest głosem w tle ... i nawija w suahili (czy po jakiemu to jest) :P
  • 0

#402 Shinigami Napisany 25 grudnia 2008 - 14:08

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Buzz na PS3 po polsku jest zajebisty :^^: Na następnej imprezie odstawiamy SS :ninjadance:
  • 0

#403 Scorpio Napisany 11 marca 2009 - 08:31

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
20 marca uderzy kolejny, wspaniały Singstar poświęcony w całości 1 zespołowi! QUEEN!
http://en.wikipedia..../SingStar_Queen (strona na razie przenosi do strony o Singstar)

Gardła gotować do zdzierania :)
  • 0

#404 Sotaku Napisany 11 marca 2009 - 09:07

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Pełna lista utworów w wersji na system PLAYSTATION 3 i PlayStation 2

Another One Bites The Dust
Bicycle Race
Bohemian Rhapsody
Breakthru
Crazy Little Thing Called Love
Don't Stop Me Now
Fat Bottomed Girls
Hammer To Fall
I Want It All
Innuendo
One Vision
Play The Game
Somebody To Love
These Are The Days Of Our Lives
Tie Your Mother Down
Under Pressure
We Are The Champions
We Will Rock You
Who Wants To Live Forever
You're My Best Friend

Utwory tylko w wersji na PLAYSTATION 3:

A Kind of Magic
I Want to Break Free
Killer Queen
Radio Ga Ga
The Show Must Go On

Niestety polityka Sony powoduje, że na PS2 nie pośpiewam pięciu wielkich hitów:(
Z drugiej strony rozumiem ich
  • 0

#405 Scorpio Napisany 11 marca 2009 - 18:22

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Bohemian Rhapsody!!!! W singlu to będzie masakrator :D


Ja tam czekam, czy może bezprzewodowe mikrofonki będą też na ps2 :^^: PLEAAAAAAAASE :^^:
  • 0

#406 Kleksandra Napisany 11 marca 2009 - 18:32

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Konkret, kolejny SingStar, który da się śpiewać w całości, a nie na wyrywki :ninjadance:
  • 0

#407 Kradziej Napisany 11 marca 2009 - 19:46

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Łoł, nieeeeźle!
  • 0

#408 Wredna Napisany 11 marca 2009 - 20:16

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:
Początkowo sądziłam, że SS na PS3 będą mi zbędne, bo przecież jest kolekcja na PS2, ale w takim wypadku.... CHCĘ TO!
  • 0

#409 ACZ Napisany 11 marca 2009 - 20:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Jak wiadomo, jedyna słuszna wersja z wszystkim utworami to wersja na PS3. Czas się powoli żegnać z PS2 :^^:
  • 0

#410 Shinigami Napisany 11 marca 2009 - 20:45

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Na PS3 masz SingStore, kupujesz co chcesz i nie musisz denerwować się na niefajne kawałki na płycie :) Choć może tak nie jest, sam nie testowałem :D
  • 0

#411 Sotaku Napisany 11 marca 2009 - 21:08

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
kupno konsoli to nic, koszt tv-ka to wydatek...mnie w ps2 wersji będzie brakować najbardziej Show must go on i killer queen
  • 0

#412 Scorpio Napisany 11 marca 2009 - 21:17

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Debeef - Ale Radio Ga Ga i Show Must Go On już było na innych Singstarach na PS2 :|
  • 0

#413 Wredna Napisany 11 marca 2009 - 22:04

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:
Pożegnać się z PS2? Chyba tylko w kwestii SS :|
  • 0

#414 Kradziej Napisany 11 marca 2009 - 22:16

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
No to sobie Czychu nagrabiłeś :lol:
  • 0

#415 Sotaku Napisany 11 marca 2009 - 23:35

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

Debeef - Ale Radio Ga Ga i Show Must Go On już było na innych Singstarach na PS2 :|

ale ja chcę killer queen;)
  • 0

#416 Lady Luck Napisany 12 marca 2009 - 16:10

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Pożegnać się z PS2? Chyba tylko w kwestii SS :|


Piona :^^:
Lista jest spoko, będzie miło :ninjadance:
  • 0

#417 Sotaku Napisany 10 maja 2009 - 22:37

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Wieczór singstarowy...najpierw puściliśmy Queen, potem Abba, następnie 90', Rock Ballads i wakacyjną imprezę...oj była zabawa:)
  • 0

#418 Scorpio Napisany 11 maja 2009 - 09:59

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Kurde, to jak u mnie wczoraj o_O Tylko u Nas NAJPIERW ABBA (bo Queen ścisza muzę), potem 90, POPworld, Legend ... :)
  • 0

#419 Kurzy Napisany 11 maja 2009 - 10:49

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Jaką matę i grę kupić żeby było tanio i dobrze? :P
  • 0

#420 Nyjacz Napisany 11 maja 2009 - 11:19

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Mam problem. Kupiłem sobie Singstara, ale nie działają mikrofony. To znaczy nie wiem czy nie działają stąd ten post. Bo światełko niebieskie się świeci, ale mikrofon tak jakby nie słyszał mowy. Po prostu tak jakby był zepsuty. Ale być nie może, bo mam dwa i na obu nie da się grać. Co jest...?
  • 0