Skocz do zawartości

Zdjęcie

Singstar, EyeToy, maty ...


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
438 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy wedlug Ciebie EyeToy i Singstar to produkty wprowdzajace cos nowego w swiat gier? (116 użytkowników głosowało)

Czy wedlug Ciebie EyeToy i Singstar to produkty wprowdzajace cos nowego w swiat gier?

  1. Tak (111 głosów [90.98%])

    Procent głosów: 90.98%

  2. Nie (11 głosów [9.02%])

    Procent głosów: 9.02%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#61 Gość__* Napisany 08 lutego 2005 - 18:55

Gość__*
  • Goście
A ja mam takie pytanie. GDzie sie podlacza mikrofony w Singstarze?
  • 0

#62 Gość__* Napisany 08 lutego 2005 - 22:42

Gość__*
  • Goście
Ostatnio miałem styczność z Eye Toyem na mojej konsoli :) Jedno słowo...

CHOLERNIE INTELIGENTNA ZABAWKA ! hehe
  • 0

#63 Sotaku Napisany 10 lutego 2005 - 06:50

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

A ja mam takie pytanie. GDzie sie podlacza mikrofony w Singstarze?


Jest przejściówka z jacków na usb i tą właśnie końcówkę wkładasz do konsoli, tak że zostaje ci jeszcze miejsce na eye-toy-a
  • 0

#64 Sotaku Napisany 10 lutego 2005 - 06:52

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Ostatnio moja rodzinka miała styczność z eye-toy-em i singstarem i nawet moją 70-cio letnią babcię to ruszyło więc coś w tym musi być
  • 0

#65 Gość__* Napisany 10 lutego 2005 - 10:51

Gość__*
  • Goście

Najlepsze dla mnie są Table tennis, knockout, football, chef i baseball naprawdę polecam

No to witaj w klubie.A moim zdaniem, są to gry, które są rewolucyjne.Jest to rewolucja na rynku.Singstar jest moim zdaniem taką samą rewolucją jak EyeToy.Jedno na 0głos, a drugie na dotyk.Pozdro
  • 0

#66 Gość__* Napisany 14 lutego 2005 - 11:28

Gość__*
  • Goście
No ostatnio mnie wzieło na eyetoya ;]
Mini newsik :P pojawił się Eyetoy antigravity. Nie znalazlem za duzo infa o niej ale znalazlem 1 screena z okładki
http://www.gameexpre... ... 41428B.JPG << wlazcie i patrzcie :P
cos jak jetboard :P sterowany kamera :D
  • 0

#67 Gość__* Napisany 14 lutego 2005 - 13:27

Gość__*
  • Goście
Okej ludzie z gory sorka za podwojny post.
otóż na Gamespocie znalazłem mase screenow i filmikow (oraz reportarz :P) o grze Eye Toy AntiGravity. Można powiedzieć że ta gra to taka mała rewolucja :P dla Eye Toy'a

Otóż jest to pod względem grafy połączenie SSX'a (styl gry):P i Wipeouta (klimat). W grze sterujemy poczynaniami skreowanej przez nas postaci , jeździmy na Jetboardzie (decha antygravitacyjna :P) i wykonujemy triki za pomocą mowy ciała ;]
Grafika jest ładna ;] efekty cieszą oko ;]

http://www.gamespot..../findgames.html << tutaj macie wyszukiwarke gamespota :P wiecie co tu wpisac :P Eye Toy i macie liste gier :P
http://www.gamespot.... ... index.html << a tu najlepsza gra ;] czyli AntiGravity
  • 0

#68 Sotaku Napisany 14 lutego 2005 - 19:04

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Oto parę rekordów z Eye-Toy Play 2, mam nadzieję żer to was natchnie i wyślecie też swoje z tej gry ( wiem, że jest temat z wynikami, ale tam te z singstara i eye-toya zginą w tłumie a tak można zobaczyć ile nam brakuje do najlepszych)
:arrow: Homerun 9364
:arrow: Table Tennis 7140
:arrow: Secret Agent 6406
:arrow: Mr. Chef 8482
:arrow: DIY 7136
:arrow: Knockout 9625
:arrow: Goal Attack 8180
Rekordy należą do mnie i mojej drugiej połowy
  • 0

#69 Gość__* Napisany 15 lutego 2005 - 22:51

Gość__*
  • Goście
W najnowszym Neo Plus znajduję się list dotyczący wyboru 15 polsko-języcznych piosenek które miałyby znaleźć się w nowym Singstarze.
O ile rzeczywiście jest w planach polski Singstar co by mnie w sumie dośc ucieszyło bo jeszcze bardziej ułatwi nowym osobom wchodzenie w zabawę to jestem ciekaw jakie byłyby wasze propozycje?

Pozycje chyba powinny być zróżnicowane, a równiez na swój sposób wymagające. Jak wpadnę na jakieś pomysły to zaraz zamieszczę.
  • 0

#70 Sotaku Napisany 16 lutego 2005 - 16:57

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Mam nadzieję że dojdzie do powstania polskiego Singstara, bo znam wiele osób, dla których nie tyle sam występ jest krępujący co słaba znajomość angielskiego. Powinny się tam znaleźć klasyki, które każdy zna, ale także coś nowego, pomijając hip hop, bo to się trudno mówi :wink:
  • 0

#71 mleko2099 Napisany 16 lutego 2005 - 18:49

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Może nie rewolucyjne (choć można tak powiedzieć) co w pewnym sensie ewolucyjne ( że sie tak wyraże) i co tu dużo gadać rewelacyjne. Dobrze że takie gry powstają bo wprowadzają pewien powiew świezości na skostniałym rynku video.
  • 0

#72 Sotaku Napisany 03 marca 2005 - 08:14

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Niektórzy maja awersję do padów, a przy kamerce lub mikrofonie nie muszą mieć z nim styczności. Te gry na pewno przyciągnęły do ps2 nowych użytkowników.
  • 0

#73 Rinoa Napisany 05 marca 2006 - 12:52

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
Może jeszcze dziś sprawdze swoje wyniki w Singstar i Singstar Pop i jeszcze je tu wrzuce. W Jedynce śpiewałam chyba większość piosenek, a w Popie wstrzymałam się od zaśpiewania niektórych ;) Mimo to Singstar zdecydowanie TAK. Singstar 80s? dla starszego pokolenia ;) wyobraźcie sobie, że nawet moja mama zainteresowała się Singstarem... tyle, że nie znała piosenek. Jak jej powiedziałam, ze jest Singstar 80's.... :D


EyeToy? Czemu nie? Kamerka jest wielofunkcyjna, a sam EyeToy pomocny w rozkręceniu ciekawej imprezy. W piątek zakupiłam EyeToy: Kinetic, o którym marzyłam od sierpnia. I powiem jedno - wszystko mnie boli XD EyeToy - TAK.

W końcu nikt mi nie karze wybierać :lol:
  • 0

#74 Kleksandra Napisany 05 marca 2006 - 22:44

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Singstar i Eye Toy - świetne zabawki do grania na multi :mrgreen:
W moim wykonaniu dużo bezpieczniejszy dla otoczenia jest Eye Toy - ludzie zawsze się mogą odsunąć na odpowiednią odległość co by nie zarobić np. z łokcia, za to jak zaczę wyć do mikrofonu.... Cóż.... Pół Liczyrzepy słyszało moje ryki :shock: :lol: 8)

Czy S i ET wniosły coś do świata gier? Pewnie, że tak. Zasady i sam tryb rozgrywki wniósł wiele świeżości oraz kupę dobrej zabawy :wink:
  • 0

#75 Danteusz Napisany 05 marca 2006 - 22:48

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

za to jak zaczę wyć do mikrofonu.... Cóż.... Pół Liczyrzepy słyszało moje ryki

Nie przesadzaj, szło Ci bardzo dobrze, nie to co mi ;)
  • 0

#76 Gość__* Napisany 07 marca 2006 - 22:25

Gość__*
  • Goście
w EyeToya gralem juz dosyc dawno (mialem pozyczonego) i na multi zabawa rzadzi! Mozna grac i grac i grac do poki sie nie padnie ze zmeczenia...niestety na singlu to juz nie to samo...niby gralem dosc xzesto, ale gdy przyszlo oddac ET, to jakos nie bylo mi wybitnie zal...

Dzis natomiast po raz pierwszy mialm kontakt z SS, o ktorego wielkosci tak wiele slyszalem. Co prawda gralem z kuzynem, a obok krecila sie tylko mama, ale mimo to przy pierwszej piosence nogi z waty i drzacy glos...pozniej bylo juz tylko lepiej i zabawa byla wrecz nieziemska! Co prawda poszlo mi lamersko i po godzinie, moze troszke wiecej, rekordowo mialem nedzne 4k punktow (YMCA), to pomimo to bawilem sie swietnie i zdecydowanie uwazam ze Singstar jest gra zarowno rewolucyjna jak i rewelacyjna...Heil Singstar!
  • 0

#77 Kleksandra Napisany 04 września 2006 - 18:03

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Dzisiaj udało mi się wreszcie zagrać w SinStar Rocks!
Cóż mogę napisać - zabawa przednia, przynajmniej dla mnie - Blur, Offspring, Nirvana, Deep Purple :ninjadance: Szkoda, że nie ma tam zbyt wielu nowszych utworów, czy też bardziej znanych. Chętnie bym tam wrzuciła jakieś wałki Green Day, Ugly Kid Joe (Everything About You, czy Cat's In The Cradle), G'N'R, Soul Asylum, Guano Apes, no ale źle nie jest :D Mam niemiecką wersję, nie ma tam np. The Cardigans, tylko jakieś niemieckie sheissy oO" ale niewiele więc tragedii nie ma ;)
  • 0

#78 Gość__* Napisany 04 września 2006 - 18:08

Gość__*
  • Goście

Co prawda gralem z kuzynem, a obok krecila sie tylko mama


Lepiej gra sie z dziewczynami, chociaz kosza punkty, ze siara spiewac :P. Ale chodzi o zabawe :D.

Niedlugo ma wyjsc Singstar Legends i Singstar Anthology.
  • 0

#79 Scorpio Napisany 04 września 2006 - 18:14

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
W Singstarze powinny być 2 stopnie trudności: kobiety i mężczyźni. Kobiety to odpowiednik Hard, mężczyźni to 5 wysokości tonów ... a i tak walka byłaby równa :P

Zaskakuje zawsze takie zjawisko: na imprezach, gdy prezentuję Singa pierwsi zawsze dotrywają się faceci z wiadomym wynikiem 2-3000 na początek. Dziewczyny oczywiści NIE, nie umieją, wstydza się i takie brednie. Gdy w końcu chwycą mikrofony mają po 8-9000 ... jakoś dziwne :D

Na szczęście jest jeszcze rap, gdzie to faceci wiodą prym 8)
It's tricky to rock a rhytm ...
  • 0

#80 Rinoa Napisany 04 września 2006 - 18:27

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
Owszem. Tobie wychodz rap. "Ale jak on to zrobił?". :lol:

A Shini i Scorpio RAZEM przy mikrofonie to juz jest kompletny odlot XD a Chałupy Welcome To w ich wykonaniu dane było słuchać wybrańcom :] Opcja Pass the mic jest naprawdę super :)
  • 0

#81 Kleksandra Napisany 04 września 2006 - 18:32

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Zapomniałaś o YMCA XD Przecież oni rulzują w tym :ninjadance:

Na szczęście jest jeszcze rap, gdzie to faceci wiodą prym

Już niedługo, pracujemy nad tym 8)
  • 0

#82 Danteusz Napisany 04 września 2006 - 18:34

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Hmmm....przy najbliższej okazji muszę się zmierzyć ze Scorpiem w Tricky. Dziewczyny oczywiście nie mają szans :ninjadance:
  • 0

#83 Rinoa Napisany 04 września 2006 - 18:49

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
Yyyy, Scorpio, uprzedź Dantego ;) Ile ty wtedy uśpiewałeś danteuszu-słabeuszu? 3000? :P Wyciągam więcej :P
  • 0

#84 Shinigami Napisany 04 września 2006 - 19:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Nie wciągajcie mnie w rozmowy o tej Grze Szatana! :P Nienawidze tej pozycji XD A to, że ze Scorpym tworzymy zajebisty duet śpiewając na serio i dla beki to inna sprawa ;)
  • 0

#85 Scorpio Napisany 05 września 2006 - 08:31

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ta .... jakoś tak jest. Śpiewa się, bo się śpiewa. Głośno, radośnie, z uśmiechem na ustach ... a potem, gdy już jest drużynowo to "teraz na serio". I ciszej, spokojniej, z lepsza intonacją ... więcej punktów mniej zabawy. I sekret rozstrzygnięty - dziewczyny nie potrafią sie bawić wyluzowane przy Singu :)

Fajna jest opcja w Pass the mic, gdy trzeba utrzymać się powyżej poziomu minimalnego. mnie to zajęło 15 sekund (w tym jakieś 7 wstępu). Shinny na to "luz" ... i po 10 odpadł XD Boshhhhh, ale my ciapy jesteśmy XD

Ostatnio jedna piosenka (refren) mi mózg ryje. Dokąd płyniesz ... hehee. nie kończę nawet :P

A w sobotę w teleekspresie był Mój Disneyland 8)
  • 0

#86 Rinoa Napisany 06 września 2006 - 09:56

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:

I ciszej, spokojniej, z lepsza intonacją ...


LL, Kleksia, też to czytacie? XDXDXDDD
  • 0

#87 Kleksandra Napisany 06 września 2006 - 12:52

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

LL, Kleksia, też to czytacie? XDXDXDDD

Taaaa, ino własnym oczom i uszom nie mogę uwierzyć :ninja:

Dokąd płyniesz ... hehee. nie kończę nawet

No właśnie :cooo:
  • 0

#88 Danteusz Napisany 06 września 2006 - 23:46

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Ile ty wtedy uśpiewałeś danteuszu-słabeuszu? 3000?

W Tricky robię 6500 na medium :D
  • 0

#89 Scorpio Napisany 07 września 2006 - 07:56

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Przeglądam stare numery Neo+ i w oczy trafia mnie opis do recenzji SSX w spisie treści. Brzmi on:
It's tricky tricky tricky :D
  • 0

#90 Rinoa Napisany 07 września 2006 - 19:32

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
Wow, Dante nam się wyrobił XD Gratuluję ;)
  • 0