Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Play Control! Topic (Metroid Prime 1&2, Pikmin i inne)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
118 odpowiedzi na ten temat

#31 cybercotlet Napisany 22 maja 2009 - 17:55

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
Dodany obrazek
:kult: :kult: :kult: :kult: :kult: :kult: :kult: :kult: :kult: :kult: :kult: :kult:
  • 0

#32 Kaxi Napisany 22 maja 2009 - 18:02

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

THREE INCREDIBLE GAMES JUST GOT MORE AWESOME: METROID PRIME TRILOGY HEADS TO WII

All Three Critically Acclaimed Games Now Feature Motion Controls with Enhanced Presentation and In-Game Rewards

REDMOND, Wash., May 22, 2009 - Metroid™ Prime 3: Corruption set a new standard for first-person motion controls in video games. Now it's bringing those controls to the rest of the celebrated series, allowing players to experience the entire Metroid Prime story arc with the peerless precision of the Wii Remote™. Nintendo announces Metroid Prime Trilogy, a new premium three-game collection for the Wii™ console that bundles all three landmark Metroid Prime games onto one disc and revamps the first two installments with intuitive motion controls, wide-screen presentation and other enhancements. Metroid Prime Trilogy will be available exclusively for Wii on Aug. 24 at a suggested retail price of $49.99.

Each game maintains its original storyline and settings, but now Metroid Prime and Metroid Prime 2: Echoes let players use their Wii Remote to aim with precision as heroine Samus Aran. Based on the breakthrough control system that debuted in Metroid Prime 3: Corruption, these new Wii controls bring an entirely new level of immersion and freedom to these milestone games.

"Metroid Prime Trilogy puts the best first-person adventures all in one place, with a host of new additions that make these three timeless titles more engaging than ever," said Cammie Dunaway, Nintendo of America's executive vice president of Sales & Marketing. "A great deal of care and detail has gone into Metroid Prime Trilogy, providing longtime fans with new ways to experience the games they love."

All three games now reside on a single disc. Players can access the game they want from a unified main menu that ties together all three adventures. Through a new unlockables system, players can gain access to in-game rewards such as music and artwork by accomplishing objectives across all three games.

Metroid Prime Trilogy was developed by Retro Studios and Nintendo, the same developers that created the original games for the Nintendo GameCube™ and Wii systems.

Remember that Wii features parental controls that let adults manage the content their children can access. For more information about this and other Wii features, visit Wii.com.

For more information about Metroid Prime Trilogy, visit http://www.Metroid.com.



Przeczytajcie podkreślone.
DVD 9 confirmed? Tak to wygląda. Mam nadzieję, na jakies super ładne wydanie. :)



ADDED: wg Kotaku dodano bloom do wszystkich 3 części (do 3. chyba nie było trzeba) i przyśpieszono loadingi - drzwi otwierają się szybciej. Multi na 4 z dójki wciąż tlyko offline.
  • 0

#33 torq314 Napisany 22 maja 2009 - 19:05

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 489 Postów:
:klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:

kapitalne wieści!!
  • 0

#34 BeSOS Napisany 22 maja 2009 - 19:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

IGN opatrzył news hasłem: "Nie mówi, że Nintendo nic dla Ciebie nie zrobiło" :-D


Ekhm. Znając Koxa zaraz mnie pojedzie, ze atakuję jego firemkę, ale powaznie. Mam teraz skakać z radości, ze N wyda mi na jednej płycie 3 gry, które już dawno przeszedłem? No zaaajebiście. Nie mam w zwyczaju grać w jedną grę po 2 razy, szczególnie jeśli jest długa, ale taki już chyba jest nawyk fanbojów N, co widac i po tym forum ( Pious :hejka: ) - nie ma w co grać, to udam, ze zajebiscie gra mi się po 4 razy w Zeldę i jeszcze lepiej maxuje się Metroida na veteranie :lol: .

I żeby jeszcze wam popsuć humor (a i owszem, taka menda jestem :^^: ) matt napsial, ze filmiki w Echoes sa 'bleah' z powodu wysokiej kompresji. Na szczęscie fiomików w Metroidach jest mało, ale akurat te w MP2 były z tego co pamiętam fajne i było 9ch nawet /jak na MP/ sporo.

Poprostu bardziej cieszyłbym się z zapowiedzi MP4.
  • 0

#35 torq314 Napisany 22 maja 2009 - 19:43

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 489 Postów:

I żeby jeszcze wam popsuć humor (a i owszem, taka menda jestem)


no właśnie, w tym rzecz.

ani nie ma przymusu skakania z radości, ani nie ma przymusu grania, ani, przynajmniej ja, nie mogę pojąć dlaczego tak Cię denerwuje remake, z odświeżonym sterowaniem i grafiką. reedycje na inne konsole też przyjmujesz z takim zrzędzeniem?

rozumiem, ze dziwią Cię "nawyki fanbojów N" ale uwielbianie Metroida nie oznacza od razu bycia fanbojem N (to ze lubię Teleekspres nie oznacza od razu że jestem fanbojem TVP).

ostatecznie więc wypad pielić ogródki a nie grać na konsoli :-D
  • 0

#36 BeSOS Napisany 22 maja 2009 - 19:46

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
W sumie to nie chce mi się o tym gadać, tak jak radzisz - wolę pielić ogródek :mrgreen:
  • 0

#37 ACZ Napisany 22 maja 2009 - 19:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:
Czyli tą trylogią bankowo N będzie się chwalić na E3 :mrgreen:
  • 0

#38 torq314 Napisany 22 maja 2009 - 20:01

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 489 Postów:

W sumie to nie chce mi się o tym gadać, tak jak radzisz - wolę pielić ogródek :mrgreen:


zamiast pielić, profanujesz sacrum :bash:
  • 0

#39 BeSOS Napisany 22 maja 2009 - 20:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Torq - jestem gigantycznym fanbojem metroidów, nie ma lepszej jakosciowo serii na konsolach moim zdaniem, ale poprostu nie mam bonera z okazji tego newsa. I szczerze mówiąc gra i tak słabo sie sprzeda, bo docelowy posiadacz Wii MP Trilogy się nie zainteresuje. Może i ejst to ukłon w stronę fanów serii, ale jak mówiłem - ja w te wsystkie Wii play controlkowe gry grałem X lat nemu na GCN, wymaksowałem je i mi wiszą. Jakby N równolegle zapowiadało inne, nowe, fajne gry to bym siedział cicho :mrgreen:
  • 0

#40 ACZ Napisany 22 maja 2009 - 20:11

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:
Torq, ale raz się przyznałeś żeś fanboj ;]
I coś mi się jescze rzuciło w oczy o czym teraz wspomnę. Swego czasu zastanawiałeś się czy nie kupić nowej konsoli, bo się trochę napaliłeś na nowego PoPa. Fanbjostwo Ci jednak nie pozwoliło kupić konsoli konkurencji i zacząłeś grać w PoP: Rival Swords Na Wii (zapewne kolejny już raz). Pewnie sobie wtedy wyobrażałeś, że grasz w nowego PoPa, mam rację? :mrgreen:
  • 0

#41 BeSOS Napisany 22 maja 2009 - 20:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie, to było inaczej - obejrzał zakończenie POPa na YouTube :mrgreen: :lol: :-D :mrgreen: :-D :lol: :mrgreen: :lol: :lol: :-D :mrgreen:
  • 0

#42 ACZ Napisany 22 maja 2009 - 20:14

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:
Aha, ale grał też w rivala :mrgreen:
  • 0

#43 BeSOS Napisany 22 maja 2009 - 20:15

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A to juz zagrywka fanbojów N - zadowalanie się tym czym jest i skryta zawiść :mrgreen:
  • 0

#44 torq314 Napisany 22 maja 2009 - 20:15

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 489 Postów:
spoko, dajmy im wotum zaufania do czerwca. jak e3 wypadnie słabo dla N to składam uroczystą obietnicę - kupuję x360 lub ps3 (kto pierwszy wyda wersję slim).

Torq, ale raz się przyznałeś żeś fanboj


Metroida. przyznaję się!
  • 0

#45 Texz Napisany 22 maja 2009 - 20:28

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Gdzie można składać preordery? :)
  • 0

#46 Godot Napisany 22 maja 2009 - 20:43

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja już wiem co dostanę na urodziny :twisted:
  • 0

#47 Kaxi Napisany 22 maja 2009 - 23:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Widzę, że kiedy ja wygodnie w kinowym fotelu oglądałem nowego Star Treka, Jedyn usilnie szukał dziury w całym 8)

A wiesz kochany Jedynku, że wybór nie jest trylogia albo nowa część, ale trylogia albo 1 i 2 osobno po 30 dolców z brzydkimi okładkami New Play Control?
Dziękuję, możesz usiąść.


Reszta może zajrzeć tu: http://www.nintendo.... ... dKL7erLAnk
  • 0

#48 Pious Napisany 23 maja 2009 - 09:34

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Fajna sprawa, chętnie bym kupił, ale moje drugie Wii przestało czytać DVD9 także...
  • 0

#49 cybercotlet Napisany 23 maja 2009 - 09:36

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
Trzeba zainwestować w 3? Czy kupić xboxa? :D
  • 0

#50 Texz Napisany 23 maja 2009 - 10:39

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Powoli przestaje mieć sens trzymać półeczkę z hitami na NGC. Wpierw RE4, teraz Metroid. Za niedługo pewnie odświeżą też największą zdobycz, czyli MGS:Twin Snakes.
  • 0

#51 cybercotlet Napisany 23 maja 2009 - 11:19

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

Za niedługo pewnie odświeżą też największą zdobycz, czyli MGS:Twin Snakes.

Nie obraziłbym się ... ta gra na allegro schodzi po 200zł :?
  • 0

#52 Godot Napisany 23 maja 2009 - 11:26

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Akurat Twin Snakes jest do bani, wolałbym Wind Wakera :^^:
  • 0

#53 cybercotlet Napisany 23 maja 2009 - 14:17

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

Akurat Twin Snakes jest do bani, wolałbym Wind Wakera :^^:

Masz szczęście, że żyjemy w czasach gdzie już nie pali się ludzi na stosach za herezje :mrgreen:
  • 0

#54 Godot Napisany 23 maja 2009 - 15:05

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ale Twin Snakes JEST do bani. Beznadziejne i wyjęte z kosmosu filmiki, słaba nawet jak na tamte czasy grafika, gorsze niż w oryginale głosy (Liquid i Raven byli beznadziejni), zmiany w scenariuszu, nawet śmierc Wolf spieprzyli. Koszmarek dla fana MGS
  • 0

#55 Kaxi Napisany 24 maja 2009 - 12:45

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
http://gonintendo.com/?p=83606


Filmik z Metroida pierwszego z nowym sterowaniem i bloomem. Ale ten bloom widać dopiero od 3 minuty chyba ;)
  • 0

#56 Godot Napisany 25 maja 2009 - 09:03

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Najlepsza gra poprzedniej generacji... Ah, nie mogę się doczekac, mam nadzieję, że za długo nie potrwa konwersja na PAL (pieprzona blokada regionalna :evil: )
  • 0

#57 gruby Napisany 26 maja 2009 - 11:41

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Nintendo wyda Metroid Prime: Trilogy. Wszystkie w jednym pakiecie, z trofeami i nowym sterowaniem. Ja kupuję.
  • 0

#58 ACZ Napisany 26 maja 2009 - 12:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:

Nintendo wyda Metroid Prime: Trilogy. Wszystkie w jednym pakiecie, z trofeami i nowym sterowaniem. Ja kupuję.

Dzień 22 maja 2009 pytał się o Ciebie grubasku.
  • 0

#59 Kaxi Napisany 26 maja 2009 - 14:08

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

Nintendo wyda Metroid Prime: Trilogy. Wszystkie w jednym pakiecie, z trofeami i nowym sterowaniem. Ja kupuję.

Dzień 22 maja 2009 pytał się o Ciebie grubasku.



A poprzednia strona tematu (z wieeeeelkim obrazkiem Metroid Prime Trilogy) dołącza się do życzeń :)
  • 0

#60 gruby Napisany 26 maja 2009 - 16:42

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Musiałem przeoczyć. :) Wiadomość git, chociaż niekażdy się ucieszy.
  • 0