Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wojny - śmieci czy nie?


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
73 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 09 lutego 2009 - 16:07

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jesteście za śmieciami typu xboty, żydboxy czy sonyfaszyści? Czy do pieca z takimi danonko/texowymi wymysłami? Nie robię ankiety, niech każdy zainteresowany się wypowie.
Ja mówię oczywiście do pieca z takim czymś

ps. gratulacje dla Sziniego, wykazał się nie lada przenikliwością przy zamykaniu mojego poprzedniego tematu (tego dla kretynów) :trup:
  • 0

#2 Gość__* Napisany 09 lutego 2009 - 16:08

Gość__*
  • Goście
Zamknąć wojny :-D
  • 0

#3 Shinigami Napisany 09 lutego 2009 - 16:08

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Nie wydaje Ci się, że taki temat jest lepszy niż ten poprzedni z którego zrobiłyby się wojny mega hardcore edition?
  • 0

#4 Godot Napisany 09 lutego 2009 - 16:13

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie ma znaczenia. Temat był założony, żeby zwrócic uwagę na problem w wojnach. Bo problem IMO jest.
  • 0

#5 Danteusz Napisany 09 lutego 2009 - 16:15

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Mi takie teksty nie są do niczego potrzebne.
  • 0

#6 fingus Napisany 09 lutego 2009 - 16:16

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Do żydboksów i sonyfaszystów można założyć specjalny, osobny temat z opcja "write only" - każdy mógłby wyżyć się i wypisać co zechce, ale nikt nie musiałby tego czytać. ;-)
  • 0

#7 ACZ Napisany 09 lutego 2009 - 16:23

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Chciałbym zaznaczyć, że to strona zielona zaczęła najpierw bluzgać sonyfaszystami. Dopiero potem sonyboje wymyślili słówko "żydbox".
  • 0

#8 Gość__* Napisany 09 lutego 2009 - 16:25

Gość__*
  • Goście
No i ?
  • 0

#9 ACZ Napisany 09 lutego 2009 - 16:28

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
A konkretnie to chyba Mani sonyfaszystami błyszczał.

No i?

Należy Maniego usunąć z forumowej społeczności ;]
  • 0

#10 oranje Napisany 09 lutego 2009 - 16:28

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:

Jesteście za śmieciami typu xboty, żydboxy czy sonyfaszyści? Czy do pieca z takimi danonko/texowymi wymysłami?

Danonko/texowymi? A gdzie oni kogokolwiek nazwali Sonyfaszystą? Termin ten chyba Mani wymyslił :P Odpowiadając na pytanie, przeszkadzają mi takie okreslenia.
  • 0

#11 Godot Napisany 09 lutego 2009 - 16:29

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Czychu, por qué no te callas?
  • 0

#12 ACZ Napisany 09 lutego 2009 - 16:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Mnie też przeszkadzają, bo są bardzo niekulturalne :^^:
  • 0

#13 Gość__* Napisany 09 lutego 2009 - 16:35

Gość__*
  • Goście
Ojej zbanujmy całe forum... nie to że bronie Maniego ale to z sonofaszystami to była odpowiedź na xboty
  • 0

#14 Ryan Napisany 09 lutego 2009 - 16:39

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Niewspółmierna. Gdyby rzucił coś takiego raz, spoko. Ale on się szczyci tym, że wymyślił taki powalony tekst. Są pewne granice, jak to zaczyna wyglądać: wyzywanie od sonyfaszystów i żydbotów.
  • 0

#15 Godot Napisany 09 lutego 2009 - 16:41

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Czyli trzon wojen zgadza się, że modzi powinni reagowac na takie zaczepki?
  • 0

#16 Gość__* Napisany 09 lutego 2009 - 16:53

Gość__*
  • Goście
Może tylko na epitety ?
  • 0

#17 Ryan Napisany 09 lutego 2009 - 16:56

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
A to nie są epitety?*

*bez czepialstwa proszę :P wiem, że sonyfaszysta to nie przymiotnik z rzeczownikiem
  • 0

#18 Texz Napisany 09 lutego 2009 - 16:58

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Taki urok wojen. Zakładanie tego rodzaju tematów pokazuje, że brak wam jaj. Z byle gównem biegniecie niczym skrzywdzony brzdąc z płaczem do "Pani". Do pieca z tym tematem.
  • 0

#19 Kradziej Napisany 09 lutego 2009 - 17:00

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Nie lepiej zmienić nazwę topicu na "Wojny Konsolowe - UWAGA: latają bluzgi/żydzi/faszyści/Stalin"? Albo udać że się tego nie zauważa? Pewnie gdyby nie odpowiedz żydboxem na sonyfaszystę, to po jednym poście z tym niezacnym słowem wszyscy by o nim zapomnieli...
  • 0

#20 Godot Napisany 09 lutego 2009 - 17:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
O ku*wa Tex, jaki z Ciebie internetowy twardziel! A jakie masz WIELKIE cojones!!! Jaki jesteś męski i odważny!

http://i.eprci.net/picard-facepalm
  • 0

#21 Texz Napisany 09 lutego 2009 - 17:03

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
I jeszcze jedno. Skąd pomysł, że nic nie robimy, tylko piszemy o żydboxach czy sonyfaszystach? Mani coś tam próbował wprowadzać do rozmowy te dziwne określenia, ale najwidoczniej nie przyjęły się na tyle, żeby robić z tego wielkie halo.
Xbot to określenie znajdujące swoich zwolenników praktycznie na całym świecie (nie tylko w Polsce), ale skoro ktoś nie potrafi tego znieść, niech omija temat wojen szerokim łukiem.
  • 0

#22 Ryan Napisany 09 lutego 2009 - 17:04

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Taki urok wojen. Zakładanie tego rodzaju tematów pokazuje, że brak wam jaj. Z byle gównem biegniecie niczym skrzywdzony brzdąc z płaczem do "Pani". Do pieca z tym tematem.

Coś Ci się pomyliło. To, że coś ma "wojny" w nazwie nie znaczy, że należy się tam mordować. Wojny powstały po to, żeby lolowo dogryzać sobie i prowadzić średnio merytoryczną "dyskusję". Nazywanie kogoś żydbojem nie spełnia żadnego z powyższych, i podobnie jak "sonyfaszysta" jest absolutnie pozbawione smaku. To nie jest frywolne dogryzanie sobie, tylko chamskie epitety. Jeśli nie rozumiesz różnicy to pozostaje mi współczuć.
  • 0

#23 Texz Napisany 09 lutego 2009 - 17:06

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Współczuję dezinformacji jaka jest prowadzona przez kilku zielonych typów. Kiedy ostatni raz nazwałem kogoś żydboxem albo sonyfaszystą?
  • 0

#24 Ryan Napisany 09 lutego 2009 - 17:08

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Kiedy ostatnio napisałeś coś z sensem?
  • 0

#25 Texz Napisany 09 lutego 2009 - 17:10

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Kiedy napisałeś coś co nie było bezpardonową prywatą?
  • 0

#26 Lady Luck Napisany 09 lutego 2009 - 17:13

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Hmm, z tego co zrozumiałam Gregowi nie chodzi o wojny jako takie, ale prześmieszne i twardzielskie określenia, które tam wyewoluowały w trakcie merytorycznych dyskusji. I tu się zgodzę, że te żydowsko- hitlerowskie żarty juz przeszły granice dobrego smaku...
Powiem szczerze, że od jakiegoś czasu kisimy sie tu we własnym sosie, nie ma z kim pisać (w sensie: jest nas ciągle tyle samo i tak samo) i każdy po kolei zaczyna każdemu działać na nerwy- tzn. w każdym razie mnie (ja tez ostatnio mniej pisze, bo mi sie nie chce, karwa, ILE MOŻNA gadać z ludźmi o w zasadzie stałych poglądach, przez co nie pojawia się NIC NOWEGO i w koło Macieju wałkujemy tu to samo? Xboje, sonyboje- tego mało, więc wymyślmy przezajebiste formy wyższe, bo jesteśmy tacy twardzi ludzie ulicy. Nosz k*rwa -_-")

Nie dziwię sie Gregowi, że zwrócił na to uwagę.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 09 lutego 2009 - 17:52

Gość__*
  • Goście
A ja "wielki funboy sony" gadam z moim kumplem z pracy "wielkim funboyem x boxa" w pracy na temat gier i obaj używamy terminu żydboxy, ale tylko i wyłącznie w odniesieniu do ceny (xklocek tańszy i jest dla skner), jakoś jeśli kumpel używa do Ciebie sformułowania "ale żydzisz" nikt nie czuje się urażony.
Co do sonyfaszyści ........ pfffff pierwszy raz się spotkałem z tą nazwą dopiero na tym forum
  • 0

#28 Ryan Napisany 09 lutego 2009 - 17:54

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
@TEX: Bezpardonową prywatą? O_o Zakładając, że rozumiesz znaczenie obu słów, najpodlejsza prywata do jakiej się na forum dopuściłem to przedłużanie mojego e-członka nabijaniem postów. Duże liczby łechcą moje ego. I tak, przez to sporo moich postów to śmieci. Wciąż jednak trafiają się perełki, których u niektórych zwyczajnie... nie ma. I to mnie szczerze mówiąc boli: gdyby się dało normalnie dyskutować, robiłbym to z przyjemnością. Ale jeśli gro ludzi nie jest w stanie napisać spójnego, sensownego zdania, co ja mam biedny robić, żeby mi e-prącie urosło? :cry:

@LL: dokładnie tak samo to odczytuję.

@Spencer: podziwiam Sony za to jak wywołuje u ludzi dysonans poznawczy. :lol:
  • 0

#29 Gość__* Napisany 09 lutego 2009 - 17:55

Gość__*
  • Goście
O ile się nie mylę to zawsze "zieloni" wyjeżdżają jako pierwsi z takimi odzywkami. Czepiacie się mnie że nigdy nic ciekawego nie powiem. Bo po co skoro wiem że i tak zaraz Ryan, Greg lub inny zielony wyskoczy z jakąś głupią ripostą że nie ma w co grać na PS3... Ja mam PS3 i jestem fanem S nigdy temu nie zaprzeczałem. Ale też nigdy nikomu nie narzucam swojego zdania jak wy robicie.
  • 0

#30 Ryan Napisany 09 lutego 2009 - 17:59

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
@Danonek: No tak, ktoś coś napisał, zamiast się zachować na poziomie, dowalę jeszcze bardziej. :) Doskonałe podejście Danonek. Ja też w podstawówce robiłem "proszę pani, ale to on zaczął!". Tyle że to było wieki temu. Sonyfaszyści to kretyńskie określenie, nigdy mi się nie podobało, a to podobno "zieloni" zaczęli. Nie, zaczął Mani i pisałem na szałcie, że to głupi tekst. To, że Mani pojechał z czymś głupim nie znaczy, że [a] wszyscy użytkownicy Xboksa używają tego tekstu [b] należy skontrować czymś głupszym.
Zwróć też uwagę, że "głupia riposta" nie nazywa nikogo faszystą ani Żydem. To przerażające, że nie widzisz różnicy między "beznadziejny pad", "nie ma w co grać na PS3" a "ty faszysto". To naprawdę straszne.
  • 0