Skocz do zawartości

Zdjęcie

Silent Hill: Shattered Memories


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
180 odpowiedzi na ten temat

#31 Kaxi Napisany 01 kwietnia 2009 - 21:27

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
You still play as Harry Mason.

To by Czesiek sugerowało, że nie do końca gramy nową postacią.
  • 0

#32 Mani Napisany 01 kwietnia 2009 - 21:55

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
http://gonintendo.co...-content/photos ... lCover.jpg

maj 2009 ? no no nieźle ktoś w przyszłośc wyjechał.
  • 0

#33 Wezyr Napisany 01 kwietnia 2009 - 23:07

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Gregu miales racje. Bede musial miec Wii :cooo: Jeb*c PS3. Homecoming jest i na XO, a to jest (prawie) nowy Silent :D
  • 0

#34 Kaxi Napisany 01 kwietnia 2009 - 23:44

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
NOWE INFO!

-You steer Harry with the control stick

-The Wii Remote is used to aim the flashlight "This is one of the things we dreamed about when the Wii controller was first unveiled, and it's every bit as effective as we imagined."

-The developer wants the game to be as immersive as possible. "When you want to check on something in the environment, for example, you simply fix your view on it rather than press a button, and instead of text appearing on screen, Harry comments vocally." (MARl0 note: This sounds really awesome!)

-Streaming environments that completely eliminate load times

-The static noise comes out of the Wii Remote now. It also acts as your cell phone. "Just as we're starting to feel sufficiently uncomfortable, the Wii Remote rings and nearly scares us out of our seats." "There's no response when we answer this particular call, so we hang up and try the first thing that comes to mind: dial 911. An emergency dispatcher actually picks up, her voice emanating from the Wii Remote speaker, but she can't hear Harry and eventually hangs up. Looks like we're on our own."

-Combat has been completely removed from the game. "Instead, you have no choice but to flee, which proves considerably more terrifying."

-Once the monsters see you, the chase is on. "Holding Z button makes Harry get the lead out, and during the getaway, you can barge through doors, climb over fences, jump through windows, and so on. You can even barricade doors behind you with a bookshelf or whatever else might be handy. The static gets louder as the monsters close in, and while Harry is running, you can look back over his shoulder. Watching these abominations leap over cars and crawl along the rooftops as they relentlessly pursue our hero had us on the edge of our seats." "To be clear, these chase sequences aren't quick-time events; you have full control over Harry and can choose whichever path you see fit to his destination." "The monsters will take alternate routes to try to cut you off, and they'll use their numbers to flank you whenever possible."

- "Shattered Memories is about as far removed from a typical remake as you can imagine. It takes inspiration from the original as the foundation for something that feels like a true evolution of the series."
  • 0

#35 Wezyr Napisany 01 kwietnia 2009 - 23:52

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Mimo, ze Silent Hill nie stal nigdy walka to jednak usuniecie takiego elementu moze byc dobrym posunienciem. Lub wrecz przeciwnie: wyjsc moze z tego kolejny nieudany pomysl, ktory sprawi, ze seria nie wroci nigdy do czasow swojej swietnosci (Silent Hill 2 i 3). Poza tym ta wiadomosc daje mi jednak jakies dziwne skojarzenia z Forbidden Siren :ninja:
  • 0

#36 Godot Napisany 01 kwietnia 2009 - 23:52

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Combat has been completely removed from the game - OMFG!!!!!!!!!! Genialne!!!
  • 0

#37 Mani Napisany 02 kwietnia 2009 - 01:34

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Ja wciąż uważam to za żart. Zrewiduje pogląd za kilka dni :^^:
  • 0

#38 Malutki Napisany 02 kwietnia 2009 - 10:17

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Skany z Nintendo Power w zajebiaszczej jakości :zakochany: .
http://www.true-gami... ... stcount=37
  • 0

#39 Texz Napisany 02 kwietnia 2009 - 10:28

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
:shock: Jedynka to jedyne SH które skończyłem, zgadnijcie dlaczego.
  • 0

#40 Mani Napisany 02 kwietnia 2009 - 11:21

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Bo ja mam Twoją 2ke ?
  • 0

#41 Texz Napisany 02 kwietnia 2009 - 13:28

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Nie, bo reszta to jakieś popłuczyny nie SH.
  • 0

#42 ACZ Napisany 02 kwietnia 2009 - 15:53

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Gra została zapowiedziana również na PSP.
Maka, jesteś posiadaczem PSP, więc już nie musisz kupować Wii ;]
  • 0

#43 burnstein Napisany 02 kwietnia 2009 - 16:38

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:
Gra ma mieć sporo bajerów wykorzystujących możliwości Wii, wiec na PSP to będą jakieś zwykłe popłuczyny.
  • 0

#44 Kaxi Napisany 02 kwietnia 2009 - 17:17

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Czychu, linki linkacze! Wprawdzie to co mowisz nosi slady prawdopodobienstwa, ale z drugiej strony wydaje się że SH SM tak mocno opiera się na wiilocie, że na PSP to wyjdzie jakaś zupełnie inna gra. Wystarczy poczytać te kilka cytatów powyżej.
  • 0

#45 ACZ Napisany 02 kwietnia 2009 - 17:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
http://news.vgchartz...ews.php?id=3318
Chociaż może to jakaś pomyłka.
  • 0

#46 Kaxi Napisany 02 kwietnia 2009 - 17:56

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Sam trochę poszukałem i też znalazłem to tylko na VGChartz. Możliwe że podali to trochę z rozpędu, ponieważ wcześniej ploty mówiły o wersji Wii, PSP i moze nawet PS2. Ale w ich niusie nie ma slowa o innych wersjach, a zadna inna strona poki co o wersji psp nie wpsomina. Pozyjemy zobaczymy.


Skany z Nintendo Power w zajebiaszczej jakości .
http://www.true-gami...et/boards/showp ... stcount=37



Artykuł długi, masa tekstu, zbyt zmęcozny jestem by przebić się przez cały :-D Ale obrazki ładne, pomysły również, jest wywiad z człowiekiem odpowiedzialnym za muzykę - fani 1 części powinni się cieszyć.

Mi się podobają teksty o tym że miasto bawi się z graczem, nie z postacią. Coś czuję, że duchowo ta gra może mieć coś wspólnego w tym względzie z Eternal Darkness.
  • 0

#47 Wezyr Napisany 02 kwietnia 2009 - 21:04

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:

Nie, bo reszta to jakieś popłuczyny nie SH.

Hmm... tylko ja uwazam, ze mimo wszystko to co bylo najlepsze w Silent Hill na PSXa, stalo sie jeszcze lepsze w pozniejszych czesciach? :cojest: Teksiu nie bluznij.
  • 0

#48 BeSOS Napisany 02 kwietnia 2009 - 21:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Po 1sze - kto to robi? Bo chyba w tej podjarce Silentem zapomnieliscie o najwazniejszym.
2ga sprawa - stawiam kratę browara, ze SH3/4 będzie i tak łądniejszy :^^:
  • 0

#49 Kyo Napisany 03 kwietnia 2009 - 15:57

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
WTF is this shit O__o ? Retconują całą jedynkę? + te artworki to jakiś LOL . Skriny również.

Po 1sze - kto to robi? Bo chyba w tej podjarce Silentem zapomnieliscie o najwazniejszym.


Climax -> goście od Origins.
  • 0

#50 Wezyr Napisany 03 kwietnia 2009 - 16:13

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
I uwazam, ze to calkiem dobra wiadomosc, bo moga nauczyc sie na bledach z Origins i zrobic cos jeszcze lepszego, bo SH:O to naprawde niezly kawalek horroru. Oczywiscie ma swoje powaze wady, ale ja daje zielone swiatlo.
  • 0

#51 Kaxi Napisany 03 kwietnia 2009 - 17:25

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Ja nie wiem co Ty masz do screenów o_O
Art główny rzeczywiście słaby ale lepiej spójrz na skany w dobrej jakości, link jest na tej stronie.
  • 0

#52 Kyo Napisany 03 kwietnia 2009 - 17:29

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
nie no, od technicznej strony te skriny są ok, ale już widać, że art design będzie do i z pupy.

Poza tym to co tam pokazują nijak się ma do jedynki. Po co więc robić SH1 na nowo skoro w ogóle go nie przypomina :? ?
  • 0

#53 Kaxi Napisany 03 kwietnia 2009 - 17:42

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Po co więc robić SH1 na nowo skoro w ogóle go nie przypomina :? ?


:|



...


muszę jeszcze chwilę pomyśleć


...



jak ostatni raz sprawdzałem, to różne rzeczy robiło się NA NOWO właśnie po to żeby były inne niż pierwowzór
gdybyś też przeczytał informacje na samym pcozątku wrzucone przez Malutkiego, to byś wyczytał że to nie do końca remake, ale gra oparta na motywach pierwszego SH


oczywiście, Twoja reakcja mnie nie dziwi, ponieważ nieodłączną cechą fana jest oburzenie na ruszanie oryginału w jakikolwiek sposób. Jako katolik np. też bym nie był zadowolony gdyby ktoś napisał książkę opartą na motywach Biblii i nazwał ją Biblia: Historia prawdziwa albo coś w tym guście :wink:
  • 0

#54 Gość__* Napisany 03 kwietnia 2009 - 17:46

Gość__*
  • Goście
Silent Hill [']
  • 0

#55 Kyo Napisany 03 kwietnia 2009 - 17:47

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
No ok, ok, fakt, powiedzieli, że to nie remake, a jakiś biedny retcon czy tam re-imagining... :P

oczywiście, Twoja reakcja mnie nie dziwi, ponieważ nieodłączną cechą fana jest oburzenie na ruszanie oryginału w jakikolwiek sposób. Jako katolik np. też bym nie był zadowolony gdyby ktoś napisał książkę opartą na motywach Biblii i nazwał ją Biblia: Historia prawdziwa albo coś w tym guście


Właśnie :cry: . A to co oni odstawiają to jak splunięcie w twarz każdemu trÓ fanowi SH. Serio, Pico potwierdzi :cry: .
  • 0

#56 Kaxi Napisany 03 kwietnia 2009 - 17:53

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Rozumiem, ale nie podzielam opinii :wink:
Poza tym, tru fanów chyba nigdy nie było więcej niż 500 000, a 50 000 000 posiadaczy Wii czeka :clown:


Bardziej serio: wyznawcą SH nie jestem, więc praktycznie podchodzę do gry jako do nowej produkcji, a fakt oparcia o część pierwszą działa tylko na plus z powodu renomy tej gry. Wszystkie informacje podane do tej pory bardzo mi się podobają (schizowa gra bez walki? to prawie jak ED tylko ze tam walka było, z tym ze malo istotna), screeny trudno ocenić, ale brzydko nie będzie, a może być bardzo ładnie. Wszystko to każe mi czekać na pierwszy trailer.
  • 0

#57 Gość__* Napisany 03 kwietnia 2009 - 17:56

Gość__*
  • Goście
Kpiną jest fakt, że na tym mimo wszystko dużym forum znalazł się do tej pory tylko jeden prawdziwy fan Silent Hill. Cała reszta fappuje do tego prezentującego co najwyżej brak jakiejkolwiek prezentacji - mówiąc po krillowsku - produktu. Posiadacze Wii sa już tak zdesperowani, iż wystarczy rzucić im w twarz grafą sprzed 10 lat, grafą na poziomie sraczkowatego Fahrenheit, aby zaczęli merdać ogonkami i cieszyć się niczym wygłodniałe psy na suchą kość.

Sam fakt, że nowy Silent Hill powstaje na Wii wystarczy, by czuć wielkie niezadowolenia (zagadki rozwiązywane przy użyciu wiilota - OLO), a tutaj na dodatek mamy do czynienia z jakąś idiotyczną "reimaginacją" jedynki autorstwa kretynów od Origins - gry, która doprowadziła fanów SH do rozpaczy, niszcząc całkowicie uniwersum i na dokładkę dorzucają marny gameplay. Legendy są po to, by być legendami. SH 1 to legenda. Ciołki z Climax to profanatorzy. Najlepiej podsumował to jeden z fanów z Silent Hill Heaven:

We're entitled to an opinion, and we've already seen this series watered down to a piss weak vague resemblance of what we loved about Silent Hill. We've got every reason to believe that this game is going to follow suit with the addition of items like PDAs and the "re imagining" by a development team that don't give a shit, and just want a pay cheque without having any creative ability or recognition.


I jeszcze jedno - co Egon Spengler z Pogromców Duchów robi w Silent Hill?

Dodany obrazek
  • 0

#58 Wezyr Napisany 03 kwietnia 2009 - 18:20

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:

Kpiną jest fakt, że na tym mimo wszystko dużym forum znalazł się do tej pory tylko jeden prawdziwy fan Silent Hill. Cała reszta fappuje do tego prezentującego co najwyżej brak jakiejkolwiek prezentacji - mówiąc po krillowsku - produktu. Posiadacze Wii sa już tak zdesperowani, iż wystarczy rzucić im w twarz grafą sprzed 10 lat, grafą na poziomie sraczkowatego Fahrenheit, aby zaczęli merdać ogonkami i cieszyć się niczym wygłodniałe psy na suchą kość.

Sam fakt, że nowy Silent Hill powstaje na Wii wystarczy, by czuć wielkie niezadowolenia (zagadki rozwiązywane przy użyciu wiilota - OLO), a tutaj na dodatek mamy do czynienia z jakąś idiotyczną "reimaginacją" jedynki autorstwa kretynów od Origins - gry, która doprowadziła fanów SH do rozpaczy, niszcząc całkowicie uniwersum i na dokładkę dorzucają marny gameplay. Legendy są po to, by być legendami. SH 1 to legenda. Ciołki z Climax to profanatorzy. Najlepiej podsumował to jeden z fanów z Silent Hill Heaven:

We're entitled to an opinion, and we've already seen this series watered down to a piss weak vague resemblance of what we loved about Silent Hill. We've got every reason to believe that this game is going to follow suit with the addition of items like PDAs and the "re imagining" by a development team that don't give a shit, and just want a pay cheque without having any creative ability or recognition.


I jeszcze jedno - co Egon Spengler z Pogromców Duchów robi w Silent Hill?

Dodany obrazek

...
Grales kiedys w Silent Hill?
:|
  • 0

#59 Gość__* Napisany 03 kwietnia 2009 - 18:23

Gość__*
  • Goście
Nie, wiesz, Silenty znam tylko z youtube, nigdy nie miałem z nimi styczności w realu. W ogóle nie mam konsol. Jestem 6-letnim fanem PC i pokemonów.
  • 0

#60 Kyo Napisany 03 kwietnia 2009 - 18:24

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Ja grałem. I się w zupełności zgadzam z tym co napisano dwa(edit: trzy) posty wyżej :P . SH z gry o ogromnej wartości artystycznej został przeistoczony w jakiś MTV bullshit. To jak porównać Lśnienie czy Kaidan do Blair Witch Project... albo raczej Scary Movie.
  • 0