Skocz do zawartości

Zdjęcie

Need For Speed: Shift

Slightly Mad Studios EA PS3 X360 PC PSP iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
155 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryan Napisany 04 marca 2009 - 23:46

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Pierwsze screeny z prawie-że-sim racera NFS:Shift.
http://kotaku.com/51... ... peed-shift

Wygląda ładnie. Ale to pewnie tylko bullshoty. :/

I jeszcze wywiad:
HD: http://www.gametrail...ayer/46175.html
SD: http://www.gametrail...ayer/46174.html

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 11:26

  • 0

#2 Texz Napisany 05 marca 2009 - 16:14

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Wygląda lepiej niż dobrze, trzymam kciuki. Szkoda, że zrezygnowano z formuły ala Hot Pursuit 2 na rzecz czegoś w rodzaju Grida, ale lepsze to niż Undercover.
  • 0

#3 phsx Napisany 05 marca 2009 - 16:26

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Na screenach tylko samochody są wyraźne a reszte pokryli motion-blurem -_-'
  • 0

#4 MonsieurWoland Napisany 06 marca 2009 - 02:16

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
http://www.gamespot....ng ... bthumb;3

Wrazenia z gejspotu
  • 0

#5 Ryan Napisany 07 marca 2009 - 06:05

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Dwie ciekawe rzeczy. Pierwsza: podobno w ruchu gra faktycznie wygląda tak jak na screenach. Druga: spora część pracującego nad grą studia to ludzie, którzy odeszli jakieś półtora roku temu z SimBin. Podobno mają też kilka osób z Bizarre Creations. Mają szansę na wskrzeszenie NFSa? :) Gra, z tego co wiadomo do tej pory, odbywa się na torach wyścigowych a nie na ulicy.
http://www.slightlym...dios.com/about/
http://www.slightlym...dios.com/games/
  • 0

#6 Aleks Napisany 07 marca 2009 - 08:00

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
To będzie bardziej podobne do Pro Streeta? Jak tak to git, bo to moja ulubiona część.
  • 0

#7 Ryan Napisany 07 marca 2009 - 09:34

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
:facepalm:
Nie, nie będzie.
  • 0

#8 AdamekPL Napisany 07 marca 2009 - 14:24

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Przeczytałem zapowiedź w Neo i choć wcześniej nie wierzyłem w tę grę, to teraz iskierki nadziei się pojawiły.
Gra w ruchu wygląda tak dobrze jak na obrazkach, wykonanie wnętrza samochodu miażdży, generalnie jest pięknie. AI przeciwników ma być bardzo dobre, zniszczenia mieć wpływ na kierowanie samochodu.
Zapowiedź bardzo optymistyczna, może NFS odzyska swój dawny blask.
  • 0

#9 ACZ Napisany 07 marca 2009 - 14:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Właśnie na takich osobnikach-optymistach jak wy żeruje co roku EA. Co roku piszecie to samo, o wskrzeszeniu serii i o tym, że macie nadzieję na dobrą grę, lol.
  • 0

#10 MonsieurWoland Napisany 07 marca 2009 - 16:52

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Czychu nie pekaj tym razem maja szanse naprawde wydac niezlego NFSa OLO :^^:
  • 0

#11 Texz Napisany 07 marca 2009 - 19:06

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Tyle, że to akurat nie będzie NFS w pojęciu, kiedy na rynku seria dostawała kolejne numerki, a nie same podpisy. To będzie coś w rodzaju jeszcze bardziej legalnego Pro Street. Znając życie rok po premierze Shifta, EA znowu powróci do konwencji nielegalnych wyścigów _^_
  • 0

#12 Gość__* Napisany 08 marca 2009 - 15:35

Gość__*
  • Goście
Po przeczytaniu w najnowszym numerze n+ "wstępnej" zapowiedzi Nfs Shift zastanawiam się co EA chce wskórać ta grą na rynku? popatrzcie tylko jak jest ona bliźniaczo podobna do RD: GRID (nawet fury pokazane na pierwszych screenach są identyczne jak te występujące w GRID- chodzi mi właściwie o marki ale i o ich wygląd- podobne tekstury, sposób malowania itp.)
  • 0

#13 AdamekPL Napisany 08 marca 2009 - 15:37

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:

Właśnie na takich osobnikach-optymistach jak wy żeruje co roku EA. Co roku piszecie to samo, o wskrzeszeniu serii i o tym, że macie nadzieję na dobrą grę, lol.

Ja od Most Wanted żadnego NFSa nie kupiłem, więc EA na pewno na mnie nie żeruje :P
A optymizm wychodzi z tego, że na razie nie mam po prostu powodów żeby wątpić w ten tytuł :) Obrazki ładne, pierwsze opinie bardzo pozytywne.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 08 marca 2009 - 17:09

Gość__*
  • Goście

Po przeczytaniu w najnowszym numerze n+ "wstępnej" zapowiedzi Nfs Shift zastanawiam się co EA chce wskórać ta grą na rynku? popatrzcie tylko jak jest ona bliźniaczo podobna do RD: GRID (nawet fury pokazane na pierwszych screenach są identyczne jak te występujące w GRID- chodzi mi właściwie o marki ale i o ich wygląd- podobne tekstury, sposób malowania itp.)


Ciężko winić EA za to że samochody wyścigowe mniej się od siebie różnią niż te rodem z Carbona...

Dodany obrazek
Dodany obrazek
  • 0

#15 Gość__* Napisany 08 marca 2009 - 18:32

Gość__*
  • Goście
Napisałem względem RD: GRID bo do tej gry porównuje nowego Nfs jeżeli grałeś w grę od Codemasters to chyba podobieństwa same Ci się narzucają ?
  • 0

#16 Gość__* Napisany 08 marca 2009 - 18:49

Gość__*
  • Goście
Ogólnie rzecz ujmując problem z Nfs'ami ostatnich lat jest taki ,że nie są rewelacją na rynku dla tego ,że nie reprezentują wyśmienitej jakości w stosunku do topowych produkcji z danego typu racerów do którego w danym roku skłania się EA.
Przykłady? Carbon- nie był już ani świeżym odkryciem na miarę Undergrounda, ani też topowym arcade racerem na miarę Midnight Club'u (tu forma się wysłużyła), kolejna próba zmiany- Pro Street- tu podobnie ani to Grand Turismo ani właśnie GRID(jeżeli chodzi o wyścigi torowe nijak jakością EA nie dorównało tym tytułom niestety :( ). więc smutni panowie doszli przy okazji Undercover do wniosku, że nie będą kombinować i stukną kopię 1:1 Most Wonted jak się to skończyło wiecie :?
Właśnie dla tego jestem sceptyczny względem nowej odsłony , niczego nie przesądzam ale zbytnio się też nie napalam.
  • 0

#17 Texz Napisany 08 marca 2009 - 19:26

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Problem z NFSami jest taki, że obecne odsłony za bardzo odbiegają od genialnego Hot Pursuit 2 na PS2 (wersji PC i Xbox nie liczę, bo były tworzone przez inne studio i to zupełnie inne gry). Wystarczyło by powrócić do konwencji szybkich i ultra drogich furaczy ścigających się w przekroju najciekawszych miejscówek z całego świata. Bez naciąganej na siłę fabuły, bez na siłę wieśniaczego tuningu. Tylko my, klub sportowy, masa gotówki i eksluzywne bujanie się po miejscówkach. Kurde, teraz kojarzę, że w tej generacji najbardziej NFSowy w takim razie był Test Drive Unlimited. :?
  • 0

#18 ACZ Napisany 08 marca 2009 - 19:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Dokładnie, i zamknięte trasy + w pełni odwzorowane wnętrza.
  • 0

#19 Cola Napisany 08 marca 2009 - 20:55

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Hot Prusuit 2 na PS2, to do dziś jedna z moich ulubionych ścigałek na poczciwą czarnulę. Jeśli chodzi o Shifta, mój entuzjazm jest umiarkowany, choc przyznac muszę, że to co zostało zaprezentowane do tej pory prezentuje się obiecująco. Wywalono w końcu na siłę dorabianą fabułę, wyścigi to nie gry jRPG przecież. Grafika ładniutka i jeśli tylko model jazdy będzie git (bo on jest najwarzniejszy w ścigałkach), wten daję zielone światło dla nowego NFS.
  • 0

#20 Gość__* Napisany 09 marca 2009 - 08:26

Gość__*
  • Goście
I starczy już "otwartych" miast które są tak otwarte że aż zamknięte (i niezniszczalne). Miałem osobiście nadzieję że EA pujdzie właśnie w stronę TDU - egzotyczne furki, prosty tuning mechaniczny, widok z wnętrza plus to co tak lubiłem w starych NFS - zakręcone, kolorowe, zamknięte trasy na całym świecie. Ścigałek torowych obecnie mamy już dość, pozatym wątpie czy EA będzie w stanie już tą odsłoną powalczyć chodźby z prologiem GT5, o Forzie 2 czy Gridzie już nie wspominając.
  • 0

#21 Ryan Napisany 09 marca 2009 - 08:48

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Miałem osobiście nadzieję że EA pujdzie właśnie w stronę TDU - egzotyczne furki, prosty tuning mechaniczny, widok z wnętrza plus to co tak lubiłem w starych NFS - zakręcone, kolorowe, zamknięte trasy na całym świecie.

Ten tytuł pójdzie (z tego co wiadomo do tej pory) w kierunku symulacji na zamkniętych torach. Ale EA ma jeszcze dwa NFSy w produkcji, jeden z nich ma być właśnie otwartą grą w stylu TDU.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 09 marca 2009 - 11:43

Gość__*
  • Goście
I te wszystkie cuda mają wyjść jeszcze w tym roku?
  • 0

#23 Gość__* Napisany 09 marca 2009 - 14:01

Gość__*
  • Goście
Zastanawia mnie tylko jedna sprawa co EA ma na celu zarzucając rynek na jesieni tego roku tak dużą ilością tytułów osadzonych w Nfs'owym "uniwersum"?
  • 0

#24 Gość__* Napisany 09 marca 2009 - 15:18

Gość__*
  • Goście

Zastanawia mnie tylko jedna sprawa co EA man na celu zarzucając rynek na jesieni tego roku tak dużą ilością tytułów osadzonych w Nfs'owym "uniwersum"?


Dodany obrazek


edyta: Po przeczytaniu tekstu w neo+ mam mieszane uczucia. Z jednej strony realizm, symulacja, miazga grafika i łikend wyścigowy, z drugiej strony brak pit-stop'ów (!), "pamiętliwi przeciwnicy" (czyli że kogoś stuknę a on na następnym okrążeniu mi odda? mega realizm normalnie!) i mega grakika + zajebiste tekstury których niestety nie widać na skrinach wbrem temu co pisze autor. No nie wiem, nie wiem...
  • 0

#25 wrog Napisany 23 marca 2009 - 14:51

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Zwiastun z gameplayem i data premiery (17 września).
  • 0

#26 Texz Napisany 28 kwietnia 2009 - 13:19

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
http://www.jeuxvideo... ... 73054.html
2 gameplaye. Bynajmniej na średniaka to nie wygląda :skacze:
  • 0

#27 ACZ Napisany 28 kwietnia 2009 - 13:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

2 gameplaye. Bynajmniej na średniaka to nie wygląda

No nie wygląda. Wygląda na crapa :^^:
  • 0

#28 Godot Napisany 28 kwietnia 2009 - 13:37

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
A konkretnie to co Ci nie pasi? Bo mi to wygląda obiecująco
  • 0

#29 keogh Napisany 28 kwietnia 2009 - 13:38

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Mój wyrok; będzie gniot, quasi simulator od quasi wydawcy gier EA, który sprzeda się w kilku bańkach. Cóż takie czasy, że gry w pewnych kategoriach doganiają filmy, w tych złych kategoriach... ale to już przepowiadałem kilka la temu i wszyscy się ze mnie śmiali :P
  • 0

#30 ACZ Napisany 28 kwietnia 2009 - 13:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Na gameplayach czy trailerach wszystkie nfsy wyglądają zachęcająco, a potem wychodzi co wychodzi. Poza tym śmierdzi mi tym, że gameplay jest z peceta. Ciekawe jak będzie na konsolach, bo wada ostatnich gniotów z tej serii to m.in. rwąca animacja.
  • 0



Inne z tagami: