Skocz do zawartości

Zdjęcie

Split/Second: Velocity

Black Rock Studio Disney Interactive Studios PS3 X360 PC PSP iOS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
125 odpowiedzi na ten temat

#121 Raikoh Napisany 02 stycznia 2012 - 22:58

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Dokładnie. Jak się taki rozpędził to ciężko było utrzymać pozycję.
  • 0

#122 Tidek Napisany 03 stycznia 2012 - 13:41

Tidek

    Chocobo

  • Narybek
  • 24 Postów:
Ok, gra jest dobra, w pełni się z tym zgodzę. Ale jak ja czytam że na multi liczy się skill, no to naprawdę się komuś pomyliło.
Owszem, początkujący nie ma szans z graczem który trochę już gra, ale tutaj nie ma prawie żadnych kombinacji, jedyne co potrzeba do opanowania gry:
Znajomość wszystkich tras i pułapek by wiedzieć gdzie uniknąć oraz wybrać odpowiednie auto na daną trasę, no i przynajmniej umieć opanować model jazdy. Spotyka się takich 8 graczy w grze, wynik wyścigu? Totalny random, kto lepiej spycha, bo każdy zna pułapki na pamięć. :/ .
  • 0

#123 mataman Napisany 03 stycznia 2012 - 13:49

mataman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 453 Postów:

propsy za platynę, ale przez tydzień nie widziałem byś w coś innego pociskał także to krótkie posiedzenie kwituję :rotfl:
Przysiądę do niej kiedyś, bo za mało mi brakuje do platyny by odpuścić.
Oszustwa są i to bardzo widoczne, od radu mi sie stare Burnouty przypominały, a gra dla mnie gorsza od Paradise'a i to dużo. Nie wiem też jak można powiedzieć, że grafa jest dobra...



Jeszcze nie masz platyny, uuuuuu stary, zawodzisz mnie :P


Obok Blura , S/S to najlepsze wyścigi arcade tej generacji. Gdyby obie te gry kiedykolwiek dostały drugie części to chyba poplakalbym sie ze szczęścia :D


  • 0

#124 ACZ Napisany 03 stycznia 2012 - 14:39

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 142 Postów:

Spotyka się takich 8 graczy w grze, wynik wyścigu? Totalny random, kto lepiej spycha, bo każdy zna pułapki na pamięć.

oj nie masz racji. jak zaczynalem przygodę online to osoby z pierwszą rangą zawsze byli na pierwszych miejscach. ba, wyjadacze utrudniali nawet sobie zadanie i wybierali wozy z najgorszej klasy.
pułapki owszem się zna, ale jak ktos naładowal sobie maksymalny pasek i odpalil max powerplay i zmienia przebieg trasy i akurat jestes na tym fragmencie to i tak zaliczysz dzwona. sa tez przeciez jeszcze skroty, ktorych otwieranie tez marnuje energię, wiec trzeba decydowac czy moze nie lepiej sobie zostawic energi na skrót zamiast marnowac ją na odpalenie pulapki. wtej grze jest wiecej taktyki niz takedownowanie przeciwnikow w burnuotach.

Obok Blura , S/S to najlepsze wyścigi arcade tej generacji. Gdyby obie te gry kiedykolwiek dostały drugie części to chyba poplakalbym sie ze szczęścia :D

tworcy S/S liczyli na dobrą sprzedaz i juz sie szykowali chyba do deweloperki drugiej czesci, bo co mamy po koncowym filmik? a no napis "to be continued...".
szkoda. :/
  • 0

#125 Raikoh Napisany 03 stycznia 2012 - 14:49

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Liczę, że RR:Unbouned mi zastąpi S/S 2
  • 0

#126 Sylvan Wielki Napisany 03 stycznia 2012 - 15:03

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
SS, bardzo dobra gra. Szybka, efektowna. Znakomicie prezentuje się na PC - jest wyraźnie szybsza, o reszcie nie warto wspominać, ponieważ to norma.
  • 0



Inne z tagami: