Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil: The Darkside Chronicles


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
94 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Co Capcom zaoferuje posiadaczom Wii ? (2 użytkowników głosowało)

Co Capcom zaoferuje posiadaczom Wii ?

  1. Remake (3 głosów [11.11%])

    Procent głosów: 11.11%

  2. On-rail shooter (13 głosów [48.15%])

    Procent głosów: 48.15%

  3. Spin-off (3 głosów [11.11%])

    Procent głosów: 11.11%

  4. Port z poprzedniej generacji (4 głosów [14.81%])

    Procent głosów: 14.81%

  5. Głosowanie Resident Evil 6 (4 głosów [14.81%])

    Procent głosów: 14.81%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Malutki Napisany 10 marca 2009 - 12:58

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Jak już wiemy Capcom ma w zanadrzu kolejnego Residenta na Wii , a cała sytuacja ma się wyjaśnić już w czwartek .Co Waszym zdaniem Capcom może dostarczyć na konsolke N ? Ja osobiście zagłosowałem na remake .Tak , łudzę się do końca , że nie będzie to durna szynówka :P .
  • 0

#2 Kaxi Napisany 10 marca 2009 - 13:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Nie sądzę by do czwratku udało Ci się tu stworzyć żywą dyskusję :wink: Zwłaszcza że po części odbyła się w pogadankach.
Zagłosowałem na szynówkę, ponieważ to najlogiczniejsze wyjście. Historie z RE2 i RE CV nie ma w UC, sama gra się dobrze sprzedała, jest trend na szynówki na Wii, więc UC2 to oczywisty wybór. Ta gra powstanie tak i tak, nawet jeśli nie zapowiedzą jej akurat w czw (zakładając że mają coś jeszcze w rękawie).
Poza tym wolę by to było UC2 (o ile będzie wypasione) niż zapowiedź że porty REmake i RE0 z Japonii trafią do reszty świata. :P
  • 0

#3 gruby Napisany 10 marca 2009 - 13:11

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
A pewne jest, że to będzie gra na Wii?
  • 0

#4 Ryan Napisany 10 marca 2009 - 13:19

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Tak.
Zagłosowałem na spin-off. Stawiam na zestaw minigierek z zombie w miejscówkach z RE5. ;>
  • 0

#5 Malutki Napisany 10 marca 2009 - 13:22

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Poza tym wolę by to było UC2 (o ile będzie wypasione) niż zapowiedź że porty REmake i RE0 z Japonii trafią do reszty świata. :P

A ja wolę , aby to był remake 2 lub CV :wink: .Chociaż istnieje duże prawdopodobieństwo , że zostanie wykorzystany silnik 4 do ich projektu :hmmm: .
  • 0

#6 Kaxi Napisany 10 marca 2009 - 13:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Tak.
Zagłosowałem na spin-off. Stawiam na zestaw minigierek z zombie w miejscówkach z RE5. ;>



Umbrella Chronicles to też w sumie spin-off :wink:
Jestem ciekaw czy kiedykolwiek się doproszę Resident Evil 4-2. Kiedyś myślałem że to rozsądne rozwiązanie jeśli chce się stworzyć grę na Wii, ale teraz mam wrażenie że w sumie Res 5 jest takim projektem, w 4-2 w sumie niewiele by się dało już wymyślić.
  • 0

#7 ACZ Napisany 10 marca 2009 - 13:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

A ja wolę , aby to był remake 2 lub CV

Remake CV? Ale jaki to będzie niby remake? Z grafą identyczną, jak na DC? :hmmm:
Nie ma sznas na CV.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 10 marca 2009 - 13:52

Gość__*
  • Goście
Z Czysiem się zgadzam, a REmake 2 bym nie chciał na Wii. Głównie dlatego, że szkoda mi kasy na tą konsolę :D
  • 0

#9 gruby Napisany 10 marca 2009 - 13:59

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
W takim razie strzelam, że to będzie UC2... Chociaż wolałbym RE4-2, lub reanimację porzuconego projektu RE3.5...
  • 0

#10 Gość__* Napisany 10 marca 2009 - 14:02

Gość__*
  • Goście
W ogóle Capcom powinno wydać RE1,5 jakoś. Nie wiem, PSS i XBLA - to by było coś. Sam z miejsca kupiłbym punkty.
  • 0

#11 Texz Napisany 10 marca 2009 - 15:27

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ja bym widział remake dwójki w założeniach gameplayowych czwórki. Trochę czasu minęło od ostatniej wizyty w Racoon City, pomimo tego, że dla mnie to najciekawsze miejsce na remake na Wii.
  • 0

#12 pumba132 Napisany 10 marca 2009 - 15:56

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
Ja z Ryanem stawiam na spin-off. Ale według mnie bedzie to atmosfera i miejscówka pierwszego residenta z nową grafą, fabułą i sterowaniem.
  • 0

#13 Malutki Napisany 10 marca 2009 - 16:05

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Z Czysiem się zgadzam, a REmake 2 bym nie chciał na Wii. Głównie dlatego, że szkoda mi kasy na tą konsolę :D

Właśnie takie jest zadanie gier ekskluzywnych :P .

Remake CV? Ale jaki to będzie niby remake? Z grafą identyczną, jak na DC? :hmmm:
Nie ma sznas na CV.

Chodzi mi o poziom wykonania / nowe lokacje , bronie, nowa szata graficzna .
  • 0

#14 Gość__* Napisany 10 marca 2009 - 16:42

Gość__*
  • Goście
Malutki, ale ja nie wydam prawie 1k złotych na konsolę dla jednej gry, tak samo, jak nie wydałem 1,5k dla MGS4 ;)

A co do remake'u CV - no dajcie spokój, przecież ta gra nie jest brzydka. Wyszła za czasów DC i do tej pory ma zjadliwą grafikę.
  • 0

#15 Kaxi Napisany 10 marca 2009 - 17:21

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Że też jak trzeba to nie ma żadnych przecieków :P
  • 0

#16 Malutki Napisany 10 marca 2009 - 20:05

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Że też jak trzeba to nie ma żadnych przecieków :P

Rzeczywiście powinny pojawić się informacje z drugiego źródła , nawet Famitsu milczy , ale na neogafie zawsze czuwają :P .
Dodany obrazek
  • 0

#17 Ryan Napisany 10 marca 2009 - 20:13

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ryby zombie? :hmmm:
  • 0

#18 Kyo Napisany 10 marca 2009 - 23:36

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Chciałbym by był to remake dwójki, ale zapewne będzie to spin-off w formie szynówki. Ha, a jakby się okazało że będzie to RE1,5 lub 3,5 w jakiejś zmienionej formie, to w ogóle byłby czad :P .
  • 0

#19 Gość__* Napisany 11 marca 2009 - 01:31

Gość__*
  • Goście
Istnieje spore prawdopodobieństwo, że może to być właśnie remake drugiej odsłony serii. Plotki krążą już od jakiegoś czasu na ten temat. Jednakże jest równie spora szansa na kontynuowanie cyklu "Umbrella Chronicles" (w RE UC były motywy z Zero, "trójki", Rebirth'a + nowy ważny scenariusz w Rosji), nie było wzmianki o Code Veronica, i RE2 (choć w tym przypadku istnieje pewne logiczne wyjaśnienie). Niemniej czekam z niecierpliwością. 8)
  • 0

#20 Eldarion Napisany 11 marca 2009 - 07:27

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:
no i już wiadomo ze będzie to Resident Evil Dark Side Chronicles , kontynuacja Umbrella Chronicles, niestety strzelanka na szynach....
  • 0

#21 BeSOS Napisany 11 marca 2009 - 12:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ciekawe ilu posiadaczy Wii jest 'happy' :o
Developerzy już chyba kompletnie porzucili robienie zwyczajnych gier na Wii.
  • 0

#22 gruby Napisany 11 marca 2009 - 12:37

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Beznadzieja.
  • 0

#23 Malutki Napisany 11 marca 2009 - 12:57

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Skan :
http://cache.gawker.... ... nicles.jpg
Przypuszczałem , że cała ta historia tak się skończy :? .No cóż ,na pewno nie zainwestuje w tą gre , posiadam pierwszą część tego szuterka i mi styka .Reakcja na nowego resa jest wszędzie taka sama .
http://wii.ign.com/a...61/961334c.html
http://gonintendo.co...=75253#comments
http://www.neogaf.co... ... 57&page=18
http://kotaku.com/51... ... ing-game#c
http://gonintendo.com/?p=75247
Nawet na forum Crapcom
http://www.capcom-un... ... m=10&pg=19
  • 0

#24 gruby Napisany 11 marca 2009 - 13:12

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Mam nadzieję, że się sprzeda w 0 egzemplarzach.
  • 0

#25 Texz Napisany 11 marca 2009 - 13:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ja mam nadzieję, że na tej grze nie skończy się ofensywa Capcom w świecie RE.
  • 0

#26 Kaxi Napisany 11 marca 2009 - 13:57

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Oczywiście nie jestem happy ale nie rozumiem większości komentarzy.

Sequel UC był do przewidzenia, i jestem zdziwiony że wychodzi tak późno i nie nazywa się UC2. A generalnie rzecz biorąc UC było grą dobrą. Tylko że oczekiwania teraz były większe.

Jedyn: najpierw mini gierki nie były normalnymi grami, teraz strzelanki na szynach nie są już normalnymi grami. WTF? Rozumiem taki komentarz przy Dead Space, które przeszło mały regres (choć oryginał też mało brakowało a byłby na szynie),ale tu? A bo to pierwszy RE na szynach? Albo setny shooter na szynach na Wii?

IMO krytykujesz żeby krytykować (mowa cały czas o zdaniu o zwyczaJNYCH grach).
  • 0

#27 Ryan Napisany 11 marca 2009 - 14:50

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Bo to polska rzecz narzekać. ;] Przypuszczam, że okaże się, że ta strzelanka na szynach ma jakiś fajny twist, dzięki któremu jest świeższa, niż się malkontentom wydaje.
A ja żałuję, że to nie Zombie Fishing. :cry:
  • 0

#28 Malutki Napisany 11 marca 2009 - 14:56

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Przypuszczam, że okaże się, że ta strzelanka na szynach ma jakiś fajny twist, dzięki któremu jest świeższa, niż się malkontentom wydaje.

March 11, 2009 - Pull out your zappers and get ready to hit the pavement as Capcom, an innovative provider of video games for the mass market, announces Resident Evil Darkside Chronicles for WiiTM. The latest title in Capcom's successful motion-based video games for the whole family, Darkside Chronicles recreates the experience of shooting zombies in a vast urban playground where manhole covers double as shields. The all-new compilation allows players to compete against the best zombies in six classic modes, including pin the tail to the zombie, waggle wafflemaker feed a zombie. And the startling pie throwing zombie mode.



Darkside Chronicles takes full advantage of the Wii's capabilities in order to bring these timeless Resident Evil moments from the streets to the living room. Players use the intuitive aiming of the Wii RemoteTM to rule the streets and stake their claim as king of the block. However, just like on the real street, they must dodge obstacles like zombie vomit, fire hydrants and zombie dogs as they try to earn trophies and unlock items such as new outfits, minigames and equipment. The game supports up to two players in both head-to-head or team-based games, while single player mode allows gamers to fully explore the expansive urban environment of a guided first person experience. Darkside Chronicles is a fun, competitive game for players both young and old!

Developed by Cavia Darkside Chronicles for Wii is expected to release this fall. For additional information about Capcoms' exciting line of products, please visit http://www.wefail.com.


Nie moglem się powstrzymać :P .
  • 0

#29 Ryan Napisany 11 marca 2009 - 15:08

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ok? :o Mogę się dowiedzieć przed czym nie mogłeś się powstrzymać? :|
  • 0

#30 Kaxi Napisany 11 marca 2009 - 15:17

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Bo to fejkowy press release, prawdopodobnie z GAFa :lol: Połączony z motywami z Excitebots :P
  • 0