Skocz do zawartości

Zdjęcie

NINJA GAIDEN SIGMA2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
204 odpowiedzi na ten temat

#91 Texz Napisany 08 października 2009 - 12:08

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Kamera jest taka jak w poprzednich częściach, narzekają na nią n00by, które pod jej przykrywką chcą wytłumaczyć swoje mierne zdolności manualne w walce, którym przeciwnik rozbija gardę dwoma uderzeniami, którzy w końcu wyczekują czegoś bardziej casual friendly, że o Bayonecie nie wspomnę, grze gdzie najniższy poziom trudności można przejść obsługując pada JEDNĄ RĘKĄ. Gra dla onanistów japan style :lol:
Wstyd Maka, tak się zbłaźnić :lol:
  • 0

#92 Danteusz Napisany 08 października 2009 - 13:05

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Texz, ostatnio w demo NGS2 grała u mnie 11-letnia kuzynka, przeszła demo na najniższym poziomie trudności nawalając byle co, więc jest dokładnie tak samo jak w Bayo o której piszesz.
  • 0

#93 Texz Napisany 08 października 2009 - 13:33

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Demo jest banalne, ot co. Od razu ma się bronie na 3lv, a przeciwnych nie blokują ciosów. Ale przyznam, że zdolną masz kuzynkę. Moja kuzynka wymiatała w Dead Or Alive i doszła do 4 walki na normalu. Nowe pokolenie graczy :lol:
  • 0

#94 Shinigami Napisany 08 października 2009 - 15:13

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

że o Bayonecie nie wspomnę, grze gdzie najniższy poziom trudności można przejść obsługując pada JEDNĄ RĘKĄ.

A będziesz na nim grał, że tak bardzo przeszkadza Ci easy automatic? :o
  • 0

#95 Texz Napisany 08 października 2009 - 17:20

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

że o Bayonecie nie wspomnę, grze gdzie najniższy poziom trudności można przejść obsługując pada JEDNĄ RĘKĄ.

A będziesz na nim grał, że tak bardzo przeszkadza Ci easy automatic? :o

Na raz niech PSN pozwoli mi ściągnąć demo. W ciągu 0,5h poszło z 15MB :lol:
  • 0

#96 Wezyr Napisany 08 października 2009 - 17:22

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
NG2 to gra dla retardow :^^: Taki sam poziom, bo gra tak traktuje gracza :^^:
  • 0

#97 Texz Napisany 08 października 2009 - 17:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

NG2 to gra dla retardow :^^: Taki sam poziom, bo gra tak traktuje gracza :^^:

Coś pochrzaniłeś, bo skoro jest to gra dla retardów, ktoś kto nie potrafi jej opanować musi być grubo poniżej :lol:
  • 0

#98 Wezyr Napisany 08 października 2009 - 17:39

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Tak grubo ponizej... ale mojej godnosci gracza :foch: :lol:
  • 0

#99 Ney Napisany 25 października 2009 - 09:44

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Dopiero teraz zacząłem przechodzić NGS2 i o ile grafa jest ładnie podrasowana, fajnie, że wywalili kilka frustrujących momentów to gościa odpowiedzialnego za zmianę w systemie upgrade'u broni powinni IMO powiesić za jaja :foch: W NG2 na X360 trzeba było jak najlepiej walczyć, żeby dostać dużo esencji na dopakowanie broni, a tu gra sama narzuca co i kiedy możesz ulepszyć więc po kiego w ogóle ta esencja?? Do tego wyraźnie zmniejszono liczbę atakujących naraz przeciwników (tu jest np. 3 i jak ich zabijesz wylatuje dopiero kolejne 3, podczas gdy na Xboxa było jednocześnie 6) i jak ktoś znowu napisze, że brak krwi nie robi różnicy niech porówna sobie działanie nippo z ostrzami w obu wersjach i przemyśli to raz jeszcze :foch: :foch: Całe szczęście, że samego gameplayu (10/10) aż tak nie ruszali, ale Itagaki i tak chyba przewraca się w barach na samą myśl o tej wersji...
  • 0

#100 Scorpio Napisany 25 października 2009 - 10:16

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Pograłem i przeszedłem demo z każdymi kolejnymi trybami i postaciami, jakie się odkrywały. I wciąż twierdzę, że KREW ROBI RÓŻNICĘ. Jak tak się bali krwi, mogli wprowadzić wybór filtru ala ten z Brutal Legend. A tak to cóż, nie wygląda super. I ch.. :/
  • 0

#101 Ney Napisany 01 listopada 2009 - 21:24

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Skończyłem na warriorze i w sumie gierkę oceniam niżej od wersji na Xboxa...Nie bawiłem się co prawda w dodatkowe tryby, które może i podniosły by moją ocenę, ale brak krwi boli strasznie (np. cut scenka jak Muramasa tnie ninjasów na ćwiartki straciła cały swój kapitalny urok)...Jest też dużo łatwiej - niektórych bossów zamieniono na lamy (brak 2x pancerniki!!), przeciwników jest wyraźnie mniejsza ilość (słynne schody z jednego z końcowych leveli to w Sigmie bieda nie z tej ziemi - na X360 przeciwników było kilkadziesiąt jednocześnie, a tu może jest 5-6 :| ). No i ten nieszczęsny brak wykorzystania esencji do upgrade'u broni - grę skończyłem z ponad 100.000 żółtych orbów co w oryginale było nie do pomyślenia :) Na plus zaliczam kapitalną grę jako Ayane (ach...jakby tak całą grę się nią dało przechodzić...), wycięte niektóre głupie rzeczy z NG2 (np. walka z robalem). Szkoda, że tych dwóch wersji nie można połączyć w jedną całość bo byłoby 10/10. A tak daje 9/10 i szukam na allegro wersji na Xboxa :)
  • 0

#102 Scorpio Napisany 07 listopada 2009 - 20:00

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dziś drugi raz przechodziłem przez demo owej gry. Specjalnie o jednym pamiętając: by sprawdzić ową animację piersi Ayane przez ruch sixasisem. Cholera, beznadziejnie to wyszło ... nie wiem czym tu się chwalić.

I najważniejsze: główny wróg w tej grze to nie poziom trudności a ta j****a kamera. Ch** w d*** Itagakiemu, że bałwochwalczy bęcwał pierdzielił o tym, że ta gra wymaga skilla i tylko od gracza zależy jak sobie radzi. Akurat dziś 2/3 złych akcji było ofiarą ustawienia kamery.

Reszta emocji pozytywna.

Tylko ten brak krwi, damn!
  • 0

#103 Wezyr Napisany 07 listopada 2009 - 23:37

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Cicho... Zaraz i tak wpadnie TEXZ i kosztem zycia bedzie bronil, ze sztucznie zawyzany poziom trudnosci, kiepska grafika i historia oraz potwornie slaba kamera to nic nie znaczace elementy gry i NG2 rzadzi na poletku slasherow :lol:
  • 0

#104 Texz Napisany 08 listopada 2009 - 13:23

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Specyficzna DOAowska grafa, kamera która kuleje od pierwszej części, fabuła to nic nieznaczące elementy, które się ignorowało zarówno w poprzedniej jak i obecnej części. Nijak się one mają do tego czy to jest dobry slasher, czy nie. Nie wiem czemu robicie z tego dym. Nie to przesądza o sile NG.
  • 0

#105 Kradziej Napisany 08 listopada 2009 - 13:49

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Nom, przesądza o jego słabościach raczej.
  • 0

#106 Texz Napisany 08 listopada 2009 - 13:53

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jasne, dlatego gra dostaje same 8 i 9, nie 10.
  • 0

#107 Scorpio Napisany 08 listopada 2009 - 14:01

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Eeee, jak można napisać że praca kamery równie udolna jak gimnazjalisty z komórką nie przesądza o grze w chwili, w której stanowi główny problem gry. Częściej walczyłem z kamerą niż z postaciami :D
  • 0

#108 Texz Napisany 08 listopada 2009 - 14:05

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Scorpio, zachowujesz się jakbyś nie grał w poprzednie wersje gry na X360 i Xboxie. Tak to jest z dynamiczną kamerą, tak samo jest w DMC4 gdzie są momenty, że mamy pełny wpływ na jej zachowanie. Jeżeli ktoś nie potrafi się do tego przyzwyczaić niech bierze coś co ma przymocowaną do niewidzialnego dźwiga kamerę. GoW2, a czemu by nie?
Choć ja nie mam żadnych problemów w NGS2 z opanowaniem kamery. Ustawiłem sobie odpowiednio inverty na X i Y, i nie wiem o czym do mnie piszecie.
  • 0

#109 Scorpio Napisany 08 listopada 2009 - 14:40

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Grałem w NG1 i też mnie wpieniała kamera, myślałem że w drugiej części, w dodatku niby poprawionej, coś z tym zrobią. A tu już w pierwszym (!!!!!!) pojedynku zassała na całości i na czuja musiałem technikę odpalać. A piszę z tym, że w czasie walki starcza mi kontrola postaci i położenia wrogów, nie lubię do tego przymusu dodatkowego sterowania kamerą ;)
  • 0

#110 Wezyr Napisany 08 listopada 2009 - 18:21

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:

Jasne, dlatego gra dostaje same 8 i 9, nie 10.

OLO To Ty kierujesz sie ocenami, a nie wlasnym zdaniem? O_o Gra to crap, ktory na farta zdobywa takie oceny, z milosci do serii, z checi wylizania dupy Itagakiemu, nie wiem, ale poprostu zasysa.
  • 0

#111 Ney Napisany 08 listopada 2009 - 18:45

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Maka nie wiem po jaką cholerę chcesz tu na siłę sprzedać swoje zdanie o NG...Jasne - Texz ma się nie kierować swoim zdaniem (dla niego to dobra gra), zdaniem szeroko pojętej prasy (oceny 7,8,9) tylko właśnie Twoim, że niby ta gra to crap i koniec. IMO Gaiden ma całe mnóstwo wad, ale lepszego slashera pod względem gameplayu nie znam. I nawet jak jeszcze kilka razy wejdziesz do tego tematu by napisać jak ta gra ssie (po co?) zdania nie zmienię :foch:
Co do kamery to idealna nie jest, ale kompletnej nagonki na nią też nie rozumiem...W NG2/NG2S spędziłem ok 20-30h i nie pamiętam żebym chociaż raz przez nią zginął...
  • 0

#112 xell Napisany 08 listopada 2009 - 19:07

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 308 Postów:
Nie wiem jak w Sigmie, ale w dwójce konieczność jednoczesnego biegania po wodzie, walki i operowania kamerą napsuła mi trochę krwi. Chociaż jak robi się coś tak badassowego, to może rzeczywiście powinno się w to włożyć sporo wysiłku.
  • 0

#113 Godot Napisany 08 listopada 2009 - 19:07

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Mnie kamera przeszkadzała dopóki nie nauczyłem się w tą grę grac. Potem był luzik i raczej delektowałem się grą i jej genialnym systemem. Mowa o NG na pierwszym xboxie :)
  • 0

#114 Texz Napisany 08 listopada 2009 - 19:19

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Mnie kamera przeszkadzała dopóki nie nauczyłem się w tą grę grac. Potem był luzik i raczej delektowałem się grą i jej genialnym systemem. Mowa o NG na pierwszym xboxie :)

Otóż to, miałem to samo i to właśnie na pierwszym Xboxie.
Czemu w poprzednim poście kierowałem się ocenami z branży? Swoje zdanie już przedstawiłem. Pomyślałem, że skoro one do niektórych osób nie trafia, to może mądre głowy które się na tym znają są w stanie przemówić do rozsądku.
  • 0

#115 Wezyr Napisany 09 listopada 2009 - 16:19

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Texz skoncze w jednym zdaniu: Gry nie lubie, bo zmarnowala ogromny potencjal. Najlepszy system walki ever zeszpecony grafika, tragiczna historia i designem. Nie wspomne o kamerze i sztucznie zawyzonym poziomie. Moze Tobie i kilku innym latwo zamydlic oczy, ale dla mnie gra sklada sie z caloksztaltu, a nie jednego elementu.
  • 0

#116 Texz Napisany 09 listopada 2009 - 16:25

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Texz skoncze w jednym zdaniu: Gry nie lubie, bo zmarnowala ogromny potencjal. Najlepszy system walki ever zeszpecony grafika, tragiczna historia i designem. Nie wspomne o kamerze i sztucznie zawyzonym poziomie. Moze Tobie i kilku innym latwo zamydlic oczy, ale dla mnie gra sklada sie z caloksztaltu, a nie jednego elementu.

Ja i kilka osób? Jest Nas Legion! http://www.gameranki... ... tml?sort=6
Zaślepionych, zamydlonych bydlaków, którzy śmią twierdzić inaczej :lol:
  • 0

#117 Wezyr Napisany 09 listopada 2009 - 16:30

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Wsrod plusow:
-tragiczna praca kamery
-tragiczny design
-4 demony na krzyz
-historia jak z amerykanskiej kreskowki
-sztucznie zawyzany poziom trudnosci

Texz, nie badz hipokryta. Wiemy obaj, ze gdyby te same bledy wytknac innej grze to nazwal bys ja crapem, ale jesli chodzi o NG2 to owe bledy sie nie licza, c'nie? :lol:
  • 0

#118 Texz Napisany 09 listopada 2009 - 16:40

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
OVER 83,00 %!!!!!
  • 0

#119 Wezyr Napisany 09 listopada 2009 - 17:12

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
I still sucks.
  • 0

#120 Godot Napisany 09 listopada 2009 - 17:14

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
O tak Maka, nadal ssiesz :lol:
  • 0