Skocz do zawartości

Zdjęcie

NINJA GAIDEN SIGMA2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
204 odpowiedzi na ten temat

#1 Texz Napisany 17 marca 2009 - 09:29

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
http://img6.imagesha... ... 81fe85.jpg - skan z Famitsu, potwierdzenie chodzących od czasu NG2 (X360) życzeniowych plot użytkowników PS3.
Równie oczywisty jak pierwsza część gry na PS3. Mam nadzieję, że poprawią grafę i rozdziałkę. W końcu nie chcę drugi raz płacić za lekko poprawioną część z X360.
  • 0

#2 Ney Napisany 17 marca 2009 - 10:50

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Jak zobaczyłem temat pomyślałem odrazu o NG3, a tu taka lipa...
Póki co zadowalam się więc cudnym NB :foch:
  • 0

#3 Blizzard Beast Napisany 17 marca 2009 - 12:01

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
No no no. Ostatnia gra Tecmo :D Ciekawe, co zrobią, niedy już na pracach Team Ninja nie będzie można zarobić. Tecmo Stackers 2 na wszystkie platformy!
  • 0

#4 Texz Napisany 17 marca 2009 - 12:14

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dodatkowa strona: http://kontownia.fil...009/03/ngs2.jpg
  • 0

#5 ACZ Napisany 17 marca 2009 - 12:36

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:
Mega miodzio. Hihihi :D
  • 0

#6 Gość__* Napisany 17 marca 2009 - 14:19

Gość__*
  • Goście
Nowa broń, nowi bossowie, grywalna Ayane
http://www.ps3site.p...2-na-ps3/15589/
  • 0

#7 Raiot Napisany 17 marca 2009 - 15:00

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
O tak na to właśnie czekałem!!! niech dadzą wyższą rozdziałkę, wywalą wyszstie bugi a będzie kapitalnie. NG2 na X360 był niedorobiony, mam nadzieje że Sigma 2 pokaże jak naprawdę powinien wyglądać Drugi Gaiden.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 17 marca 2009 - 15:26

Gość__*
  • Goście
Na samym początku nie zmienią tą plastikową grafikę, bo razi i resztę niedoróbek...
  • 0

#9 AdamekPL Napisany 17 marca 2009 - 15:28

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Można było się tego spodziewać. Dobra wiadomość jestem pewien, że wiele osób się ucieszy.
Dla mnie niestety ta gra się nie nadaję, dwójka na X360 utwierdziła mnie w przekonaniu że zbyt słaby zawodnik jestem na taką grę :P
  • 0

#10 Gość__* Napisany 17 marca 2009 - 15:52

Gość__*
  • Goście

No no no. Ostatnia gra Tecmo :D Ciekawe, co zrobią, niedy już na pracach Team Ninja nie będzie można zarobić. Tecmo Stackers 2 na wszystkie platformy!

Blizz, jaka ostatnia gra Tecmo? Nie wiem, dlaczego tak Cię bawi trudna sytuacja finansowa tej firmy. Lepiej zajmij się swoim Silikonowymi Rycerzykami i ich Too Stupid.

A co do samego newsa - tak jak Raiot napisał, NG2 na XO jest do kitu jako produkt niedorobiony, a nie jako gra sama w sobie, więc nowa wersja na PS3 daje nadzieję, że w końcu ujrzymy prawdziwie wielkie NG2.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 17 marca 2009 - 16:15

Gość__*
  • Goście
Tecmo zostaly jeszcze prawa do:

- Dead or Alive 3
- Dead or Alive 4
- Dead or Alive Ultimate
- Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball
- Dead or Alive Xtreme 2

Maja jeszcze troche kotletow do odgrzania ;]
  • 0

#12 Gość__* Napisany 17 marca 2009 - 16:58

Gość__*
  • Goście
Chętnie je zjem. Smaczniejsze od niby świeżych surówek Microsoftu.
  • 0

#13 Scorpio Napisany 17 marca 2009 - 19:55

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Wersja na PS3 faktycznie daje szansę na poprawienie wszelakich niedoróbek, o których było/jest aż nazbyt głośno. Jak dla mnie, świetna sprawa :) Ciekawe, czy potem wydadzą to także na X360 ... Niby pierwsze Sigma na X0 nie trafiło, ale od tego czasu trochę mogło się zmienić w polityce firmy.
  • 0

#14 ACZ Napisany 17 marca 2009 - 20:29

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:
Gdyby miała wyjść na X360 to by ją zapowiedziali równocześnie z wersją na PS3. IMO nie ma najmniejszy szans, nie taki jest cel wydań "Sigma".
A tak zastanawiając się nad polityką firmy Tecmo to można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski i stwierdzić, że Itagaki był w całym Tecmo bardzo mocną szychą. To zawsze się sadził, że PS2 nie ma mocy i po konwersji DoA2 z Decka na PS2, główna seria od Tecmo w postaci DoA przeszła jako ex na Xboxa, a następnie powstało Ninja Gaiden. Całe Tecmo zaczęło trzymać się kurczowo MS, a Itagaki mógł walić obelgi po adresem japońskiej konsoli. Co się stało, gdy odszedł Itagaki? Polityka Tecmo została zmieniona, oprócz multiplatform robią już nie eksy na X360, ale na PS3 (Quantum Theory). Wieloletni romans z amerykańską konsolą dobiegł końca.
  • 0

#15 Blizzard Beast Napisany 17 marca 2009 - 20:31

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

No no no. Ostatnia gra Tecmo :D Ciekawe, co zrobią, niedy już na pracach Team Ninja nie będzie można zarobić. Tecmo Stackers 2 na wszystkie platformy!

Blizz, jaka ostatnia gra Tecmo? Nie wiem, dlaczego tak Cię bawi trudna sytuacja finansowa tej firmy.


Bawi mnie zarządzanie polegające na pogryzieniu się z twórcą wszystkich ich hitów i dłubanie palcem w dupie, żeby wuciągnąć coś do reanimacji. Proponuję jeszcze DOA4 Hardcore, DOA Extreme XXX i Ninja Gaiden Complete. Żadnej z gier tej firmy na tej generacji nikomu bym nie polecił, może z wyjątkiem Gaidena właśnie. To nie moja wina że Tecmo ciągnie lachę jak większość japońskich developerów ostatnio.

Lepiej zajmij się swoim Silikonowymi Rycerzykami i ich Too Stupid.


Uuu. Albo cię boli, bo w Tecmo pracuje tatuś, albo jest jakaś inna przyczyna, dla której wyciągasz argumenty na poziomie 9-latka, czyli "popsieziwajmy sie łaziem". Wyluzuj z podjazdami.
  • 0

#16 Raiot Napisany 17 marca 2009 - 21:12

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:

Gdyby miała wyjść na X360 to by ją zapowiedziali równocześnie z wersją na PS3. IMO nie ma najmniejszy szans, nie taki jest cel wydań "Sigma".
A tak zastanawiając się nad polityką firmy Tecmo to można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski i stwierdzić, że Itagaki był w całym Tecmo bardzo mocną szychą. To zawsze się sadził, że PS2 nie ma mocy i po konwersji DoA2 z Decka na PS2, główna seria od Tecmo w postaci DoA przeszła jako ex na Xboxa, a następnie powstało Ninja Gaiden. Całe Tecmo zaczęło trzymać się kurczowo MS, a Itagaki mógł walić obelgi po adresem japońskiej konsoli. Co się stało, gdy odszedł Itagaki? Polityka Tecmo została zmieniona, oprócz multiplatform robią już nie eksy na X360, ale na PS3 (Quantum Theory). Wieloletni romans z amerykańską konsolą dobiegł końca.


To żeś rewolucję napisał, proszę Cię :lol:

Mam nadzieję, że będzie obcinanie kończyn, ponoć nie jest to port, tylko upgrejdowany NG2, ciekawe tylko czy leci na enginie Sigmy czy drugiego gaidena :?



Some translations of the text:
- It will be an upgraded version of Ninja Gaiden 2 (not a direct port)
- Set to release in autumn 2009
- The magazine will be reporting new elements in coming issues
- Producer and director: Yosuke Hayashi (From Sigma)
- Development: Team Ninja


  • 0

#17 Shinigami Napisany 17 marca 2009 - 21:51

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
No zobaczymy co z tego wyjdzie, może wreszcie coś mnie przyciągnie na dłużej do serii NG.
  • 0

#18 Gość__* Napisany 18 marca 2009 - 08:46

Gość__*
  • Goście
Spoko, wyluzuję z podjazdami pod Ciebie, jeśli Ty wyluzujesz z podjazdami pod Tecmo. Jeśli ja mam tam tatusia, to Ty masz tam byłego kochanka, który zaraził Cię AIDS. Zajadłość Twojej krytyki smuci nie tylko sama w sobie, jako wyraz życiowego zgorzknienia, ale także jako nietrafiona. Owszem, Tecmo w tej generacji nie ogarnia, ale nie są na dnie, ba! - odbijają się od niego. Poza tym Itagaki nie odszedł dlatego, że jakiś tam prezesiu nie zapłacił mu bonusów. To wersja oficjalna, dla mas, a prawda leży skryta gdzieś na polu międzyludzkich relacji tej firmy, a na do dodatek do wszystkiego dochodzi fakt, iż M$ porzucił Tecmo, tak jak kiedyś porzucił Level 5. To znana "taktyka" zielonych i nie ma się co dziwić, że Japończycy ich nie lubią.

A co do samego NGS2 (wow, prawie jak MGS2 - to dobry znak, lol) - Hayashi to bardzo zdolny game dseigner. Jasne, póki co zbiera trupy pozostawione przez Itagakiego, ale chłopak jest młody, trudno, żeby od razu zapraszali go na GDC.
  • 0

#19 Scorpio Napisany 18 marca 2009 - 09:42

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
... a Ty WCALE nie jesteś NIGDY zajadły w swej krytyce ... :|
  • 0

#20 Ryan Napisany 18 marca 2009 - 09:43

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Itagaki nie odszedł dlatego, że jakiś tam prezesiu nie zapłacił mu bonusów. To wersja oficjalna, dla mas, a prawda leży skryta gdzieś na polu międzyludzkich relacji tej firmy

:lol: Jasne. Odszedł bo honor nie pozwalał mu na... no właśnie, nie wiadomo na co. Zdecydowanie nie chodziło o kasę. Itagakiego pewnie w pracy bili i mu już nerki padały. _^_

@Scorpio: masz coś mądrego do napisania, czy masz na celu wyłącznie podjudzanie?
  • 0

#21 Blizzard Beast Napisany 18 marca 2009 - 10:54

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Oj, Shadov, pokontempluj swoją miłość do Tecmo w odosobnieniu. Brakuje ci chłopcze dystansu i sadzisz się o gry jak nie wiadomo o co. Zluzuj, odetchnij...
  • 0

#22 MonsieurWoland Napisany 19 marca 2009 - 20:13

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Premiera pod koniec tego roku http://www.gamespot.... ... es;title;4
  • 0

#23 Gość__* Napisany 19 marca 2009 - 20:46

Gość__*
  • Goście
Jeżeli mowa o grach Tecmo, oprócz NGS2 warto czekać na kolejny ekskluzywny tytuł na PS3 - Quantum Theory.
  • 0

#24 ACZ Napisany 19 marca 2009 - 22:16

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:
Yeti, przestań pie*dolić banały tylko podaj swój psn id lub mi wyślij inwajta :lol: ;)
  • 0

#25 Danteusz Napisany 19 marca 2009 - 22:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Przestańcie spamić, natychmiast.
  • 0

#26 ACZ Napisany 20 marca 2009 - 15:01

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:
Niech ktoś zmieni końcówkę tematu na Sigma 2.

Screeny:
http://www.vgchartz....ad.php?id=64663
  • 0

#27 Shinigami Napisany 20 marca 2009 - 15:26

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Przecież jest sigma, ino po grecku ;p
  • 0

#28 Texz Napisany 20 marca 2009 - 15:28

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ano, po grecku :P
  • 0

#29 ACZ Napisany 20 marca 2009 - 15:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:
Tyle to ja wiem, ale może nie każdy będzie kojarzył, ze to Sigma 2.
  • 0

#30 Scorpio Napisany 20 marca 2009 - 23:51

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Podejrzewam Czychu, że każdy z wiekiem >7 lat to skojarzy ;) Nie stwarzajmy zatem sztucznego problemu z nazewnictwem, a skupmy się nad samą grą :)
  • 0