Skocz do zawartości

Zdjęcie

NINJA GAIDEN SIGMA2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
204 odpowiedzi na ten temat

#151 Scorpio Napisany 08 lutego 2010 - 22:42

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ultrasłodka reklama Ninja Gaiden Szigoma Tuu :^^:


  • 0

#152 ACZ Napisany 08 lutego 2010 - 22:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 139 Postów:
za***ista.
  • 0

#153 Scorpio Napisany 11 lutego 2010 - 16:59

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Tego pajeczaka to najlepie flying swallow'em klasc. Trzeba tylko w pierwszym chapterze pofarmic esencje, ale majac 3 poziomowy Dragon Sword ta gra sie robi duzo latwiejsza.

Przed chwilą pokonałem go na Mentor jako subbosa w 2 etapie bez straty energii. Nawet mnie nie tknął. Ma kilka prostych ataków, które łatwo się omija jak się nauczy. No i tu UT mało daje. Flying Sparrow też. Załatwiam go Lunar Staff. Po unikach jego ciosów jeden raz naciskam trójkąt, czasem dwa gdy czuje się ostro, i kilka ciosów wchodzi na czysto. Potem powtórka. Jedna uwaga, to trzymać się blisko, bo gdy napina się i wyje, odnawia energię. A tak, kaszka z mleczkiem. I dopiero Mentor sprawił, że walczyłem z Rasetsu tak, jak się powinno :)
  • 0

#154 Scorpio Napisany 15 lutego 2010 - 19:58

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Kurde, pierwszy poważny bug dostrzeżony. W 4 misji, w metrze, Vangelf Mk II (czy jak się to zwie) zawiesił się. W powietrzu. I koniec ... dopóki nie dostał śmiertelnej dawki ciosu :D

Tu foty:
Dodany obrazekDodany obrazek

Przy okazji: boss z 3 poziomu to śmiech. Łuk i kilka uników i poszedł spać za 1 razem nie zadając mi 1 ciosu ... znów, na Mentorze po raz pierwszy gram po prostu ostrożnie :) Jakoś fajniej nawet tak jest :)
  • 0

#155 Texz Napisany 15 lutego 2010 - 21:38

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Kurde, pierwszy poważny bug dostrzeżony. W 4 misji, w metrze, Vangelf Mk II (czy jak się to zwie) zawiesił się. W powietrzu. I koniec ... dopóki nie dostał śmiertelnej dawki ciosu :D

Tu foty:
Dodany obrazekDodany obrazek

Przy okazji: boss z 3 poziomu to śmiech. Łuk i kilka uników i poszedł spać za 1 razem nie zadając mi 1 ciosu ... znów, na Mentorze po raz pierwszy gram po prostu ostrożnie :) Jakoś fajniej nawet tak jest :)


Ten moment to jeden wielki bug, ale nie frapujący. Miałem tak, że jeden z robali wniknął w filar i tak jakby ciągle do mnie szedł, ale stał w miejscu wmontowany, czekając na śmiertelną dawkę.
  • 0

#156 Scorpio Napisany 09 marca 2010 - 20:00

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Cóż, na razie na Mentor misja 6 dopiero, bo mniej pogrywam. Za to każda walka sprawia większą radość, bo zamiast ogólnego i radosnego chaosu ostrzy z poziomu łatwego, tu każdy przeciwnik to wyzwanie. Do każdego trzeba ostrożnie, czekać na otwarcie, uważać na ciosy ... nice :)

Ta gra przeraża. Gram czasem po necie z owym kolegą, co go wspominałem powyżej. Ma TYSIĄCE wykonanych technik, ratunków, etc. Co go widzę na necie, to w to właśnie gra ... a i tak Ultimate Ninja 1 i 2 nie przeszedł jeszcze (Mater Ninja na misje pojedyncze z palcem już robi). Niesamowite samozaparcie. Plus pomógł mi w poziomie Mentor w Team Mission. Tak że on sam bierze na siebie bossów i na spokojnie z nimi walczy, a ja co najwyżej dobijam spawny pojedynczych ninja.

A i tak sobie nie radzi jakby chciał.

Wniosek: NIGDY tej gry nie opanuję. A platyna to chyba śpiew niemożliwości.
  • 0

#157 MonsieurWoland Napisany 09 marca 2010 - 20:20

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Narazie sobie nawet Ninja Gaiden 2 odpuscilem. Ilosc bugów mnie przerosła. Przechodziłem gre samym lunar staff i 1)zablokowałem sie na amen w walce w ruinach metra 2) Wniknalem w srodek "powtwora z Loch Ness" 3)Robak w podziemach wprasował mnie w kat tunelu i wypadłem poza mape 4) W ostatecznej walce z Elizabeth zablokowałem sie pod minimostkiem 5) Po tej walce gra złapała zwieche w sklepie Murasamy.

Niech sie Itagaki wali z taka gra :foch:
  • 0

#158 Gość_Vladirov_* Napisany 19 marca 2010 - 21:04

Gość_Vladirov_*
  • Goście

Kurde, pierwszy poważny bug dostrzeżony. W 4 misji, w metrze, Vangelf Mk II (czy jak się to zwie) zawiesił się. W powietrzu. I koniec ... dopóki nie dostał śmiertelnej dawki ciosu :D

Tu foty:
Dodany obrazekDodany obrazek

Przy okazji: boss z 3 poziomu to śmiech. Łuk i kilka uników i poszedł spać za 1 razem nie zadając mi 1 ciosu ... znów, na Mentorze po raz pierwszy gram po prostu ostrożnie :) Jakoś fajniej nawet tak jest :)

Ubiłam go bardzo łatwo ale innym sposobem. Fatki jak możesz to trochę lepszej jakości kochaniutki, ale bardzo dobra strategia w sumię.
Mogę je chłopakom zaczynającym grę na forum pokazać - wiesz , dobra własne, plagiat i te sprawy ;)
Tam chyba żaden kretyn nie napisze bzdur typu "patrzcie Scorpio wrócił" LOL
  • 0

#159 InKal Napisany 23 marca 2010 - 13:00

InKal

    Blanka

  • Narybek
  • 224 Postów:

Narazie sobie nawet Ninja Gaiden 2 odpuscilem. Ilosc bugów mnie przerosła. Przechodziłem gre samym lunar staff i 1)zablokowałem sie na amen w walce w ruinach metra 2) Wniknalem w srodek "powtwora z Loch Ness" 3)Robak w podziemach wprasował mnie w kat tunelu i wypadłem poza mape 4) W ostatecznej walce z Elizabeth zablokowałem sie pod minimostkiem 5) Po tej walce gra złapała zwieche w sklepie Murasamy.

Niech sie Itagaki wali z taka gra :foch:



Itakagi z Sigmą 2 niewiele ma wspólnego. ;]

Ale do NG 2 rzeczywiście mógł się bardziej przyłożyć. Szczególnie drażni pokaz slajdów w mega rozpierdolu na schodach, ci sami ciecie cały czas, szczególnie jeden x3 (Genshin), zwalony test of valor (kpina w porównaniu z fiend challenge) i finałowy boss - all flash, no substance. Co nie zmienia faktu, że to i tak jedna z najlepszych gier w ogóle.
  • 0

#160 MonsieurWoland Napisany 23 marca 2010 - 14:05

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Itakagi z Sigmą 2 niewiele ma wspólnego. ;]



Wiem. Pisałem o pierwotnej wersji. Skaczemy sobie z Scorpiem z tematu NG2 do NGS2 i z powrotem :^^:
  • 0

#161 Scorpio Napisany 23 marca 2010 - 22:42

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dokładnie :^^:

Z tych błędów co napisałeś na razie na kilka przejść NIE MIAŁEM ANI JEDNEGO, poza powyżej uchwyconym błędem :) Inna sprawa to Team Missions, które są kompletnie po necie zwalone. W chwili, w której atakuje się w 2 przeciwnika ten całkiem głupieje, wobec czego najbezpieczniej jak jeden atakuje, drugi się usuwa z drogi. Gra ma straszny kod sieciowy, przez co czasem dostaje pokazu slajdów (kilka fps) nie wiadomo z jakiej paki ... co to w NG2 oznacza, nie muszę mówić. W dodatku ataki potworów czasem przechodzą przez jednego potwora i trafiają w Ciebie ... to jest ból! :)
  • 0

#162 Gość_Zero_* Napisany 23 marca 2010 - 22:46

Gość_Zero_*
  • Goście
Scorp Ty uderzasz w platyne ? :)
  • 0

#163 Scorpio Napisany 23 marca 2010 - 23:08

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Powiem tak: ten kolega, o którym pisałem powyżej, co jestem na PS3 gra w NGS2. Na tyle, że jego pomoc w Team Missions wygląda tak, że na poziomie Master Ninja po kolei jedzie 4 Greater Fiend i ostatniego Genshina po kolei bez popitki ... a i tak sporo mu do platyny brakuje.

By wykonać platynę trzeba niesamowitych pokładów umiejętności, co oceniam lekko na ponad pół roku dzień-w-dzień po kilka godzin.

Zatem: nie, nie platynuję. Co mi się uda, mi się uda, ale tych 2-3 medale są zbyt kosmiczne :) No, przynajmniej nie mam zamiaru platynować, ale mam nadzieję, że kiedyś się uda. Gra na lata to jest w końcu ;)
  • 0

#164 Scorpio Napisany 26 marca 2010 - 21:19

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dziś u znajomych widziałem początek Ninja Assassin ... i wzięło na NGS2 :D

Jeśli ktoś ma mnie wśród znajomych, niech odpali mój zuploadowany replay z Team Mission - jest w nim właśnie koleś, co samodzielnie bossów po kolei jedzie. Ja tylko asystyuję Rachel przy Elizabeth (ot i cała taktyka) :)
  • 0

#165 Scorpio Napisany 28 marca 2010 - 21:35

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Znajomy wywalił właśnie Platynę w NGS2. To JEST możliwe, choć kilkaset godzin (leciutko) potrzeba!
  • 0

#166 Wezyr Napisany 28 marca 2010 - 21:38

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:

Znajomy wywalił właśnie Platynę w NGS2. To JEST możliwe, choć kilkaset godzin (leciutko) potrzeba!


OLO, gorzej, niz nolife'y WoWa. Tam przynajmniej grasz w gre tak za***ista, ze bedaca na rowni z Half-Life2 i Zelda:OOT, a nie tracisz tyle czasu na takiego absurdalnego crapa :^^:
  • 0

#167 Scorpio Napisany 28 marca 2010 - 21:42

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ten post powyżej, mówiący o WoW ... dobry joke, dobry :D
  • 0

#168 Scorpio Napisany 30 marca 2010 - 10:39

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Temat monopolizuję, ale co z tego :^^:

Strony ze screenami porównującymi wersję na X0 i PS3 z których jasno wynika, że ... nie jest jednoznacznie! Bo o ile tła i tekstury zostały ulepszone, tak zmniejszono ilość przeciwników pokazujących się jednocześnie na ekranie (za to mają więcej HP ... więc różnica jakoś jest równoważona).

Po kolei:
- otoczenie (PS3 dostało kopa, o którym jakoś nikt w reckach nie pisał): http://www.sankakuco...-360-night-day/
- ilość przeciwników (X0 prowadzi, też nikt o tym nie pisał): http://www.sankakuco...rior-after-all/
- wygląd scenek (dla odmiany, tu różnice są, ale na tyle małe że olać można): http://www.sankakuco...box-360-vs-ps3/
  • 0

#169 Wezyr Napisany 30 marca 2010 - 14:31

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Mysle, ze wiadomo o tym od dnia premiery Sigmy2 ;] Screeny z XO wygladaja troszke innaczej, niz na moim TVku, czyzby specjalnie zmniejszono ich jakosc? A co do scenek? Nawet sie nie wypowiadam, na XO jest jakeis 3x tyle przeciwnikow podczas scenek.
  • 0

#170 Scorpio Napisany 28 kwietnia 2010 - 10:36

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
No dobra, ukończona 13 misja na Mentorze. Albo 14 ... (pierwsza walka z Elizabeth). Najtrudniejszy jak na razie był poziom Ayane! Strasznie ciężki przez małą moc broni, dużą ilość przeciwników i długie starcia. Kilkadziesiąt (nie naście) razy podchodziłem do walki przed bossem, na tym placu. Przechodzenie oczywiście bez ziółek. Trochę bluzgów było. Myślałem, że Obama (czy jak się zwie ta czarownica) będzie też trudna, a tu za 1 razem zdechła ... Dwie kolejne plansze Ryu też spacerek z kilkoma zgonami (w dżungli, w planszy z Elizabeth na moje zdziwienie bez zgonu, choć było kilka razy blisko. Przydało się doświadczenie z walki z tą mendą w Team Missions - Master Ninja 03) :)

Ogólnie gra naprawdę fajna i idealna do samodoskonalenia :)

Choć potrafi zirytować :/
  • 0

#171 Daddy Napisany 28 kwietnia 2010 - 13:33

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Sixa buja bimbałami, ale nie w cutscenkach!
Odpal misję którąś z bab. Obróć kamerę i zrób najazd jak możesz na cyce (piersi to były chyba 10 rozmiarów temu!) i pomerdaj góra/dół padem. Działa.

Dalsza dyskusja tutaj: http://nikogoforum.p...ew__getlastpost ;)

No widzisz, znowu muszę zaśpiewać za Arturem... Ale jak wspominałem, jakoś przeżyłem bez tego. A laskami jeszcze nie grałem, na razie po raz pierwszy przechodzę Ryu.
  • 0

#172 Scorpio Napisany 28 kwietnia 2010 - 13:36

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
To i tak będziesz grał laskami, bo są 3 rozdziały wplecione w główną rozgrywkę. Momiji (Ninja Gaiden Dragon Sword z NDS), Ayane i Rachel (Ninja Gaiden Sigma 1, plus faworytka w Team Missions) dostają po 1 rozdziale do rozegrania i raczej tego nie przeoczysz :)

Na jakim poziomie grasz na razie? Acolyte czy od razu Warrior?
  • 0

#173 Daddy Napisany 28 kwietnia 2010 - 13:50

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

To i tak będziesz grał laskami, bo są 3 rozdziały wplecione w główną rozgrywkę. Momiji (Ninja Gaiden Dragon Sword z NDS), Ayane i Rachel (Ninja Gaiden Sigma 1, plus faworytka w Team Missions) dostają po 1 rozdziale do rozegrania i raczej tego nie przeoczysz :)

Na jakim poziomie grasz na razie? Acolyte czy od razu Warrior?

Tym niższym :oops: Od zawsze słyszałem, że NG jest trudne, a to moja pierwsza gra z serii, to nie chcę sobie spieprzyć doznac i wolę się pobawić, jak będzie czas, to pokozaczę wyżej.
  • 0

#174 Scorpio Napisany 28 kwietnia 2010 - 16:41

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Jak coś, to pytaj. Plus, sam zobaczysz, że wraz z czasem, a raczej poziomem trudności, zaczniesz ZUPEŁNIE inaczej grać :twisted:
  • 0

#175 Daddy Napisany 28 kwietnia 2010 - 18:22

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Jak coś, to pytaj. Plus, sam zobaczysz, że wraz z czasem, a raczej poziomem trudności, zaczniesz ZUPEŁNIE inaczej grać :twisted:

Spoko boko, pewnie będę. Na razie gram w Borderlands, a nie mam dużo czasu, ale jak wrócę do NGS2 się zgłoszę, może jakąś misję pykniemy razem :twisted:
  • 0

#176 ACZ Napisany 17 maja 2010 - 11:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 139 Postów:
Nie chcę nikogo smucić, ale Baud wyczesał platynę.
  • 0

#177 Scorpio Napisany 17 maja 2010 - 11:40

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Nie smucisz ;) Jak mówię, widziałem już platynowca i to co potrafi i grałem z nim, to wiem, że się da ;)
  • 0

#178 ACZ Napisany 17 maja 2010 - 11:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 139 Postów:
Baud i tak twierdzi, że ta gra to zgliczowany crap, ale robił platynę tylko dlatego, że jest fanem serii.
  • 0

#179 Scorpio Napisany 17 maja 2010 - 11:50

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
To jest zgliczowany crap, zwłaszcza w Team Missions ... sedno gry opiera się na tym, by wiedzieć kiedy jaki atak jest i jak na niego reagować. Ale w chwili, gdy jednego bossa atakuje dwoje graczy, boss wariuje i często odchodzą dziwne akcje. Zatem najczęściej jeden gracz trzyma się z boku, a tylko drugi atakuje.
  • 0

#180 Daddy Napisany 17 maja 2010 - 11:53

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
Aja, jako zaawansowany leszcz w tą grę, mówię, że jest trudna. Ale ja jestem w to leszcz :^^:
  • 0