Skocz do zawartości

Zdjęcie

Max Payne 3

Rockstar PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
842 odpowiedzi na ten temat

#1 f5k Napisany 13 marca 2008 - 11:12

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

Czy Max Payne, gliniarz o wiecznym grymasie, pojawi się po raz trzeci? Źródła bliskie Rockstar zdradzają, że po wypuszczeniu Grand Theft Auto IV, studio zajmie się Max Payne 3. Gra miała by trafić do sklepów w 2009 roku na PlayStation 3 i Xboxa 360. Ma to nastąpić równocześnie z premierą filmu, który znajduje się właśnie w produkcji. Czy gra, która zapoczątkowała szał na bullet time zostanie wskrzeszona w pełnej chwale?

Źródło GameOnly
Osobiście chciałbym od nowego Maxa zakręconej fabuły, klimatu 1 części, no i żeby nie było tak że znowu kompetnie zmieniają wygląd Maxa.
Poza tym pytanie czy do tej gry wogóle przyłoży rękę Remedy?

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 13:13

  • 0

#2 Shinigami Napisany 13 marca 2008 - 11:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Jeśli zostaną przy mordzie z drugiej części, to może być :) MP1 i 2 to jedyne gry na pc przy których naprawdę sporo przesiedziałem, więc oczekuje wieści z wywalonym jęzorem.
  • 0

#3 Zeus-Nelson Napisany 13 marca 2008 - 12:16

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Jeśli zostaną przy mordzie z drugiej części, to może być :)

eeetam ja wolałem gębę Maxa z pierwsze części-te jego miny jakby od stuleci walczył z niestrawnością :wink:

Ale jeśli ma powstać 3 część to niech zdecydowanie klimatem dorównuje jedynce :ninja:

Poza tym pytanie czy do tej gry wogóle przyłoży rękę Remedy?

A oni w ogóle jeszcze istnieją? bo dawno od nich żadnej gry nie widziałem chyba :hmmm: Ale znając życie to pewnie nad najnowszą częścią będzie pracować całkiem inna ekipa-taka moda...
  • 0

#4 Texz Napisany 13 marca 2008 - 13:17

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Hm... były pogłoski o reaktywacji pewnej serii, ale Max Payne? No tak, film będzie fpytę, to i grę trzeba wydać przy okazji.
  • 0

#5 olfeusz Napisany 13 marca 2008 - 19:08

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Zeus a przepraszam Ciebie bardzo, wiesz kto robi nowego Alana? Tak, Remedy.

Co do gry. Jeśli info się potwierdzi to będę bardzo zadowolony. Dawno nie było takiej napierdalany. Niby Stranglehold, ale to nie ten klimat.

Jedynka była świetna, dwójka trochę gorsza, ale także trzymała poziom. Tak więc czekam na w*urwionego Maxa.
  • 0

#6 kamionek Napisany 13 marca 2008 - 19:12

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
no nareszcie :]
jedynka była jedną z moich ulubionych gier z PC (nawet z miesiąc czy dwa temu znowu sobie przeszedłem), dwójka trzymała poziom
mam nadzieję, że twórcy gry nie zawiodą :)
  • 0

#7 Gość__* Napisany 13 marca 2008 - 20:46

Gość__*
  • Goście

Zeus a przepraszam Ciebie bardzo, wiesz kto robi nowego Alana? Tak, Remedy.


a jest jakiś stary Alan Wake? :hmmm: Czy ja o czymś nie wiem?
  • 0

#8 olfeusz Napisany 13 marca 2008 - 21:09

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Czepiasz się słówek. Oczywiście chodziło o Alana, który nadciąga :] I to świadczy, że Remedy ma się jednak dobrze i istnieją.
  • 0

#9 Gość__* Napisany 13 marca 2008 - 21:56

Gość__*
  • Goście
Wiedzą jakie serie odświeżać. Mam nadzieje, że w 3. częśći również bęzie ten KLIMAT!

BTW
Max Payne to jedna z nielicznych gier na PC'ta, którą przeszedł mój ojciec (notabene, nie wiedząc, że istnieje coś takiego jak "Bullet Time" :D).
  • 0

#10 MonsieurWoland Napisany 13 marca 2008 - 23:55

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Mam mieszane uczucia jeżeli chodzi o wybór developera. Z jednej strony Rockstar to sprawdzony i kreatywny team ale przy nowym podejściu może zagubić ten świetny klimat. Remedy natomiast ostatnio spóściło z tonu - Alan nie dorownuje Max'om.

Ja miałbym tylko jedną prośbę do twórców- żeby nie było trzeba kończyć gry 3 krotnie aby odblokować dodatkowe zakończenie składające się z jednego :lol: slajdu :lol: lub badziewnego muzeum jak to miało miejsce w 1 części.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 14 marca 2008 - 07:19

Gość__*
  • Goście
Jedynka była fajna ale gdzieś w połowie gry wkradła się taka monotonia że ostatnie levele przechodziłem wręcz na czas byle skończyć dlatego mam dosyć ambiwalentne odczucia odnośnie Max Payne.
  • 0

#12 Raikoh Napisany 15 marca 2008 - 19:29

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Alan jeszcze nie wyszedł a już shinian porównujesz.
Też czekam na jakieś większe wieści o MP3 podparte chodzby paroma screenami.
  • 0

#13 MonsieurWoland Napisany 15 marca 2008 - 19:58

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Alan jeszcze nie wyszedł a już shinian porównujesz.


O lol ale wtopa chodziło mi oczywiście o Strangeholda.
  • 0

#14 Raikoh Napisany 15 marca 2008 - 20:00

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Też się zgadzam,że Max dużo lepszy niż Strangelhold
  • 0

#15 Nyjacz Napisany 15 marca 2008 - 21:21

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Generalnie mówiąc Max Payne był świetną grą, którą udało mi się ukończyć na Xboxa. Drugą część choć ciut gorszą - przeszedłem. Obie gry są tak naprawdę dziełami wybitnymi i każdy szanujący się fan gier akcji nie może przejść koło tytułu obojętnie. A w tej grze idzie się zakochać - szokująca wtedy jeszcze grafika w obu częściach, świetny bullet time (o ile dobrze pamiętam Max Payne był pierwszą gierą z zwalnianiem czasu, no i patrzcie jak to się przyjęło ;) - jeżeli się mylę to mnie poprawcie). Trzecią część gry o ile wyszłaby na PS3 oczywiście bym ukończył. Co do Strangleholda... Tandeta :). A buźka Maxa lepsza oczywiście w "jedynce", skoro już przy niej to wiecie że twarz była wzorowana na jednym z twórców gry (http://img296.images...e=tnpic1xf6.jpg)? Podobieństwo, prawda xD? Kurwde, ale bym się zdziwił jak takiego zobaczył ^^.

PS. Dzisiaj lecieli w TVN "Milionerzy" i było pytanie "Tytułowy bohater gry Max Payne był..." i odpowiedzi do wyboru:
a) policjantem,
b) strażakiem,
c) złodziejem dzieł sztuki,
d) coś tam jeszcze xD
Gościu strzelał, bo nie wiedział mówiąc, że nie grał w to, bo za brutalne :klaszcze: . A jeżeli ktoś oglądał to widział, że lała z niego cała publiczność xD. Nie tylko z tego pytania xD.
  • 0

#16 Texz Napisany 15 marca 2008 - 21:34

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dodany obrazek
Kula zatrzymana w locie. Wogóle fakt pojawienia się pocisków jako takich w grze był czymś do tej pory niespotykanym. Co prawda grzejących przez ciała przeciwników z taką prędkością, że nie było ich normalnie widać, ale po zatrzymaniu akcji można wyłapać było "stalowe obiekty" zawieszone w matriksowo zatrzymanej czasoprzestrzeni pomiędzy Maksiem a jakimś badguyem.
Matriks pokazał jak robi się to w filmie, Max Payne w idealny sposób zarówno rozwałkę z pamiętnego holu w wieżowcu, z zatrzymywaniem akcji aka wygibasy Neo na dachu, z samotnie lecącym pociskiem po wystrzeleniu z lufy snajperki.
Wiecie co? Cieszę się, że Rockstar na jakiś czas zajmie się czymś innym niż tworzeniem kolejnych GTAklonów (wiem, trudno mi to przychodzi pisać). No ale pierwszy Max Payne na to zasługuje. Pamiętam godziny spędzone przed PC, a wcześniej jeszcze screeny które zapowiadały prawdziwe trzęsienie ziemi. A było to w czasach kiedy nikt nie wiedział co to jest World of Warcraft i The Sims, czyli najnormalniej mówiąc... PCty jeszcze dawały radę!
  • 0

#17 phsx Napisany 16 marca 2008 - 09:45

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Oby gra nie hulała na UE3, a jeśli już to niech coś zrobią z tą plastikowością i nadmiernym świeceniem się postaci i obiektów w niektórych grach z UE3, bo w Gearsach to czasem razi.
  • 0

#18 Nyjacz Napisany 16 marca 2008 - 12:47

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Oby gra nie hulała na UE3, a jeśli już to niech coś zrobią z tą plastikowością i nadmiernym świeceniem się postaci i obiektów w niektórych grach z UE3, bo w Gearsach to czasem razi.

Raczej tego nie zrobią - Unreal Engine 3 jest SDK, który właśnie chwali się błyszczeniem wszystkich modelów - zaczęło się od Tech 4, silniku użytego w Doomie 3. Niezłym silnikiem byłby Rockstar Advanced Game Engine w sumie :).
  • 0

#19 Texz Napisany 16 marca 2008 - 13:35

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Skoro nawet EA chce położyć łapki na RAGE, to możecie wiedzieć jaki potencjał ma ten silnik.
Dla mnie na Maksio na 90% będzie chulać na niczym innym jak właśnie autorskim projekcie Rockstar.
  • 0

#20 olfeusz Napisany 16 marca 2008 - 15:19

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
R* na pewno będzie chciało promować swój silnik i nie będzie płaciło innym. W GTA mają swój, i w MP za pewne też będzie, a tak znane tytuły mogą przyciągnąć nowych nabywców.
  • 0

#21 Nyjacz Napisany 16 marca 2008 - 19:08

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Skoro nawet EA chce położyć łapki na RAGE, to możecie wiedzieć jaki potencjał ma ten silnik.
Dla mnie na Maksio na 90% będzie chulać na niczym innym jak właśnie autorskim projekcie Rockstar.

Wiecie, jeżeli to prawda, że robią Max Payne 3, w dodatku za ich tworzenie bierze się Rockstar Games to w 95% będzie to RAGE. Jednak popatrzcie. Wiecie jak wygląda Table Tennis 3, nie? A jak wygląda Grand Theft Auto IV? Gorzej, chociaż jest na tym samym SDK. Można więc powiedzieć, że to dlatego, iż Liberty City jest bardzo wielkie i nie będzie żadnego doczytywania, więc i tak wielkie osiągnięcie. Table Tennis jest ładniejszy i dużo bardziej szczegółowy, no ale "akcja" gry dzieje się w jednym pomieszczeniu. Max Payne 3 otwartego miasta raczej by nie miał, więc graficznie będzie na pewno na poziomie tenisa i nawet troszkę lepiej, bo wiadomo - silnik się cały czas udoskonala :).
  • 0

#22 Shinigami Napisany 16 marca 2008 - 20:58

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

A było to w czasach kiedy nikt nie wiedział co to jest World of Warcraft i The Sims, czyli najnormalniej mówiąc... PCty jeszcze dawały radę!

Pierwsze zapowiedzi były nawet w SS, więc tak, Payne wyszedł wieki temu o_O
  • 0

#23 phsx Napisany 17 marca 2008 - 11:36

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:

Unreal Engine 3 jest SDK

nierozumjem o co biega ^^
  • 0

#24 Nyjacz Napisany 17 marca 2008 - 18:49

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Unreal Engine 3 jest SDK

nierozumjem o co biega ^^

SDK - Software Development Kid - zestaw narzędzi dla twórców :).
  • 0

#25 Gnato Napisany 17 marca 2008 - 19:24

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
He, he, z tym software KIDem to ci się udało. Za moich czasów UE nazywano po prostu silnikiem graficznym, ale jeśli wstawianie SDK cię kręci, feel free. Teraz przynajmniej wiemy co masz na myśli.

Sam jestem przeciwny używaniu wszędzie np. UE3, jestem za silnikami autorskimi. Raz, że inaczej gra wygląda, dwa, może być lepiej dopasowany do gameplayu.
  • 0

#26 Nyjacz Napisany 17 marca 2008 - 18:49

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Unreal Engine 3 jest SDK

nierozumjem o co biega ^^

SDK - Software Development Kid - zestaw narzędzi dla twórców :).
  • 0

#27 Gnato Napisany 17 marca 2008 - 19:24

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
He, he, z tym software KIDem to ci się udało. Za moich czasów UE nazywano po prostu silnikiem graficznym, ale jeśli wstawianie SDK cię kręci, feel free. Teraz przynajmniej wiemy co masz na myśli.

Sam jestem przeciwny używaniu wszędzie np. UE3, jestem za silnikami autorskimi. Raz, że inaczej gra wygląda, dwa, może być lepiej dopasowany do gameplayu.
  • 0

#28 f5k Napisany 23 kwietnia 2008 - 21:09

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Dziś myślałem troche nad MP3 i doszedłem do wniosku że jak developerem bedzie Rockstar a nie Remedy to zrąbią trzecią część serii, czemu tak myśle? Bo R* to przedewszystkim GTA czyli otwarte miasto i zabawa w gangstera, a Max Payne to klimatyczna strzelanka gliniarzem który stracił rodzine i próbuje jakoś żyć, poza tym fabuła w oby częściach jest świetna którą sie odkrywa dzieki klimatycznym interaktywnym komiksom. Wiec niech R* nie robi tego na czym sie nie zna a robi to co im tak dobrze wychodzi.
  • 0

#29 Danteusz Napisany 23 marca 2009 - 13:18

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 839 Postów:
Właśnie została zapowiedziana kontynuacja historii Maxa. Tworzy ją Rockstar, więc powinno być dobrze. Premiera tej zimy
http://www.worthplay...e.php?sid=60990
  • 0

#30 Shinigami Napisany 23 marca 2009 - 13:22

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
O kuna fak, najwyższy czas :ninja:
  • 0



Inne z tagami: