Skocz do zawartości

Zdjęcie

Max Payne 3

Rockstar PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
842 odpowiedzi na ten temat

#61 fingus Napisany 10 czerwca 2009 - 22:52

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Nie narzekać, dobry ten nowy dizajn. :klaszcze: W ogóle podoba mi się ten nowy trend na zarośniętych meneli - najpierw Fisher, teraz Payne. Nawet ten bishonen z FF13 ma jakiś zarost i menelski beret. Świat wyraźnie zmierza ku lepszemu. :tak:
  • 0

#62 Nyjacz Napisany 10 czerwca 2009 - 22:56

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:
Max Payne to jedna z moich ulubionych serii. Nie chcę oceniać gry po kilku słabej jakości screenach, ale nie ma to tego klimatu i basta. Bo nie ma i już. Lepszy pomysł na trójkę miał już mój kumpel.
  • 0

#63 Shinigami Napisany 10 czerwca 2009 - 23:08

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Nie narzekać, dobry ten nowy dizajn. :klaszcze: W ogóle podoba mi się ten nowy trend na zarośniętych meneli - najpierw Fisher, teraz Payne. Nawet ten bishonen z FF13 ma jakiś zarost i menelski beret. Świat wyraźnie zmierza ku lepszemu. :tak:

Niestety Fisher się odmenelnił :/
  • 0

#64 fingus Napisany 10 czerwca 2009 - 23:17

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Zarost zachował, przynajmniej na tym filmiku gdzie leje gościa w kiblu. ;-)
  • 0

#65 Shinigami Napisany 10 czerwca 2009 - 23:22

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Ale jednak zarost i wojskowy jeżyk, a broda menela i rozczochrane włosy, to nie to samo.
  • 0

#66 fingus Napisany 10 czerwca 2009 - 23:24

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Może w dalszych częściach gry? Oby to nie był wyraz ugięcia się przed płaczem fanów (fanek?) :cry:
  • 0

#67 rikku100 Napisany 10 czerwca 2009 - 23:24

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
fuj. co fajnego jest w menelach?

http://gameinformer....9/julycover.jpg


czemu on mi przypomina Wojtka co chetnie pozna Anie? XD
  • 0

#68 f5k Napisany 11 czerwca 2009 - 07:26

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Jeszcze niech dadzą snadboxa, brak komiksowych wstawek i można powiedzieć że R* zabiło Maxa Payne, zresztą już dokonali tego bo Nowego Yorku nie bedzie wiec pozostałości po dawnym Maxie Paynie są szczątkowe: apteczki które mają mieć jakiś wpływ na gre negatywny pewnie po przedawkowaniu, postać Maxa choć mi ten kolo na Maxa nie wygląda i jeszcze został Bullet Time.
  • 0

#69 krak2610 Napisany 11 czerwca 2009 - 10:09

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Wyluzujcie, nie oceniajmy 'klimatyczności' gry po kilku screenach, ja ufam R, żę będzie dobrze.
Zresztą nawet jeśli Trójka nie będzie przypominać poprzednich częsci to co z tego? To znaczy, że nie będzie fajnego Maxowego klimatu ?
  • 0

#70 Krill Napisany 11 czerwca 2009 - 10:47

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Mnie podoba się ten można powiedzieć trend na wirtualnych mężczyzn którzy zdecydowali się mieć włosy na twarzy. Najpierw młody, jednooki i przede wszystkim gęsto zarośnięty Big Boss w MGS 3, potem choćby nieogolony Niko Bellic... a teraz chyba tylko nieco spedalony (no bo jak można było się oprzeć Excelli Gionne) Wesker goli twarz ;). OK, jest też Travis Touchdown, ale jego akurat ciężko posądzać o homoerotyczne zajawki.

Max w nowym wygląda groźnie niczym Uroboros. Redesign w wykonaniu ekipy R* to świetny pomysł! Zrozumcie, to będzie tak niesamowita i duża odmiana klimatu jak między Resident Evil 0 a 5 :tak:. Lubie takie śmiałe próby a i lokacje w plenerze wydają się naturalnym korkiem naprzód dla umierającej marki. Jestem pewien, że będzie się soczyście napierdalało ganiając uzbrojonym po uszy Paynem po pięknym plenerze.
  • 0

#71 f5k Napisany 11 czerwca 2009 - 11:13

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Fajnie odmieńmy klimat z mrocznego i poważnego na słoneczny i gangsterki :lol: Już samo to że RE5 nie robił mikami było widać w grze bo RE4 miało jeszcze jakiś klimat a w RE5 już go prawie wcale nie było bo dali nam słoneczną afryke. Hmm Maxowy klimat? bullet time to w Strangelholdzie też jest i co to znaczy że jak by tam dać Maxa to bedzie klimat? Mroczny klimat deszczowego Nowego Yorku w nocy to był klimat, nocne koszmary Maxa, a teraz co widze? Słoneczno bedzie grzało jakiegoś menela w łysą pałe co niby ma być Maxem Paynem? :lol:
  • 0

#72 Nyjacz Napisany 11 czerwca 2009 - 11:31

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:
Dokładnie. Splinter Cell 5 pomimo zmiany systemu rozgrywki i takich tam uraczy nas podobnym klimatem co poprzedniczki. A Max? Nie wiem jaki będzie klimat w trójeczce, ale na pewno nie mroczny, narkotykowy, ciężki, brudny klimat. Na pewno nie.
  • 0

#73 f5k Napisany 11 czerwca 2009 - 11:35

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Nic dziwnego w tym nie ma bo to nie Remady robi tą gre a studio wewnętrze R* odpowiedzialne za Bullego.
  • 0

#74 phsx Napisany 11 czerwca 2009 - 11:36

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Kur#a pokazali jedną miejscówe a tu już fala krytyki.
  • 0

#75 Nyjacz Napisany 11 czerwca 2009 - 11:55

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:
Bo mnie szlag trafia, czekałem na Maxa trójkę jak na zbawienie, ponieważ kocham te klimaty, teraz patrzę i co widzę? K, ryj Maxa jest wporzo, ale to ubranie kompletnie mi nie pasuje. O wiele lepiej wyglądałby w płaszczu. Ale ch, olać to. Najgorsza jest miejscówa. Uhh, co to jest? Jakaś moda na takie klimaty się zrobiła - BG&E2, Resident Evil 5 i reszta. Kurde, gdzie Nowy Jork? Gdzie deszcz, mrok? Gdzie ten brud wylewający się z ekranu? Gra pewnie będzie się podobać, nazwa "Max Payne" nabije sporo kasy i postawi sporo penisów, ale do cholery, to nie jest to.
  • 0

#76 f5k Napisany 11 czerwca 2009 - 12:04

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Dokładnie, Max Payne nie był serią która by sobie nie dawała rady żeby robić taki redesing postaci i scenerii. Nawet jak gameplay bedzie dawał rade to u fanów pozostanie niesmak jeżeli nie dadzą Nowego Jorku a raczej nie ma co na to liczyć bo już po tym co teraz wiadomo to wątpie żeby nowemu developerowi wrócił rozum. To jest tak ja pisze Nyu: przełknąć sie da starego Maxa wyglądającego jak lump ale nie w takich klimatach. Szkoda że to wygląda jakby R* kasy brakowało i dawali licencje Maxa Payna innemu developerowi niż Remedy.
  • 0

#77 Shinigami Napisany 11 czerwca 2009 - 12:32

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Ludzie, przesadzacie :lol: Ja też czekam na Maxa od X lat i co? Jak na razie podchodzę otwarcie do kolorów ameryki środkowej, bo może to jednak się sprawdzi. A klimat narkotykowy może być, kto powiedział, że Iron Monger nie znalazł się w Kolumbii?
  • 0

#78 Nyjacz Napisany 11 czerwca 2009 - 12:37

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:
Tym bardziej, że takiej odmiany Max Payne właśnie nie potrzebował. Kurde, niektórzy twórcy starają się aby klimat poprzedniej części był udźwignięty i nie ważne czy się uda czy nie, ale starania były a taki Rockstar na siłę robi jakiś niepotrzebny lifting i imo to jest beznadziejne. Taki Uncharted 2 - klimat jest. Gears of War 2 - troszkę gorzej, ale klimat był. Taka Prince of Persia POTRZEBOWAŁA renowacji i choć czasem brakuje mi starego Prince'a, zabieg uważam za fajnie przeprowadzony. Takie problemy miał też nowy Splinter Cell, kiedy po raz setny zmieniano stylistykę i gameplay i co ostatecznie wyszło? Masakrator. Ale ta seria tego potrzebowała, bo stanęła w miejscu. A Max Payne? K, seria jest znakomita i te dwie części pozostawiały WIELKI niedosyt, są tak zajebiste. A tu nagle co oni z tego robią? Jakąś kolejną strzelankę jakich teraz wiele? Zamiast wzorować się na poprzednich częściach, Rockstarsi odpier*****ą jakąś kichę i tyle.
  • 0

#79 Shinigami Napisany 11 czerwca 2009 - 12:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
No to powiedzcie sobie, że ta gra Was nie interesuje, nie zagracie w nią w życiu i przestańcie tu śmiecić _^_
  • 0

#80 Nyjacz Napisany 11 czerwca 2009 - 12:46

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:
Ale mnie interesuje. Będę miał w niej calaka. Ha.
  • 0

#81 Scorpio Napisany 11 czerwca 2009 - 12:47

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Nie no, Max Payne bez Nowego Yorku, bez Chendlerowskich monologów i dialogów, bez całej tej otoczki sporo w mej głowie traci. Może stanie się cud i padnę przed nowym dziełem na kolana rzeźbiąc nożyczkami do paznokci pomniczek ku czci R*, ale jak na razie jestem solidnie uprzedzony widokiem postarzanego bohatera wrzuconego w dżunglę z zapewne sanboxowym stylem ... zaraz ... nie lepiej było Just Cause licencji zakupić?
  • 0

#82 f5k Napisany 11 czerwca 2009 - 12:49

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Shini-> Ja kupie i tak tą gre bo bede sie chciał dowiedzieć jaka jest fabuła, kupowałem i gorsze gry. Ale jako fan Maxa Payne jestem rozczarowany tym co widze teraz, no ale może coś z tego bedzie.
  • 0

#83 Gość_Zero_* Napisany 11 czerwca 2009 - 14:31

Gość_Zero_*
  • Goście
Tak jak Scropio mi również nie podoba sie takie zmenelowanie Maxa, bez marynary, bez NY to już nie będzie to samo ... :nie:
  • 0

#84 phsx Napisany 13 czerwca 2009 - 16:56

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:

gra zawierać ma wszystko to, z czego słynęły jej poprzednie części – jak mówi w rozmowie z redaktorami GameInformer Rob Nelson z firmy Rockstar, elementy z „tradycyjnego” Max Payne’a zostały poddane odpowiednim ulepszeniom, w wyniku czego otrzymaliśmy prawdziwy „balet z bronią” (gun ballet lub też gun-fu).

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=46924
  • 0

#85 Raikoh Napisany 13 czerwca 2009 - 19:16

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

No to powiedzcie sobie, że ta gra Was nie interesuje, nie zagracie w nią w życiu i przestańcie tu śmiecić _^_


To już do ch..a ktos czegos skrytykować nie może? Dalej bawisz się w moda i to niepotrzebnie,bo spamujesz swoimi uwagami ,a nie ty już tutaj od tego jestes.

Dla mnie Max może być łysy i powiem ,że taki zabieg image'u mi się podoba. Grę również kupię ,bo liczę na dobry klimat i fabułę tak jak to było w poprzednich częsciach.
  • 0

#86 f5k Napisany 13 czerwca 2009 - 23:21

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
http://forum.jogos.u... ... =7#4865463
Scany w wysokiej jakości
  • 0

#87 Krill Napisany 14 czerwca 2009 - 11:45

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:

Nie no, Max Payne bez Nowego Yorku, bez Chendlerowskich monologów i dialogów, bez całej tej otoczki sporo w mej głowie traci.


To było dobre dwa razy, ale mam wątpliwości czy byłoby dobre po raz trzeci, tyle, że w HD. Redesign ogólnie potrafi sporo namieszać, niekoniecznie na plus, ale gdy patrzę na takie Resident Evil 5 na przykład, to napawa mnie to optymizmem. No i lubię kolorowe gry, tych ciemnych jest już naprawdę dużo- dobrze więc, że Max Payne odwiedzi egzotyczne miejsce. Szczerze mówiąc gra jest w stanie mnie kupić właśnie akcją umiejscowioną w plenerze, vide Far Cry 2, tak więc już na starcie MP3 zyskuje w moich oczach settingiem. A poza tym kto wie, może brodacz zawita i na stare śmieci jak Snake w MGS4? W każdym razie mam nadzieję, że obrany przez Rockstar kierunek okaże się tym właściwym, a na to mi obecnie wygląda.
  • 0

#88 Shinigami Napisany 14 czerwca 2009 - 19:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

No to powiedzcie sobie, że ta gra Was nie interesuje, nie zagracie w nią w życiu i przestańcie tu śmiecić _^_


To już do ch..a ktos czegos skrytykować nie może? Dalej bawisz się w moda i to niepotrzebnie,bo spamujesz swoimi uwagami ,a nie ty już tutaj od tego jestes.

JPR :lol:

Skrytykować spoko, ale w jednym, dwóch postach, a nie co chwilę każdemu odpisywać, że gra będzie do dupy.
  • 0

#89 Raikoh Napisany 14 czerwca 2009 - 19:31

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Może i za dużo krytykuję .. to fakt ,ale jesli chodzi o MP3 to liczę na mocny tytuł z mroczną ciekawą fabułą tak jak było to w poprzednich częsciach. Nawet łysa glaca mi do gustu przypadła :)
  • 0

#90 f5k Napisany 15 czerwca 2009 - 18:42

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
http://www.valhalla.... ... -glos.html
James McCaffrey nie wcieli się w gliniarza z Nowego Jorku
Fajnie co jeszcze czeka tą część? Wywalcie jeszcze komiksowe wstawki i już nic ze starego Maxa nie pozostanie.
  • 0



Inne z tagami: