Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsza gra na PSXa


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
200 odpowiedzi na ten temat

#1 cappo Napisany 19 marca 2004 - 21:55

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
aż mnie zdziwiło, że nie ma jeszcze takiego tematu...więc sypcie wasze propozycje (albo pozycje) osobiście ja nie mam jednej jedynej gry...wspaniały był MGS, Vagrant Story (mimo iż nie ukończyłem go), GT1/2, Tekken 3, ISSpro...chociaż nie...podczas pisania doszedłem do wniosku, że palmę pierwszeństwa otrzyma NAJLEPSZA GRA WSZECHCZASÓW FINAL FANTASY VII !!!!!!!!!!!(jak tam mielu przechodzisz ją powoli??)
  • 0

#2 Gość__* Napisany 19 marca 2004 - 22:03

Gość__*
  • Goście
Ja nie bylem nigdy fanem PSXa, szczerze mowiac nie lubialem i nie lubie tej konsoli do dzis. Jednak musze przyznac, ze Metal Gear Solid to najlepsza gra, jaka ukazala sie na te maszynke. Wiem, nie gralem w wiele innych pozycji, ale skoro MGS rzadzi wogole, to rzadzil tez na Szaraku. Co do samej gry, to juz troche o niej pisalem, wiec nie bede sie powtarzal- powiem, tylko, ze bez chwili zastanowienia w skali ocen Neo Plus dalbym jej 10.0/10.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 20 marca 2004 - 08:36

Gość__*
  • Goście
mgs, medievil, final 7 tego nic nei przebije
  • 0

#4 Gość__* Napisany 20 marca 2004 - 10:02

Gość__*
  • Goście
Chyba nikt sie nie zdziwi jak napisze, ze Soul Blade byl najlpesza gra na szaraka(dla mnie tak gra jest takze gra wszechczasow).
  • 0

#5 Gość__* Napisany 20 marca 2004 - 10:04

Gość__*
  • Goście
Najlepsza gra na psx? FF7 oczywiscie :D. Setki godzin spedzone przed konsola daja solidnie po psychice;p. Ta gra jest niemazle pod kazdym wzgledem idealna(no moze z wyjatkiem grafiki^^).
  • 0

#6 Gość__* Napisany 20 marca 2004 - 13:24

Gość__*
  • Goście
no grafa w ff7 nie jest super ale to nic. jej klimat jest taki masakryczny ze nie zwraca sie uwagi na grafe. pozatym w 97 roku kiedy sie pojawiła nikomu nie przeszkadzała grafa, lecz kazdy sie dziwił co to za gra. wkrótce było juz wiadomo najlepszy rpeg wszechczasów.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 20 marca 2004 - 17:32

Gość__*
  • Goście
ISS 2 i Tony Hawk 3 :twisted:
  • 0

#8 Gość__* Napisany 20 marca 2004 - 19:04

Gość__*
  • Goście
iss-y nei przypadłąy mi do gustu, zawsze woalałem fiffę. a tony hawk fakt jest mocny
  • 0

#9 Gość__* Napisany 20 marca 2004 - 20:06

Gość__*
  • Goście
definitywnie FF7- za klimat fabułe, tranngi, bossów, i clouda ;)
  • 0

#10 Kaxi Napisany 20 marca 2004 - 20:25

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 143 Postów:
Definitywnie Legend of Mana. Ta gra jako jedyna sprawiła, że grałem w nią jak zaczarownay. Tego się nie da opisać słowami. Siadałem do konsoli i nie rozróżniałem upływającego czasu. Piękna gra. Szkoda, że nie zdąrzyłem jej ukończyć, gdyż sprzedałem PSX.
  • 0

#11 Viruss Napisany 20 marca 2004 - 21:35

Viruss

    Mokujin

  • Narybek
  • 38 Postów:
hmm trudny wybor, seria ISS/PES/WE, Chrono Cross (pierwszy RPG ktory przeszedlem :D ), Crash Bandicoot (seria), Tony Hawk 2, Soul Blade jest niezly ale i tak numero uno 4 me is ..... Castlevania: Symphony of the night :!: przeszedlem to juz ze 100 razy a dalej gram w to jak gupi :wink:
  • 0

#12 Paweł Napisany 21 marca 2004 - 13:51

Paweł

    Toad

  • Narybek
  • 8 Postów:
Było wiele wspaniałych gier na psx'a, ale przy żadnej nie spędziłem tyle czasu co przy Iss Pro '98, a później dalsze części serii. Ehhh od rana od 9:00 do 15:00 przerwa naobiad od 15:15 do 18:00 przerwa na kolacje od 18:00 do 23:00 spać i tak bez przerwy przez wakacje! Ta gra pochłoneła mnie! Uzależniłem się! Nie mogłem przestać o niej mysleć! Cuuuddddo!!! Nowym pro evolutionom brakuje czegoś co miały te na psx'e, może to większa swoboda, może to lepsza kontrola nad zawodnikiem, nie wiem, w każdym razie kocham tą serię!
  • 0

#13 Gość__* Napisany 21 marca 2004 - 16:05

Gość__*
  • Goście
Kupujac PSXa jeszcze nie wiedzialem w co chce grac...Kupujac Final Fantasy 7, juz wiedzialem :twisted:
  • 0

#14 slave Napisany 21 marca 2004 - 17:25

slave

    Mega Man

  • Narybek
  • 116 Postów:
'final fantasy 7' oczywiscie... to nie tylko najwspanialsza gra na psiaka, ale rowniez najlepsza pozycja jaka kiedykolwiek powstala. wielki plus dla niej za fabule, ktorej nic nie jest w stanie przebic. klimat tej gry wbija w ziemie z niesamowita sila... muzyka - rowniez stoi na wysokim poziomie, bo w koncu tworzyl ja wielki nobuo [nie moglo byc wiec inaczej]. a jesli ktokolwiek twierdzi, ze grafika jest do dupy to... nie zna sie i tyle ;]. pamietajcie, ze to pozycja z roku '97... zreszta nawet w dzisiejszych czasach nie wyglada zle. wrecz przeciwnie - wszyscy, ktorzy lubia klimaty mangi, a w szczegolnosci super deformed, odnajda sie tu blyskawicznie. ocena ogolna w skali niewolnika: 11/10... amen.
  • 0

#15 Gość__* Napisany 22 marca 2004 - 10:06

Gość__*
  • Goście
oczywiscie ze MGS i galy od konami tokyo
  • 0

#16 Godot Napisany 22 marca 2004 - 16:57

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
trzy wielkie slowa : METAL GEAR SOLID
  • 0

#17 Gość__* Napisany 22 marca 2004 - 19:25

Gość__*
  • Goście
hmmm jest wiele swietnych gier ale te chyba dla mnie najwazniejsze:
- seria ISS
- seria RE
- seria CB
- MediEvil
  • 0

#18 cappo Napisany 22 marca 2004 - 20:15

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
no i byłbym zapomniał, jeszcze VAGRANT STORY...genialna gra, bez dwóch zdań...a tak przy okazji poszukuję wersji PAL VAGRANTA!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: !!!!!!!!!
  • 0

#19 kotlet Napisany 22 marca 2004 - 21:25

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Metal Gear Solid, Tekken 3, seria Crash Bandicoot i Spyro The Dragon. Niestey z serią ISS Pro Evolution nie miałem "bliższego kontaktu", a z Final Fantasy VII wogóle.
  • 0

#20 Gość__* Napisany 23 marca 2004 - 18:35

Gość__*
  • Goście
Oczywiscie wszystkie Finale na psx ;) jak i seria z rudym lisem w roli gównej =D
  • 0

#21 matek_79 Napisany 26 marca 2004 - 00:29

matek_79

    Chocobo

  • Narybek
  • 21 Postów:
Najlepsza bylo jest i bedzie zawsze Final Fatasy VII. Jak dla mnie nie do pobicia. Poza tym Tekken3 i MGS do spolki z Silent Hill.
  • 0

#22 marioo Napisany 26 marca 2004 - 15:41

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Dużo było wspaniałych gier jednak najpiękniejsze chwile spędziłęm przy:
:arrow: Silent Hill ( hehe jestem monotemtyczny) :twisted:
:arrow: Parasite Eve 2( niedoceniona ale super gra)
:arrow: Residenty
:arrow: ISS
:arrow: i dużo więcej ale zapomniałem :idea:
  • 0

#23 Gość__* Napisany 30 marca 2004 - 17:27

Gość__*
  • Goście
seria tenchu,tekken 3,mgs,seria gran turismo,seria ff i...VAGRANT STORY
  • 0

#24 Gość__* Napisany 30 marca 2004 - 19:12

Gość__*
  • Goście
W przypadkowej kolejności: MGS, Vagrant Story, Suikoden 2, Final Fantasy Tactics, Silent Hill, Tekken 3, Soul Blade, Guilty Gear, Samurai Shodown 4, Darkstalkers 3, Pocket Fighters, KoF '99 :)
  • 0

#25 Shinigami Napisany 30 marca 2004 - 21:39

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Więc tak:
-Tekkeny
-Vagrant Story (nie ukończyłem całego:P)
-FF (szczególnie VII)
-Tenchu 1
-Crashe
-i oczywiście na końcu lecz nie ostatni MGS
  • 0

#26 Gość__* Napisany 30 marca 2004 - 23:58

Gość__*
  • Goście
1. Residenty - seria
2. Tenchu - seria
3. Crashe - seria
4. Syphon filter - seria
5. Alien trylogy
6. Tomb Raider
7. Nightmare Creatures
8. Tekken 3
9. MGS
10.V-Rally 2
  • 0

#27 Gość__* Napisany 31 marca 2004 - 11:52

Gość__*
  • Goście
Soul Edge/Blade
FF VII
Sukoiden
Gran Turismo
Diablo

i pewnie jeszcze z 30 innych gier ktorych niepamietam w tej chwili.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 01 kwietnia 2004 - 00:38

Gość__*
  • Goście
seria FF, MGS, Residenty, Vagrant...qurde tyle jest fantastycznych gier na PSX, ze nawet nie ma sensu wymieniac :)
  • 0

#29 Gość__* Napisany 02 kwietnia 2004 - 17:19

Gość__*
  • Goście
No to chyba tak jak wszyscy... Final Fantasy VII, MGS i tak jak nie wszyscy Final Fantasy Origins.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 03 kwietnia 2004 - 17:04

Gość__*
  • Goście
Kurde dużo było tych gier, sam nie wiem która jest najlebsza. Jako maniak RPG postawilbym na FFVII, ale nie tylko przy taj grze spędzałem dużo czasu. Vlakyrie Profile jest grą która daje dużo satysfakcji, oczywiście tylko na poziomie Hard, pozbieranie wszystkich Flame Jewli(?), było całkiem trudne, a przejście Sereaphic Gate...to dopiero masakra! Zgodze się też z Kaxim, Legend of Mana to tez wspaniała gra, odkrycie wszystikch sub-questów, wymagało "trochę" czasu. No i LoM to jeden z niewielu RPG, w które można było grać z kompanem. Niemógłbym niewspomnieć o Tales of Desteny 2, gra jest bardzo dobra i ma super system walki, jest całkiem długa (3 płytki) i posiada mase dodatkowych questów i 2 wyższe poziomy trudności. Można także pograć z kolegą. Musze tez wspomnieć o cudownym FF: Tactics, jest to gra (dla mnie)lebsza od FFVII. Optucz tych pozycji dodam jeszcze: Vagrant Story, Breath of Fire IV, Chrono Cross, Suikoden 2, Vandal Hearts 2, Parasite Eve, przy wszystkich się świetnie bawiłem. A z nie eRPeGów świetne są części przygód Crasha, oczywiście mighty MGS, obydwie części Tenshu, Harves Moon, Colony Wars: Red Sun, Team Buddies(super w multiplayer!), FF VI,VIII i IX, Tony Hawk 2 i 4, Crash Team Racing i wiele innych. Nie podam która z nich jest najlebsza, przy wszystich genialnie spędzałem czas.
  • 0