Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rabbids Go Home


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
22 odpowiedzi na ten temat

#1 Kaxi Napisany 01 kwietnia 2009 - 22:30

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
A na miłe zakończenia dnia kwietniowego głupka, nowa gra od Ubi Soft :!: Z królikami :? Ale bez mini-gierek :roll: Kto to widział?

http://gonintendo.co...=77613#comments


- action/adventure game- Rabbids have decided they want to go home, but they don’t know where home is. For whatever reason, they decide that the Moon is their destination
- Rabbids goal is to collect enough junk to build a tower to reach the moon
- control two Rabbids at once: one sits inside a shopping cart, another pushes
- push cart into various junk to collect it
- some items require extra steps to collect
- use ‘BWAH!’ attack to scare clothing off of NPCs, then collect to add to your tower
- other items are used to give rabbids new abilities, power-ups for their cart
  • 0

#2 Scorpio Napisany 02 kwietnia 2009 - 17:33

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Kurde ... niedługo zrobią do tego każdy gatunek ...
  • 0

#3 Kaxi Napisany 03 kwietnia 2009 - 18:04

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Opis rozgrywki brzmi jak gierka flashowa :wink:
Nie mogę póki co tego sobie za bardzo wyobrazić.
Ale króliki śmieszne są.
  • 0

#4 Malutki Napisany 09 kwietnia 2009 - 20:10

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Rabbids Go Home - unconfirmed details

- Ubisoft Montpellier is developing
- Beyond Good and Evil team involved
- development started 3 years ago
- based on the same tech that powers Beyond Good and Evil 2
- Beyond Good and Evil 2 is on the back-burner until Rabbids Go Home is done

http://www.neogaf.co... ... 241&page=2
Rabbids Go Home due out this holiday season

SAN FRANCISCO – April 9, 2009 – Today Ubisoft announced that the Rabbids will receive their own standalone brand with the Holiday 2009 release of the comedy-adventure Rabbids Go Home. Developed by Ubisoft Montpellier, the team behind Beyond Good & Evil®, Peter Jackson’s King Kong: The Official Game of the Movie and the original Rayman Raving Rabbids®, the game will benefit from a new engine designed specifically for the Wii™ home video game system from Nintendo, offering the Rabbids a hilarious adventure in a brand new universe.

The Rabbids are already beloved the world over, selling 6.5 million copies of their raving adventures and starring in their own series of videos that have kept web surfers laughing for years. Moving up to top billing with their own brand of games was a logical next step and fans will now be able to enjoy the fun in this humorous adventure game where the Rabbids unleash their insanity onto the human world as they attempt to return to their Rabbid home.

Look for more information on Rabbids Go Home in the May issue of Nintendo Power magazine.

http://gonintendo.com/?p=78547
  • 0

#5 Kaxi Napisany 09 kwietnia 2009 - 20:31

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Coś w te nawiązania do BGE nie chce mi się wierzyć.
  • 0

#6 Malutki Napisany 09 kwietnia 2009 - 22:14

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Rabbids Go Home - two more screens/art pieces
http://gonintendo.co...tos/sc1_1_2.jpg
http://gonintendo.co.../photos/sc2.jpg
Może coś z tego będzie :hmmm: .
  • 0

#7 gruby Napisany 10 kwietnia 2009 - 09:00

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Świetny design, jednak nie jestem pewny jak to się przełoży na możliwości Wii. Co do wiadomości z BG&E to bardzo możliwe. Pierwsza część to komercyjny średniak, a króliki nabiją Ancelowi kabzę. Możliwe, że Ubisoft wpadł jednak na pomysł zrobienia z królików tego, czym miały być na początku - platformówkę. To bardzo ważna marka dla Ubi, więc liczę, że etgo nei spaprzą. Widać po ostatnich edycjach rabbitów, że departament jakości czuwa i kolejne gry są coraz lepsze.
  • 0

#8 Aras Napisany 10 kwietnia 2009 - 09:19

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Gdybym miał wii to bym czekał na ten tytuł :) od dawien dawna prawdziwym śmieszno-głupim zwierzakiem w grach nie sterowałem a Rabbidy są świetne :)
  • 0

#9 Kradziej Napisany 10 maja 2009 - 12:36

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
W Official Nintendo Magazine UK dość obszerna zapowiedź - dzisiaj wieczorkiem mogę wam ją w punkcikach streścić po edycji posta ;)
  • 0

#10 BeSOS Napisany 10 maja 2009 - 14:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tak właśnie czytałem na ign materiały na temat RGH i niby ma to byc gra adventure a z samego wyjaśnienia projektanta gry wynika, ze to raczej będzie gra zręcznościowa z mini-gierkami. Coś ala Katamari tylko w innym wydaniu. Muszę zobaczyć gameplay bo nie umiem sobie jeszcze wyobrazić o co w tej grze chodzi.
Screeny wyglądają ok, ale pomimo ciekawego designu sa imo nieco ascetyczne.
  • 0

#11 Kaxi Napisany 10 maja 2009 - 14:42

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Mam to samo, Jedynku :oops: W sensie że nie potrafię sobię wyobrazić, jak się w to gra. Z opisu wygląda jak rozbijanie się wózkiem sklepowym po planszy i robienie jakichś pierdół, co mi nie imponuje. Poza tym autorzy się chwalą, że gra jest w produkcji jakieś dwa lata, a shoty wyglądają dość cienkawo. Tylko trailer, jak zawsze, powala humorem :lol:
  • 0

#12 gruby Napisany 11 maja 2009 - 12:19

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Nie mam pojęcia jak zrobić platformówkę (wiecie, skakanie po platformach) przy pomocy wózka... Shoty IMHO wyglądają cienko, ale taka stylistyka przynajmniej moim zdaniem, zawsze lepiej broni się w ruchu. Puste pomieszczenia na stop klatkach nie mogą sie podobać, a jak to będzie ładnie zanimowane, to zapewne będzie spokojnie do łyknięcia. ZObaczymy. Mnie ciesy sam fakt zaprzegnięcia królików do czegoś więcej niż zbieraniny debilnych jednominutówek. Ale efekt końcowy ciągle jest zagadką.
  • 0

#13 BeSOS Napisany 11 maja 2009 - 18:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Platformówka to raczej na pewno nie będzie, przynajmniej nie taka jak Rayman. Niby deBlob też jest określany mianem platformera, ale z tego co widziałem na filmach to też jest to bardziej gra zręcznosciowa i z tradycyjnymi platformówkami ma niewiele wspólnego. Zresztą teraz gatunki są ze sobą mieszane do tego stopnia, ze coraz ciężej kategoryzowac gry i przyklejac im etykietki platformerów/przygodówek etc.
  • 0

#14 gruby Napisany 28 maja 2009 - 12:54

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Gemeplay :):)

http://wii.ign.com/d... ... 52609.html

Poziom insane przekracza unijne normy.
  • 0

#15 Kaxi Napisany 28 maja 2009 - 14:39

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Fajne, smieszne, koronkowe majtki rulz. Ale trzech lat developingu to ja tu nie widzę :cry:
  • 0

#16 gruby Napisany 28 maja 2009 - 15:08

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Może przez pierwsze dwa i pół nie mogli doszlifować dialogów? :roll:
  • 0

#17 Kaxi Napisany 28 maja 2009 - 15:16

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Moim zdaniem BWAAAAAAAAH brzmi o wiele lepiej niż BWAHAHAHAAAAH i uważam że spokojnie dało się tę kwestię rozwiązać w 2 lata. :roll:
  • 0

#18 gruby Napisany 28 maja 2009 - 15:31

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
:D Tak na serio IMHO wyszło to lepiej niż sądziłem. Mam nadzieję, że co sekunda będzie atakował jakiś nowy patent, z tego co widać na trailerze autorzy nie mają z tym problemów. Mi się podoba. Jeżeli te 3 lata poszly na dopieszczanie gameplaya, to jestem na tak. Jak na pierdzenie w stołki - to jestem na średnio.
  • 0

#19 Kaxi Napisany 28 maja 2009 - 15:46

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
http://www.gametrail... ... 2?type=flv

Gameplay już był a tu teaser jeszcze! Obama naked :!: :shock:
  • 0

#20 gruby Napisany 28 maja 2009 - 15:47

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Zapomniałem wrzucić... :/ Teaser jest oki, ale gameplay fajniejszy :D
  • 0

#21 Kaxi Napisany 28 maja 2009 - 15:50

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Uważam dokladnie... odwrotnie :P Filmiki, reklamy i wszystko inne z królikami zawsze śmieszy mnie bardziej niż sama gra.
  • 0

#22 MonsieurWoland Napisany 06 czerwca 2009 - 19:36

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
stage demo gamespotu http://e3.gamespot.c... ... s;title;15
  • 0

#23 Kot Fritz Napisany 28 listopada 2009 - 14:12

Kot Fritz

    Mega Man

  • Narybek
  • 143 Postów:
Jestem już w okolicach połowy gry i cóż, jest super:) Gra się prosto, ale mechanika jest pomysłowa i raczej się nigdy nie nudzi, choć nie jest to ekstraklasa. Natomiast humor rządzi :-D Tak samo muzyka i w ogóle udźwiękowienie. Wstępna (i bodaj ostateczna) ocena 7/10. Gorąco polecam!
  • 0