Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resonance of Fate

tri-Ace Sega PS3 X360 PS4 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
117 odpowiedzi na ten temat

#31 Ryan Napisany 21 kwietnia 2009 - 11:37

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Trailer HD: http://www.gametrail...ayer/48267.html
Stara wersja w SD: http://www.gametrail...ayer/48018.html
  • 0

#32 Raikoh Napisany 26 kwietnia 2009 - 04:42

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Mi to przypadlo do gustu. Oby tylko i w europie ukazala sie zima
  • 0

#33 Ryan Napisany 15 maja 2009 - 04:49

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Poza Japonią gra zwała się będzie "Resonance of Fate". Dżizas. T_T
http://kotaku.com/52... ... rn-markets
  • 0

#34 rikku100 Napisany 15 maja 2009 - 14:14

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

It'll be out in the spring of 2010.


**rwa te zjeby się chyba nigdy nie nauczą -_-
  • 0

#35 Kradziej Napisany 15 maja 2009 - 18:23

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Można wiedzieć o co Ci rikku chodzi?
A zmiana tytułu poza Japonią... oni się chyba nigdy nie nauczą...
  • 0

#36 rikku100 Napisany 15 maja 2009 - 21:31

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
o to co zacytowałam?
  • 0

#37 Kradziej Napisany 15 maja 2009 - 22:04

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Dobra, to CZEGO się nie nauczą? Zapowiadania gier tak wcześnie?
  • 0

#38 rikku100 Napisany 15 maja 2009 - 22:06

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
hm...pomyślmy...przesuwania premier na zachodzie o pół roku?
  • 0

#39 Lady Luck Napisany 15 maja 2009 - 22:24

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
Samo się nie przetłumaczy...
  • 0

#40 rikku100 Napisany 15 maja 2009 - 22:34

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
tia...to wytłumacz mi czemu połowa japońskich gier może a połowa nie?
  • 0

#41 xell Napisany 15 maja 2009 - 22:41

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Trzeba przyznać, że ludzie z tri-Ace są specjalistami od złych nazw.
  • 0

#42 rikku100 Napisany 15 maja 2009 - 22:59

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
nie wszystkich, Star Ocean i Valkyria Profile to nie takie złe tytuły :D ...ale fakt tu mogli dać chociaż Echo of Fate a nie jakis rezonans x_X
  • 0

#43 Kradziej Napisany 16 maja 2009 - 07:55

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

hm...pomyślmy...przesuwania premier na zachodzie o pół roku?

A, czekaj, to skąd z tego cytatu:

It'll be out in the spring of 2010.

miałem to wywnioskować?
  • 0

#44 rikku100 Napisany 16 maja 2009 - 11:40

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
masz do mnie pretensje że nie znasz daty wydania gry w Japonii? w pierwszym poście tego tematu jest o tym informacja i jest to parokrotnie wspomniane w poźniejszych...
  • 0

#45 Ryan Napisany 19 maja 2009 - 04:46

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Chyba nie było - pierwszy amerykański trailer.
HD: http://www.gametrail... ... e-of/49385
SD: http://www.gametrail... ... e-of/49386
  • 0

#46 rikku100 Napisany 22 maja 2009 - 18:28

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
Dodany obrazek
Dodany obrazek

gameplay gameplay
na oficjalnej stronie gry http://eoe.sega.jp/ pojawił się (chyba dziś) nowy trailerek w którym jest cała scena walki z gameplaya. Filmik jest w zakładce Movie (Debut Trailer type B)
  • 0

#47 Raikoh Napisany 23 maja 2009 - 15:22

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Rikku wiem o co chodzi jednak w tym wypadku trzeba się do tego przyzwyczaić , dlatego że ..... oni nigdy się nie nauczą,bo chyba sami nie chcą.
Gra wygląda bardzo dobrze i mi się te screeny skojarzyły z Lost Oddysey .Podobny design otoczenia na pierwszym screenie? Chyba tak. Ja się cieszę ,że gra wyjdzie w europie ,bo i z tym bywa różnie w tym gatunku dlatego Rikku wdech i wydech :) ,bo zbliża się Vasperia :P
  • 0

#48 rikku100 Napisany 23 maja 2009 - 20:25

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
nie obchodzi mnie to, to jest zwyczajnie olewanie konsumentów i tyle. gdyby tę grę wydawał ktoś inny pewnie byłaby szybciej...
i nie, nie mów ze nigdy sie nie nauczą bo własnie że wiele Japońskich firm już dawno zaczęła traktować Europę i (zwłaszcza) Stany za równorzędne rynki i sytuacja sie stale zmienia....
i tak, na pewno Vesperia która jesli dobrze pojdzie bedzie po 10 miesiacach jest tu dobrym tytulem do wymienienia...

btw. co Ty tam widzisz z LO?
  • 0

#49 rikku100 Napisany 24 maja 2009 - 23:35

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek

nowe scany z Famitsu, czemu ah czemu ja nie czytam tych znaczków... :<
przynajmniej ign.com streściło z tego najważniejsze (mam nadzieję) rzeczy...

http://ps3.ign.com/a...4/984903p1.html

Resonance makes use of the all new t-A-B battle system. t-A-B stands for tri-Attack-Battle. Yes, tri-Ace put their own name in the battle system. That's how they ride.

t-A-B is a semi-realtime battle system which offers elements of command battles and action battles. You start off your turn by selecting once of your characters. You then take direct control of the character, moving around and attacking a target of your choice. The current character's move ends when your attack ends. After moving all three of your party members, your turn ends.

The term "turn" may be a bit incorrect here, as your enemy actually does not have a turn. Enemies move while your characters move. They're apparently well-behaved, though, as they'll only attack the character you're controlling at the time.

Each character's turn is time-limited. You can keep on moving and switching out weapons until time runs out. However, you're limited to just one attack. Once your attack finishes, the character's turn ends even if you have time remaining.

The actual method of attacking makes use of a charging system. Once you've selected a target and pressed the attack button, your character charges up in preparation of the move. Once a charge meter that's shown surrounding the targeted enemy fills up, you can perform your attack. You can also choose to be a bit patient and charge up your attack multiple times, resulting in stronger attacks.

The amount of time the charge gauge takes to fill up is proportional to the proximity of the enemy. You'll be able to attack more quickly if an enemy is closer, but you'll also open yourself up to attack.


It should be noted that enemies also undergo this charge procedure before unleashing their attacks on you. A meter above the enemy's head shows how close it is to attacking.

While you're free to move around the battle field, you can also set up predefined paths. When moving along these paths, you gain access to Invincible Actions, special attacks which keep you invincible as you strike the enemy. They also produce some flashy effects.

Using these moves require that you make use of an item called an Invincible State gauge. These are an essential element of battle and can be earned through a variety of methods, including dealing a certain amount of damage to enemies.

There's also a defensive component to the game. You have access to a jump, which can be used to avoid enemy attack or obstacles. While in air, you can unleash an attack of your own, resulting in some stylish actions. You may actually prefer to unleash jumping attacks just for show, even if there's no real need to jump.


Dodany obrazek
;]
  • 0

#50 Raikoh Napisany 26 maja 2009 - 04:23

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Wiem Rikku ,że wiele japońskich firm traktuje resztę swiata giercowego (Stany,Europa) dużo lepiej niż kiedys ,ale jak widać jeszcze nie wszystkie. Dlaczego jeszcze nie wszystkie ? Nie mam na to teorii.
Jesli chodzi o skojarzenie z LO to w pierwszym screenie ,przeciwnik jak i kolory otoczenia z designem (ale nie do końca) kojarzą mi się własnie z LO ,a dokładniej z pewnym miejscem ...
  • 0

#51 raf Napisany 26 maja 2009 - 12:00

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:

będzie ona podzielona na dwie warstwy: górne kondygnacje są zamieszkane przez zamożnych, dolne przez biednych;

OH COME ON ileż można?!

Panowie odnośnie tego wątku, jak się już bawimy wikipedią i wyszukiwaniem gdzie co było, to żaden Final czy inna gra, a literatura się kłania:
http://pl.wikipedia....)
  • 0

#52 Shinigami Napisany 22 grudnia 2009 - 23:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Do diabła, trzy działy w poszukiwaniu tego tematu przeszukałem. Grałem w demo, fajne to :tak: Przypuszczam, że może mnie wciągnąć podobnie, jak Valkyria Chronicles. Choć bishoprawiemacho postaci raczej mnie nie przekonują.

Edit:
No dobra, może z wciągnięciem jak na razie przesadziłem, ale system walki jest całkiem spoko.
  • 0

#53 Danteusz Napisany 22 grudnia 2009 - 23:30

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Gdzie jest demo?
  • 0

#54 Shinigami Napisany 22 grudnia 2009 - 23:34

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Zgadnij gdzie może być demo takiej gry ;) Dodam, że oczywiście w całości po japońsku, ale wszystko da się łatwo w menusach rozkminić.
  • 0

#55 Danteusz Napisany 22 grudnia 2009 - 23:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
To chyba oczywiste że pytałem o kraj, a nie to czy np leży pod stołem w kuchni :P
  • 0

#56 Shinigami Napisany 22 grudnia 2009 - 23:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
A czy ja napisałem, że pytasz o co innego? :P Ściągaj, chętnie sobie o tym z kimś pogadam :tak:
  • 0

#57 Danteusz Napisany 22 grudnia 2009 - 23:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
OK, zaraz zapuszczę ściąganie. Interesuje mnie ta gierka, może być kolejny cichy erpegowy hit na PS3
  • 0

#58 Shinigami Napisany 22 grudnia 2009 - 23:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Fajnie by było, lubię takie niekonwencjonalne gatunkowo gry.
  • 0

#59 Gość_Zero_* Napisany 22 grudnia 2009 - 23:55

Gość_Zero_*
  • Goście

OK, zaraz zapuszczę ściąganie. Interesuje mnie ta gierka, może być kolejny cichy erpegowy hit na PS3


kolejny ? jakiś hit prócz VC wyszedł ? zresztą komercyjnie VC chyba nie odniosła znaczącego sukcesu
  • 0

#60 Shinigami Napisany 22 grudnia 2009 - 23:59

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
No kolejny, w sensie drugi po VC ;> A Valkyria na pewno sprzedała się na tyle dobrze, że warto było zaplanować serię sequeli i anime.
  • 0



Inne z tagami: