Skocz do zawartości

Forbidden Siren & Forbidden Siren 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
100 odpowiedzi na ten temat

#31 mleko2099 Napisany 12 lutego 2005 - 22:09

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Jestem świeżo po oglądnięciu trailera FS2 i jestem w ciężkim szoku....:
Widać trochę nawiązania do kilku filmów np : Blair With Project , Dark Water i Ringu (ta dziewczynka) Ogólnie będzie dobrze, warto czekać.
  • 0

#32 marioo Napisany 12 lutego 2005 - 22:15

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
To moze podal bys linka do tego trailera ;)
  • 0

#33 mleko2099 Napisany 12 lutego 2005 - 22:19

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Chodziło mi o ten trailer który zapodał Zaknafein ( nie widziałem go wcześniej). Masz go na górze :wink:

aha...thx :) - marioo
  • 0

#34 Gość__* Napisany 26 lutego 2005 - 22:31

Gość__*
  • Goście
Jak dla mnie cała gierka jest bardzo ciekawa, mieszkańcy... przeraźliwie ryczą, jakby ktoś z nich wychodził...
Jestem na etapie (po scenariuszu z księdzem) i cały czas uciekam snajperowi!!
Uważam, że co do oprawy graficznej może gra wzbudzić pozytywne wrażenia, natomiast jeśli chodzi o sposób poruszania się po lokacjach może wywołać nerwowość, ale według mnie opanowanie tej gry to kwestia przyzwyczajenia i odpowiedniego podejścia do sprawy.
  • 0

#35 mleko2099 Napisany 14 października 2005 - 12:31

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Polecam obczaić nowy trailer na gametrailers.com - taki sobie ale na bezrybiu...
  • 0

#36 mleko2099 Napisany 22 listopada 2005 - 10:08

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Mam proźbe - czy może mi ktos powiedziec co mam zrobic aby odkręcić zawor w jednej z poczatkowych misji ( ta w której idziemy w wraz z niewidomš dziewxczynkš - sory za taki opis ale w tej chwili nie mam jak podać która to misja itp - pożnej zedytuje posta) ?
A tak pozatym dalej podtrzymuje zdanie ze FS to jeden z najlepszych horrorków na konsole. Szkoda tylko ze tak wiele ludzi nie przekonało sie do niego ze względu na specyfike ( zbytnia "japońskość", podział na misje, 10 postaci). A szkoda bo omineli naprawde pożadnš gre. Fakt fajerwerków graficznych nie uswadczymy tutaj - jest raczej surowo. Słabe, rozmazane tekstury , proste obiekty, niska rozdzielczość ect. ale gra nadrabia braki graficzne KLIMATEM. Ludzie pod tym wzgledem gra ustepuje tylko seri SH IMO. Shibito to strasznie poshizowani koleżkowie. Rozwalił mnie patent z "jedzšcym" oprawcš - gość podczas posiłku zaczšł sie dziwnie smiać ;]
  • 0

#37 Scorpio Napisany 22 listopada 2005 - 10:27

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
FS - jedyny horror przy którym prawie sr... w gacie :P Wiem, ostro, ale prawda taka, że przeraził mnie 10x bardziej niż Resident czy Silent. To, jak słyszymy Shibito, jak widzimy ich oczami ... już daje stracha (widzi czy nie, zobaczy czy nie). A najbardziej doskonałe jest to, że z nimi się nie walczy. Bo wygrać nie ma jak. Można tylko tymczasowo opóźnić, ale gra i tak zwykle nie warta jest świeczki.

To, co widzimy oczami SHibito, schizowe sytuacje, daje nieprawdopodobny klimat. W dodatku widzimy miejsce, ale zwykle dokładnie jego położenia określić się nie da. Tutaj człowiek boi się ruszyć, by nie zostać zauważonym, boi się stać by nie wejść w drogę patrolu. W dodatku klimat zapadłej wioski ... Przeplatanie jest dobre, mimo że trudno się połapać. Dzięki temu miejscówki odwiedzamy jedną postacią w zaledwie 20-30%, a nie jak jest zwykle w grach - jest miejscówka, musisz całą ją zbadać. Daje odrobinę realizmu.

Kontrowersyjne widoki twarzy Shibito - mnie podeszły. Jakoś nałożone zdjęcia pasują pod horrory klasy B i dają nastrój TEJ pozycji. W innym przypadku by się nie sprawdziły, ale tu dobrze swą rolę grają. I jeszcze schizmę pogłębiają.
PRAWDZIWY horror. Bez żadnego survival.


mleko - zawór i niewidoma - czy chodzi o misję w której na dzień dobry chłopakiem ratujesz ślepotkę od brata, a potem przez pola podróżujesz??
  • 0

#38 mleko2099 Napisany 22 listopada 2005 - 10:40

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Tak Scorp dokładnie o tš - w alternatywnej misji mam odszukac grobowiec rodziny tego nauczyciela ( cholera zapomniałem nazwiska ;/ ) i aby to zrobić musze odkrecić owy zawór. Sęk w tym ze za cholere nie moge tego zrobić...

A co spomnianych przez Ciebie twarzy - popieram. patent IMO jak najbardziej godny pochwały. Chociaż czasami wypadajš komicznie ( jak to okreslono kiedyś w PE - mordy z cyklu " mama mnie tłucze patelniš") i zamiast strachu wywołały u mnie smech O_o ( ale tylko w kilku dosłownie przypadkach).
Chciałbym jeszcze nadmienić o SWIETNYCH "brudnych" swtawkach FMV. naprawde znakomicie budujš klimat shizy i grozy zarazem. Kolejny patent godzien omówienia.
Acha Scorp zrozumiałes o co biega w fabule?? bo ja narazie jestem w " zapętleniu" i konmpletnie nic mi się nie klei....
  • 0

#39 Scorpio Napisany 22 listopada 2005 - 10:52

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Mleko - grę przeszedłem dla fabuły dwa razy (dzienks Bogas), ale do końca jej nie zrozumiałem :cry: Nic to, mam zamiar na nowy rok ją zakupić w Platynie. Ogółem fabułę, tzn. okultyzm i o co biega z każdą z postaci jakoś rozumiem, ale by losy wszystkich połączyć idealnie to z 5 razy zagrać trzeba. Stąd gra żywotna :P Jesteś na baaaardzo początku, to że się nie klei jest zrozumiałe.
Fajne są też gazety - takie zwykłe, życiowe. Wstawki FMV są również cudne do potęgi. Ogółem, klimatyczna gra, która podzieliła los ICO - zapomniana niepotrzebnie.

Co do misji - nie pamiętam. Wiem, że trzeba było pójść na prawą stronę mapy i zrobić coś po obu stronach zarwanego mostu ... więcej niestety nie pamiętam.
  • 0

#40 mleko2099 Napisany 22 listopada 2005 - 11:09

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Szkoda ze nie mozesz pomoc. Moze Marioo albo Zaknafein pomogš.
A możesz powiedzieć co wiesz na temat fabuły( ofkoz jeżeli Ci się chce)? bo na tš chwile wiele zeczy się domyslam ( jak naprzykład - to ze nauczyciel zamordował bšdź stracił w wypadku rodzine - a uważam tak ponieważ kiedy w wraz z uczennicš przedzierajšc się przez jednš z wiosek musimmy wycišgnšc wiadro ze studni a co sie dzieje w tedy wiedzš tylko ci którzy grali ;] pozatym w omawianej przezemnie misji trzeba odnaleśc grobowiec rodziny owego nauczyciela - stšd taki wniosek)
W ogule w grze jest kilka naprawde mocnych momentów...
Acha Scorp - nie przesadzaj seria SH jest nadal niepokonana w temacie shizy io grozy :P
  • 0

#41 BioBuster Napisany 22 listopada 2005 - 12:13

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

Szkoda ze nie mozesz pomoc. Moze Marioo albo Zaknafein pomogš.


Ja pomogę :-)
To grobowiec rodziny Takeuchiego. Z tego co pamiętam, to musisz przy tej rzece odgrodzonej (O ile pamiętam najpierw przez mostek a poźniej w prawo po takich ustępach w dół i w prawo) wykosić krzaczory i po schodach w górę do zaworu. A później już dasz radę. Miyako możesz nie ciągnąć za sobą.

A możesz powiedzieć co wiesz na temat fabuły( ofkoz jeżeli Ci się chce)? bo na tš chwile wiele zeczy się domyslam ( jak naprzykład - to ze nauczyciel zamordował bšd� stracił w wypadku rodzine - a uważam tak ponieważ kiedy w wraz z uczennicš przedzierajšc się przez jednš z wiosek musimmy wycišgnšc wiadro ze studni a co sie dzieje w tedy wiedzš tylko ci którzy grali ;] pozatym w omawianej przezemnie misji trzeba odnale�c grobowiec rodziny owego nauczyciela - stšd taki wniosek)


Jego rodzice ZAGINĘLI (a czy zginęli?) w trzęsieniu ziemi w jak miał chyba 7 lat.

W ogule w grze jest kilka naprawde mocnych momentów...
Acha Scorp - nie przesadzaj seria SH jest nadal niepokonana w temacie shizy io grozy :P


Dla mnie ta gra jest lepsza od SH. W zasadzie survival horrorów już się nie boję, natomiast depresyjne klimaty na mnie działają a tego jest w FS od cholery i jeszcze trochę. I to naprawdę depresyjne. Misja kiedy chodzimy Tomoko a z nieba pada jakby śnieg (to ta sama lokacja na której utknąłeś, tylko dużo później) i chwila kiedy zrozumiałem dlaczego dzieje się to co się dzieje to przeżycie nie z tej ziemi. I to jak później chodzimy Harumi po domu państwa Maedów, teraz mam dreszcze.
Grę przeszedłem raz, ale fabułę załapałem, odwiedziłem też strony które poleca sama gra, warto przeczytać tą z ołtarzem i 4 kadzidełkami, tam są rozwinięcia niektórych postaci, naprzykład starego Akiry. A chcesz coś wiedzieć na temat fabuły? Zanim przejdziesz, przecież jesteś na samym początku, zbieraj przedmioty (100 sztuk) czytaj wszystkie gazety i myśl co się wokół Ciebie dzieje. A jak skończysz to chętnie podyskutuję na temat tego co się naprawdę wydarzyło w wiosce Hanyuda. Nie chciałbym Ci spoilować kto przeżyje, kto zginie a z kim stanie się coś jeszcze innego.

bo ja narazie jestem w " zapętleniu" i konmpletnie nic mi się nie klei....


Rozumiem, że ciągle te same misje? Pograj jeszcze trochę i dostaniesz możliwość wyboru ścieżki. I zacznie Ci się wszystko rozjaśniać fabularnie. A jest dosyć sporo do rozjaśniania w sumie.
  • 0

#42 mleko2099 Napisany 22 listopada 2005 - 12:41

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
BioBuster własnie sek w tym ze po wykoszeniu zielska i dojściu do zaworu dalej nic nie moge zrobić ( nie mam pojęcia co dalej) może do odkrecenia zaworu coś jest potrzebne ? bo mi cały czas wyskakuje komunikat ze zawor jest za mocno zakrecony ( czy cuś) i nie można go odkrecić. Moze wiesz czy czegoś nie potrzeba do tego zadania? bo ja już wysiadam...


Jego rodzice ZAGINĘLI (a czy zginęli?) w trzęsieniu ziemi w jak miał chyba 7 lat

O_o tego niewiedziałem .


hehe BioBuster nie jestem na samym poczštku. W tej chwili jestem w tzw. "zapetleniu" ( teraz moge dowolnie wybierac misje i zaliczać zadania które mi umkneły).
Co do SH - ja nadal uważam że w temacie strachu i shizy guruje "sajlent". przysięgam nigdy nie bałem się tak jak właśnie przy tej seri. I nawet swietny FS nie straszy mnie tak bardzo jak własnie wspomniany przezemnie SH.
Jak juz zalicze gre to podyskutujemy :)
  • 0

#43 BioBuster Napisany 22 listopada 2005 - 13:05

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

BioBuster własnie sek w tym ze po wykoszeniu zielska i doj�ciu do zaworu dalej nic nie moge zrobić ( nie mam pojęcia co dalej) może do odkrecenia zaworu co� jest potrzebne ? bo mi cały czas wyskakuje komunikat ze zawor jest za mocno zakrecony ( czy cu�) i nie można go odkrecić. Moze wiesz czy czego� nie potrzeba do tego zadania? bo ja już wysiadam...


Gazrurką fakersa!


Jego rodzice ZAGINĘLI (a czy zginęli?) w trzęsieniu ziemi w jak miał chyba 7 lat
O_o tego niewiedziałem.


To jest total! W trakcie gry dowiadujesz się o zdarzeniu w wiosce, kiedy to było trzęsienie ziemi i 33 osoby zniknęły. Wśród nich byli rodzice Tamona, żona i syn Akiry. Ale też jest to tajemnicze zniknięcie i podejrzewa się, że _ktoś_ ich zamordował.


hehe BioBuster nie jestem na samym poczštku. W tej chwili jestem w tzw. "zapetleniu" ( teraz moge dowolnie wybierac misje i zaliczać zadania które mi umkneły).


A to sorry. Ale mimo wszystko, to da się przy jednokrotnym graniu poskładać w sensowną całość. Ja grywam rzadko, i tą grę przechodziliśmy z przyjacielem na 3 raty, ale dość mocno przeżywając fabułę. A przez to, że grałem w grę ponad rok miałem sporo czasu na myślenie o niej w przerwach.


Co do SH - ja nadal uważam że w temacie strachu i shizy guruje "sajlent". przysięgam nigdy nie bałem się tak jak wła�nie przy tej seri.


No, moja pierwsza prawdziwa miłość. Gra którą przeszedłem wiele razy. Ale nie czuję się zdajcą dlatego, że bardziej mnie dobił FS :-)

I nawet swietny FS nie straszy mnie tak bardzo jak własnie wspomniany przezemnie SH.


Mnie w ogóle nie straszy, tak samo jak nie straszył mnie żaden _następny_ Silent. Ale tak jak pisałem, mocno mnie trząchnęło emocjonalnie to co się zdarzyło podczas gry. Nie mówiąc o formalnych rozwiązaniach, tyle postaci i każdą zdążyłem jakoś poznać i jakieś uczucia do niej żywić, tak, że w każdym przypadku bardzo mnie obchodziły ich dalsze losy już bezemnie. A przeczytałem po skończeniu (pobieżnie na razie) plot guide. Nie tak perfekcyjny jak Presidenta Evila do SH1, ale całkiem niezły, tylko wynika z niego, że jakoś przeoczyłem chyba w grze motyw Keia i Shiro :-/
  • 0

#44 mleko2099 Napisany 22 listopada 2005 - 13:27

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Hmmm waliłem rurkš i nic...ech tarce nadzieje...ale jak już będe w domu spruuje raz jeszcze... dzieki przynajmniej za pomoc ;]
Mam nadzieje że załapie fabułe bo wydaje mi się naprawde ciekawa.
Szkoda ze gra nie została u nas doceniona... ( japonia przyjeła jš ciepło - z wiadomych powodów) zresztš ostatnio naprawde dobre gry które nie majš głosnej premiery a dostajš sesnsowne noty na serwisach(oczywiście nie wszystkie) i w prasie nie sprzedajš się zbyt dobrze ( vide BG&E czy ICO)....szkoda.
  • 0

#45 BioBuster Napisany 22 listopada 2005 - 14:28

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

Hmmm waliłem rurkš i nic...ech tarce nadzieje...ale jak już będe w domu spruuje raz jeszcze... dzieki przynajmniej za pomoc ;]


Może "use" siakieś?

Mam nadzieje że załapie fabułe bo wydaje mi się naprawde ciekawa.


No bardzo fajne sa nawiązania do realności i współczesności, a przy tym do Shinto, Zen czy mitów japońskich jak Yaobikuni.

Szkoda ze gra nie została u nas doceniona...


Za trudna. I chyba zbyt nowatorska z sightseeingiem, nieliniowym prowadzeniem historii, mnogością bohaterów.

( japonia przyjeła jš ciepło - z wiadomych powodów) zresztš ostatnio naprawde dobre gry które nie majš głosnej premiery a dostajš sesnsowne noty na serwisach(oczywi�cie nie wszystkie) i w prasie nie sprzedajš się zbyt dobrze ( vide BG&E czy ICO)....szkoda.


To tak jak z filmami :-/. Mrowie obejrzało i zachwyciło się LotRem, nieliczni trylogią Wachowskich.
  • 0

#46 mleko2099 Napisany 22 listopada 2005 - 16:22

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

mleko2099 napisał/a:
Hmmm waliłem rurkš i nic...ech tarce nadzieje...ale jak już będe w domu spruuje raz jeszcze... dzieki przynajmniej za pomoc ;]


Może "use" siakieś?




niestety nic nie pomaga ;/ niewiem może coś źle robie? a może co innego...nie mam pojęcia..

mleko2099 napisał/a:
Mam nadzieje że załapie fabułe bo wydaje mi się naprawde ciekawa.


No bardzo fajne sa nawiązania do realności i współczesności, a przy tym do Shinto, Zen czy mitów japońskich jak Yaobikuni.



fakt nawiazań do dalekowschodnich mitów jest sporo. I można to zauważyć nawet po kilku pierwszych misjach. Ale nie dokońca rozumiem nawiązania do współczesności - mozesz to mi rozjaśnić BioBuster? :)


EDIT: BŁAGAM NIECH MI KTOŚ POMOŻE Z TĄ MISJĄ!!! JA JUŻ NIE DAJE RADY ;/
  • 0

#47 BioBuster Napisany 24 listopada 2005 - 15:42

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:


mleko2099 napisał/a:
Hmmm waliłem rurkš i nic...ech tarce nadzieje...ale jak już będe w domu spruuje raz jeszcze... dzieki przynajmniej za pomoc ;]
Może "use" siakieś?

niestety nic nie pomaga ;/ niewiem może coś źle robie? a może co innego...nie mam pojęcia..

Kurczę żałuję, że nie mam ani konsoli ani gry, żeby sprawdzić (zwłaszcza, że zagrałbym, żeby skończyć na 100% bo nie odblokowałem tego filmu z zamierzchłej przeszłości), pamiętam tylko, że nie było to obłędnie trudne i udało się dosyć sprawnie ale nie pamiętam szczegółów ;_;


mleko2099 napisał/a:
Mam nadzieje że załapie fabułe bo wydaje mi się naprawde ciekawa.
No bardzo fajne sa nawiązania do realności i współczesności, a przy tym do Shinto, Zen czy mitów japońskich jak Yaobikuni.

fakt nawiazań do dalekowschodnich mitów jest sporo. I można to zauważyć nawet po kilku pierwszych misjach. Ale nie dokońca rozumiem nawiązania do współczesności - mozesz to mi rozjaśnić BioBuster? :)

Chodzi mi o to, że to się _dzieje_, tak jak "Blair Witch".
Wchodzę na stronę i robi mi się dziwnie, wchodzę na inną stronę i robi mi się jeszcze dziwniej. Wydaje mi się zresztą, że zmienili trochę design na occultlandzie od kiedy ostatnio wchodziłem @_@. Piękna też jest pocztówka, albo to. I jeszcze tamto i siamto.
Plus oczywiście to, że wydarzenia w grze są konkretnie osadzone w datach, wydaje mi się, że SH dzieje się gdzieś/kiedyś, a tu masz konkretne daty i konkretne, istniejące miejsce.
Do tego subtelnie lecz wyraźnie pochodzenie istot nieludzkich jest sugerowane w Danikenowskich klimatach. I to też jakoś urealnia, bo choć w UFO można tak jak w duchy nie wierzyć, to są to bardziej hi-techowe a mniej metafizyczne bajdurzenia.
  • 0

#48 mleko2099 Napisany 28 listopada 2005 - 08:33

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Udało się w końcu. Trzeba było poprostu w poprzedniej misji odkręcic zawór ( Takeuchim) i tyle. Teraz jestem w szkole... mocna misja ;]
  • 0

#49 BioBuster Napisany 28 listopada 2005 - 10:42

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

Udało się w końcu. Trzeba było poprostu w poprzedniej misji odkręcic zawór ( Takeuchim) i tyle.

Byłem przekonany, że to było konieczne do uzyskania drugiej objectives ^_^"

Teraz jestem w szkole... mocna misja ;]

W _której_ szkole? :->
  • 0

#50 mleko2099 Napisany 28 listopada 2005 - 11:12

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Ta w której razem z mała dziewczynkš musimy z niej zwiać ;]
  • 0

#51 BioBuster Napisany 28 listopada 2005 - 11:53

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

Ta w której razem z mała dziewczynkš musimy z niej zwiać ;]

Czyli witamy w szkole pierwszy raz. Kurczę, tyle jeszcze przeżyć przed Tobą, zazdroszczę...
  • 0

#52 mleko2099 Napisany 28 listopada 2005 - 12:16

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Hehe to dobże ;] Bio powiedz mi tylko jeszcze czy w grze sš jakieś mocne momenty - coś typu jak ta ręka dziecka wystajaca z wiadra itp ;]
  • 0

#53 BioBuster Napisany 28 listopada 2005 - 12:53

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

Hehe to dobże ;] Bio powiedz mi tylko jeszcze czy w grze sš jakie� mocne momenty - co� typu jak ta ręka dziecka wystajaca z wiadra itp ;]

Choćby w szkole ;-P.
Ale więcej niż takich dosłownych "buuu", będzie motywów dołujących, kiedy będziesz się spotykał i rozstawał ze starymi znajomymi.
  • 0

#54 mleko2099 Napisany 30 listopada 2005 - 08:09

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Szkoła to ładnie popaprana miejscówka. Jak narazie to tam odczówam najwiekszy strach/niepokuj...
A patent z "panem dyrektorem"(niezły psychopata ;] ) rozłożył mnie za pierwszym razem na łopatki.
Mam nadzieje że dalej będzie jeszcze lepiej ;]
  • 0

#55 BioBuster Napisany 08 grudnia 2005 - 13:43

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

Szkoła to ładnie popaprana miejscówka. Jak narazie to tam odczówam najwiekszy strach/niepokuj...
A patent z "panem dyrektorem"(niezły psychopata ;] ) rozłożył mnie za pierwszym razem na łopatki.

Dobrze, że Ci nie zaspoilowałem :-)

Mam nadzieje że dalej będzie jeszcze lepiej ;]

Ja tam nic nie mówię...
  • 0

#56 mleko2099 Napisany 27 grudnia 2005 - 10:44

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Kufa FS to najtrodniejszy horror z jakim się narazie spotkałem O_o nie wiem jakim sposobem ale wiele misji mam nieukończonych - mimo że w danej miejscowce wykonałem wszystkie zadania( tak mi sie wydaje) ...ech...ja już niewiem o co biega.... np: w omawianej przezemnie szkole aby uzyskać alternatywne zakończenie muszę znalesc ksiege ale za cholere nie moge wejsc do klasy w ktorej sie ona znajduje....i badź tu madry....
Jezeli ktos mogl by mi pomoc w przejsciu tej gry bylbym wdzieczny bo ja już nie mam sił (opisy na gamefaqs nic nie daja).
  • 0

#57 BioBuster Napisany 27 grudnia 2005 - 11:23

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

Kufa FS to najtrodniejszy horror z jakim się narazie spotkałem O_o nie wiem jakim sposobem ale wiele misji mam nieukończonych - mimo że w danej miejscowce wykonałem wszystkie zadania( tak mi sie wydaje) ...ech...ja już niewiem o co biega.... np: w omawianej przezemnie szkole aby uzyskać alternatywne zakończenie muszę znalesc ksiege ale za cholere nie moge wejsc do klasy w ktorej sie ona znajduje....i bad� tu madry....
Jezeli ktos mogl by mi pomoc w przejsciu tej gry bylbym wdzieczny bo ja już nie mam sił (opisy na gamefaqs nic nie daja).


:-D jestem.
Pytaj o konkrety, może coś pamiętam.
Co do szkoły to stawiam na to, że nie miałeś świeczki?
  • 0

#58 mleko2099 Napisany 27 grudnia 2005 - 11:39

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

Co do szkoły to stawiam na to, że nie miałeś świeczki?


Nie nie to już nie ta misja BIO ;]
Teraz zaczynam w tym miejscu gdzie odblokowywałem drzwi i poraz pierwszy spotkałem "pana dyrektora" ( chodzę ta zapatrzona w siebie panieka - sorka za tak niedokładne tłumaczenie ale w tej chwili nie mam jak sprawdzić "co jak i gdzie" )
Aby uzyskać alternatywne zakończenie musze znalesc ksiege która znajduje się na pierwszym pietrze w owej szkole ale za cholere nie moge otworzyc drzwi w ktorych ona sie znajduje ;/ (ewentualnie to nie to pomieszczenie)
Bio pomoz bo poraz pierwszy nie wiem co mam robic...
  • 0

#59 BioBuster Napisany 27 grudnia 2005 - 13:54

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

Co do szkoły to stawiam na to, że nie miałeś świeczki?


Nie nie to już nie ta misja BIO ;]
Teraz zaczynam w tym miejscu gdzie odblokowywałem drzwi i poraz pierwszy spotkałem "pana dyrektora" ( chodzę ta zapatrzona w siebie panieka - sorka za tak niedokładne tłumaczenie ale w tej chwili nie mam jak sprawdzić "co jak i gdzie" )

Naoko :-)

Aby uzyskać alternatywne zakończenie musze znalesc ksiege która znajduje się na pierwszym pietrze w owej szkole ale za cholere nie moge otworzyc drzwi w ktorych ona sie znajduje ;/ (ewentualnie to nie to pomieszczenie)
Bio pomoz bo poraz pierwszy nie wiem co mam robic...

Zakładam, że masz kartę biblioteczną i nie działa?
Kurczę, dawno grałem, trochę na wyrost proponuję pomoc licząc, że trafisz na jakiś problem, który sam miałem. Ale Ty trafiasz chyba na inne :-/
  • 0

#60 mleko2099 Napisany 27 grudnia 2005 - 15:34

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Kurcze sęk w tym że w jej pierwszej misji zdobyłem tą karte O_o kurde niewiem...a moze nie dałem save w tedy?...cholera przejde tą misje jeszcze raz bo może faktycznie coś źle zrobiłem... chwila jeżeli mnie pamięć nie myli to w alternatywnym zakończeniu tejze misji trzeba było dodatkowo załatwić wszystkich shibito i dodatkowo wykonać wszystkie wcześniejsze czynności ( a ja wszystkich nie wykonałem) - więc może dlatego...
Tak czy siak dzięki Bio ;]
  • 0