Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie? (wersja handhelds i mobile)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
374 odpowiedzi na ten temat

#361 DruzynowyLumpus Napisany 17 stycznia 2013 - 01:18

DruzynowyLumpus

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:
Dzisiaj grałem w kolejce do lekarza w angry birds. Bardzo fajna gra.
  • 0

#362 funditto Napisany 17 stycznia 2013 - 09:43

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Dzisiaj przed pracą odebrałem z poczty Pokemon Pearl. Zdążyłem pograć kilka minut i chcę więcej, teraz czekam na przerwę :-) a dzisiaj albo jutro dojdzie do mnie Mario Kart DS. W sam raz na weekendowy wyjazd w góry - będę miał co robić w drodze do Karpacza
  • 0

#363 Tawotnica Napisany 17 stycznia 2013 - 22:18

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:
Skończyłem przed chwilą Radiant Historia. Przez ostatnie dwa tygodnie właściwie w nic innego nie grałem. Już sam system walki bazujący na siatce 3x3 na której znajdują się przeciwnicy, przesuwaniu ich po tejże siatce i sprytnym układaniu sobie tur jest tak sycący, że nie idzie się oderwać od tej gry. Do tego piękny OST Yoko Shimomury, ciekawi bohaterowie i sporo fabularnych WTF-moment związanych z podróżowaniem w czasie - jak ktoś lubi japońszczynę to jest must-have. Szkoda, że mimo sugerującego nieliniowość motywu przewodniego gra idzie jak po sznurku, nawet side-questy nie wymagają zbyt wyrafinowanego skakania po historii. Artwork postaci bardzo ładny, ale miejscówki już są takie sobie, szybko nudzą jak odwiedza się je wielokrotnie podczas dryftowania po dwóch osiach czasu.Na 8/10 i tak na luzie starczy, ale Atlus mógłby wreszcie w jakiś europejski odział zainwestować, bo nieźle się wykosztowałem, żeby to importować ;p

That said zacząłem teraz kolejnego czasopożeracza w postaci 4 Heroes of Light. Nie wiem czy mam siłę na kolejnego jRPG'a, tymbardziej tak oldschoolowego, bo to krzyczy FFI-III pełną gębą. Oprawa w każdym bądź razie nawet na rozpikselowanym ekranie XL'a wygląda przecudnie. System przechowywania tylko 15itemków mnie trochę martwi, ale na łatwą przejażdżkę i tak się nie zapowiada. Gra miała pecha, że wyszła tuż obok DQIX. Pewnie więcej ludzi by sprawdziło, gdyby Square wydało ją trochę później.
  • 0

#364 mic Napisany 17 stycznia 2013 - 22:33

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Pochwal się więc ile Cię to Radiant Historia kosztowało ? :) i to pierwsze wydanie czy już ten reprint ?
  • 0

#365 Spuczan Napisany 17 stycznia 2013 - 22:41

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Mi Ac!d nie podszedł, nawet pomimo miłości jaką pałam do MGSów.


A ja właśnie mimo niezbyt udanego początku dałem szanse tej gierce. Jest parę fajnych patentów chociaż ciężko wrócić po dłuższej przerwie a przegadane momenty skutecznie uniemożliwiają dłuższe posiedzenia.

Dzisiaj grałem w kolejce do lekarza w angry birds. Bardzo fajna gra.


Ja przechodziłem razem z kumplem to co dali za darmo na chrome'a.
  • 0

#366 Tawotnica Napisany 17 stycznia 2013 - 22:49

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:
$57 z przesyłką, reprint. Pierwsze wydanie z bonusowym OST i slip-coverem już raczej nieuchwytne jest.
  • 0

#367 mic Napisany 17 stycznia 2013 - 23:04

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
I tak gratuluje zakupu :) sam chętnie też bym pograł, ale chwilowo inne wydatki niestety... Co do tego pierwszego wydania to da się czasem ustrzelić, ale ceny oscylują zazwyczaj w granicach 400zł z tego co widziałem...
  • 0

#368 Tawotnica Napisany 17 stycznia 2013 - 23:08

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:
Kosmiczna cena jak na grę wydaną niecałe dwa lata temu.
  • 0

#369 Sotaku Napisany 18 stycznia 2013 - 20:21

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Toy Story racing na psp...musiałem synowi pomagać
  • 0

#370 Tawotnica Napisany 23 stycznia 2013 - 21:55

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:
w przerwie między kolejnymi sesjami w TWEWY ściągnąłem sobie Gunman Clive:



http://www.gunmanclive.com/

przyjemna platformóweczka na pół godziny za niską cenę (7.99zł) z ładną grafiką i efektem 3D.
Arcadowy replay-value w postaci czasówek i paru różnych postaci. Jak ktoś lubi stukać w szybkę to jest też na iOS/AND, myślę że również warta grzechu.
  • 0

#371 Hellmans Napisany 23 stycznia 2013 - 22:22

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:
Gram w New Super Mario Bros. Jedna rzecz mnie wpienia potwornie: gdzie się podziała możliwość zapisu gry? Z tego co zauważyłem, to grę można zapisać tylko po wykupieniu jakiejś lokacji, albo przejściu części z Bowserem. Fatalny patent w grze na kibel. Reszta to cud i miód - śliczna grafika, potężna grywalność, plumkania monet koją me serduszko.

No ale to spierdolone zapisywanie...

Ten post był edytowany przez Hellmans dnia: 23 stycznia 2013 - 22:26

  • 0

#372 Tawotnica Napisany 23 stycznia 2013 - 22:32

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:

Jedna rzecz mnie wpienia potwornie: gdzie się podziała możliwość zapisu gry?


Spoiler

  • 0

#373 torq314 Napisany 23 stycznia 2013 - 22:32

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:
Jak przejdziesz raz całe to możesz zapisywać w dowolnym momencie.

Założenie było takie że pierwszy raz przechodzisz całośc przy kupie, a potem sobie spokojnie grasz za drugim przejściem.
A to pierwsze przejście odsiewa niedzielnych graczy od sobotnich.
  • 0

#374 Hellmans Napisany 23 stycznia 2013 - 22:36

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:
Miałem nadzieję, że jednak jestem ślepy i nie zauważyłem opcji zapisu :( Czyli muszę dłużej sr**, trudno.
  • 0

#375 Chewie Napisany 23 stycznia 2013 - 23:15

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
Ja tam zamykam DSa jak nie mogę zasejwować w danym momencie
  • 0