Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie? (wersja handhelds i mobile)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
374 odpowiedzi na ten temat

#61 Sotaku Napisany 01 marca 2010 - 17:06

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Na lapku ma PQ...grałem w przerwach od pisania pracy magisterskiej...chyba całkiem daleko jestem, ale koniec...chyba nawet o nim nie myślałem, a Patapomy 2 są świetnepomimo niewątpliwej trudności sprawia mi strszną frajdę:)
  • 0

#62 Aras Napisany 01 marca 2010 - 17:16

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Gram w Edgewortha, i przyznam, że to kolejna słabsza odsłona AA, dłużej niż pół godziny nie mogę nad tym siedzieć. Jakimś cudem jednak wracam do tej gry, trochę więcej napisałem tutaj
  • 0

#63 cwany-lis Napisany 02 marca 2010 - 22:40

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

No i Chrono Trigger na wykończeniu :)
Główny wątek rozpykany i pozostało parę subquestów, tuningowanie postaci i wyhaczenie najlepszych broni dla niektórych postaci bo dopiero mam ok 42lvl, a Lavos to był kawał ch*ja z tego co pamiętam i potrafił zadawać obrażenia za ok tysiaka, tak więc z levelem poniżej 60 się do niego nie zbliżam :^^:


ja na 49 poziomie wbiłem go w ziemię :sparta: trudniejszym zadaniem jest pewien zamek z duchami
  • 0

#64 Sotaku Napisany 02 marca 2010 - 23:07

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
ze względu na awarię pojazdu i przesiadkę na kolej...psp rządzi, a dokładnie Patapomy:)
  • 0

#65 Otacon Napisany 03 marca 2010 - 13:37

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
Ja obecnie pykam tylko w Picross 3D (NDS)
  • 0

#66 Shinigami Napisany 03 marca 2010 - 16:32

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Skończyłem drugi raz TWEWY i teraz zbieram raporty.
  • 0

#67 Razel Napisany 03 marca 2010 - 19:37

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

ja na 49 poziomie wbiłem go w ziemię :sparta: trudniejszym zadaniem jest pewien zamek z duchami

Nom, teraz robię side-questy i muszę się porządnie stuningować, bo z tego co pamiętam w przyszłości był jeszcze jeden za***isty kozak z "Sun light cave" czy jak tam się to nazywało, a chcę wszystkie side'y zrobić :)
  • 0

#68 Kradziej Napisany 03 marca 2010 - 19:52

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Jak tak wspomniałeś Razuś, to przeszedłbym sobie drugi raz Chrono. Ach, bogowie, dajcie czasu :(
  • 0

#69 Razel Napisany 03 marca 2010 - 19:57

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Jak tak wspomniałeś Razuś, to przeszedłbym sobie drugi raz Chrono. Ach, bogowie, dajcie czasu :(

Ja sobie powoli pykam. Tu tydzień przerwy tu pogram 3-4 godzinki dziennie, albo walnę sobie jakiegoś side-questa. Ale jak już siędę i pogram z godzinkę to od razu wpadam mimowolnie na kilka następnych :^^:

Muszę znowu zacząć Chrono Crossa bo ostatnio jak przechodziłem po raz drugi, to mi konsola padła w połowie gry i fail był :/ Ale kolejne podejście zrobię od razu po zakupie wersji NTSC :)
  • 0

#70 Operator Napisany 03 marca 2010 - 20:12

Operator

    Mega Man

  • Narybek
  • 108 Postów:
Teraz dalej morduję Golden Sun 2. Wciąga jak cholera. Długie, wielkie i czasami wkurzające.
Postanowiłem również zabrać się za drugiego Mega Mana Zero. Nie jest źle, chociaż nie podoba mi się coś co było we wszystkich Mega Manach - widać przed rozpoczęciem poziomu kto będzie bossem. W pierwszej tego nie było. I to mi bardzo przypadło do gustu, ponieważ był swego rodzaju "element zaskoczenia" (np. wyskakuje Phantom, uhaha!) Doszły formy i Ex Skille. Żadnego z tych drugich jak na razie nie udało mi się uzyskać. Za to niektóre formy potrafią być denerwujące... Dalej jest trudno i szybko, za to duży plus.
  • 0

#71 Gość_Hellmans_* Napisany 03 marca 2010 - 23:30

Gość_Hellmans_*
  • Goście

Teraz dalej morduję Golden Sun 2. Wciąga jak cholera. Długie, wielkie i czasami wkurzające.

Czyżbyś był w Air's Rock?  :mrgreen:
  • 0

#72 grisza1010 Napisany 04 marca 2010 - 02:27

grisza1010

    Pikachu

  • Narybek
  • 76 Postów:
Na dzień dzisiejszy Broken Sword Director's Cut. Mega miodnie jest wrócić do lat młodości.
  • 0

#73 Operator Napisany 04 marca 2010 - 10:57

Operator

    Mega Man

  • Narybek
  • 108 Postów:

Czyżbyś był w Air's Rock?  :mrgreen:

Phi, w moim przypadku Air's Rock pękł tak szybko, że się dziwiłem, czemu wszyscy na to tak narzekali. Podobnie jak Gaia Rock...
Teraz morduję Magma Rock...
  • 0

#74 Gość_Hellmans_* Napisany 04 marca 2010 - 10:59

Gość_Hellmans_*
  • Goście

Phi, w moim przypadku Air's Rock pękł tak szybko, że się dziwiłem, czemu wszyscy na to tak narzekali. Podobnie jak Gaia Rock...
Teraz morduję Magma Rock...


No to piona. Też mnie dziwi co takiego trudnego ludzie tam widzieli, to już właśnie Magma Rock był trudniejszy.
  • 0

#75 Operator Napisany 23 marca 2010 - 17:19

Operator

    Mega Man

  • Narybek
  • 108 Postów:
Hell yeah. Golden Sun 2 pękło (co prawda dwa tygodnie temu, ale mniejsza o to)
Dla odmiany postanowiłem znowu pokręcić hadouken'y (czyli SFA3).
  • 0

#76 Matrox Napisany 05 kwietnia 2010 - 16:05

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
New Super Mario Bros. :D
  • 0

#77 Arasz Napisany 05 kwietnia 2010 - 22:20

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Jeanne D'arc - Wciąga ale potrafi zniechęcić. Widzę, że to typ gier gdzie muszę koksować w poprzednich etapach aby być na bieżąco z oklepywaniem szarej masy.
  • 0

#78 Gość_Vladirov_* Napisany 06 kwietnia 2010 - 17:51

Gość_Vladirov_*
  • Goście
Terminatora. Niezły, ale krótki.
  • 0

#79 Operator Napisany 05 maja 2010 - 20:15

Operator

    Mega Man

  • Narybek
  • 108 Postów:
Dziś skończę Summon Night Swordcraft Story 2 (ostatni boss). Według mnie jest to najlepszy action RPG na GBA. Fabuła niby nie jest jakoś specjalnie oryginalna, ale na szczęście zmienia się w miarę szybko. W czasie grania zadawałem sobie pytanie: "Czy to co robi protagonista na pewno będzie służyło zamierzonemu celowi, czy tylko pogorszy sytuację". Protagonista/protagonistka jest lekko "ciapowaty/ciapowata" dlatego ciężko mi się było do niego (w moim przypadku był to on) przyzwyczaić. Humor? Ta, jest. Nawet nie na poziomie majtek (przynajmniej nie cały czas). Jak skończę to coś jeszcze napiszę.
  • 0

#80 Operator Napisany 14 maja 2010 - 15:52

Operator

    Mega Man

  • Narybek
  • 108 Postów:
Summon Night Swordcraft Story 2 pękło. 20 godzin zniknęło z mojego życiorysu.

Wygląda na to, że jeszcze więcej tych godzin zniknie, bo dziś odebrałem paczkę z Boktai 2. Znając pierwszą część pewnie będę się bawił świetnie, o ile nie jeszcze lepiej. Jak na razie muszę czekać - na północy słońca nie widać...
  • 0

#81 Daddy Napisany 15 maja 2010 - 00:21

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:
Bardzo okazjonalnie pykam w Chinatown Wars, po tym, jak kupiłem za 55zł na PSN.
  • 0

#82 Gość_Hellmans_* Napisany 27 maja 2010 - 14:00

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Advance Wars 2 - grałem z kumplem na niewielkiem mapce a zeszło dobre 3 godziny, niesamowicie grywalna i nieśmiertelna gra (i chyba najlepsza z całej serii). 
  • 0

#83 Scorpio Napisany 27 maja 2010 - 14:16

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
A ja wieczorami w Suikoden Tierkreis :)
  • 0

#84 burnstein Napisany 27 maja 2010 - 14:21

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 127 Postów:

A ja wieczorami w Suikoden Tierkreis Dodany obrazek


Jak tam, pewnie kupa w porównaniu do dwójki?
  • 0

#85 Scorpio Napisany 27 maja 2010 - 16:32

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Przyznam, nie grałem w dwójkę. Ale wg recenzji jest uproszczona i bardziej czarno-biała. Od siebie: gra jRPG wyraźnie kieszonsolkowa, bo taka "prostsza" w obsłudze, fabuła faktycznie łatwa do ogarnięcia i co chwila (prawie) możliwość do zapisu. Czyli tak, jak na DS być powinno i na tarasie w ciepły dzień, czy w łóżku na noc fajnie się w to gra :)
  • 0

#86 Kradziej Napisany 27 maja 2010 - 18:02

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Scorpio, urwałeś własnego DSa czy może pasożycisz na kimś? ;)
  • 0

#87 Razel Napisany 27 maja 2010 - 18:09

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Przyznam, nie grałem w dwójkę.

Jako jRPGowy zj** lepiej by było jakbyś tego nie pisał. Oj, fail.
  • 0

#88 Scorpio Napisany 27 maja 2010 - 18:16

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Scorpio, urwałeś własnego DSa czy może pasożycisz na kimś? ;)

Pasożyt :^^:
  • 0

#89 burnstein Napisany 27 maja 2010 - 20:35

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 127 Postów:

Przyznam, nie grałem w dwójkę. Ale wg recenzji jest uproszczona i bardziej czarno-biała. Od siebie: gra jRPG wyraźnie kieszonsolkowa, bo taka "prostsza" w obsłudze, fabuła faktycznie łatwa do ogarnięcia i co chwila (prawie) możliwość do zapisu. Czyli tak, jak na DS być powinno i na tarasie w ciepły dzień, czy w łóżku na noc fajnie się w to gra :)


o_O

Nie wierzę... W najlepszego jRPGa w historii tej galaktyki...

Co do reszty. Wszystko co słyszę/czytam o NDSowym Suikodenie jest raczej niezachęcające, ale pewnie sprawię sobie ten tytuł jeśli kiedyś ukradnę komuś NDSa.
  • 0

#90 Sotaku Napisany 09 czerwca 2010 - 08:31

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
ostatnio gram w Assassins Creed na moim C902 i bardzo mi się podoba w odróżnieniu od AC2 na ps3...
  • 0