Skocz do zawartości

W Jakiej Sieci Komórkowej Jesteś?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
143 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: W jakiej sieci komórkowej jesteś? (61 użytkowników głosowało)

W jakiej sieci komórkowej jesteś?

  1. Głosowanie T-Mobile (5 głosów [17.24%])

    Procent głosów: 17.24%

  2. Orange (11 głosów [37.93%])

    Procent głosów: 37.93%

  3. Głosowanie Plus (3 głosów [10.34%])

    Procent głosów: 10.34%

  4. Głosowanie Play (10 głosów [34.48%])

    Procent głosów: 34.48%

  5. inna (0 głosów [0.00%])

    Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Gość__* Napisany 30 sierpnia 2004 - 15:00

Gość__*
  • Goście
Do jakiej sieci nalezycie. Chcialbym zrobic ranking najlepszych operatorow, wiec piszcie co Wam sie najbardziej podoba, a co nie.


Ja "naleze" do Ery (Tak Tak). Jest to wg mnie najlepszy operator (mialem kiedys PLUSA). Jest prosty w obsludze, najtanszy i ma rozne fajne opcje. Np. mam taka opcje aktywowana, ze jak ktos do mnie dzwoni albo wysyla smsy z innej sieci to ja za to dostaje darmowe smsy albo minuty Dodany obrazek Bardzo ciekawa opcja.


Najgorsze jest to, ze Internet jest dosc drogi i nie moge sobie poradzic z poczta, ale to nie przeszkadza Dodany obrazek
  • 0

#2 Gość__* Napisany 30 sierpnia 2004 - 21:06

Gość__*
  • Goście
W sumie to juz od 6 lat mam abonament w Erze (karty Tandem). W miedzyczasie mialam tez Plusa i Idee (jako drugi telefon), ale Era i tak zawsze okazywala sie dla mnie najlepsza... Ostatnio dobija mnie to, ze w prepaidach dali za darmo sekundowe naliczanie, a w abonamentach nie :( Ale mam nadzieje, ze szybko to sie zmieni, bo jak nie to pod koniec roku przeniose numer do Tak Taka :wink:
  • 0

#3 Gość__* Napisany 30 sierpnia 2004 - 21:12

Gość__*
  • Goście
No i jeszcze smsy po 24 grosze ;) (czy jakos tak).

Dzieki, ze mi przypomnialas. Teraz sobie ustawie na sek. naliczanie. Olie ztego co wiem, to Wy (abonamenci) za sekundowe naliczanie placicie (:shock:) 15 zł ?
  • 0

#4 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2004 - 09:37

Gość__*
  • Goście
wcześniej miałem starego PoP'a ( :? ), ale teraz Idea Optima 30.

naliczanie sekundowe rlz!! w starym PoP'ie za sekundę płaciłem 1,75 pln :lol: !!
  • 0

#5 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2004 - 13:07

Gość__*
  • Goście
Ja, gdy qpowalem komorke i jeszcze o niczym nie wiedzialem, wybralem tez idee optime, teraz kontynuuje, bo sa wieksze znizki na fony dla stalych :P a reklama z rozpromienionym MR ZENEK to cos dobrego raczej dla tych, ktorzy nie znaja sie w ogole na tym...
  • 0

#6 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2004 - 14:55

Gość__*
  • Goście
Offtopic:

No wlasnie. Reklamy IDei. wrzyciu nie widzialem gorszych reklam od tych jakie daje IDEA. Sa tak glupie i zalosne, ze jak je widze to odrazu przelaczam :evil:
  • 0

#7 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2004 - 18:26

Gość__*
  • Goście
no, bez sensu, za to heyah ma fajne :) i to wcale nie off, gadamy o operatorach. wiesz, ze Era bedzie T Mobile, Idea Orange, a Plus Vodafone? Zagraniczni ich przejmuja... :evil:
  • 0

#8 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2004 - 19:28

Gość__*
  • Goście
Era trafila do najlepszego :D
Chociaz powinna trafic do Vodafone, IDea do T-Mobile, a Plus do Orange.
Bardziej do siebie pasuja ;)

Szkoda, ze ich przejma. Myslalem, ze Ci giganci wejda na nasz rynek i bedzie jeszcze wiecej operatorow :cry: Ale moze wniosa cos nowego ?

Ja mam takie pytanie. Kiedys w stacji ITV w programie o komorkach (tam gdzie mozna wygrac gry, plecaki Niokii i tym podobne) powiedziano, ze odpowiedzia na Heyah ze strony Idei bedzie nowy operator. JEgo logiem bedzie zielona stopa, bedzie miala poczte glosowa free i sek. naliczanie.

I CO Z TYM OPERATOREM ????????????????????????????????????????
W wala nas zrobili?
  • 0

#9 simian raticus Napisany 01 września 2004 - 08:40

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
Idea POP wymiata...SMSy z internetu i na odwrót idą jak burza!!!!
  • 0

#10 Gość__* Napisany 01 września 2004 - 11:55

Gość__*
  • Goście
zielona stopa? moze jeszcze fioletowa d... :twisted: nie ma takich cudow :) a z intenetu rzeczywiscie mozna za darmo wysylac smsy w idei.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 01 września 2004 - 12:54

Gość__*
  • Goście
NO nie wiem czy wiecie ale to Ery tez (ale tylko 5 dziennie :evil: ) i smsy dochodza jeszcze szybciej niz do Idei.

Mam takie pytanie. Ktory operator byl pierwszy na rynku ? Plus?
  • 0

#12 Gość__* Napisany 01 września 2004 - 17:36

Gość__*
  • Goście
Na poczatku byl Chaos. Zrodzil on Ideę, Plusa i Erę. Era urodzila syna, ktoremu nadala imie Heyah :twisted: nie wiem, ale plus najbardziej prymitywny - to chyba on :P
  • 0

#13 Sotaku Napisany 01 września 2004 - 18:00

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
O ile pamiętam pierwszy był Centertel wtedy to były komórki :lol: trzeba było je rejestrować jako broń :wink:
  • 0

#14 Gość__* Napisany 01 września 2004 - 20:50

Gość__*
  • Goście
HEYAH TV COMMERCIALS SUCK!
wQrzają mnie :?
  • 0

#15 Gość__* Napisany 02 września 2004 - 16:25

Gość__*
  • Goście
wybacz, ale nad takimi glupotami pracuje sztab specjalistow :twisted: ja najbardziej lubie, jak wymiata Wawę, jest Armagedon i w ogole dzielo smierci i destrukcji :twisted: reklamy ery sa jeszcze niezle - ale minus i pomysl to juz ŚCIEMUUU :twisted: A Centertel to chyba sie zmienil w idee, nie? :?
  • 0

#16 Gość__* Napisany 02 września 2004 - 17:06

Gość__*
  • Goście
Mi reklamy Heyah nie przeszkadzaja. Podoba mi sie jak zaczeli wchodzic na rynek. Wszedzie czerwone zagadkowe lapy. W TV, na bilboardach, w gazetach itd. Tak jakby Polska zawladna jakis wirus. BArdzo tajemniczy.
Podoba mi sie jeszcze muzyczka w reklamie.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 02 września 2004 - 18:44

Gość__*
  • Goście

wybacz, ale nad takimi glupotami pracuje sztab specjalistow


ja to doskonale wiem - po prostu nie lubię reklam, taki już ze mnie buntownik :wink:

ja najbardziej lubie, jak wymiata Wawę, jest Armagedon i w ogole dzielo smierci i destrukcji


a to nie ta reklama, w której tak pusto jest??

A Centertel to chyba sie zmienil w idee, nie?


no może nie dokładnie, ale ja na tym tak bardzo się nie znam. coś w tym stylu. wiem, że mój ojciec miał Centertela, a potem go chyba przejęła Idea...
  • 0

#18 Gość__* Napisany 03 września 2004 - 13:46

Gość__*
  • Goście

Podoba mi sie jak zaczeli wchodzic na rynek. Wszedzie czerwone zagadkowe lapy

i okazuje sie, ze nalepki przyklejane wszedzie "follow the white rabbit" tez byly ich :!: , nie wiem tylko, co to mialo oznaczac... a lapa bardzo mentalna, taka surrealistyczna :twisted: http://www.dali.art.pl/galer/090.html - musisz looknac :)

Tak jakby Polska zawladna jakis wirus

a to juz od dawna... :P

ja to doskonale wiem - po prostu nie lubię reklam, taki już ze mnie buntownik

dobrze, ze nie sluchasz h-h :twisted: nieee, ja w reklamach nie lubie zaklamania, ale je ogladam, moze trafie na taka perelke jak przed pol roku snickers :roll:

a to nie ta reklama, w której tak pusto jest??

taaaak, ta :)

no może nie dokładnie, ale ja na tym tak bardzo się nie znam. coś w tym stylu. wiem, że mój ojciec miał Centertela, a potem go chyba przejęła Idea...

niedawno tez slyszalem "idea centertel". wszyscy sie przejmuja, wyqpuja, a ja i tak patrze na ceny :P
  • 0

#19 Sotaku Napisany 04 września 2004 - 17:26

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Centertel przekształcił się w IDEĘ, ale nie wyszło mu to chyba na dobre, bo ida jest chyba oceniana najniżej z trzech firm będąych na naszym rynku
  • 0

#20 Gość__* Napisany 04 września 2004 - 17:35

Gość__*
  • Goście
JA z ostatnich sondazy slyszalem, ze Era ma najwiecej uzytkownikow, potem jest Idea, a na koncu Plus GSM. Wg. mnie IDea jest bardziej dla mlodziezy i nastolatkow, a Era to juz bardziej dla doroslych i biznesmenow. Natomiast Plus to taki "kundel". JEst pomiedzy, chociaz zaczyna wysuwac sie do przodu.
Chociazby wprowadzeniem uslug dla telefonow 3generacji... tylko maly problem. Trzeba miec taki telefon.
  • 0

#21 Gość__* Napisany 04 września 2004 - 18:22

Gość__*
  • Goście
Niestety terpil, musze cie zdolowac :twisted: Idea jest dla biznesmenow-Dla Firm, Era dla mlodziezy-Happy, Heyah, a Plus to najgorsze dno, polecam tym, ktorzy nie maja w ogole kasy i chca troche poszpanowac komorka, nie zwracjac uwagi, ze ich opek wisi na wlosq... :twisted:
  • 0

#22 Gość__* Napisany 04 września 2004 - 19:02

Gość__*
  • Goście
Nie wydaje mi sie, zeby Idea byla dla biznessmenow. Dla firm moze byc.
Era ma np. abonament BIZNES. Udostepniaja najlepsze rzeczy po kosmicznych cenach (jak dla nas). Super telefony i uslugi.

Popatrz np. w wiadmosciach. Wiekszosc politykow na wyswietlaczu ma ERA:P

Era reklamuje sie tam, gdzie jest biznes i sa biznesmeni. Na jachtach, sponsoruje Wisle Krakow, jest patronem najwiekszych imprez.

Wg. mnie IDea to takie niewadomo co. Sponsoruje zazwyczaj lipne imrezki. NO fakt sponsoruje tez mistrza koszykowki ale pilka jest popularniejsza :P


ERA RZADZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#23 Gość__* Napisany 04 września 2004 - 19:04

Gość__*
  • Goście
era jest ogolnie the best i wszyscy na nia poluja, ma super fony, ale Idealne reklamy - sam veegeesh :P
  • 0

#24 Sotaku Napisany 05 września 2004 - 18:12

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
widzę, że ta rozmowa nie potrwa długo, bo nikt z nami nie polemiue także jęśli by ktoś nie widział to my twierdzimy, że ERA RZĄDZI!!!!!!!!!!!czy ktoś zaprzeczy?
  • 0

#25 Gość__* Napisany 06 września 2004 - 14:29

Gość__*
  • Goście
nie wiem, o co ci chodzi, ale Era rulez, zgadzam sie. tylko co to za wrzaski? :lol:
  • 0

#26 Sotaku Napisany 06 września 2004 - 15:05

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Chciałem dotrzeć do ludzi którzy sądzą inaczej, a skoro ich nie widzę to się musiałem mocno wydrzeć :wink:
  • 0

#27 Gość__* Napisany 06 września 2004 - 15:53

Gość__*
  • Goście
tt-terpil... podaj mi kawalek materialu, owine sobie glowe, wezme pod pache i pojde do domu sprowadzic pomoc :twisted: ale chyba lepsze jest dziecko ery - czejah :P
  • 0

#28 Gość__* Napisany 06 września 2004 - 15:55

Gość__*
  • Goście
Mam Idee mix i jestem zadowolona, tylko że nie mam sekundowego :( Za to w weekendy i po 18 dzwonię 40% taniej, rodzice płaca 25 a jak chcę (czyli nigdy mnie i tak nie stać), dokupuje kartę.
  • 0

#29 Gość__* Napisany 06 września 2004 - 15:57

Gość__*
  • Goście
ja place 30 i dostaje 30 minut w abonamencie, esy mam po 25gr. Optima, nie narzekam. Czijo, zobowiazuje cie do pisania na moim forum :roll: :wink:
  • 0

#30 Gość__* Napisany 06 września 2004 - 17:48

Gość__*
  • Goście
Deebef ma racje. Era wymiata :D

Wg. mnie IdeaMix jest beznadziejna. Nie oplaca sie w to wchodzic (chyba tylko dla telefonu)... Co miesiac trzeba placic 30 zł i ma sie tylko 30 zl na wykorzystanie. To lepiej kupic telefon na karte. W Mixie trzeba placic 30 zł bezwzgledu czy sie bedzie gadalo czy nie. A karte (w prepaidach) kupuje 50 i mi wystarcza na cztery miesiace. A jak sie nie ma w jednym miesiacu 30 zlotych ???
Moj kolega ma Idee Mix i w trzech dniach po dostaniu 30 zł ma 0na koncie :roll:

Telefony tez maja kiepskie. Samsunga c100 :roll: i Nokie 3510i
  • 0