Skocz do zawartości

W Jakiej Sieci Komórkowej Jesteś?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
143 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: W jakiej sieci komórkowej jesteś? (61 użytkowników głosowało)

W jakiej sieci komórkowej jesteś?

  1. Głosowanie T-Mobile (5 głosów [17.24%])

    Procent głosów: 17.24%

  2. Orange (11 głosów [37.93%])

    Procent głosów: 37.93%

  3. Głosowanie Plus (3 głosów [10.34%])

    Procent głosów: 10.34%

  4. Głosowanie Play (10 głosów [34.48%])

    Procent głosów: 34.48%

  5. inna (0 głosów [0.00%])

    Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#31 Gość__* Napisany 06 września 2004 - 21:02

Gość__*
  • Goście
Era,z smskami z netu tez niema problemu,a IDEA heh ma limit sms'ow na numer telefonu,poroniony pomysl,zwlaszcza jak pisze do Ciebie z netu kilka osob.
  • 0

#32 Gość__* Napisany 07 września 2004 - 15:19

Gość__*
  • Goście
idei zawsze daje jakies takie bzdury, ale telefon qpiony na kate moze kosztowac... :?
  • 0

#33 Gość__* Napisany 07 września 2004 - 18:14

Gość__*
  • Goście
słyszałęm ostatnio, że niedawdno przeprowadzono jakieś badania (zrobili je Polacy, a polegały na przeliczaniu i czymśtam), z których wynikło, że najdroższym operatorem na świecie jest... Plus, a na drugim miejscu... Era :? LoL
  • 0

#34 Gość__* Napisany 07 września 2004 - 19:28

Gość__*
  • Goście
Dobrze ze TEPSA nierobili testu :lol:
  • 0

#35 Gość__* Napisany 07 września 2004 - 19:30

Gość__*
  • Goście
JJ masz racje. Polska ma jedne z najdrozszych uslug telefonicznych (jestesmy chyba przedostatni w tabeli :oops: ). NAsze rozmowy sa bardzo drogie.

Dla przykladu. Moj brat, ktory dzwoni z USA do Polski placi ok. 10x mniej niz my. A do tego w weekendy moze dzwonic za darmo :shock: . Ale tam jest walka o kazdego klienta.
I drugi przyklad. Poznalem kolesia,ktory ma Sony Ericsona T-630. KOles mieszka w Niemczech i za telefon zaplacil 4 centy. Ale telefon na abonament ;)

Ale w Polsce najtansze uslugi w systemie pre-peid ma Era Tak Tak :D
  • 0

#36 Sotaku Napisany 08 września 2004 - 17:37

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 676 Postów:
Kurde ci z plusa chyba się zakopali pod ziemią nawet żaden nie piśnie:) ERA RZĄDZI :twisted:
  • 0

#37 Gość__* Napisany 08 września 2004 - 19:05

Gość__*
  • Goście
ERA roxx!
  • 0

#38 Gość__* Napisany 09 września 2004 - 13:27

Gość__*
  • Goście
No ja rozumiem, ze Era jest najlepsza, ale piszcie swoje poglady. Co Wam sie podoba, a co nie w tej sieci ...
  • 0

#39 Gość__* Napisany 09 września 2004 - 14:03

Gość__*
  • Goście
PLUS WPROWADZA USLUGI III GENERACJI!!! :shock: :shock: :shock:
  • 0

#40 Gość__* Napisany 09 września 2004 - 15:38

Gość__*
  • Goście
Picartio uwazaj, bo Ci mama majtek nie dopierze :roll:
Nie ma sie czym podniecac. Po co uslugi trzeciej generacji, skoro w Polsce jeszcze nie ma telefonow obslugujacych ten "bajer" ???

I napewno te uslugi beda bardzo drogie...

A pozatym, po co komu np. wideorozmowa ? Mi wystarczy SMS albo normalna rozmowa :)
  • 0

#41 Sotaku Napisany 09 września 2004 - 18:14

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 676 Postów:
Kiedyś mówili po co mi wibra w telefonie przecież ja chcę tylko dzwonić, potem po co mi gry, po co mi polifonia, kol. wyświetlacze i powiem wam, że videopołączenie pędzej czy później stanie się standartem i tel. bez teg bajeu to będzie obciach :wink:
  • 0

#42 Gość__* Napisany 09 września 2004 - 19:30

Gość__*
  • Goście
Jesli bede mial telefon z taka funkcja, to raczej nie bede jej uzywal...

Nie chcialbym, zeby moj ojciec widzial np. co robie, gdy dzwoni (nie zebym mial cos do ukrycia ;)). JA np. mowie, ze gram w kosza, a tu trwonie pieniadze w sklepie :oops:

To moze byc niebezpieczne ...
  • 0

#43 Shinigami Napisany 09 września 2004 - 19:33

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 377 Postów:
My name is Popiak, Nowy Popiak :D
  • 0

#44 Gość__* Napisany 12 września 2004 - 15:26

Gość__*
  • Goście

Jesli bede mial telefon z taka funkcja, to raczej nie bede jej uzywal...

Nie chcialbym, zeby moj ojciec widzial np. co robie, gdy dzwoni (nie zebym mial cos do ukrycia ;)). JA np. mowie, ze gram w kosza, a tu trwonie pieniadze w sklepie :oops:

To moze byc niebezpieczne ...


Masz calkowita racje. Ostatnio bylem na zlocie i nie bylem do konca trzezwy. I np. nie chcialbym zeby moj stary/stara widziala w jakim stanie jestem. Video rozmowa narazie nie jest nikomu do szczescia potrzebna...
  • 0

#45 Gość__* Napisany 12 września 2004 - 17:20

Gość__*
  • Goście

Picartio uwazaj, bo Ci mama majtek nie dopierze

FALA 2 :twisted:

Nie ma sie czym podniecac. Po co uslugi trzeciej generacji, skoro w Polsce jeszcze nie ma telefonow obslugujacych ten "bajer" ???

jak nie jak tak, poszperaj tylko w nowych nokijach, zerknij na pol palmtopy :roll:

napewno te uslugi beda bardzo drogie...

jesli w Minusie minuta gadki czasem kosztuje nawet 3 zeta, to szybki internet bedzie kosztowal tyle co swiatlowody :shock: to jest tylko fajne z nazwy, bo nikt tak serio nie bedzie placil foruny za wideokonferencje... ale dobrze, ze cos takiego jest w Polsce, moze stanieje... za 7 lat :twisted:

A pozatym, po co komu np. wideorozmowa ? Mi wystarczy SMS albo normalna rozmowa

teraz wiadomo, kto jest po drugiej stronie, wiec nie dzwoncie do mnie :twisted: :twisted: :twisted: zalezy - chcialbys kogos powyzywac live :roll: :wink:

Kiedyś mówili po co mi wibra w telefonie przecież ja chcę tylko dzwonić, potem po co mi gry, po co mi polifonia, kol. wyświetlacze i powiem wam, że videopołączenie pędzej czy później stanie się standartem i tel. bez teg bajeu to będzie obciach

racja. ale ja jestem zbajerowany i lubie takie krotkodystansowe zabawki :P

Jesli bede mial telefon z taka funkcja, to raczej nie bede jej uzywal...

Nie chcialbym, zeby moj ojciec widzial np. co robie, gdy dzwoni (nie zebym mial cos do ukrycia ). JA np. mowie, ze gram w kosza, a tu trwonie pieniadze w sklepie

To moze byc niebezpieczne ...

to juz twoje problemy rodzinne :)

My name is Popiak, Nowy Popiak

Heyah, wsadzam cie na drugie miejsce :D

I np. nie chcialbym zeby moj stary/stara widziala w jakim stanie jestem. Video rozmowa narazie nie jest nikomu do szczescia potrzebna...

nie warto tego sie bac, teraz rzadzi Wielki Brat i nie zdziwcie sie, jak zobaczycie kamery we wlasnym domu :twisted:
  • 0

#46 Sotaku Napisany 13 września 2004 - 12:44

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 676 Postów:
Sądzę, że videokonferencje jescze długo będą poza naszym zasięgiem i zdążysz się usamodzielnić nim będzie to codziennością, także starym się nie martw :wink: Wydaje mi się, że nie zawsze musisz mieć włączoną wizję, zawsze coś się mogło popsuć :wink: , jesteś w ciemnym miejscu :twisted: itd... ilu ludzi tyle pomysłów damy sobie i z tym radę
  • 0

#47 Gość__* Napisany 13 września 2004 - 19:07

Gość__*
  • Goście
"Tata ? Jakies zaklucenia. Wcale Cie nie widze. PIerd*** wideorozmowa" ;)

Zawsze da sie cos wymyslec :D Chcialbym wiedziec ile bedzie tai telefon kosztowal "goly". jesli N6600 w salonie Noki kosztuje 3,5 tys :roll:

Wole sobie kupic wideofon i zamontowac przy drzwiach :D
  • 0

#48 Sotaku Napisany 15 września 2004 - 16:06

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 676 Postów:
Co by nie pisać wszystko co teraz wydaje nam się kosmosem za kilka lat będzie standartem
  • 0

#49 Gość__* Napisany 17 września 2004 - 15:07

Gość__*
  • Goście

Sądzę, że videokonferencje jescze długo będą poza naszym zasięgiem

Jak donosza Fakty TVN, dziala to tylko w centrum Warszawy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wydaje mi się, że nie zawsze musisz mieć włączoną wizję, zawsze coś się mogło popsuć

Dokladnie, producenci mysla o takich jak terpil - dzis w opcjach mozesz zmieniac opcje klawiszy, a tam...

jesteś w ciemnym miejscu

DARK SIDE OF THE MOON :P

Na razie takie fony beda w cenach 3000-4000, zdaje mi sie :shock: ale w stanach to standardem jest od paru dobrych lat :)
  • 0

#50 Gość__* Napisany 17 września 2004 - 18:00

Gość__*
  • Goście
Ameryka... kraj nowych technologi.

NIe wiem jak Wam, ale mi czasami wydaje sie, ze zyje w kraju trzeciego swiata.
  • 0

#51 Gość__* Napisany 18 września 2004 - 17:55

Gość__*
  • Goście

Ameryka... kraj nowych technologi.

Szkoda, ze piosnka Rammsteina nas nie dotyczy :?

NIe wiem jak Wam, ale mi czasami wydaje sie, ze zyje w kraju trzeciego swiata.

Gorzej, tam jest prawo, ludzie sa zyczliwi i szczesliwi, tylko zyje sie okropnie :? mozna ew. wyemigrowac do wloch, niemczech czy francji - jezeli znasz jezyk, jestes w elektronicznym raju :D patriotyzm :twisted:
  • 0

#52 Gość__* Napisany 18 września 2004 - 20:24

Gość__*
  • Goście
HEYAH 8)
  • 0

#53 simian raticus Napisany 20 września 2004 - 09:21

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
W POPie SMSy do sieci Idea w pakietach po 6 groszy...masakra...
POP jak zawsze zarządził...hehe! Już mnie palce bolą od pisania...
  • 0

#54 Gość__* Napisany 20 września 2004 - 16:19

Gość__*
  • Goście
faaaajnie :) ale heyah i tak nie pobija, chocby bylo taniej: wszyscy wiedza, ze tam sa zasady jasne jak proxima centauri, a tu moga sie obawiac przekretow, limitow malym drutchkiem, itd. i nie jest istotne, czy takowe sa, liczy sie sama mentalnosc. a czy ktos wie o WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO? :twisted:
  • 0

#55 Hipcio Napisany 01 listopada 2004 - 17:05

Hipcio

    Chocobo

  • Narybek
  • 12 Postów:
Witam, dotychczas mielismy (rodzina+firma) Ere ale po pierwsze uno maja tak slabe telefony ze to jest nieporozumienie, w firmie mamy okolo 40 komorek i siec nie dala nam zadnych "super" promocji. W tym roku przeszlismy na plusa i moge smialo stwierdzic ze jest to najlepsza siec dla firm. Komorka ma zasieg w srodku lasu, dostalismy promocje ze mozemy miec w ramach wymiany obojetnie jaki telefon do 2500zl za 99zl a powyzej z znizka 75%, a jakie telefony maja: ja wziolem sobie nokie 9500, matka 7200 a ojciec sony ericssona p900, pozatym stworzyli nam w firmie "korporacje" czyli rozmowy wewnatrz sieci mamy za okolo 4gr/min
  • 0

#56 Gość__* Napisany 01 listopada 2004 - 17:32

Gość__*
  • Goście
WHATCHA? :shock: AJ EM RILI SZOKT. Hej, co myslicie o nowych reklamach Heyah? Najlepsza jest ta ze zbitymi cenami (ołć, aj, uch) :twisted:
  • 0

#57 Sotaku Napisany 03 listopada 2004 - 18:30

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 676 Postów:
Mnie sie bardziej podoba ta z tekstem, bez heyah było by strasznie :twisted:
  • 0

#58 Gość__* Napisany 04 listopada 2004 - 15:23

Gość__*
  • Goście
Czy ja wiem? Taka dretwa. Bo co, jesli napadnie mnie armia Dead Crusaderow? Bede sie lapa bronil? :twisted: BTW, czy w Samych Swoich wewnętrzne rozmowy do końca października były calkiem gratis. Toz to self-killa :>
  • 0

#59 Sotaku Napisany 06 listopada 2004 - 09:51

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 676 Postów:
bronił nie, ale oświetlisz sobie ciemne miejsca :lol: Widzieliście najnowszą nokię w Erze? mogłaby się nazywać "mała dyskoteka" bo jest cała w światełkach i potrafi zrobić z nich użytek :lol:
  • 0

#60 Gość__* Napisany 12 listopada 2004 - 20:44

Gość__*
  • Goście
Najlepszym operatorem bez wątpienia jest ERA. Kożystałem,kożystam i będę kożystał wyłacznie z niej. Jednym z plusów jest duży zasięg operatora, a minusem jest wysoki cennik rozmów w stosunku do innych sieci.
  • 0