Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gnioty na PSXa, Gnioty i UNIKATY ! RARE !!! onesiedem11


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
125 odpowiedzi na ten temat

#1 keogh Napisany 16 maja 2009 - 11:04

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
No cze,

Ostatnimy czasy masowo zbieram klasyki na psx`a, szczególnie te średnio/słabo dostępne, ale nie MGS`a czy Vagrant Story za 150zeta, bo tak naprawdę takie tytuły prędzej będą gównem niż unikatem. Wiadomo, że premierówki w super stanie rzadziej chodzą, co i tak zbytnio nie zmienia stanu rzekomo "wyjątkowej niespotykalności " ów pozycji. Jakkolwiek tego typu pozycje także kupuję.
Czad zaczyna się dopiero kiedy wyłapiesz na aukcji extremalnie zapomnianą grą, najlepiej jeśli jest to tytuł w miarę wysoko oceniony ale z tych niedocenionych, o słabej sprzedaży itp. Fajna zabawa jest też wtedy kiedy wywalisz 2/3 dyszki na głośnego gniota ;]
Jednak prawdziwa jazda zaczyna się kiedy odpalicie te gierki (w ogóle jakąkolwiek na PSX`a) najlepiej na hi-tekowym tiviku, nawet jeśli ten hajtek kosztował 1500 w promocji !! Czy poza opiniami prasowymi i koleżeńskimi ktoś z Was tak naprawdę, ta na własne oczy pykał ostatnio w coś na PSXa ?!?!?! POLECAM Twoje oczy będą rzygać, jednak największą mękę nieprzeżyją Twe uszy - jakość wręcz niemożliwie fatalna - toż to CD ;] !!!!
Zachęcam więc wszystkich do wygrzebania starych konsolek i odpalenia odrobiny nostalgii.

Acha temat jest głównie o grach zapomnianych, ale jednak wartych uwagi, ze względu na swoją słynną gniotność, ciekawe patenty itp.
Piszcie w co chcielibyście znów zagrać, albo w co nigdy nie graliście, a chcielibyście.

*mały priv:
Moje top 3 łisz listy:
1. Blazing Dragons
2. BO:LOK
3. Star Gladiators

Wyhaczyłem tez jednego z must hewów:

http://allegro.pl/it... ... onami.html

I kto mi teraz powie, że Parasite Eve jest najdroższą grą na PSXa ? ;]
btw. ostatni raz (jakies dwa/trzy miechy temu) gierka poszła za jakieś 30dyszki (zapomniałem licytować )
  • 0

#2 hubson Napisany 16 maja 2009 - 12:19

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
tak się składa, że project overkill mam zdublowany w stanie db :)

btw - wiem o co Ci chodzi :)
osobiście poluję na takie cudo jak Lone Soldier

p.s. - właśnie znalazłem na allegro i od razu kupiłem :P
  • 0

#3 keogh Napisany 16 maja 2009 - 12:23

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
ile chcesz za projekta ?
daje 35 z wysyłką ;]
  • 0

#4 Shinigami Napisany 16 maja 2009 - 12:58

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Nie zgodzę się z Tobą by Blood Omen i Star Gladiator były gniotami. A może po prostu źle pamiętam, kto wie :ninjadance:

Ostatnie w co grałem, to MGS, Crash 2 i 3 oraz CTR. Ciągle dają radę ;)

No i wyrwałbym Destregę.
  • 0

#5 keogh Napisany 16 maja 2009 - 13:04

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
BOLOK i SG absolutnie nie były gniotami !!! Więc jak napisałeś źle pamiętasz ;]

No i w ogóle to to nie tylko o gniotach, bardziej o gierkach rarowych, ciężko dostępnych i zapomnianych ;]
  • 0

#6 Shinigami Napisany 16 maja 2009 - 13:06

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Ach, wydawało mi się, że to była łisz lista crapów które chcesz kupić.
  • 0

#7 keogh Napisany 16 maja 2009 - 14:15

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Hub a nie chcesz przypadkiem może wymienić na "Loaded" ? Patrzyłem na Twoją troszkę nieaktualną kolekcje i widzę, że wtedy nie miałeś;] Kupiłem ostatnio premierówkę, więc platyna jest mi zbędna ;]
  • 0

#8 f5k Napisany 16 maja 2009 - 15:54

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Że co? Dźwięk z gry ps1 jest gorszy niż obraz? Sory ale dźwięk nie jest zły wogóle ale obraz potrafi przerazić.
Co do tematu to allegro nie ma super unikatowych gier i do tego w cenach tak tanich jak podajecie tu, na ebay.pl jest dużo gier ale ceny droższe i to znacznie.
  • 0

#9 hubson Napisany 16 maja 2009 - 16:09

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Hub a nie chcesz przypadkiem może wymienić na "Loaded" ? Patrzyłem na Twoją troszkę nieaktualną kolekcje i widzę, że wtedy nie miałeś;] Kupiłem ostatnio premierówkę, więc platyna jest mi zbędna ;]


mam :)
+ reloaded :P

btw - może ktoś szuka edycji kolekcjonerskiej gta ?

z mojej strony dodam, że skompletowałem wszystkie poza jedną jedyną - e-extreme sports z pierwszego demo one z 1995 roku :)
  • 0

#10 keogh Napisany 16 maja 2009 - 16:14

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Kurcze na pewno ostatnio odpalałeś ostatnio coś psxa? Nie chodzi może o jakość muzyki, bo to zależy oczywiście od artysty i mamy wiele potężnych OSTów z tamtych czasów> natomiast porażką jest sam dźwięk, jak głos lektora/komentatora, piski opon w ścigałkach, odgłosy zderzeń, strzałów itp. Oczywiście mam na myśli pozycje drugo i niżej ligowe, których jest zdecydowana większość. Chociaż i w tych najlepszych nie zawsze jest 'nowocześnie' ;]
Wiem, że ebay jest super, jeśli chodzi o dostępność, niestety nie mam tam konta i nie bardzo znam się na importowaniu, chociaż bardzo bym chciał ;]

ed: hub a sprzedać nie chcesz? w ogóle masz coś do sprzedania ciekawego i innego ? ;]
  • 0

#11 hubson Napisany 16 maja 2009 - 16:28

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
mam :
wipeout 2097
tekken 2 - pierwsze wydanie
tekken 3
tekken platyna
gta - wydanie kolekcjonerskie

co do ebaya - masz kartę kredytową, lub jakąś "wypukłą" ?
  • 0

#12 keogh Napisany 16 maja 2009 - 16:32

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
wipeout`a biorę jak premierówka (ale chyba nie :( ) a co z tym overkillem ?

Kredytówkę mam płaską, ale płacę nią bez problemu na PSNie, zresztą za miesiąc wyrabiam se w ING karte tylko do płatności internetowej, którą se z konta doładowywuję ;]
  • 0

#13 hubson Napisany 16 maja 2009 - 16:40

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
jak możesz płacić w psn`ie, więc będziesz mógł płacić przez paypal, więc świat ebay`a stoi przed Tobą otworem :)

wipeout premierowy
  • 0

#14 keogh Napisany 16 maja 2009 - 16:46

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Ale ja się boję kupować od reszty świata, bo mnie oszukają albo coś, się nie dogadam i namieszam itp ;] Jest jakiś tutorial po polski do ebeja ?

Ten wipeout w jakim stanie ? komplet ? angielski ? cena ?
A powiesz w końcu co z tym Overkillem ?
  • 0

#15 hubson Napisany 16 maja 2009 - 17:00

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
co do ebay`a to kupowałem gry z usa, anglii, australii i nikt mnie oszukał. to jest inna kultura :)

wipeout w stanie db/bdb - cena ? zaproponuj coś :) co do overkilla to stan dobry, ale brak okładki i pudełko do wymiany :(
  • 0

#16 f5k Napisany 17 maja 2009 - 07:47

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
fwank->Gram od czasu do czasu w gry z PS1 bo nakupiłem ich mase a widać mniej mi sie chce w nie grać, ale jak porównam obraz z dźwiękiem z gry PS1 na lcd to obraz wypada zdecydowanie gorzej, dźwięk jeszcze moge jakoś enchancnąć puszczająć go na zestaw 5.1 ale obraz to nędza bo nie wiem co bym nie robił to gry z PS1 beda wyglądały nędznie w porównaniu do SD TV. Wiec podsumowując imo obraz wypada gorzej niż dźwięk.
Co do ebaya to wygląda to dobrze z tej racji że na allegro masy rzeczy nie ma a na ebeyu już sie znajdą choć i tak wole na allegro kupować.
  • 0

#17 hubson Napisany 17 maja 2009 - 13:50

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
co do ultra rare - mortal kombat trilogy - ale nie platyna
plus dwie części xcom
  • 0

#18 keogh Napisany 17 maja 2009 - 15:23

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
a byłaby taka opcja, że ktoś ze swojego konta kupowałby mi gierki ?!?!?! Ale jakies konkretne zamówienia na kilka pozycji i od jednego usera, żeby nie robić zbyt duzych komplikacji. W ogóle jak wchodzę na ibeja i patrze na ten lejałt i w ogóle całą obsługe systemu... nosz paw normalnie. Toż to wygląda jak amatorka w wordowskim htmlu bue !!!
  • 0

#19 hubson Napisany 21 maja 2009 - 09:37

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
trzeba się przyzwyczaić.
ebay to nic trudnego. allegro zaczyna się coraz bardziej do niego upodobniać - nie w grafice, ale w rozwiązaniach np. spory pomiędzy kontrahentami.

btw - kolejny rarytas : Top Gun - Fire at Will
  • 0

#20 keogh Napisany 23 maja 2009 - 09:07

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
No może jakoś się przełamię do tego ibeja ;/ no chciałbym, ale ten lejałt !! bue że bue aż !

Tak btw, to zauważyłem dopiero teraz tego topa:
viewtopic.php?f=16&t=5699
podobny heheh, można scalić ;]

Co do gierek to ostatnim ciekawym zakupem był Shellshock, a ze staroci które posiadam już jakiś czas to np Assault Rigs ;]
Pełnej listy gierek na razie nie podam, bo troszkę jeszcze blednie przy kolekcji hubsona ;]
  • 0

#21 Gość__* Napisany 23 maja 2009 - 21:03

Gość__*
  • Goście
jesli fwank sie ujawni ze swoja kolecja to ja tez! psxowych tytulow cala szafa a motywacja do publikacja zerowa
  • 0

#22 hubson Napisany 23 maja 2009 - 21:12

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

No może jakoś się przełamię do tego ibeja ;/ no chciałbym, ale ten lejałt !! bue że bue aż !

Tak btw, to zauważyłem dopiero teraz tego topa:
viewtopic.php?f=16&t=5699
podobny heheh, można scalić ;]

Co do gierek to ostatnim ciekawym zakupem był Shellshock, a ze staroci które posiadam już jakiś czas to np Assault Rigs ;]
Pełnej listy gierek na razie nie podam, bo troszkę jeszcze blednie przy kolekcji hubsona ;]


hehehe - zrobiłem listę 33 tytułów, które muszę kupić, by kolekcja była gotowa :) 6 done %

jesli fwank sie ujawni ze swoja kolecja to ja tez! psxowych tytulow cala szafa a motywacja do publikacja zerowa


jedziesz :)
  • 0

#23 keogh Napisany 24 maja 2009 - 07:25

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Moja jest naprawdę żenująca ;] W ogóle hub to nie znam Twojej aktualnej listy, opieram się na starym Twoim poście (który i tak był imponujący) a dodałeś w nim wtedy, że czekasz jeszcze na jakieś 30 tytułów. Heh, w ogóle to byłbym za tym, żeby przy chwaleniu się kolekcją, uszanować najważniejsze tytuły i nie tylko je wymienić, ale coś dodać, np. zrobić best subiektywną liste: największych rare`ów i swoich ulubionych, i im wyzsze oczko na liście tym więcej miejsca im poświęcić, tak z szacunku dla tych tytułów, w które i tak raczej ostro się nie zgrawymy, albo i wcale żeby mogły poczuć się zasłużone, lub chociaż wyróżnione ;]
  • 0

#24 Gość_Zero_* Napisany 24 maja 2009 - 09:22

Gość_Zero_*
  • Goście
Z gier na PSX - prócz standardów (jRPGów + MGS) chciałbym mieć Fear Effect 1, 2 i Heart of Darkness :)
  • 0

#25 hubson Napisany 24 maja 2009 - 17:31

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Moja jest naprawdę żenująca ;] W ogóle hub to nie znam Twojej aktualnej listy, opieram się na starym Twoim poście (który i tak był imponujący) a dodałeś w nim wtedy, że czekasz jeszcze na jakieś 30 tytułów. Heh, w ogóle to byłbym za tym, żeby przy chwaleniu się kolekcją, uszanować najważniejsze tytuły i nie tylko je wymienić, ale coś dodać, np. zrobić best subiektywną liste: największych rare`ów i swoich ulubionych, i im wyzsze oczko na liście tym więcej miejsca im poświęcić, tak z szacunku dla tych tytułów, w które i tak raczej ostro się nie zgrawymy, albo i wcale żeby mogły poczuć się zasłużone, lub chociaż wyróżnione ;]


listę uaktualniłem :)
  • 0

#26 keogh Napisany 24 maja 2009 - 17:48

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
o zesz Ty fuck !!! no zajebista, najbardziej z tego chce: 73.exhumed 46.crticom 11.road rage 9.burning road :] No jeszcze musze 'troche' nazbierac, zeby choc odrobine Ci podskoczyc :] Ale tak na dzien dzisiejszy to mam przynajmniej jeden tytul, ktorego mozesz mi zazdroscic, moze nie jakis ultra hiper tera forgotten rare, ale przynajmnij ultra :]
  • 0

#27 hubson Napisany 24 maja 2009 - 18:23

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
mów :D

btw - do tego ultra rzadkie pierwsze dema dołączane do pierwszy trzech modeli psx`a.
  • 0

#28 keogh Napisany 24 maja 2009 - 18:40

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
no dobra jeden tytul Ci zdradze - Discworld jedynka, co demowek to mam demo one dodawane do 1002 z Craszem Die Hardem W2097 itd i kultowymi tech demami T-Rexem i Manta :] zreszta wiesz bo masz :]
  • 0

#29 hubson Napisany 24 maja 2009 - 18:45

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
ja mam starszą wersję z grywalnym wipeoutem i destruction derby :)

Discworld - fakt, jest to ultra rare pełną gębą.

napisz co masz :)
  • 0

#30 keogh Napisany 24 maja 2009 - 18:53

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
jeszcze nie, ale mam kilka ciekawych, ktorych Ty niemasz (ale bez szalu).... dobra kurde wyjade wg mnie z najpotezniejszego dziala ultra iforgotten Assault Rigs.... ale wydaje mi sie ze gdzies juz pisalem, ze mam :P tak btw. to sorry za brak PL znakow, bo jak jestem w domu to jestem zmuszony do stukania padem z ps3
  • 0