Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox360 Community Games


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Ney Napisany 17 maja 2009 - 17:29

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Czuje, że to będzie bardzo popularny temat :foch:
Pewnie mało kto inwestuje w tytuły z community games - sam do wczoraj kupiłem tylko jeden, ale wczoraj poczytałem na IGN o najlepszych tytułach i ściągnąłem dwie kolejne gry - tanie i IMO bijące na głowę większość "pełnoprawnych" gier XBLA.

Halfbrick Echoes - gierka jest wyceniana na 200 MSP, a jest po prostu genialna - ślicznie wykonana, z fajną muzyką i kapitalnym pomysłem. Najlepiej ściągnąć trial bo ciężko sensownie opisać o co chodzi (zbieranie kryształów, a następnie unikanie swojego echa o_O), ale IMO warto autorowi dać zarobić te kilka złotych bo widać posiedział nad wykonaniem i jeszcze dorzucił trofea i masę różnych pomysłowych trybów. Idealna gierka na włączenie na kilka minut i relaks.
Trailer -http://www.youtube.com/watch?v=74imHxcOEdE
Nie zdziwię się jak jakaś większa firma to kupi i wyda za 40USD np na Wii.

Clover - nieźle i z artystycznym zacięciem wykonana przygodówka 2D z tradycyjnym gamplayem typu "daj tej postaci to, ona da ci to, użyj to na tym a wyleci to i to" - Gra kosztuje 400 MSP, starcza na kilka godzin główkowania i ma kapitalną muzykę. Perełka :king:

Oprócz tych zainwestowałem też w Weapon of Choice - shooter 2D w stylu Contry, ale gierka mimo kapitalnych pomysłów i świetnego gameplaya przeraża mnie stopniem trudności więc nie polecam :foch:

Jak ktoś z forum znajdzie jakąś jeszcze cudną gierkę z community games (już to widzę...) to niech piszę o niej w tym temacie...
  • 0

#2 Ryan Napisany 17 maja 2009 - 21:24

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Zeratul już tutaj płakał jakie bezużyteczne są CG. ;)
  • 0

#3 Blizzard Beast Napisany 17 maja 2009 - 21:50

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Jak do tej pory sciągnąłem dwie, ale oczywiście tylko dema. Pierwsza to jakiś Diabloklon, który ważył jakieś absurdalne ilości (400 mega? coś w ten deseń), i oferował trójwymiarową grafę z wykorzystaniem dosłownie dwóch tekstur. Po 5 minutach miałęm wrażenie, że widziałem wszystko i gra wyleciała. Drugą grą, którą sciągnąłem, była jakaś futurystyczna cyberpunkowa gra RPG, ale tam z kolei nie było helpa i nie byłem w stanie skumać zadasy hakowania pierwszego terminala, więc po trzech minutach dałem sobie spokój. A gra prezentowała się graficznie i klimatycznie naprawdę fajnie, tylko nie jarzyłem, o co w niej biega. Obiecuję sobie, że kiedyś przejrzę te gry i sciągnę coś jeszcze, ale na razie stanąłem na takich przygodach.
  • 0

#4 xell Napisany 23 kwietnia 2012 - 12:45

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 310 Postów:

  • 0

#5 piterekd Napisany 23 kwietnia 2012 - 19:00

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Flow jest niezła, ale nie wiem czy to właściwy temat dla niej.
  • 0

#6 Ryan Napisany 23 kwietnia 2012 - 20:48

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
@xell: SMB dla biednych dzieci. :cf:


  • 0

#7 ACZ Napisany 23 kwietnia 2012 - 21:56

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
mi sie podoba, szczegolnie motyw, gdy wylewa sie pelno owocow na ekran
  • 0