Skocz do zawartości

Zdjęcie

DmC: Devil May Cry

Ninja Theory Capcom PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
846 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość_Zetsu_* Napisany 02 czerwca 2010 - 20:39

Gość_Zetsu_*
  • Goście

Jakim cudem to pokazało się przed DMC1? o___________O

OLOL. Sorry, myślałem że cały czas jesteśmy w temacie czwórki.

No to jeszcze raz.

Co do DMC - pokaż mi jakiś slasher 3D sprzed tego tytułu z takim systemem ewolucji broni, kupowaniem ciosów, combami z wybiciem w powietrze, grafiką, stylem ... bo jak dla mnie, DMC wprowadziło sporo rozwiązań i nowego podejścia

Faktem jest, że na swoje czasy pierwszy DMC nie miał sobie równych. Był to bodajże pierwszy tak rozbudowany, a przy tym tak bardzo miodny slasher na rynku, dodatkowo miażdżący wszystko zarówno pod względem wizualiów jak i klimatu. Istne spełnienie marzeń rządnych rozwałki napaleńców. Styl, grafika, dynamiczna rzeźnia na ekranie - owszem. Rewolucja, objawienie, niespotykane dotąd patenty? Raczej nic z tych rzeczy. Miks prucia z gunów i wywijania ostrym żelastwem był już wcześniej w Rising Zan: the Samurai Gunman, a szwędanie się po gotyckich lokacjach występowało chociażby w (o ile dobrze kojarzę) Vampire Hunter D (zresztą na lokacjach podobieństwa z DMC się tutaj nie kończą). Obie gry z epoki PSX. Capcom jedynie poskładał znane i sprawdzone elementy w jedną całość i...tak powstało Czokapik.
  • 0

#32 Scorpio Napisany 02 czerwca 2010 - 20:54

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Fakt pozostaje faktem, DMC było rewolucją, bo jednak gry z których się wzorowano, nie miały w sobie aż takiego powera i takiej nuty geniuszu, by porwać tłumy :)

Osobiście chciałbym, by 5 część nawiązywała mocno do jedynki. I by przywrócono Spardę (o ile się nie mylę, tak nazywała się mieczo-włócznio-kosa, którą dostawaliśmy na koniec) :)
  • 0

#33 Zwyrol Napisany 02 czerwca 2010 - 21:07

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Ta kosa była taka sobie, bo nie można było używać DT. :] Alastor lepszy.

Mam nadzieję, że Ninja Theory nie pójdzie śladami drugiej części i nie uproszczą rozgrywki, a boję się, że mogą ten system walki zubożyć.

I zgadzam się, przydałby się powrót do klimatów jedynki i śmigania po takim posępnym zamczysku. :)
  • 0

#34 Gość_Zetsu_* Napisany 02 czerwca 2010 - 21:08

Gość_Zetsu_*
  • Goście
Osobiście to ja chciałbym w końcu zobaczyć TEGO Spardę w akcji. After all seria już od dawna wręcz prosi się o prequel opisujący jak to wszystko się zaczęło, pokazanie losów największego madafaki w grach wideo, tego jak zbuntował się przeciw pobratymcom, poznał swoją miłość, a następnie tragicznie ją utracił, jak pokonał władce demonów etc. Dante już chyba wszystkim zdążył się przejeść, Nero to pipka, na osobną grę z Vergilem raczej nie ma co liczyć, więc...musi być SPARDA!
  • 0

#35 Scorpio Napisany 02 czerwca 2010 - 21:34

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
THIS ... IS ... SPARDAAAAAAAAAA

Faktycznie: prequel byłby przezarąbistą rzeczą :)
  • 0

#36 Lady Luck Napisany 02 czerwca 2010 - 21:36

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

Osobiście to ja chciałbym w końcu zobaczyć TEGO Spardę w akcji.


Deal! Byłaby prawdziwa sieka przy opuszczaniu świata demonów :klaszcze:

A Dante nadal jest mega kozak :P
  • 0

#37 Gość_Zetsu_* Napisany 02 czerwca 2010 - 21:40

Gość_Zetsu_*
  • Goście
Ja to widzę tak: apokaliptyczny klimat (jeżeli będzie prequel to inaczej być nie może) + Sparda + wbijająca tyłek w siedzenie oprawa + garść nowości/lekko przemodelowany system walki = DMC na jakiego czekam od czasu Dante's Awakening.

Po prostu Jackpot.
  • 0

#38 Zwyrol Napisany 02 czerwca 2010 - 23:32

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
A ja powiem tak, po tych projektach Spardy które dotychczas były w DMC nie chciałbym nim grać, bo przypominał jakiegoś przerośniętego chrabąszcza. Musieliby zmienić jego design.
  • 0

#39 Gość_Ins_* Napisany 03 czerwca 2010 - 01:28

Gość_Ins_*
  • Goście
Ja mam skrajnie inne zdanie. Chcialbym grac dalej Nero (swietna postac ze swietnymi mozliwosciami - system). Chcialbym zobaczyc co go dokladnie laczy z Vergilem [SPOILER] wiadomo, ze jest to jego syn, bo inaczej byc nie moze [SPOILER]. Teraz jeszcze bardziej sie naraze, ale dla mnie DMC4>DMC3 (ofkoz nie liczac backtrackingu, calosciowo remis) ;] Tak czy inaczej w d*pie mam hejterow, ktorzy na grach znaja sie tak jak ja na lotach w kosmos. Jezeli wyznacznikiem dla takich ludzi jest design i klimaty w "slasherze" to ... bez komentarza XD

PS. Sytuacja z Nero przypomina mi ta z MGS2, cala rzesza (sorry ale musze} debili jedzie go za wyglad, mimo ze jest to genialna postac.
  • 0

#40 Nyjacz Napisany 03 czerwca 2010 - 06:34

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Ja mam skrajnie inne zdanie. Chcialbym grac dalej Nero (swietna postac ze swietnymi mozliwosciami - system). Chcialbym zobaczyc co go dokladnie laczy z Vergilem [SPOILER] wiadomo, ze jest to jego syn, bo inaczej byc nie moge [SPOILER]. Teraz jeszcze bardziej sie naraze, ale dla mnie DMC4>DMC3 (ofkoz nie liczac backtrackingu, calosciowo remis) ;] Tak czy inaczej w d*pie mam hejterow, ktorzy na grach znaja sie tak jak ja na lotach w kosmos. Jezeli wyznacznikiem dla takich ludzi jest design i klimaty w "slasherze" to ... bez komentarza XD

PS. Sytuacja z Nero przypomina mi ta z MGS2, cala rzesza (sorry ale musze} debili jedzie go za wyglad, mimo ze jest to genialna postac.

Dla mnie design nie jest wyznacznikiem slashera. Jakkolwiek system walki w NG2 nie byłby fajny, wolę ten z DMC. I już. A przy okazji, design także.
A co do Nero to cóż, ja go lubię, chociaż nie tak jak wykozaczonego kozaka.
  • 0

#41 Scorpio Napisany 03 czerwca 2010 - 08:06

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ins - jeśli walka odzianym w kusą skórę ninją w mieście z czołgiem i latającymi "cosiami" za pomocą łuku, niż kosić demony w gotyckim zamku za pomocą miecza, to spox ... dla mnie jednak projekt niesie za sobą sporo zabawy.
  • 0

#42 Grz3chu Napisany 03 czerwca 2010 - 09:07

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Szkoda, że na crossover DMC i Bayonetty nie ma już co liczyć :ninjadance:
  • 0

#43 Lady Luck Napisany 03 czerwca 2010 - 10:28

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

Spoiler
.


Wcale nie musi :unsure:

Nero był ok, najważniejsze, że nie zrobili z niego powtórki z DMC3.

Ogólny design jest w grach bardzo ważny; jak w DMC 2 miałam walczyć z nawiedzonym helikopterem (WTF?!), to naprawdę wątpiłam.
  • 0

#44 Gość_Ins_* Napisany 03 czerwca 2010 - 11:52

Gość_Ins_*
  • Goście
Uh jak pisalem swojego posta to bylem ostro upity, no ale tak czy inaczej podtrzymuje to co w nim napisalem XD

Design w slasherach nie jest tak bardzo wazny, Ninja Gaiden 2 ma tragiczny design w porownaniu do Heavenly Sword i God of War, a jest gra o niebo lepsza od tych dwoch.
  • 0

#45 Gość_Zetsu_* Napisany 03 czerwca 2010 - 14:10

Gość_Zetsu_*
  • Goście

Ja mam skrajnie inne zdanie. Chcialbym grac dalej Nero (swietna postac ze swietnymi mozliwosciami - system).

Gdyby nie dodatek w postaci Devil Bringer'a byłaby to chyba najbardziej uboga w skille postać w serii. Jak dla mnie młodzikowi brakuje i powera (pojedynczy rewolwer to jednak nie to samo co 2 tłuste gnaty), i charakteru (vide Dante - jajcarz, albo Vergil - wredny madafaka).

Chcialbym zobaczyc co go dokladnie laczy z Vergilem [SPOILER] wiadomo, ze jest to jego syn, bo inaczej byc nie moze [SPOILER].

Żaden spoiler, bo prawdziwa tożsamość Nero to tak naprawdę kwestia do tej pory nie wyjaśniona. Już bardziej obstawiałbym za reinkarnacją Spardy, wersja z synem Vergila mimo wszystko wydaje mi się ciut zbyt naciągana (przypominam, że kolo został na zawsze uwięziony w Underworld, a poza tym jest całkowicie pod kontrolą Mundusa). Polecam raz jeszcze obczaić filmik przedstawiający spotkanie Nero z Berialem, pewien zawarty w nim dialog rzuca trochę światła na postać Czarnego (a przynajmniej naprowadza na pewien tor).
  • 0

#46 Shinigami Napisany 03 czerwca 2010 - 15:05

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

wiadomo, ze jest to jego syn, bo inaczej byc nie moze

Wiekowo nie da rady.

Teraz jeszcze bardziej sie naraze, ale dla mnie DMC4>DMC3

To akurat jest najprawdziwszy fakt ;)
  • 0

#47 Gość_Zetsu_* Napisany 03 czerwca 2010 - 15:30

Gość_Zetsu_*
  • Goście
Weź przestań, bo Ci pogrożę facepalmem :lol:
  • 0

#48 Gość_Zetsu_* Napisany 05 czerwca 2010 - 15:45

Gość_Zetsu_*
  • Goście
Sorry za double posta, ale dopiero teraz o tym przeczytałem, a warto się chyba podzielić tą informacją

http://www.ppe.pl/ne..._za_2_lata.html

i był sens tak wcześnie zakładać temat?
  • 0

#49 Shinigami Napisany 05 czerwca 2010 - 15:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Napisałem o tym w poście, kiedy otworzyłem temat. Nie widzę sensu żeby miało go nie być, skoro już wiemy, że gra jest potwierdzona.
  • 0

#50 Zwyrol Napisany 05 czerwca 2010 - 17:24

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Do tego czasu przecież można sobie spekulować. :]

Oby wyjaśnili w następnej części pochodzenie Nero. No i mam nadzieję, że nie będzie tak jak w czwórce w połowie gry zmiany bohatera. Bo potem trzeba przestawiać się na inny styl grania (różnice w prowadzeniu Nero i Dante były spore). Jeśli już mają być do wyboru różne postacie, to niech scenariusze mają odrębne.
  • 0

#51 Scorpio Napisany 05 czerwca 2010 - 19:54

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

A ja powiem tak, po tych projektach Spardy które dotychczas były w DMC nie chciałbym nim grać, bo przypominał jakiegoś przerośniętego chrabąszcza. Musieliby zmienić jego design.

Wiecie ... tak Sparda wyglądał w Devil Triggerze. W DMC3 Dante wtedy też za piękny nie był :)
  • 0

#52 Zwyrol Napisany 05 czerwca 2010 - 20:13

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

Wiecie ... tak Sparda wyglądał w Devil Triggerze. W DMC3 Dante wtedy też za piękny nie był :)


To Sparda miał jakieś ludzkie oblicze?
  • 0

#53 Scorpio Napisany 05 czerwca 2010 - 20:16

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Jak nie miał, to proces powstania Dantego z jego ludzką matką był arcyciekawy :rolleyes:

Kurde, jasne że miał :P
  • 0

#54 Shinigami Napisany 05 czerwca 2010 - 21:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Dodany obrazek
  • 0

#55 Zwyrol Napisany 05 czerwca 2010 - 23:39

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

Dodany obrazek


Do Vergila podobny. :] Już kojarzę, był taki bonusowy skin w DMC1.
  • 0

#56 Shinigami Napisany 05 czerwca 2010 - 23:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
I do Dantego. I w trójce.
  • 0

#57 Shinigami Napisany 24 sierpnia 2010 - 16:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Gra będzie oficjalnie zapowiedziana na TGS, pracuje nad nią jakieś wewnętrzne studio Capcomu. Ponoć.
  • 0

#58 ACZ Napisany 14 września 2010 - 23:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Na oficjalnym Twitterze Ninja Theory pojawiła się informacja, że pokażą nową grę na TGS.
IMO będzie to piąty Devil, a Capcom jedynie mydli oczy aby odwrócić uwagę od ploty która już dawno krąży w sieci.
http://www.ps3site.p...y-na-tgs/53248/
  • 0

#59 Shinigami Napisany 15 września 2010 - 13:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Mielu: (dziś, 13:57) Trailer going on now features a guy in a red and black coat with two pistols and a sword.
Mielu: (dziś, 13:57) Characters name is Dante, but he looks too young Must be a prequel or Dante's son or something like that.
Mielu: (dziś, 13:58) Developer turns out to be Ninja Theory. That confirms the rumors that had been floating around before the press conference. Infanue says that some might not like an American team heading up DMC, but not to worry. From the trailer, it looks like the game was as Devil May Cry as can be.
Mielu: (dziś, 13:58) ;[

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
  • 0

#60 Danteusz Napisany 15 września 2010 - 13:11

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 839 Postów:
Gra nazywa się DMC. Ja nie panikuję, po DMC4 przyda się świeże spojrzenie na serię.
  • 0



Inne z tagami: