Skocz do zawartości

Zdjęcie

DmC: Devil May Cry

Ninja Theory Capcom PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
846 odpowiedzi na ten temat

#841 Nyjacz Napisany 02 listopada 2018 - 16:26

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Mnie hejt na DmC ominal, tzn. nie gralem w wersje na PS3, jedynie demko, ale fakt, srednio mi podeszlo. Potem od razu uderzylem w wersje Definitive i oprocz wizerunku postaci wszystko mi mocno podobalo. System walki, lokacje i muzyka to ogromnr zalety produkcji. Pewnie czarny Dante, 30 klatek, brak lock-ona, trybu turbo itd. wypadaly sporo gorzej na poprzedniej generacji. Bardzo dobra gierka.
  • 0

#842 Tawotnica Napisany 02 listopada 2018 - 17:24

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

 

Zdecydowanie najlepsza gra jaką wypluło w swojej karierze Ninja Theory. 

 

Patrząc na to co wypuścili do tej pory (przed i po premierze DMC) to można się pokusić o stwierdzenie, że to nie jest duże osiągniecie, ale fakt, DMC wyszło im jak mało co. Świetna gierka.

 

 

 

 

 

 

Patrząc na to co wypuścili do tej pory (przed i po premierze DMC) to można się pokusić o stwierdzenie, że to nie jest duże osiągniecie,

 

Też prawda. Pamiętam jakie miałem obawy kiedy powierzono im prace na nową częścią, biorąc pod uwagę jakie gry zrobili wcześniej, ale goście naprawdę pozytywnie zaskoczyli. Tym bardziej byłem załamany oczekując znacznie więcej po Hellblade, niestety goście po DmC totalnie się uwstecznili w rozwoju. 

 

 

 

Czy ja tu wyczytuję ukryty hejt na Enslaved? :hmmm: Może nie był to hicior, ale pomysłowa gierka z kozackim soundtrackiem. To nie tak, że NT robili wcześniej crapy. Capcom potrafił gorzej wybrać, pamiętacie Bionic Commando z PS3/X360? 


  • 0

#843 bartezoo Napisany 02 listopada 2018 - 18:44

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Crapy nie, ale nie były to top tier gierki. Z DmC zbliżyli się do tego poziomu
  • 0

#844 Shinigami Napisany 02 listopada 2018 - 19:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

 

 

Zdecydowanie najlepsza gra jaką wypluło w swojej karierze Ninja Theory. 

 

Patrząc na to co wypuścili do tej pory (przed i po premierze DMC) to można się pokusić o stwierdzenie, że to nie jest duże osiągniecie, ale fakt, DMC wyszło im jak mało co. Świetna gierka.

 

 

 

 

 

 

Patrząc na to co wypuścili do tej pory (przed i po premierze DMC) to można się pokusić o stwierdzenie, że to nie jest duże osiągniecie,

 

Też prawda. Pamiętam jakie miałem obawy kiedy powierzono im prace na nową częścią, biorąc pod uwagę jakie gry zrobili wcześniej, ale goście naprawdę pozytywnie zaskoczyli. Tym bardziej byłem załamany oczekując znacznie więcej po Hellblade, niestety goście po DmC totalnie się uwstecznili w rozwoju. 

 

 

 

Czy ja tu wyczytuję ukryty hejt na Enslaved? :hmmm: Może nie był to hicior, ale pomysłowa gierka z kozackim soundtrackiem. To nie tak, że NT robili wcześniej crapy. Capcom potrafił gorzej wybrać, pamiętacie Bionic Commando z PS3/X360? 

 

O, Enslaved to gra totalnie na poziomie tamtego Bionika.


  • 0

#845 Hanz Napisany 02 listopada 2018 - 22:24

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 091 Postów:
Enslaved byl supcio!
  • 2

#846 Shinigami Napisany 02 listopada 2018 - 22:45

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Mój. Największy growy zawód, bo mocno lubię materiał źródłowy, a growo wyszło hovno.
  • 0

#847 Kazuo Napisany 03 listopada 2018 - 01:14

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Czy ja tu wyczytuję ukryty hejt na Enslaved? :hmmm: Może nie był to hicior, ale pomysłowa gierka z kozackim soundtrackiem. To nie tak, że NT robili wcześniej crapy. Capcom potrafił gorzej wybrać, pamiętacie Bionic Commando z PS3/X360? 

 

 

 

 

 

Nie ma hejtu, Heavenly Sword i Enslaved to były dobre gry. dobre i tylko dobre (6, max 7/10), dlatego na miejscu Capcomu nigdy w życiu ludziom za nie odpowiedzialnym nie powierzyłbym takiej marki jak DMC. Na szczęście Ninja Theory pokazało wszystkim faka i udowodniło, że jednak potrafi. Ze wsparciem samego Capcomu (bo nie wierzę, że spece odpowiedzialni za poprzednie przygody Dantego im nie pomagali przy produkcji), ale jednak stanęli na wysokości zadania. Ciekawe czy teraz pod banderą Microsoftu wykażą trochę ambicji i znowu dostarczą killera kalibru AAA czy jednak pójdą w kierunku wytyczonym przez Hellblade i będą produkować pół-indyki.


  • 0



Inne z tagami: