Skocz do zawartości

Wasza pierwsza gra na Cube'a


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
99 odpowiedzi na ten temat

#61 Raskolnikov_PL Napisany 18 maja 2007 - 09:25

Raskolnikov_PL

    Toad

  • Narybek
  • 1 Postów:
Moją pierwszą grą na wymarłego już niestety Gacka był Super Mario Sunshine a potem Luigi Mansion(dostałem te gry w zestawie)
  • 0

#62 kudłaty Napisany 20 lipca 2007 - 01:23

kudłaty

    Toad

  • Narybek
  • 8 Postów:
kudłaty: REO-boska grafa, chłodni bohaterowie, Rebecca jest cho@#$%&e sexy, Billy jest madafaką w porównaniu z np. Leonem
  • 0

#63 Cola Napisany 20 lipca 2007 - 09:56

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Jako pierwszą grę odpaliłem Zelde Wind Waker. To było moje pierwsze spotkanie z tą serią gier. Pamiętam że oprawa graficzna tej gry wywarła na mnie spore wrażenie. Strasznie spodobała mi się ta kolorowa wręcz cukierkowa oprawa gry. Potem Gacek połkną płytke z Metroid Prime, który jest jedną z najlepszych gier w jaką w życiu grałem.
  • 0

#64 dex Napisany 17 stycznia 2008 - 10:11

dex

    Chocobo

  • Narybek
  • 23 Postów:
moja pierwsza gra to mario kart z racji ze kupiłem ją w zestawie z GC , ale pierwsza kupiona gra to super mario sunshine :) piękna gra i piekne chwile z nią spędziłem :)
  • 0

#65 ramzes64 Napisany 18 stycznia 2008 - 01:05

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
heh - Super Mario Sunshine opykałem 3dni temu na 100% (musze sie tym wszedzie chwalić, bo to pierwsza gra na stacjonarkach zrobiona na MAXa)

A wracajac do tematu - moja pierwsza gra na GC byl Eternal Darkness (kupilem komplet 8gier), ale eternala mialem wymienic za Mario Sunshine, wiec chcialem to szybko zrobic i dlatego tak wyszlo, ze byla to pierwsza gra na GC (a nie lubie horrorow: residentow itd) - wiec dziwnie z tym zaczalem. Ale pozniej - coraz lepiej!
  • 0

#66 Gość__* Napisany 10 lutego 2009 - 10:14

Gość__*
  • Goście
Resident Evil Remake - w 2005 oku właśnie z tym tytułem zakupiłem swojego GCN. Grałem w niego miesiąc. Nie mogłem się oderwać.
  • 0

#67 Gość__* Napisany 07 sierpnia 2009 - 12:56

Gość__*
  • Goście
Pierwsza moja gra na Cube"a to RE Remake ;)
  • 0

#68 Spuczan Napisany 15 grudnia 2011 - 20:25

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
Prawdopodobnie będzie to ktos z trójki: MP, VJ lub ED ale sam jeszcze nie znam odpowiedzi.
  • 0

#69 funditto Napisany 15 grudnia 2011 - 23:36

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Gacka kupiłem dla 2 gier: Wind Wakera i...Tony Hawk Undergorund. (Nie było na PC, a prędzej mój kontakt z konsolami ograniczał się do N64, PSXa, Snesa i GBC) - właśnie THUG był moją pierwszą grą i się na nim nie zawiodłem :^^:
  • 0

#70 Spuczan Napisany 21 grudnia 2011 - 20:12

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
VJ zakupiłem na PS2, ED przegapiłem a MP nie mogę ustrzelić.

Nie chcę żadnej gry multiplatformowej. Jak coś kupię na GC to tylko exclusive.
  • 0

#71 Routier Napisany 07 lutego 2012 - 21:15

Routier

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:
Metroid Prime
  • 0

#72 fingus Napisany 07 lutego 2012 - 22:05

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Super Mario Sunshine. Zacząłem jako pierwszą, a skończyłem bodaj jako jedną z ostatnich - w każdym razie do Bowsera doczołgałem się dużo, dużo później, kilka razy odkładając ją na półkę z powodu wrzącej frustracji, spowodowanej brakiem skilla. :cry:
  • 0

#73 Pious Napisany 08 lutego 2012 - 07:53

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ja ją uwielbiałem i do dziś wspominam z uśmiechem. Grałem w to z 10 razy i setki godzin, bo neta w chacie nie było to i solucji się nie szukało, a 100% nie zrobić to wstyd.
  • 0

#74 BeSOS Napisany 08 lutego 2012 - 09:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Sunshine byl dla mnie najwiekszym zawodem wsrod gier od N na GCN, pod kazdym wzgledem gorsza od SM64 imo niestety ze slabo zaprojektowanymi pozniejszymi levelami...bardziej podobal mi sie Luigi's Mansion, powaga :)

Moja pierwsza gra na GCN bylo wave race blue storm a nastepnego dnia dokupilem jeszcze rzeczonego luigiego :) gcn to najlepsza konsola swiata, period! :king:
  • 0

#75 Pious Napisany 08 lutego 2012 - 11:09

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Dla mnie to ogromny sentyment i brakuje mi takiego Mariana jak SMS. Sporo tam było szwędania się za monetami i to mi się ogromnie podobało. Uwielbiam tą grę. Luigiego kupiłem już za życia Wii i gra fajna, ale nic więcej.
  • 0

#76 gruby Napisany 08 lutego 2012 - 11:30

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Co wy chłopaki. Sunshine jest kozacki!
  • 0

#77 Wezyr Napisany 08 lutego 2012 - 11:32

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 391 Postów:
Mario Party 4! Byla moc, nawet z jednym padem na zmiane :D
  • 0

#78 Pious Napisany 08 lutego 2012 - 12:52

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Jak ja nienawidziłem MP4. Kupiłem jako drugą grę, razem z Eternal Darkness, które było genialne.
  • 0

#79 Kaxi Napisany 08 lutego 2012 - 16:55

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Podobnie jak Jedyn, w pierwszej kolejności nabywałem Wave Race i bawiłem się wyśmienicie. Gierę wymasterowałem niemożebnie, aż napisałem poradnik, jedyny w życiu, jeszcze do Game Only :D Co za czasy.

Sunshine też mi nie podeszło. Było dla mnie trudne w ten frustrujący sposób, wkurzało mnie odnawiające się błoto w częściach, które już czyściłem, no i kamera to była jakaś porażka.
  • 0

#80 fingus Napisany 08 lutego 2012 - 17:28

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Nie grałem w żadne wcześniejsze Mario w 3D, więc nie miałem powodów do narzekań. ;)
  • 0

#81 iluck85 Napisany 08 lutego 2012 - 17:36

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

gcn to najlepsza konsola swiata, period! :king:


Konsole masz na stanie czy poszla do ludzi ?
Jak poszla, to nie byla najlepsza :)
  • 0

#82 torq314 Napisany 08 lutego 2012 - 19:06

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Co wy chłopaki. Sunshine jest kozacki!


Sunshine JEST kozacki, to prawda.

i kompletnie nie rozumiem jak można uważać go za trudny. przechodziłem dłubiąc małym palcem od nogi w lewym uchu, a przecież ja jestem z każuali.

naprawdę mieliście tam problemy techniczne? nie wierzę.
  • 0

#83 BeSOS Napisany 08 lutego 2012 - 22:29

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:


Konsole masz na stanie czy poszla do ludzi ?
Jak poszla, to nie byla najlepsza :)


Mam w domu razem z nesem, snesem, n64 i psx-em :) N gora (kiedys przynajmniej :olo:)

Kox, mialem te same odczucia, gra frustrowala, ostatnie levele szczegolnie i w polowie gry wydaje mi sie zabraklo pomyslow, jedyne levele jakie jestem w stanie wymienic to pierwszy z wiatrakiemw tle, port (klalem w nim pamietam niemilosiernie), wesole miasteczko i jakis hotel (nędza)....reszty leveli nie pamietam.
Do tego pamietam ze oprawa mnie rozczarowala :foch: aczkolwiek woda byla cudna :}

  • 0

#84 Pawlik Napisany 08 lutego 2012 - 22:33

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
u mnie to chyba był mgs, którego niedawno sprzedałem drożej jak kupowałem w tedy :king:

A kostkę mam dalej, jest zbyt śliczna by ją sprzedawać !
  • 0

#85 BeSOS Napisany 08 lutego 2012 - 22:37

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Cudna fakt, nie wiem czemu zostala tak zjechana za wyglad...choc raczka faktycznie pimysl debilny bo nie wiem kto konsole co chwila przenosi :olo:
  • 0

#86 me&myself Napisany 09 lutego 2012 - 09:51

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Pierwsza była SSB:M

Co do SMS to jest mój ulubiony platformer z mario. Fajny spinffowy klimat (gdyby tego wielkiego żółwia wywalili byłoby jeszcze lepiej). Plansz jest może i mało, ale każda rozległa świetnie zaprojektowana i z mnóstwem sekretów. Pamiętam bardzo dobrze każdy level ( w przeciwieństwie do takiego SMG gdzie połowę zapomniałem mimo iż zdobyłem wszystkie gwiazdki i grałem w to niedawno a w SMS dawno) Kapitalne rozwiązania gamplayowe z floodem. Ukryte "klasyczne" levele. Poziom trudności na odpowiednim... poziomie ;) No i oczywiście bossowie... SM64 i Galaxy wypadają pod tym względem biedniutko w porównaniu z SunShine (nie wiem jak Galaxy 2 bo jeszcze nie grałem)
Dla mnie SMS to taki odpowiednik majory jeśli chodzi o "duże" platformówki z Mario. Lekko sponoffowy klimat, najtrudniejsza, z najmniejszą ilościa, ale za to najbardziej dopieszczonych leveli z mnóstwem sekretów (powtarzam się?) najniżej oceniona przez krytykę, z najniższą sprzedażą, krytykowana przez szersze audytorium, ale mająca swoich zagorzałych wyznawców.
  • 0

#87 BeSOS Napisany 09 lutego 2012 - 11:04

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tyle ze majora nie byla krytykowana ani przez graczy ani przez prase :) nie wiem jak sprzedaz bo to byl labedzi spiew n64.

Levele dopieszczone? Pierwszy byl naprawde fajny, reszta totalnie z dupy :) az musze chyba gcna wyjac z szafy i sobie ta gre odswiezyc :)
  • 0

#88 me&myself Napisany 09 lutego 2012 - 15:08

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
O gustach się nie dyskutuje ;)

Było sporo zawiedzionych graczy. A co do prasy średnie ocen mówią same z siebie OoT 97.48%, TP 94.51%, WW 94.53%, SS 93.34%, MM 91.92% (gamerankings) SMS ma też niższe średnie niż Galaxy x 2 i M64

No ale mimo wszytko przyznasz, że podobieństw jest sporo, a no i jeszcze jedno mi przyszło do głowy: krótszy w porównaniu z resztą serii główny wątek, ale za to więcej do masterowania.
  • 0

#89 BeSOS Napisany 09 lutego 2012 - 22:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
jaki tam był ostatni boss? Pamietam jeszcze tragiczne FMV intro :]
  • 0

#90 gruby Napisany 26 lutego 2012 - 10:19

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
U mnie też Wave Race na premierze, a potem z tego co pamiętam Rogue Squadron 2. Luigiego ominąłem i już nigdy nam się nie zeszło. :( A intro sms to rzecz, której nigdy chyba nie zapomnę. Horror. :)
  • 0