Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
24571 odpowiedzi na ten temat

#1 MonsieurWoland Napisany 30 kwietnia 2008 - 21:04

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Z starego tematu Scorpio nas wygonił:

Ja Cię kręcę ... wiem, że temat ma wzięcie ... ale kolejny, który napisze GTA IV i nie udowodni, że mu to poszło na PS2/Xbox/GCN ma przechlapane jak panienka na konkursie mokrego podkoszulka :lol:


Więc nie pozostaje mi nic innego jak założyć nową edycję. No w sumie jeszcze najpierw mógłbym nakablować na moderatorów którzy w tamtym temacie też wstawiali gry które nie były wydane na PS2/GCN/xbox ale nie jestem taki :foch:

*werble* Pierwszy wpis *werble*

Od dzisiaj GTA IV. Będzie się działo ^^
  • 0

#2 Shinigami Napisany 30 kwietnia 2008 - 21:06

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

No w sumie jeszcze najpierw mógłbym nakablować na moderatorów którzy w tamtym temacie też wstawiali gry które nie były wydane na PS2/GCN/xbox ale nie jestem taki :foch:

Foch ju :foch:
  • 0

#3 Kurzy Napisany 30 kwietnia 2008 - 21:28

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Nieprzerwanie Medal Of Honor Airborne - ta gra mi się bardzo podoba. Uwielbiam mohy i ta część chodziaż raczej nisko oceniana podoba mi się najbardziej. Teraz gram na normal ale już widzę że na expercie nei podchodzę, już na normalu jest niekiedy ciężko.Szukam na każdej planszy wszystkich "skill drop location" i upgraduje bronie. Miałem pecha bo miałem wszystkie prawie już na maksa po czym włączyłęm na normal i wsyztsko poszło...:( 70 GS też :P Pogrywam też w moha online dla relaksu hehe.

Niestety GTA 4 chyba nie pogram na moim benq dopóki nei kupię oryginalnej kopii(mam nadzieję że wtedy będzie git).

Po maturze za to jak będe pewny że zdałem(stresuję się ostatnio tym...) to granie przybierze nowych rozmiarów ajjjj będe ciorał w przerwach od wakacyjnych szaleństw xD
  • 0

#4 Nexus Napisany 30 kwietnia 2008 - 23:26

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Teraz gram w jakąś taką grę, tytułu nie wspomnę, o jakimś ruskim imigrancie co przyjechał do kuzyna mieszkającego w czymś co przypomina Nowy Jork.
Jeździ się po mieście, wykonuje misje, takie tam...
  • 0

#5 AiszA Napisany 30 kwietnia 2008 - 23:54

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Obecnie testuję MotorStorm ;) Nie przepadam zbytnio za takim gatunkiem, ale czego się nie robi dla ukochanego, który akurat jazdki uwielbia... błysk w oczach i banan na jego twarzy- bezcenne :spoko:
  • 0

#6 Danteusz Napisany 01 maja 2008 - 01:42

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Wcale nie gram w to co Leenk :gwizdek:
  • 0

#7 xell Napisany 01 maja 2008 - 07:16

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Teraz gram w jakąś taką grę, tytułu nie wspomnę, o jakimś ruskim imigrancie co przyjechał do kuzyna mieszkającego w czymś co przypomina Nowy Jork.
Jeździ się po mieście, wykonuje misje, takie tam...

Chyba bałkańskim. :P Niko odnosi się z wyraźną niechęcią do ruskich.
A ja to samo + na piecyku Runaway The Dream of The Turtle (piąty rozdział z sześciu) i Majesty Gold (gdzieś tak połówę questów zrobiłem już). Ale terazz do poniedziałku w nic nie gram.
  • 0

#8 hubson Napisany 01 maja 2008 - 08:01

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
na ps3 w tym momencie w to co wszyscy grają :-D na wii z dziewczyną w mario kart i wii fit. na pc w nic, na x0 w nic, a psp pożyczyłem, więc nie gram 8)
  • 0

#9 f5k Napisany 01 maja 2008 - 08:21

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
MGO i wszystko jasne;)
  • 0

#10 BeSOS Napisany 01 maja 2008 - 08:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Condemned 2 i dzisiaj robię drugie podejście do COD4, postanowiłem, że taka grę przynajmniej wypada skończyć :)
  • 0

#11 AdamekPL Napisany 01 maja 2008 - 09:16

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Jeszcze wczoraj w Mass Effect, jednak jako że skończyłem (trzeci raz :)), obecnie w nic, nie pogrywam. Już niedługo GTA IV ;]
A na razie prawdopodobnie wrócę do Burnout: Paradise, z braku innej alternatywy.
  • 0

#12 Grz3chu Napisany 01 maja 2008 - 12:36

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
PS3... już po wakacjach, już po wakacjach ehhh...i pewnie w packu razem z MGS4 albo GTA IV

PC:
Assasin's Creed - trochę ssie to, że Altair czasami robi niewyobrażalne rzeczy, jeśli w odpowiednim momencie nie puszczę klawisza odpowiedzialnego za interakcję to on skacze, turla się, odbija jak matoł. Wkurza też powtarzalność misji dodatkowych. Za to polski dubbing jest niezły.

Call of Duty 4 - prawie 400 godzin na liczniku i ta gra nigdy mi się nie znudzi. Możliwe, że niedługo postawimy własny serwer do gry ! :klaszcze:

Team Fortress 2 - kupiłem i żałuję. Teraz trzeba będzie sprzedać wraz z kontem Steam :/
  • 0

#13 kamionek Napisany 01 maja 2008 - 17:21

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
kto podkłada Altairowi głos? Żebrowski, Pazura czy Fronczewski?
  • 0

#14 Grz3chu Napisany 01 maja 2008 - 18:44

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Borys Szyc :D
  • 0

#15 Shinigami Napisany 05 maja 2008 - 10:41

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Nie, Szyc podkłada głos Malikowi. Za Altaira odpowiada (niestety zapomniałem nazwiska) ten sam człowiek, który użyczał swojego głosu choćby Spider-Manowi w serialu animowanym ;)

Gram w Uncharted :)
  • 0

#16 MonsieurWoland Napisany 05 maja 2008 - 11:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
A ja nie mogę pokonać ostatniego bossa w Serious Sam II. Gdyby ktoś wiedział jak u licha mogę zniszczyć tą wielką piramidę - Mental's Institution to byłbym wdzięczny za pomoc:P Przez to nie moge się jeszcze w pełni poświęcić GTA IV :(
  • 0

#17 kamionek Napisany 05 maja 2008 - 16:17

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
gram w gta4, jak prawie każdy, kto ma current-gena
do prremiery gta grałem w obliviona na ps3, do którego wrócę jak gta mi się znudzi
i onlajnowo w metal gear online, ale wątpię żebym wrócił do gry przed 11 maja
a w psp kręci się (tzn. kręciłby się, jakby był na płytce, a nie jest) final fantasy I
  • 0

#18 leon Napisany 05 maja 2008 - 18:35

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Mam x360 od niedawna i cioram w NFS:MW. Świetna gra i bardzo ładna :) a filmy na zielonym tle rządzą :king:
  • 0

#19 BeSOS Napisany 05 maja 2008 - 19:08

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Assassin's Creed - cudna gierka :foch:
  • 0

#20 Kurzy Napisany 05 maja 2008 - 19:19

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
BIOSHOCK - na Easy. Łatwo, pięknei i przyjemnie hehe. Po prostu chcę się pobawić tą grą, poacziwować ją, zebrać toniki wszystkie itd itp. Gra jest łatwa na tym poziomie ale miodna:)Na medium się męczyłem w ostatnich dwóch planszach i teraz nie chce się męczyć znów hehe. Przelazłem Medical Pavilon 8)
  • 0

#21 Texz Napisany 05 maja 2008 - 19:43

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Nieprzerwanie od premiery w GTAIV, już od jakiś 40 godzin. Nawet jeżeli licznik w grze pokazuje o wiele mniejszy czas od rzeczywistego. Wiadomo. Momentów czystego freerowamingowego rozwalania się po mieście bez saveowania, bo po co, nikt nie liczy. Jak za dawnych dobrych czasów...
  • 0

#22 olfeusz Napisany 06 maja 2008 - 09:51

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Będę oryginalny i powiem, że GTA :]
Multi w CoDzie już trochę czeka na powrót i jeszcze niech sobie poleży płytka w pudełku bo nie próbowałem MP w GTA.
  • 0

#23 gruby Napisany 06 maja 2008 - 11:18

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Jedyn, Tobie się AC naprawdę podoba???

A u mnie GTA4, choć ciągnie mnie też do powrotu do Metal Gear Online. :/ Klęska urodzaju.
  • 0

#24 Godot Napisany 07 maja 2008 - 10:25

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
GTA od dwoch dni lezy sobie w czytniku a ja biegam na sale sądową i prowadze sledztwo :) czyli Phoenix Wright (ostatnia sprawa drugiej czesci)
  • 0

#25 BeSOS Napisany 07 maja 2008 - 10:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Na X360 czy PS3?
  • 0

#26 Godot Napisany 07 maja 2008 - 10:46

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
ty ku**o odpier*** sie, idz suko jeb** sie, odup sie (jak mawia klasyk) :foch:
  • 0

#27 Gość__* Napisany 08 maja 2008 - 12:49

Gość__*
  • Goście
Od 29.IV. nieprzerwanie GTA IV .Teraz jeszcze raz przechodze gre od poczatku, zaliczajac wszystkie misje poboczne.
  • 0

#28 Devil Napisany 08 maja 2008 - 12:52

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Gears of War i Fifa08 :)
  • 0

#29 Gość__* Napisany 08 maja 2008 - 12:56

Gość__*
  • Goście
Gram w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots na PS3 w moich mokrych snach... :cry:
  • 0

#30 phsx Napisany 08 maja 2008 - 16:39

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ja też...
A tak poza tym co zawsze czyli cod4 online z kumplami (pozdro psat), a ostatnio zainstalowałem SC3:Chaos Theory. Ustawiłem wsztystko na full, odpalam grę ... i aż się zdziwiłem jak to ładnie wygląda jak na taką starą (heh) grę. Bardzo ładna gra.
  • 0