Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
24546 odpowiedzi na ten temat

#19171 oranje Napisany 28 grudnia 2017 - 21:43

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Najlepszy rok od dawna mimo iż kupionych gier nie kończę :olo:
  • 0

#19172 Starh Napisany 28 grudnia 2017 - 21:56

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Wczoraj już przysypiałem po godzinach czytania w 999 i VLR i miałem iść spać ale pomyślałem że odpalę na chwilkę Superhota ... po godzinie przymuszałem się do wyłączenia. Ale to je dobre mmmm. Niby proste, niby banalne, ale ta animacja i pomysł robią robotę :D POLEDZAM MOCNO tym bardziej że chyba za trzydzieści złoty do wyrwania

edit. prócz tego nadal Cisnę VLR, na liczniku 6h, ale trochę się z tym męczę bo część pamiętam, zagadki za drugim razem już nie robią tak dobrze, no i wiem że większość dialogów jest tutaj zbędna bo kto kogo ubił mi wisi, liczy się ta główna oś fabularna ;) kto jest w kostiumie, czy Sigma to ten co myślę, kim jest Phi ... dobrze że tego nie pamiętam dokładnie, ale robię to na szybkości i będę delektował się każdym dialogiem w Zero Time Dilemma - ale po takim maratonie to Dangi ruszę za parę tygodni albo i miesięcy

w tle jeszcze Shadow Warrior 2, ciągle fajnie, chociaż ostatnio trafiłem na planszę zdecydowanie nie pod mój lvl bo mi amunicja się skończyła i nigdzie nie mogłem znaleźć a co za tym idzie odpuściłem :( trzeba będzie popchnąć fabułę do przodu

Dangi to interaktywne VN, więc gra się w nie trochę inaczej.


  • 0

#19173 Raikoh Napisany 28 grudnia 2017 - 22:37

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Kazuo ja tez gralem do roku 2017 gdzie nic nie wyszlo dla mnie. A ze jestem maniakiem Soulsow to wali mnie to. 2018 zapowiada sie mocarnie, zatem odbije sobie jesli mowa o roznorodnosci tytulow :cf:

 

Nie marudze, ze kiedys byly lepsze gry - marudze, ze umarlo kilka gatunkow i jesli mowa o AAA to jest mega lipa. A grzebac w indykach mi sie nie chce i to nie jest to.


  • 0

#19174 BeSOS Napisany 28 grudnia 2017 - 23:48

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
U mnie nadal Prey ( GOTY zaraz po Zeldzie),później Rime, Edith Fitch i Nioh. Następnie Horizon albo Asasyn Origins :cf: plan mam na conajmniej kilka miesięcy orania. Może między Horizon a Assem Nioh dla równowagi żebym nie rzygnal Open worldami. Trzeba nadrabiać gry z 2017 bo przyszły rok zapowiada się masakrycznie dobrze (przynajmniej na PS4 :cf:).
  • 0

#19175 burnstein Napisany 29 grudnia 2017 - 00:02

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Kazuo ja tez gralem do roku 2017 gdzie nic nie wyszlo dla mnie. A ze jestem maniakiem Soulsow to wali mnie to. 2018 zapowiada sie mocarnie, zatem odbije sobie jesli mowa o roznorodnosci tytulow :cf:

 

Nie marudze, ze kiedys byly lepsze gry - marudze, ze umarlo kilka gatunkow i jesli mowa o AAA to jest mega lipa. A grzebac w indykach mi sie nie chce i to nie jest to.

 

A skończy sie na fifie 2019 i soulsach 3, ależ żałośnie smutny żywot każuala.


  • 0

#19176 Spuczan Napisany 29 grudnia 2017 - 00:03

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 961 Postów:

Wasteland 2  :ninjadance:


  • 0

#19177 Raikoh Napisany 29 grudnia 2017 - 00:57

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

 

Kazuo ja tez gralem do roku 2017 gdzie nic nie wyszlo dla mnie. A ze jestem maniakiem Soulsow to wali mnie to. 2018 zapowiada sie mocarnie, zatem odbije sobie jesli mowa o roznorodnosci tytulow :cf:

 

Nie marudze, ze kiedys byly lepsze gry - marudze, ze umarlo kilka gatunkow i jesli mowa o AAA to jest mega lipa. A grzebac w indykach mi sie nie chce i to nie jest to.

 

A skończy sie na fifie 2019 i soulsach 3, ależ żałośnie smutny żywot każuala.

 

Nie skonczy, bo jest juz teraz okolo 10 must have na 2018


  • 0

#19178 burnstein Napisany 29 grudnia 2017 - 08:08

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Wystarczy, że o każdym z nich napiszę, że jest lepszy od Soulsów i śmiertelnie sie na nie obrazisz.


  • 0

#19179 Godot Napisany 29 grudnia 2017 - 08:15

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
A ja bym chętnie się dowiedział co to za sztosy, bo akurat poza RDR2 nie bardzo mam pojęcie co na pewno w 2018 wyjdzie
  • 0

#19180 Wezyr Napisany 29 grudnia 2017 - 08:37

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 390 Postów:

>WoW Legion - ojezusie, jakie to jest dobre. Warrior już ciśnie do 110 :banderas:

>Horizon Zero Dawn - drętwe dialogi i postaci, ale potyczki z największymi maszynami robią :kaz:

>Bravely Default - jestem prostym człowiekiem, widzę system "jobs" - gram w ciemno  :shigsy:


  • 0

#19181 filip Napisany 29 grudnia 2017 - 10:20

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Gram teraz w tego godrajzona goty i to bardzo fajny sandboks :tak:

Po Assassinie pewne przestarzale rozwiazania (mount za skill, brak mozliwosci automatycznej podrozy na mountcie, niedorzeczne ograniczanie wspinaczkowe, skopana walka wlocznia) potrafia zirytowac, ale widoczki sa ladne i swiat ma nawet jakas tajemnice, ktora chetnie bym odkrywal gdybysmy mieli wiecej lore’owych znajdziek (w Assassinie sa jakies na kazdym kroku).

Fajna gra, jestem po 28% wiec raczej mi sie za moment nie odwidzi :tak:

Oczywiscie zadne goty, to byloby nieprezentactyjne podsumowanie tego dobrego dla branzy roku


  • 0

#19182 Raikoh Napisany 29 grudnia 2017 - 20:56

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

A ja bym chętnie się dowiedział co to za sztosy, bo akurat poza RDR2 nie bardzo mam pojęcie co na pewno w 2018 wyjdzie

 


Sea of Thieves

Agony

Days Gone

Detroit: BH

Vampyr

Metro Exodus

Anthem

Skull & Bones

Shenmue 3

Death Stranding :cf:

Beyond Good and Evil 2  :cf:

Cyberpunk 2077 :cf:

The Last Night

Ashen

FIFA 19

UFC 3

 

Mozliwe, ze dojdzie gra od FROM czyli kolejny must have i zapewne cos tam sie jeszcze pojawi co nie jest jeszcze zapowiedziane.


Ten post był edytowany przez Raikoh dnia: 31 grudnia 2017 - 05:45

  • 0

#19183 Schrodinger Napisany 29 grudnia 2017 - 21:00

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Zapomniałeś o codzie i fifie 19
  • 0

#19184 Raikoh Napisany 29 grudnia 2017 - 21:02

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

W CoDy nie gram. Ale true, zapomnialem o FIFA19!


  • 0

#19185 Kazuo Napisany 29 grudnia 2017 - 21:32

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

A ja bym chętnie się dowiedział co to za sztosy, bo akurat poza RDR2 nie bardzo mam pojęcie co na pewno w 2018 wyjdzie

 


Sea of Thieves

Agony

Days Gone

Detroit: BH

Vampyr

Metro Exodus

Anthem

Skull & Bones

Shenmue 3

Death Stranding :cf:

Beyond Good and Evil 2  :cf:

Cyberpunk 2077 :cf:

The Last Night

Ashen

FIFA19

 

 

 

W takie tegoroczne hiciory jak Nier czy Persona nie grałeś, a będziesz się schylał po odpady od Davida Cage'a czy jakieś symulatorki spacerów po piekle? Ciekaw jestem ile faktycznie tych tytułów ograsz. 


  • 0

#19186 Raikoh Napisany 29 grudnia 2017 - 21:50

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Polowa ma status 440%, a polowa zalezy od ocen czy nie okaza sie krapami. Spacer po piekle to moje marzenie. Nier mi nie podszedl, a Persone5 odrobie.


Ten post był edytowany przez Raikoh dnia: 29 grudnia 2017 - 21:51

  • 1

#19187 Marbel Napisany 29 grudnia 2017 - 23:47

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Chcąc poczuć magię escape roomów załączyłem dawno temu kupione czy złapane na okazji The Room na iOS. I matko, jakie to jest dobre. Same logiczne zagadki, jednak super pomyślane z wykorzystaniem różnych elementów oraz wykorzystujące spostrzegawczość i logikę.
Ma dużo z Escape Roomów. 2 Chaptery za mną. Czy ktoś się orientuje czy gra w jakiś sposób zapisuje postępy? Zastanawiam się czy nie tylko po rozdziałach. Na razie nie wyłączam tylko chodzi "w tle" na iPadzie.
  • 0

#19188 BeSOS Napisany 29 grudnia 2017 - 23:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
The room fajny choć dwójka jakoś mnie nie porwała.

U mnie teraz Edith Fitch ciekaw jestem tej fabuły każdy trzepie nad nią Freda jak Szrot w samotności przed snem.
  • 0

#19189 Sotaku Napisany 30 grudnia 2017 - 00:46

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Diablo 3 z żonką
  • 0

#19190 Danteusz Napisany 30 grudnia 2017 - 08:49

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Przechodzę Super Matroid na Wii U i niestety jestem rozczarowany. Projekty poziomów są dobre, grafika to piękny pixelart, a skilli postaci jest mnóstwo, ale co z tego skoro co chwilę czuję że walczę ze sterowaniem :( Wall jumpy, space jumpy, grappling hook - wszystko wymaga trafienia w nieintuicyjny timing. Zdziwiony tym ile prób wymaga wykonanie bardziej zaawansowanych ruchów czytam w necie co ludzie o tym sądzą, nie jestem jedyny. Do tego dochodzi ukrywanie przejść za niewidzialnymi ścianami, co sprowadza się do tego że albo gram z poradnikiem na YouTube, albo bombarduję każdą ścianę. Żadna z tych opcji nie jest zabawna. Wisienką na torcie jest brak nauczenia przez grę zastosowań niektórych skilli, czasem się zacinałam bo zwyczajnie nie wiedziałem że można coś zrobić. Mam już prawie wszystkie przedmioty, więc niedługo skończę, ale już wiem że Metroid Prime podobał mi się dużo bardziej.
  • 0

#19191 Godot Napisany 30 grudnia 2017 - 08:58

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja szczerze mówiąc również nie potrafię się przemóc. Era 16 bit jest już po prostu zbyt odległa, gameplay jest zupełnie inny. Jak ktoś nie ma sentymentu to może być ciężko. Prime to inna epoka. I tak szacun, że kończysz. Ogromny szacun
  • 0

#19192 Danteusz Napisany 30 grudnia 2017 - 09:05

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Nie skończyłbym bez opisu. 16 bit mi nie przeszkadza, to dobra alternatywa dla indyków w które gram gdy nie mam czasu przysiąść do czegoś większego na TV. Przeszkadza mi za to walka ze sterowaniem, odbiera mi to przyjemność z gry. SOTN >> SM ;)
  • 0

#19193 xell Napisany 30 grudnia 2017 - 09:17

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:
Z tego co pamiętam, to najbardziej uciążliwe jest celowanie po ukosie za pomocą shoulder buttons, poza tym sterowanie w miarę ok?
  • 0

#19194 Danteusz Napisany 30 grudnia 2017 - 09:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
To akurat mi nie przeszkadza, ale już zwykle skakanie (a są dwa rodzaje skoków) wydaje mi się mniej precyzyjne niż w innych podobnych grach.
  • 0

#19195 Dixi Napisany 30 grudnia 2017 - 10:52

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Aktualnie pykam w The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel.

Na liczniku chyba 8.5h z tego walki było może 1.5h, reszta to gadki i dialogi + bieganie po mieście. Mam już głód zabijania potworów :olo:


  • 0

#19196 Rudolf Napisany 30 grudnia 2017 - 11:55

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:

Przechodzę Super Matroid na Wii U i niestety jestem rozczarowany. Projekty poziomów są dobre, grafika to piękny pixelart, a skilli postaci jest mnóstwo, ale co z tego skoro co chwilę czuję że walczę ze sterowaniem :( Wall jumpy, space jumpy, grappling hook - wszystko wymaga trafienia w nieintuicyjny timing. Zdziwiony tym ile prób wymaga wykonanie bardziej zaawansowanych ruchów czytam w necie co ludzie o tym sądzą, nie jestem jedyny. Do tego dochodzi ukrywanie przejść za niewidzialnymi ścianami, co sprowadza się do tego że albo gram z poradnikiem na YouTube, albo bombarduję każdą ścianę. Żadna z tych opcji nie jest zabawna. Wisienką na torcie jest brak nauczenia przez grę zastosowań niektórych skilli, czasem się zacinałam bo zwyczajnie nie wiedziałem że można coś zrobić. Mam już prawie wszystkie przedmioty, więc niedługo skończę, ale już wiem że Metroid Prime podobał mi się dużo bardziej.


Przybij se pionę z Lukaszasem causalu :cf: A tak na serio to nie rozumiem problemów ze sterowaniem, sam grę skończyłem bez większych jazd na emulatorze na Nexusie 5 trzy lata temu, więc :reggie: Dla mnie top3 giereczek, tytuł perfecto.

Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 30 grudnia 2017 - 11:56

  • 0

#19197 lukaszSA Napisany 30 grudnia 2017 - 11:58

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Jak wymaksujesz Mutant Muddsy to będziemy mogli rozmawiać :foch:


Ten post był edytowany przez lukaszSA dnia: 30 grudnia 2017 - 11:58

  • 0

#19198 Kazuo Napisany 30 grudnia 2017 - 12:35

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Aktualnie pykam w The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel.

Na liczniku chyba 8.5h z tego walki było może 1.5h, reszta to gadki i dialogi + bieganie po mieście. Mam już głód zabijania potworów :olo:

 

Później jest lepiej. W sumie fajna gra, szkoda że dwójka nie jest na ps4.


  • 0

#19199 Schrodinger Napisany 30 grudnia 2017 - 12:36

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

nie zapowiadali ostatnio tej serii na ps4? 


  • 0

#19200 Starh Napisany 30 grudnia 2017 - 12:41

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
W wolnych chwilach pogrywam w PUBG z ekipą. Najlepsze multi od lat, dawno się tak nie śmiałem w czasie grania.
  • 0