Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
24562 odpowiedzi na ten temat

#19951 Dixi Napisany 12 czerwca 2018 - 08:34

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

@Dixi: jaka broń, ilu bossów już położyłeś, jak wrażenia? Pamiętam ten moment w którym ze szmaty do wycierania podłogi zamieniasz się w istnego Nemesisa i patrzysz na Ludwiczka i Amelkę z politowaniem. Koniecznie nagrywaj filmy!

 

Na razie jeszcze nie ubiłem ani jednego bossa :ok: Zacząłem późno w sobotę i pół godziny spędziłem w kreatorze postaci, gdzie i tak wyszła mi jakaś pokraka. Cała niedziela poza domem, potem w poniedziałem E3, praca i nie było kiedy grać. Udało mi się raptem godzinę pobiegać po mieście. Na pierwszą broń wybrałem kosę, ale nie wiem czy to był dobry wybór, bo na razie jestem właśnie na poziomie szmaty do wycierania podłogi. Może ten topór byłby lepszy. Już nawet gdzieś pobiegłem, doszedłem do jakichś dwóch psów na moście, jednego jakoś zepchnąłem w przepaść, drugiego prawie zabiłem. Był już na jednego albo dwa strzały, ale ciapnął mnie na sam koniec i wszystko na darmo  :lol2: Na razie jest spoko, postaram się nagrywać walki z bossami :tak:


  • 0

#19952 Marbel Napisany 12 czerwca 2018 - 09:11

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Spuczan przecież jest w Plusie teraz Trials.
  • 0

#19953 fingus Napisany 12 czerwca 2018 - 10:22

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Przekopuję się przez swoją kupkę wstydu metodą profesora Schrodingera: 20 minut i jak nie będzie bonera to wylata z dysku, dziękuję za uwagę. Pyknąłem dwa levele jakiegoś przerabianego z PS3 DmC i choć tragedii nie ma, to nie bardzo chce mi się w to orać. Nie przeczę, że gra ma pewne atuty (patrz spoiler), ale obawiam się że wszystkie już mi pokazała, więc równie dobrze mogę ją olać. Dziś pewnie wskoczy Nioh.

Spoiler

  • 1

#19954 Spuczan Napisany 12 czerwca 2018 - 10:28

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 034 Postów:

Spuczan przecież jest w Plusie teraz Trials.

Oczywiście ale jak napiszesz, że coś jest w Plusie to będą komentarze w stylu "gówno z plusa" a jak coś jest za darmo to się rzucają jak szczerbaty na suchary.
Ja już nie ma Plusa więc raczej dodaje do wishlisty. Chociaż jak patrzyłem na niektóre trasy to zapowiada się ciężka przeprawa.
  • 0

#19955 Schrodinger Napisany 12 czerwca 2018 - 10:29

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Metoda profesora Schrodingera to najlepsza z metod 


  • 0

#19956 BeSOS Napisany 12 czerwca 2018 - 12:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Fingus olewać gierkę po 20 min....Nioh ma chujowe pierwsze 2-3 h, just saying :cf:
  • 0

#19957 Marbel Napisany 12 czerwca 2018 - 13:46

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Trialsy to moje odkrycie poprzedniej generacji. HD to Arcade GOTG X360. Cięlo się na studiach godzinami.
Pewnie ten Rising czy jak te nowe Trialsy się będą nazywać też ogarnę. Chociaż fakt, że dla mnie niektóre trasy w Evolution czy Fusion były nie do przebycia. Trasy Extreme co serię to chyba trudniejsze były.
Pamiętam jedną trasę w Evolution, chyba z 5 minut się jechało i checkpointy stosunkowo rzadko rozsiane - Medium ale bardzo fajna i widokowa - miałem plan ją wymaksować na Platynę, jednak brak czasu skutecznie to uniemożliwił.

Na temat:
Teraz kończę Dooma - już chcę to na półkę odłożyć i zacząć The Division z GPassa.
Jak nie podpasuje to będę kontynuował God of Wara na PS4.
Na WiiU nadal w wolnych chwilach DKC:TF.
  • 1

#19958 Wezyr Napisany 12 czerwca 2018 - 14:02

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Ziomeczek z pracy dostarczył mi The Last of Us Remastered, więc skończę to co zacząłem ponad rok temu.
  • 0

#19959 vagrant3 Napisany 12 czerwca 2018 - 14:15

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

lords of the fallen - przechodzę już trzeci raz (chyba się tym nasycę). kawał dobrej gierki, new game++ potrafi jeszcze dać w kość.

 

driveclub - wczoraj wróciłem, żeby ogarnąć pozostałe 4 dlc, których dwa lub trzy lata temu nie ograłem (z przesytu). powrót bardzo udany, giereczka dobrze się trzyma i to ciągle najlepsze wyścigi na ps4, szkoda ze uśmiercone. jak wycisnę z tego calaka, to przeskakuję dokończyć driveclub bikes, bo to też było super.


  • 0

#19960 BeSOS Napisany 12 czerwca 2018 - 15:08

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Ziomeczek z pracy dostarczył mi The Last of Us Remastered, więc skończę to co zacząłem ponad rok temu.


Po pokazie TLOU2 też mnie naszło i właśnie ściągam :cf:
  • 0

#19961 cwany-lis Napisany 12 czerwca 2018 - 16:38

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

 

Spuczan - grałem kilka godzin, na razie siedzę w Beregoście i wybieram się do kopalni a potem hop do obozu najemników, jeżeli dobrze pamiętam. Ekipa na razie to klasyka dwójka z tawerny + koleżanka z Candlekeep, po drodze przyłączyła się Viconia i łotrzyk. Skład na bieżąco będzie modyfikowany :olo:

Jezu, prawie się popłakałem :) wspomnienia sprzed 20 lat wracają! Grasz z polskim dubbingiem? Tym z Panem Kleksem?

 

 

Oczywiście, jak Pan Fronczewski czyta wprowadzenie do każdego rozdziału to  :bowdown:


  • 1

#19962 burnstein Napisany 12 czerwca 2018 - 16:52

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Była jakaś zniżka na poprzedniego season passa do Dnostiny 2, to sobie kupiłem jak frajer i szczelam :(


  • 1

#19963 Schrodinger Napisany 12 czerwca 2018 - 17:14

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Haahaha
  • 0

#19964 fingus Napisany 12 czerwca 2018 - 20:12

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Zagadka kto nabija cichaczem exp do klanu rozwiązana. ;)
  • 0

#19965 Spuczan Napisany 12 czerwca 2018 - 20:34

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 034 Postów:

 

@Dixi: jaka broń, ilu bossów już położyłeś, jak wrażenia? Pamiętam ten moment w którym ze szmaty do wycierania podłogi zamieniasz się w istnego Nemesisa i patrzysz na Ludwiczka i Amelkę z politowaniem. Koniecznie nagrywaj filmy!

 

Na razie jeszcze nie ubiłem ani jednego bossa :ok: Zacząłem późno w sobotę i pół godziny spędziłem w kreatorze postaci, gdzie i tak wyszła mi jakaś pokraka. Cała niedziela poza domem, potem w poniedziałem E3, praca i nie było kiedy grać. Udało mi się raptem godzinę pobiegać po mieście. Na pierwszą broń wybrałem kosę, ale nie wiem czy to był dobry wybór, bo na razie jestem właśnie na poziomie szmaty do wycierania podłogi. Może ten topór byłby lepszy. Już nawet gdzieś pobiegłem, doszedłem do jakichś dwóch psów na moście, jednego jakoś zepchnąłem w przepaść, drugiego prawie zabiłem. Był już na jednego albo dwa strzały, ale ciapnął mnie na sam koniec i wszystko na darmo  :lol2: Na razie jest spoko, postaram się nagrywać walki z bossami :tak:

 

Satysfakcja z opanowania systemu i karania przeciwników to największa nagroda jak czeka na ciebie w Bloodborne. Ja doskonale pamiętam swoją transformację którą zresztą widać w moich filmikach bo nagrywałem prawię każdą walkę z bossami.

 

Trialsy to moje odkrycie poprzedniej generacji. HD to Arcade GOTG X360. Cięlo się na studiach godzinami.
Pewnie ten Rising czy jak te nowe Trialsy się będą nazywać też ogarnę. Chociaż fakt, że dla mnie niektóre trasy w Evolution czy Fusion były nie do przebycia. Trasy Extreme co serię to chyba trudniejsze były.
Pamiętam jedną trasę w Evolution, chyba z 5 minut się jechało i checkpointy stosunkowo rzadko rozsiane - Medium ale bardzo fajna i widokowa - miałem plan ją wymaksować na Platynę, jednak brak czasu skutecznie to uniemożliwił.

Trochę się boję, że to gra która potrafi wyrwać z życia grubo ponad 100 godzin. Niby siadasz sobiena 5 miunt ale kończysz spocony, ze złotym medalem, na szczycie listy przyjaciół po 4 godzinach orania. Na razie nie odpuszczam ale wierzę, że pod względem gameplayu ta gra dostarczy.

 

 

 

Spuczan - grałem kilka godzin, na razie siedzę w Beregoście i wybieram się do kopalni a potem hop do obozu najemników, jeżeli dobrze pamiętam. Ekipa na razie to klasyka dwójka z tawerny + koleżanka z Candlekeep, po drodze przyłączyła się Viconia i łotrzyk. Skład na bieżąco będzie modyfikowany :olo:

Jezu, prawie się popłakałem :) wspomnienia sprzed 20 lat wracają! Grasz z polskim dubbingiem? Tym z Panem Kleksem?

 

 

Oczywiście, jak Pan Fronczewski czyta wprowadzenie do każdego rozdziału to  :bowdown:

 

A celujesz w złą drużynę czy dobrą? Bo jak w złą to pamiętaj, że Drizzt musi zginąć :cf:


  • 0

#19966 Hellmans Napisany 13 czerwca 2018 - 18:19

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

The Division z Xbox Game Pass.


  • 0

#19967 Marbel Napisany 13 czerwca 2018 - 18:51

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

The Division z Xbox Game Pass.

O ja wczoraj też zacząłem. Doszedłem do właściwego huba. Mam 4 czy 5 lvl i... Włączyłem Dooma i Fifkę. Niestety urlop mi się skończył i nocne podiadówy już odpadają.
Hell ruszyłeś mocno? Może spikniemy się kiedy?
  • 0

#19968 Daddy Napisany 14 czerwca 2018 - 08:15

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

The Division z Xbox Game Pass.

 

To goła gierka czy z jakimiś dodatkami/usprawnieniami? Po przeszedłem na PS4 zaraz po premierze, a potem podobno sporo pozmieniali, tylko nie wiem czy w formie płatnych dodatków, czy darmowych paczy. A po prezentacji D2 na e3 naszła mnie ochota zagrać jeszcze raz, to z chęcią chyba sobie niedługo wciągnę ponownie wersję na XOX.


  • 0

#19969 Schrodinger Napisany 14 czerwca 2018 - 08:46

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Pyre, fabularnie to ja nie wiem wtf się tam dzieje i niespecjalnie mnie to interesuje, ale artstyle, muzyczka i walka dają mocno radę :tak: chyba nawet ją skończę 

 


  • 0

#19970 Hellmans Napisany 14 czerwca 2018 - 11:28

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

 

The Division z Xbox Game Pass.

 

To goła gierka czy z jakimiś dodatkami/usprawnieniami? Po przeszedłem na PS4 zaraz po premierze, a potem podobno sporo pozmieniali, tylko nie wiem czy w formie płatnych dodatków, czy darmowych paczy. A po prezentacji D2 na e3 naszła mnie ochota zagrać jeszcze raz, to z chęcią chyba sobie niedługo wciągnę ponownie wersję na XOX.

 

 

Goła podstawka bez płatnych DLC. Co darmowe pacze dodały to nie wiem, bo grałem jedynie w betę. Może Kazuo wie coś więcej, on tam cisnął ostro.

 

Marb: wbiłem 7lv ale sie zastanawiam czy jest sens w to grać, fabuły tam zero, a jak widzę mapę usraną misjami, które z grubsza polegają na tym samym... I nawet radia z popem nie ma.


  • 0

#19971 Daddy Napisany 14 czerwca 2018 - 13:45

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
Dzięki, i tak pewnie sprawdzę, bo właśnie wyszedł patch dla XOX, więc chciałbym postrzelać w tej grze w 4k. I swoją drogą po to jest tak gra - jeden z najlepszych gunplayów w TPP i frajda z biegania po NY, więc po to warto zagrać, nie dla fabuły :)
  • 0

#19972 Daddy Napisany 15 czerwca 2018 - 13:29

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Włączyłem Division i się ponownie zakochałem (a 4k to wisienka). Chyba sobie przejdę jeszcze raz albo choć pobiegam po NY, co ten klimat tego miasta i bieganie z plecaczkiem jest świetny :)


  • 2

#19973 logan Napisany 15 czerwca 2018 - 15:07

logan

  • Forumowicze
  • 2 355 Postów:

Włączyłem Division i się ponownie zakochałem (a 4k to wisienka). Chyba sobie przejdę jeszcze raz albo choć pobiegam po NY, co ten klimat tego miasta i bieganie z plecaczkiem jest świetny :)

 

sprawdz opcje neutral lighting, zwlaszcza w nocy.


  • 0

#19974 Daddy Napisany 15 czerwca 2018 - 16:06

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

 

Włączyłem Division i się ponownie zakochałem (a 4k to wisienka). Chyba sobie przejdę jeszcze raz albo choć pobiegam po NY, co ten klimat tego miasta i bieganie z plecaczkiem jest świetny :)

 

sprawdz opcje neutral lighting, zwlaszcza w nocy.

 

 

W sensie w grze? Poszukam.


  • 0

#19975 BeSOS Napisany 15 czerwca 2018 - 16:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Koncze FC5 (8/10)
Hollow Knight na Swiczu
Yakuza 0 nadal w małych dawkach
  • 0

#19976 Spuczan Napisany 15 czerwca 2018 - 22:41

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 034 Postów:

W jedynego i prawowitego kandydata do GOTY2018 :tak:


  • 0

#19977 Daddy Napisany 16 czerwca 2018 - 00:53

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

 

Włączyłem Division i się ponownie zakochałem (a 4k to wisienka). Chyba sobie przejdę jeszcze raz albo choć pobiegam po NY, co ten klimat tego miasta i bieganie z plecaczkiem jest świetny :)

 

sprawdz opcje neutral lighting, zwlaszcza w nocy.

 

 

Sprawdziłem, trochę "za miękkie" światło dla mnie, ale przy nim na razie zostanę.


  • 1

#19978 SosaiKyo Napisany 16 czerwca 2018 - 07:57

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

Titanfall 2.

Po godzinie nuda, ale strzela się ok.


  • 0

#19979 Wezyr Napisany 16 czerwca 2018 - 08:50

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Grasz singiel?

On top: gram w World of Warcraft. Po zakupie ostatniego abonamentu (przez którego połowę nie odpaliłem nawet gry) myślałem, że mam już dość. Moje postaci mnie nudziły, wiec postawiłem na drastyczną zmianę: zmianę serwera, frakcji na hordę, a postaci z ciężkiego Warriora na lekkiego Warlocka orka. No i zajaweczka wróciła, bo od 8 lat miałem tylko jedną poważną postać „po tej gorszej stronie”. Wiem, że potem wróci świat wspólny, ale obecnie bawię się wyśmienicie i dzięki posiadanym przedmiotom levelowanie idzie leciutko. Warto było, dzisiaj mam zamiar strzelić kolejne 10 poziomów (obecnie 27).

Ten post był edytowany przez Wezyr dnia: 16 czerwca 2018 - 08:55

  • 1

#19980 SosaiKyo Napisany 16 czerwca 2018 - 09:13

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

Tak ja nie gram online.


  • 0