Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie?

• Zaloguj się by odpowiedzieć
21222 odpowiedzi na ten temat

#21211 Daddy Napisany 16 czerwiec 2019 - 19:41

Daddy

lord of the board

• Moderatorzy
  • 29627 Postów:

Wróciłem do Metro 2033, mam zamiar w końcu skończyć, potem Last Light, a potem Exodus. W międzyczasie również Shadow of the Tomb Raider. No i Phoenix vs Layton na 3DSie.

Division 2 na razie olewam póki nie dodadzą czegoś nowego - 3 miesiące grania non-stop i trochę już się nudzi.

• 0

#21212 burnstein Napisany 16 czerwiec 2019 - 20:11

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 44013 Postów:

Raid zrobiony? :cf:

• 0

#21213 Daddy Napisany 16 czerwiec 2019 - 20:22

Daddy

lord of the board

• Moderatorzy
  • 29627 Postów:

:ok:

Nie ma z kim, mój "klan" na Xboxie praktycznie nie istnieje.

• 0

#21214 Tawotnica Napisany 18 czerwiec 2019 - 06:37

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 12066 Postów:
Bloodstained!

zamiast wczoraj siedzieć od północy do 02:00 stwierdziłem, że wstanę o 5:00, żeby chwilę pograć. :ftopa:
  • 0

#21215 Eldarion Napisany 18 czerwiec 2019 - 12:08

Eldarion

Sephiroth

• Forumowicze
  • 1902 Postów:
No i jak? Bo może wezmę na pc. Jest duch castlevanii? 😊
  • 0

#21216 Tawotnica Napisany 18 czerwiec 2019 - 12:46

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 12066 Postów:
Jest. Igavania gdzie nie spojrzeć. Tak, graficznie nie robi, ale pod względem sterowania, projektu plansz i udźwiękowienia to 100% duchowy spadkobierca trylogii z NDS.

Najlepsze, że dodano Street Fighterowye kombosy dla każdego rodzaju broni, które się znajduje w książkach (ataki w sensie, nie bronie). Przykładowo ćwierć obrotu do tyłu i przód + atak siekierą, Miriam podbija przeciwników i mocno łupię nimi w ziemię. Wiesz, tak jak w SoTN czy PoR były ze trzy ukryte tego typu ataki na krzyż, tak w Bloodstained to pełnoprawny element gry. Coś pysznego.
  • 1

#21217 Nyjacz Napisany 18 czerwiec 2019 - 14:33

Nyjacz

ok

• Forumowicze
  • 9361 Postów:

Robię chyba najtrudniejszą platynę evah. Zestaw DOOM 3 BFG. Jedynka i dwójka poszły, no było trudno na Ultra-Violence i sporo wczytywania, trochę mi to zajęło. A teraz DOOM 3 z dwoma dodatkami trzeba przejść 6 razy łącznie, z czego 3 na Nightmare i zebrać wszystkie notatki. Na Nightmare jesteśmy na hita, trzeba dosłownie save'ować co 3 przeciwników.

Przy okazji przeszedłem sobie SIGIL, czyli piąty epizod do pierwszego DOOMa stworzony przez Johna Romero. Był super, bardzo w moim stylu - pełno pułapek i ginięcia, a atmosfera creepy, piekło super design. No i ciężko było mi się po wszystkim powstrzymać, żeby za 10zł nie kupić sobie na PS Store całą kolekcję klasycznych zagład - jest pełna edycja jedynki, dwójki z nową kampanią Rest for the Living i poziomami Master Levels, a także cały Final DOOM. Brakuje tylko 64, ale mają pewnie niewygaszoną umowę na wyłączność :(

Znowu zostałem zaskoczony tym, jak te gry się trzymają, jak płynna jest rozgrywka, jakiego powera mają bronie, jak idealnie są od siebie różne i w ogóle zaprogramowane, jak pułapki pełne różnych wrogów wymagają innych decyzji i taktyk po wczytywaniu któryś już raz, jak świetna jest konstrukcja ogromnych poziomów... Kudosy, ten FPS nie zestarzeje się nigdy. A opis gatunku przez samych twórców jako "combat puzzle" idealny.

• 1

#21218 BeSOS Napisany 19 czerwiec 2019 - 10:35

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 23644 Postów:
Vampyr - jak krew z nosa ale już jestem chyba blisko końca!!! 6 w porywach 7/10.

Cadence of Hyrule - wiadomo, Zelda daje +2 do oceny.

Celeste - kupiłem bo promo mimo że nie lubię takich gier. I po raz kolejny się w tym utwierdziłem :olo:
  • 0

#21219 Hellmans Napisany 21 czerwiec 2019 - 12:09

Hellmans

• Forumowicze
  • 8825 Postów:

Nareszcie dobry BR

http://www.infernopl...om/royale/#main

Rh4lpbW.jpg

• 1

#21220 Tawotnica Napisany 21 czerwiec 2019 - 21:01

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 12066 Postów:

Rolling Gunner:

to jest dopiero casual mode :olo:

Gra od Daisuke Koizumi, który kiedyś pracował dla Cave. Opcję, która lata dookoła statku można blokować w danym miejscu przytrzymując przycisk strzału (trochę jak z gwiazdkami w Magical Chase). Często tego typu sterowanie bywa mocno chaotyczne, ale tutaj od razu czuć, że gra jest dobrze pod nie zaprojektowania.
Podobnie system punktowania, który nagradza bycie blisko przeciwników i zbieranie medali. Medale ładują moc anulowania pocisków i podpakowania broni (umiejętność ta jest do użycia tym samym przyciskiem co bomba).

Następny prze-shmup na Switcha. Dreamcastowa estetyka low-poly też wspaniała  :zakochany: Między tym, Bloodstained i Personą Q2 w które oczywiście również ciągle cisnę lato nie mogło się lepiej zacząć. Jeszcze Mario Maker 2 za chwilę i wszystkie moje ulubione gatunki gierek będą reprezentowane nową petardą.  

• 0

#21221 Sotaku Napisany 21 czerwiec 2019 - 22:09

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39114 Postów:

Danganronpa, odkurzyłem vitę

• 2

#21222 burnstein Napisany 22 czerwiec 2019 - 11:30

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 44013 Postów:

e3ktf4tmiwf1tg3sfv3z.jpg

• 1

#21223 J3rzman Napisany Wczoraj, 15:19

J3rzman

Mega Man

• Forumowicze
  • 123 Postów:
Battlechasers. No tak jak unikałem tych turowych mechanizmów walki tak tutaj siadło niemiłosiernie. I. Nawet estetyka dla mangoz... entuzjastów działa in plus. Jakies inne podobne tytuły ktoś może polecić ?
  • 0