Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
24562 odpowiedzi na ten temat

#21211 Daddy Napisany 16 czerwca 2019 - 19:41

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Wróciłem do Metro 2033, mam zamiar w końcu skończyć, potem Last Light, a potem Exodus. W międzyczasie również Shadow of the Tomb Raider. No i Phoenix vs Layton na 3DSie.

 

Division 2 na razie olewam póki nie dodadzą czegoś nowego - 3 miesiące grania non-stop i trochę już się nudzi.


  • 0

#21212 burnstein Napisany 16 czerwca 2019 - 20:11

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Raid zrobiony? :cf:


  • 0

#21213 Daddy Napisany 16 czerwca 2019 - 20:22

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

:ok:

 

Nie ma z kim, mój "klan" na Xboxie praktycznie nie istnieje.


  • 0

#21214 Tawotnica Napisany 18 czerwca 2019 - 06:37

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:
Bloodstained!



zamiast wczoraj siedzieć od północy do 02:00 stwierdziłem, że wstanę o 5:00, żeby chwilę pograć. :ftopa:
  • 0

#21215 Eldarion Napisany 18 czerwca 2019 - 12:08

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:
No i jak? Bo może wezmę na pc. Jest duch castlevanii? ????
  • 0

#21216 Tawotnica Napisany 18 czerwca 2019 - 12:46

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:
Jest. Igavania gdzie nie spojrzeć. Tak, graficznie nie robi, ale pod względem sterowania, projektu plansz i udźwiękowienia to 100% duchowy spadkobierca trylogii z NDS.

Najlepsze, że dodano Street Fighterowye kombosy dla każdego rodzaju broni, które się znajduje w książkach (ataki w sensie, nie bronie). Przykładowo ćwierć obrotu do tyłu i przód + atak siekierą, Miriam podbija przeciwników i mocno łupię nimi w ziemię. Wiesz, tak jak w SoTN czy PoR były ze trzy ukryte tego typu ataki na krzyż, tak w Bloodstained to pełnoprawny element gry. Coś pysznego.
  • 1

#21217 Nyjacz Napisany 18 czerwca 2019 - 14:33

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Robię chyba najtrudniejszą platynę evah. Zestaw DOOM 3 BFG. Jedynka i dwójka poszły, no było trudno na Ultra-Violence i sporo wczytywania, trochę mi to zajęło. A teraz DOOM 3 z dwoma dodatkami trzeba przejść 6 razy łącznie, z czego 3 na Nightmare i zebrać wszystkie notatki. Na Nightmare jesteśmy na hita, trzeba dosłownie save'ować co 3 przeciwników.

 

Przy okazji przeszedłem sobie SIGIL, czyli piąty epizod do pierwszego DOOMa stworzony przez Johna Romero. Był super, bardzo w moim stylu - pełno pułapek i ginięcia, a atmosfera creepy, piekło super design. No i ciężko było mi się po wszystkim powstrzymać, żeby za 10zł nie kupić sobie na PS Store całą kolekcję klasycznych zagład - jest pełna edycja jedynki, dwójki z nową kampanią Rest for the Living i poziomami Master Levels, a także cały Final DOOM. Brakuje tylko 64, ale mają pewnie niewygaszoną umowę na wyłączność :(

 

Znowu zostałem zaskoczony tym, jak te gry się trzymają, jak płynna jest rozgrywka, jakiego powera mają bronie, jak idealnie są od siebie różne i w ogóle zaprogramowane, jak pułapki pełne różnych wrogów wymagają innych decyzji i taktyk po wczytywaniu któryś już raz, jak świetna jest konstrukcja ogromnych poziomów... Kudosy, ten FPS nie zestarzeje się nigdy. A opis gatunku przez samych twórców jako "combat puzzle" idealny.


  • 1

#21218 BeSOS Napisany 19 czerwca 2019 - 10:35

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Vampyr - jak krew z nosa ale już jestem chyba blisko końca!!! 6 w porywach 7/10.

Cadence of Hyrule - wiadomo, Zelda daje +2 do oceny.

Celeste - kupiłem bo promo mimo że nie lubię takich gier. I po raz kolejny się w tym utwierdziłem :olo:
  • 0

#21219 Hellmans Napisany 21 czerwca 2019 - 12:09

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Nareszcie dobry BR

 

http://www.infernopl...om/royale/#main

 

Rh4lpbW.jpg


  • 1

#21220 Tawotnica Napisany 21 czerwca 2019 - 21:01

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:

Rolling Gunner:



to jest dopiero casual mode :olo:

Gra od Daisuke Koizumi, który kiedyś pracował dla Cave. Opcję, która lata dookoła statku można blokować w danym miejscu przytrzymując przycisk strzału (trochę jak z gwiazdkami w Magical Chase). Często tego typu sterowanie bywa mocno chaotyczne, ale tutaj od razu czuć, że gra jest dobrze pod nie zaprojektowania.
Podobnie system punktowania, który nagradza bycie blisko przeciwników i zbieranie medali. Medale ładują moc anulowania pocisków i podpakowania broni (umiejętność ta jest do użycia tym samym przyciskiem co bomba).

Następny prze-shmup na Switcha. Dreamcastowa estetyka low-poly też wspaniała  :zakochany: Między tym, Bloodstained i Personą Q2 w które oczywiście również ciągle cisnę lato nie mogło się lepiej zacząć. Jeszcze Mario Maker 2 za chwilę i wszystkie moje ulubione gatunki gierek będą reprezentowane nową petardą.  


  • 1

#21221 Sotaku Napisany 21 czerwca 2019 - 22:09

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

Danganronpa, odkurzyłem vitę


  • 2

#21222 burnstein Napisany 22 czerwca 2019 - 11:30

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

e3ktf4tmiwf1tg3sfv3z.jpg


  • 1

#21223 J3rzman Napisany 23 czerwca 2019 - 15:19

J3rzman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 506 Postów:
Battlechasers. No tak jak unikałem tych turowych mechanizmów walki tak tutaj siadło niemiłosiernie. I. Nawet estetyka dla mangoz... entuzjastów działa in plus. Jakies inne podobne tytuły ktoś może polecić ?
  • 0

#21224 Rudolf Napisany 25 czerwca 2019 - 08:36

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 733 Postów:

Conker's Bad Fur Day, bo łaskawcy wrzucili Rare Replay do passa.


  • 1

#21225 bartezoo Napisany 25 czerwca 2019 - 08:51

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

:ok:

 

Nie ma z kim, mój "klan" na Xboxie praktycznie nie istnieje.

 

Nie moja wina, że tyle czasu jebali się z wrzuceniem tego raidu, moim zdaniem przez to strasznie straciła na momentum i ja do Dywizji wróce chyba dopiero przy dodatku z Nowym Jorkiem. 


  • 0

#21226 Daddy Napisany 25 czerwca 2019 - 09:26

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

 

:ok:

 

Nie ma z kim, mój "klan" na Xboxie praktycznie nie istnieje.

 

Nie moja wina, że tyle czasu jebali się z wrzuceniem tego raidu, moim zdaniem przez to strasznie straciła na momentum i ja do Dywizji wróce chyba dopiero przy dodatku z Nowym Jorkiem. 

 

 

Luz, ja i tak już nie gram w Div, pociorałem ze 3 miesiące i się chyba przesyciłem. Pewnie też dopiero wrócę przy dodatkach.


  • 0

#21227 vagrant3 Napisany 25 czerwca 2019 - 11:54

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

f1 2018 - świetna rzecz, nawet większych zastrzeżeń nie mam; zrobiłem jeden pełny sezon, teraz gram trochę w multi, poźniej podkręce suwaki i pojadę jeszcze jeden sezon

 

hellblade - póki co za mną jakieś 1,5h przepotwornej nudy i wroce do grania tylko dlatego że jestem uparty. może poźniej coś zaskoczy i mi się spodoba 


  • 2

#21228 Kazuo Napisany 25 czerwca 2019 - 15:45

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

hellblade - póki co za mną jakieś 1,5h przepotwornej nudy i wroce do grania tylko dlatego że jestem uparty. może poźniej coś zaskoczy i mi się spodoba 

A tam się przejmujesz jakimś mało istotnym gameplayem. Najważniejszy jest sinematik ekspiriens :hihi: 


  • 0

#21229 Marbel Napisany 25 czerwca 2019 - 19:59

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Raczej gram w samochodówki-jak mam czas. Wczoraj pchałem Dirt Rally 2.0 - rajd USA był mega. Myślałem, że nieklasyczny rajd będzie taki se, bo nic nie zastąpi Finlandii, Niemiec, Monte Carlo czy Walii. Nie pamiętam czy w jakiejś rajdówce było USA, jednak moja pierwsza styczność z nim była bardzo emocjonująca. Szybkie odcinki w błocie i szutrze to coś niesamowitego. Trasy dość sporo wybaczają, więc ciśnie się szybko. Jeszcze mi sporo brakuje, bo to dopiero 1 sezon, ale moja Skoda Fabia wymiata aż miło.
Rajdu Polski jeszcze nie jechałem bo nie mam go w pierwszym sezonie, ale liczę że będzie w drugim. Zostało mi tylko MonteCarlo.
Wielki plus za długie, >10km OESy i wieloklasowe rankingi każdego rajdu.
Zastanawiam się też nad wyzwaniami online - niestety jak znajdę godzinę w tygodniu dla tej gry to już sukces, więc albo cisnę karierę albo wyzwania.
W skrócie mega giera, super wygląda na KoXie i imo lepsza niż jedynka. Polecam, ale z fanów tego gatunku wszyszcy już tu grali przede mną :) Reszta lamusów pogrywa co najwyżej w jakieś 20 letnie karty :P
  • 1

#21230 Hellmans Napisany 25 czerwca 2019 - 20:05

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

kPqvjqP.jpg


  • 1

#21231 vagrant3 Napisany 25 czerwca 2019 - 20:45

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Marbel rajd polski jest okropny, wydaje mi sie ze najtrudniejszy ze wszystkich. Jak trafia mi sie p*lska to wiem ze nawet punktu nie zdobęde. Na przecieleglym biegunie jest za to rajd niemiec, ktory uwielbiam, bo zawsze mi tam dobrze idzie. Ciekawe czy to specjalne zagranie devów, zeby fanom rajdów na świecie obrzydzic p*lske??
  • 0

#21232 Marbel Napisany 25 czerwca 2019 - 22:26

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Przejechałem Monte Carlo - jakie złoto! :banderas:
Zmiana przyczepności odwzorowana fantastycznie. Mam wrażenie, że znacznie lepiej niż w jedynce. Gra testuje naszą cierpliwość - chciałoby się przycisnąć ale nie ma trzymania drogi pod oponami i jest balet..., zjeżdżamy niżej, kończy się lód/śnieg na drodze i rura, ale jeszcze gdzie niegdzie leży śnieg, więc trzeba uważać. Gorzej jak jedziemy pod górę-na początku jest przyczepność a w połowie odcinka ją tracimy i trzeba trzymać gaz na wodzy. Cud. Wygrałem rajd!
Włączyłem Rajd Polski jeszcze, bo jest wyzwanie tygodniowe (chyba dla posiadaczy Season Passa), Subaru Impreza 1995 - deszcz. Zdążyłem przejechać 2x16km odcinki po 10minut każdy. Jak tam jest często gaz w podłodze! Same zakręty na 5 i 6, hopki, 10-15% asfaltu, więc pojawia się na chwilę, lepsza przyczepność ale to przeważnie są jakieś dwójkowe nawroty... Nie mam porównania do wyników w karierze jak mi idzie ale po prostu przez te 2 odcinki leciałem! Miód. Mieć jeszcze kierownicę i 2 miesiące wakacji, 10 lat młodszy, bez obowiązków to chyba grałbym to upadłego! :banderas:
  • 1

#21233 BeSOS Napisany 25 czerwca 2019 - 22:27

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Crash Team racing na zmianę z Sonic Team Racing.

#pojebany
  • 4

#21234 Rudolf Napisany 26 czerwca 2019 - 08:31

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 733 Postów:

Conker's Bad Fur Day, bo łaskawcy wrzucili Rare Replay do passa.

Co za gówno obesrane :pf:


  • 0

#21235 Schrodinger Napisany 26 czerwca 2019 - 08:41

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Conker's Bad Fur Day, bo łaskawcy wrzucili Rare Replay do passa.

Co za gówno obesrane :pf:


Nooo :doge: dobrze że za darmo dali, ja jeszcze mogę przełknąć to że to wali archaizmem, dialogi są nagrane jak jakimś mikrofonem za 10 zł dodawanym do Easy English ale do chuja pana dlaczego sterewanie jest w drugą stronę to ja nie wiem i mam to w dupie :olo:

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 26 czerwca 2019 - 08:42

  • 0

#21236 Rudolf Napisany 26 czerwca 2019 - 08:53

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 733 Postów:

Ta inwersja kamery to już trudno, autentycznie najmniejszy problem. Jestem już po zamku, więc została mi tylko wojna i końcówka.  Jak na grę twórców znanych z platformerów to skakanie tutaj i ogólnie wyczucie postaci to jakiś dramat. Dodajmy do tego spierdolone pomysły i ogólnie tragicznie zaprojektowane sekwencje (no podejście do zamku z tymi szkieletami robaków to za ktoś powinien polecieć). Nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w tak frustrujący tytuł, miejscami game design at its worst. Jak w to grać to w wersję na pierwszego xboxa, tam chyba to jednak poprawili, bo jak miałem te 11-12 lat to pamiętam, że jednak bez większych problemów doszedłem do tego miesjca co teraz.


  • 0

#21237 bartezoo Napisany 26 czerwca 2019 - 09:23

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

hellblade - póki co za mną jakieś 1,5h przepotwornej nudy i wroce do grania tylko dlatego że jestem uparty. może poźniej coś zaskoczy i mi się spodoba 

 

Jak nie zaskoczyło przez 1,5h to nie ma szans na to żeby się coś zmieniło pózniej, gra jest mega schematyczna a walka z czasem strasznie zaczyna nudzić i irytować. 


  • 0

#21238 oranje Napisany 26 czerwca 2019 - 10:58

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Hellblade cudowna gierka.
  • 1

#21239 filip Napisany 26 czerwca 2019 - 11:48

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

U mnie wlatuje najlepsze Final Fantasy

 

 

Spoiler

 

 

:sir:


  • 3

#21240 Schrodinger Napisany 26 czerwca 2019 - 12:37

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
pierwsze dwie płyty, trzecia to dno!
  • 1