Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
24569 odpowiedzi na ten temat

#21391 ndl Napisany 23 sierpnia 2019 - 09:33

ndl

    Pikachu

  • Narybek
  • 74 Postów:

House of the Dead to kozaki Nyjacz, ostatnio byłem w tym muzeum arkejd w Krakowie i nacierałem w dwie pierwsze części, coś pięknego. Chyba pomyślę też nad załatwieniem sobie pudeł na wii z tej serii celowniczków.


  • 0

#21392 Nyjacz Napisany 23 sierpnia 2019 - 10:33

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Na Wii jest dwójka zamiast czwórki. Największy sentyment mam do tej części, bo giercowałem jako dzieciak w salonach i na zielonej szkole  :olo:


  • 0

#21393 Tawotnica Napisany 23 sierpnia 2019 - 10:34

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Brawo, my wiemy co to dobre gierki, a nie gramy jak jakieś normiki w Destiny czy Apexa.

Nie spuszczałeś się ostatnio nad dynasty warriors? :yao:

 
Chcecie mi powiedzieć, że AOT2 to kolejny reskin Musou, ale z dodanym śmiganiem na jetpackach i wielkimi bossami? :o I'm in!
 
Anyway, dalej FE:

lkEHPgj.jpg

ale wczoraj wpadł do mnie ziomek z Gorzowa i stwierdził "pokaż mi dwie najbardziej japońskie gry jakie masz". No to wleciało Gal*Gun2 i TnT :olo:
  • 0

#21394 Kazuo Napisany 23 sierpnia 2019 - 21:40

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Spider-man oraz Final Fantasy XV wraz z dodatkami. Jedyne gierki, w których mam rangę niższą niż A na psn profiles i od dłuższego czasu nie daje mi to spokoju  :bralczyk: W Spajderka gra się tak samo zajebiście jak rok temu, tylko po ponaddźwiękowym nakurwianiu po mapie w Tytanach teraz śmiganie Pająkiem po mieście wygląda jak w slow-motion. 

 

 

 

 

 

Chcecie mi powiedzieć, że AOT2 to kolejny reskin Musou, ale z dodanym śmiganiem na jetpackach i wielkimi bossami?  :o I'm in!

 

Coś w ten deseń. Dosyć spore mapy zawalone wielkimi przeciwnikami, rozwijanie postaci jak w rasowym erpegu, social linki niczym w Personie i jeden z najlepszych systemów walki tej generacji. Komu jak komu, ale akurat Tobie powinno siąść elegancko. Jak chcesz zrobić wszystko to licz sobie z 200-300 godzin (czyli przy Twoim graniu max 2 tyg. :cf: ). 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 23 sierpnia 2019 - 21:46

  • 0

#21395 Shinigami Napisany 23 sierpnia 2019 - 21:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
W sumie to przy tym poziomie grafiki SM nie może się poruszać szybciej, bo świat by nie nadążał się ładować ;)
  • 0

#21396 Kazuo Napisany 23 sierpnia 2019 - 21:49

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Całkiem logiczne. Tylko nie wiedzieć czemu jak szarpałem ostatnim razem gra wydawała mi się dużo bardziej dynamiczna. Cholerne Tytany chyba doszczętnie zniszczyły mi spojrzenie na inne gierki. 


  • 0

#21397 burnstein Napisany 25 sierpnia 2019 - 14:12

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

Miotam się przed wrześniowym złotym deszczem, wjechał Absolver, całkiem fajne to to.


  • 0

#21398 Mateo Napisany 26 sierpnia 2019 - 11:33

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 120 Postów:
Powakacyjnie, zaczynam w końcu nowego Fire Emblema.
  • 0

#21399 Sotaku Napisany 26 sierpnia 2019 - 12:31

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:

Horizon Chase Turbo z dzieciakami...nawet się wciągnęły...potem już nie potrzebowały taty...znak czasu


  • 0

#21400 Nexus Napisany 26 sierpnia 2019 - 13:01

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

Dooma wyrzuciłem z konsoli po 10 minutach, za skomplikowane to dla mnie... Jakby ktoś chciał za jakieś grosze to chętnie... 

 

Ale Nier Automata jest bardzo spoko. Całą robotę robi tu kapitalna muzyka, wirtualny tyłek B2 i japońskość, która jest miła odmianą po kilkuletnim graniu we wszystkie Wieśki, Metra czy inne Asasyny. 

 

 


  • 1

#21401 Texz Napisany 26 sierpnia 2019 - 13:22

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Super Mario Sunshine na wyciągniętym z szafy Gacku. Całkiem spoko, dopiero po latach docenia się nietuzinkowe rozwiązania, bez niepotrzebnego nawiązywania do Mario 64. Typowe dla Nintendo, że nie trzyma się schematu pomimo geniuszu poprzedniczki.

Bardzo przyjemne śmiganie i wcale nie tak łatwe jak mi się wydawało. Pierwsze plansze są ok, ale później robi się dosyć wymagająco. Zadziwiające że kolejne Mario (Galaxy) przechodziłem z zamkniętymi oczami.


  • 2

#21402 Nyjacz Napisany 26 sierpnia 2019 - 18:00

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Dooma wyrzuciłem z konsoli po 10 minutach, za skomplikowane to dla mnie..


Nie zebym bronil tej gry wszedzie, ale jak za skomplikowane? Rozwin :D
  • 1

#21403 Kazuo Napisany 26 sierpnia 2019 - 22:14

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No chodzi o to, że musisz dużo, szczelać, biegać, skakać, czasem zmienić albo przeładować broń, użyć power'upa, normalnie mózg się przegrzewa od tych wszystkich skomplikowanych procesów myślowo-skillowych  :uff:


  • 1

#21404 Nyjacz Napisany 27 sierpnia 2019 - 00:11

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:
Wszystko sie zgadza poza przeladowaniem broni xD
  • 0

#21405 oranje Napisany 27 sierpnia 2019 - 01:17

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Komuś dum się nie spodobał. Jak to?
  • 1

#21406 Razel Napisany 27 sierpnia 2019 - 07:10

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Dooma wyrzuciłem z konsoli po 10 minutach, za skomplikowane to dla mnie... Jakby ktoś chciał za jakieś grosze to chętnie...

Nie musisz płacić, za darmo chętnie Cię namowie, byś jeden pograł w tę genialną szpilę, bo zwyczajnie nie wiesz co tracisz :good:
  • 1

#21407 Nexus Napisany 27 sierpnia 2019 - 09:22

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

No chodzi o to, że musisz dużo, szczelać, biegać, skakać, czasem zmienić albo przeładować broń, użyć power'upa, normalnie mózg się przegrzewa od tych wszystkich skomplikowanych procesów myślowo-skillowych :uff:

No, dokładnie to.

Poza tym fabuła zbyt zawiła jak dla mnie. Gry powinny być prostą rozrywką a nie jakimiś wielowątkowymi epopejami. :(
  • 1

#21408 Nyjacz Napisany 28 sierpnia 2019 - 08:54

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Komuś dum się nie spodobał. Jak to?

Niech się nie podoba, tylko nie rozumiem zarzutu. To tak jakby powiedzieć, że bijatyka o największej liczbie postaci do wyboru ma ich najmniej ;)


  • 0

#21409 burnstein Napisany 28 sierpnia 2019 - 09:04

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

 

Komuś dum się nie spodobał. Jak to?

Niech się nie podoba, tylko nie rozumiem zarzutu. To tak jakby powiedzieć, że bijatyka o największej liczbie postaci do wyboru ma ich najmniej ;)

 

 

To możliwe kiedy ludki to zwykłe reskiny.


  • 0

#21410 Nyjacz Napisany 28 sierpnia 2019 - 12:58

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Pykam se w Spyro 3 (poprzednie splatynowane) i serię The House of the Dead (na razie 1/3 na 100%). Potem atakuję Time Crisis i wracam do Yakuzy 0. Próbowałem w Siren: Blood Curse, ale po 2-3 etapach gra mi się ani trochę nie podoba. Fajny klimacik, ale gra to samograj z okropną kamerą i w 17-stu klatkach na sekundę.


  • 0

#21411 Schrodinger Napisany 28 sierpnia 2019 - 13:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:

Control i Destiny 2 


  • 0

#21412 Hellmans Napisany 28 sierpnia 2019 - 13:42

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Próbowałem grać w Elite Dangerous, ale za stary jestem na takie numery. Nie żebym hejtował, może gdybym miał rok urlopu to bym się wciągnął. Dam konkretny przykład jaki to poziom znerdzenia, gdyby ktoś chciał ryzykować te 38zł:

 

Wydobywanie w No Man's Sky - lecisz gdziekolwiek w kosmos, strzelasz w pierwszą napotkaną asteroidę czy tam planetoidę i pyk zdobywasz jakiś surowiec, z automatu jest już na pokładzie statku

 

Wydobywanie w Elite Dangerous - nauczony z in-game mining tutoriala lecę do pasa skalnego jakiejś planety, oczywiście przestrzeliłem o 5 lat świetlnych ale ok, zawracam i jestem. Przełączam statek w tryb rozpoznawczy, nie strzelam do skały bo statek nie ma odpowiedniego wyposażenia (statek w tutorialu ma wszystko co potrzebne). Zawracam do bazy, przestrzeliłem, zawracam i ląduję w hangarze, odpalam poradnik na yt, kupuję potrzebne śmieci, instaluję w statku, przypisuję mining lasery do odpowiednich przycisków, wracam do pasa asteroid. Strzelam, oznaczam odstrzelony fragment w trybie śledzenia, otwieram komorę do łapania skał, używając wbudowanej w nią kamery łapię odstrzelony fragment. Taki chuj kamyk wymaga "obróbki", szukam na yt czo, a ok mam potrzebny dynks ale nie przydzieliłem mu zasilania, przydzielam mu zasilanie i pyk gotowe.

 

Teraz odreagowuję rozjeżdżając ludzi w GTA V i nadrabiam nowości w Overwatch.


  • 6

#21413 Stan Napisany 28 sierpnia 2019 - 13:54

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Hellmanz jednak każualem... no nie powiem, jestem zawiedziony. 


  • 0

#21414 Razel Napisany 28 sierpnia 2019 - 14:02

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Próbowałem grać w Elite Dangerous, ale za stary jestem na takie numery. Nie żebym hejtował, może gdybym miał rok urlopu to bym się wciągnął. Dam konkretny przykład jaki to poziom znerdzenia, gdyby ktoś chciał ryzykować te 38zł:

 

Wydobywanie w No Man's Sky - lecisz gdziekolwiek w kosmos, strzelasz w pierwszą napotkaną asteroidę czy tam planetoidę i pyk zdobywasz jakiś surowiec, z automatu jest już na pokładzie statku

 

Wydobywanie w Elite Dangerous - nauczony z in-game mining tutoriala lecę do pasa skalnego jakiejś planety, oczywiście przestrzeliłem o 5 lat świetlnych ale ok, zawracam i jestem. Przełączam statek w tryb rozpoznawczy, nie strzelam do skały bo statek nie ma odpowiedniego wyposażenia (statek w tutorialu ma wszystko co potrzebne). Zawracam do bazy, przestrzeliłem, zawracam i ląduję w hangarze, odpalam poradnik na yt, kupuję potrzebne śmieci, instaluję w statku, przypisuję mining lasery do odpowiednich przycisków, wracam do pasa asteroid. Strzelam, oznaczam odstrzelony fragment w trybie śledzenia, otwieram komorę do łapania skał, używając wbudowanej w nią kamery łapię odstrzelony fragment. Taki chuj kamyk wymaga "obróbki", szukam na yt czo, a ok mam potrzebny dynks ale nie przydzieliłem mu zasilania, przydzielam mu zasilanie i pyk gotowe.

 

Teraz odreagowuję rozjeżdżając ludzi w GTA V i nadrabiam nowości w Overwatch.

 

Nigdy nie będziesz Brucem Willisem :olo:


  • 0

#21415 Schrodinger Napisany 28 sierpnia 2019 - 14:02

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:

Dzięki Hellmans, już nigdy nie będzie mną motało żeby to kupić :yao: 


  • 0

#21416 Rudolf Napisany 28 sierpnia 2019 - 14:26

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

 

Próbowałem grać w Elite Dangerous, ale za stary jestem na takie numery. Nie żebym hejtował, może gdybym miał rok urlopu to bym się wciągnął. Dam konkretny przykład jaki to poziom znerdzenia, gdyby ktoś chciał ryzykować te 38zł:

 

Wydobywanie w No Man's Sky - lecisz gdziekolwiek w kosmos, strzelasz w pierwszą napotkaną asteroidę czy tam planetoidę i pyk zdobywasz jakiś surowiec, z automatu jest już na pokładzie statku

 

Wydobywanie w Elite Dangerous - nauczony z in-game mining tutoriala lecę do pasa skalnego jakiejś planety, oczywiście przestrzeliłem o 5 lat świetlnych ale ok, zawracam i jestem. Przełączam statek w tryb rozpoznawczy, nie strzelam do skały bo statek nie ma odpowiedniego wyposażenia (statek w tutorialu ma wszystko co potrzebne). Zawracam do bazy, przestrzeliłem, zawracam i ląduję w hangarze, odpalam poradnik na yt, kupuję potrzebne śmieci, instaluję w statku, przypisuję mining lasery do odpowiednich przycisków, wracam do pasa asteroid. Strzelam, oznaczam odstrzelony fragment w trybie śledzenia, otwieram komorę do łapania skał, używając wbudowanej w nią kamery łapię odstrzelony fragment. Taki chuj kamyk wymaga "obróbki", szukam na yt czo, a ok mam potrzebny dynks ale nie przydzieliłem mu zasilania, przydzielam mu zasilanie i pyk gotowe.

 

Teraz odreagowuję rozjeżdżając ludzi w GTA V i nadrabiam nowości w Overwatch.

 

Nigdy nie będziesz Brucem Willisem :olo:

 

Co w tym trudnego?

 


Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 28 sierpnia 2019 - 14:27

  • 1

#21417 Hellmans Napisany 28 sierpnia 2019 - 14:34

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Leave Armageddon Alone. Moje guilty pleasure numer jeden  :zakochany:


  • 1

#21418 ACZ Napisany 28 sierpnia 2019 - 18:13

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

 

kupiłem wszystkie trzy części dostępne na PS3

Jakby co, to jako jedyny na forum mam platynę w Overkillu (może zechcesz być drugi). Grałem padem, bo kontrolery ruchowe to shit i nie nadają się do skillowego grania.


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 28 sierpnia 2019 - 19:17

  • 0

#21419 nole Napisany 28 sierpnia 2019 - 18:18

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Ja z kolei właśnie się zabieram za Dead Space Extraction na PS3..


  • 0

#21420 burnstein Napisany 03 września 2019 - 19:27

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

W to

catherine-full-body-cutscene.jpg


  • 6