Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
24569 odpowiedzi na ten temat

#22591 Hellmans Napisany 14 kwietnia 2021 - 00:48

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Odpaliłem No Man's Sky żeby sprawdzić czy coś się zmieniło po tych wszystkich paczach. Grało się tak sobie, dopóki nie trafiłem na planetę zasraną jakimiś kulkami wartymi po 100k i nie nauczyłem się buga ze skakaniem :olo: Teraz to jest goty, kupuję statki, dziwki koks, będę musiał edytnąć swoje smuty w temacie!

 

Skok do ocenki!

 

 

YcBWsog.png


Ten post był edytowany przez Hellmans dnia: 14 kwietnia 2021 - 00:49

  • 4

#22592 Kazuo Napisany 14 kwietnia 2021 - 01:16

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

FFXIV - przepadłem totalnie, chyba nawet do tego stopnia, że pierwszy raz w życiu nie będę grał na premierę w nowego Residenta, bo po prostu wolę expić na żelkach :uff: 150 godzin i cały czas mam wrażenie, że ledwo tę grę musnąłem, nie ma dnia żebym nie odkrył jakiejś nowej mechaniki albo tipa odświeżającego moją rozgrywkę jako tank. Fabuła w podstawce była taka sobie, ale w Heavensward konkretnie się rozkręca, do tego te wielkie światy, w których jest co robić (serio, nie wiem czy brać się za główne misje, za poboczne questy, za hunty, zbieractwo, łowienie rybek czy crafting), a jak tego mi mało to lecę w czyszczenie lochów z randomami albo w epickie raidy w kilkadziesiąt osób. Ostatnio 3 godziny zmarnowałem na ustawianie sobie HUDa i rozmieszczanie skillów pod przyciski na padzie, tak żeby grało się bardziej "pro" :olo: Bossowie, muzyka, uczucie uczestniczenia w naprawdę WIELKIEJ przygodzie - to może być mój ulubiony Final. Dłuuugo się zabierałem do tej gry, ale cieszę się, że w końcu to zrobiłem 

 

 

 


  • 5

#22593 Marbel Napisany 14 kwietnia 2021 - 16:21

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Uwaga nie grałem na poważnie że 2 tygodnie.
Dziś/jutro odpalam Days Gone bo za 2 miesiące Plus mi się kończy. Stay Tuned :D
  • 0

#22594 nole Napisany 14 kwietnia 2021 - 16:33

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Uwaga nie grałem na poważnie że 2 tygodnie.
Dziś/jutro odpalam Days Gone bo za 2 miesiące Plus mi się kończy. Stay Tuned :D

 

Ale wiesz, że to jest gdzieś tak lekką ręką 30-40 godzin, grając tylko samą fabułkę  ;-)  


  • 0

#22595 Marbel Napisany 14 kwietnia 2021 - 17:03

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:


Uwaga nie grałem na poważnie że 2 tygodnie.
Dziś/jutro odpalam Days Gone bo za 2 miesiące Plus mi się kończy. Stay Tuned :D


Ale wiesz, że to jest gdzieś tak lekką ręką 30-40 godzin, grając tylko samą fabułkę ;-)
To może do czerwca przejdę prolog i przedstawię oratorium na forum o swoich mękach!
  • 1

#22596 torq314 Napisany 14 kwietnia 2021 - 17:29

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:

Przypadkowo wkręciłem się w Subnauticę i mam syndrom sztolholmski.

 

Kompletnie nie wiem jaki jest cel i czy mam coś robić w jakiejś kolejności i czy to czemuś służy, ale juz zdążyłem apgrejdować trochę sprzętu (ale np. nie wiem dlaczego mogłem wytworzyć pojemniejszą butlę ale płetw lepszych juz nie mogę mimo że mam ich schemat) i nawet zbudowałem jakąś bazę podwodną (ale nie wiem po co).

 

Część rzeczy nie wiem do czego służy. Surowce które są potrzebne są tak rzadkie że nie wiem czy czegoś nie robię źle (srebro: zajmuje mi kilka minut żeby znaleźć jedno a potrzeba tego mnóstwo).

 

Ale gram.


  • 2

#22597 Sotaku Napisany 14 kwietnia 2021 - 18:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:

Przypadkowo wkręciłem się w Subnauticę i mam syndrom sztolholmski.

Kompletnie nie wiem jaki jest cel i czy mam coś robić w jakiejś kolejności i czy to czemuś służy, ale juz zdążyłem apgrejdować trochę sprzętu (ale np. nie wiem dlaczego mogłem wytworzyć pojemniejszą butlę ale płetw lepszych juz nie mogę mimo że mam ich schemat) i nawet zbudowałem jakąś bazę podwodną (ale nie wiem po co).

Część rzeczy nie wiem do czego służy. Surowce które są potrzebne są tak rzadkie że nie wiem czy czegoś nie robię źle (srebro: zajmuje mi kilka minut żeby znaleźć jedno a potrzeba tego mnóstwo).

Ale gram.

https://subnautica.f...dnik_Nowicjusza
  • 0

#22598 Texz Napisany 14 kwietnia 2021 - 19:00

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Mam to samo w Valheim. Świetna szpilka, szkoda że jej nie ma na konsole.
  • 0

#22599 torq314 Napisany 14 kwietnia 2021 - 19:13

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:

 

Przypadkowo wkręciłem się w Subnauticę i mam syndrom sztolholmski.

Kompletnie nie wiem jaki jest cel i czy mam coś robić w jakiejś kolejności i czy to czemuś służy, ale juz zdążyłem apgrejdować trochę sprzętu (ale np. nie wiem dlaczego mogłem wytworzyć pojemniejszą butlę ale płetw lepszych juz nie mogę mimo że mam ich schemat) i nawet zbudowałem jakąś bazę podwodną (ale nie wiem po co).

Część rzeczy nie wiem do czego służy. Surowce które są potrzebne są tak rzadkie że nie wiem czy czegoś nie robię źle (srebro: zajmuje mi kilka minut żeby znaleźć jedno a potrzeba tego mnóstwo).

Ale gram.

https://subnautica.f...dnik_Nowicjusza

 

 

wiadomo. właśnie na tym polega mój syndrom że nie wiem czy chcę instrukcji typu kawa na ławę.

 

dawno czegoś takiego nie miałem w grach, ostatnio pewnie jeszcze za czasów c64, gdzie były gry, w których nie było wiadomo o co chodzi i nie było gdzie o tym poczytać.

 

potem za każdym razem kiedy była taka sytuacja szło się gdzieś poczytać i problem się rozwiązywał. ale przyjemność z odkrywania samemu w tym się gubi.

 

Subnautica jest o tyle wyjątkowa, że tam nie ma żadnego samouczka w grze. nawet interfejs nie wiadomo  na początku jak działa.

 

taki przykład - mam w ekwipunku jakiś przedmiot "laboratorium do badania próbek" czy jakoś tak. "zepsuty".

 

naprawić się nie da jak się ma w ekwipunku.

postawiłem na podłodze w bazie w nadziei że wtedy będę mógł na tym użyć "naprawiacza". nie mogę. 

i nie wiem co.

 

mało znam takich gier. 


  • 0

#22600 Daddy Napisany 14 kwietnia 2021 - 19:15

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:

FFXIV - przepadłem totalnie, chyba nawet do tego stopnia, że pierwszy raz w życiu nie będę grał na premierę w nowego Residenta, bo po prostu wolę expić na żelkach :uff:

Dziękuję Ci. Teraz mam 100% pewności, że nie dotknę tego dla własnego dobra.


  • 0

#22601 Nexus Napisany 14 kwietnia 2021 - 19:26

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

 

 

Przypadkowo wkręciłem się w Subnauticę i mam syndrom sztolholmski.

Kompletnie nie wiem jaki jest cel i czy mam coś robić w jakiejś kolejności i czy to czemuś służy, ale juz zdążyłem apgrejdować trochę sprzętu (ale np. nie wiem dlaczego mogłem wytworzyć pojemniejszą butlę ale płetw lepszych juz nie mogę mimo że mam ich schemat) i nawet zbudowałem jakąś bazę podwodną (ale nie wiem po co).

Część rzeczy nie wiem do czego służy. Surowce które są potrzebne są tak rzadkie że nie wiem czy czegoś nie robię źle (srebro: zajmuje mi kilka minut żeby znaleźć jedno a potrzeba tego mnóstwo).

Ale gram.

https://subnautica.f...dnik_Nowicjusza

 

 

wiadomo. właśnie na tym polega mój syndrom że nie wiem czy chcę instrukcji typu kawa na ławę.

 

dawno czegoś takiego nie miałem w grach, ostatnio pewnie jeszcze za czasów c64, gdzie były gry, w których nie było wiadomo o co chodzi i nie było gdzie o tym poczytać.

 

potem za każdym razem kiedy była taka sytuacja szło się gdzieś poczytać i problem się rozwiązywał. ale przyjemność z odkrywania samemu w tym się gubi.

 

Subnautica jest o tyle wyjątkowa, że tam nie ma żadnego samouczka w grze. nawet interfejs nie wiadomo  na początku jak działa.

 

taki przykład - mam w ekwipunku jakiś przedmiot "laboratorium do badania próbek" czy jakoś tak. "zepsuty".

 

naprawić się nie da jak się ma w ekwipunku.

postawiłem na podłodze w bazie w nadziei że wtedy będę mógł na tym użyć "naprawiacza". nie mogę. 

i nie wiem co.

 

mało znam takich gier. 

 

Mam akurat dokładnie to samo. Niby takie nic ale wciąga to odkrywanie o co w  ogóle chodzi w tej gierce, poza tym piękne widoczki gdy pływasz sobie o zachodzie słońca. :)


Ten post był edytowany przez Nexus dnia: 14 kwietnia 2021 - 19:26

  • 0

#22602 Kazuo Napisany 14 kwietnia 2021 - 19:52

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

FFXIV - przepadłem totalnie, chyba nawet do tego stopnia, że pierwszy raz w życiu nie będę grał na premierę w nowego Residenta, bo po prostu wolę expić na żelkach :uff:

Dziękuję Ci. Teraz mam 100% pewności, że nie dotknę tego dla własnego dobra.

 

Znając Twoje przeboje z Destiny, to lepiej trzymaj się od tej gry jak najdalej  :input:


  • 0

#22603 Tynio Napisany 16 kwietnia 2021 - 17:19

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Aktualnie w domu non stop leci 5 gier  i czasem jeszcze jedna.

 

- Monster Hunter Rise 

- Naruto: Clash of Ninja  2 na GC

- Mario Maker 2

- Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

- Mario Party  Switch 

- 1  . 2  ... Switch 

 

MH gram sam 

Naruto z Werką maksujemy

Mario Party z młodą (upiera się jeszcze by grać 1...2...Swich)

MM2 - z żoną gramy. 

 

 


  • 0

#22604 Sotaku Napisany 16 kwietnia 2021 - 18:21

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Pustka po platynie w Cyberpunku... trochę Gran Turismo i osiołek...za dużo do nadrobienia...no ale zdecydowałem się na God od War, którego ponad 2 lata temu zostawiłem nie wiedząc czemu. Po wygraniu save'a już wiedziałem,grupa gości, nie bardzo wiem co naciskać...ginę i tak z 5 razy nim ogarnąłem, co się czym robi. Gra nie wygląda na krótką, więc czeka mnie sporo zabijania, sterowania i walki nie nazwałbym intuicyjnym, strasznie brakuje mi skoku.
  • 0

#22605 xell Napisany 18 kwietnia 2021 - 11:56

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 329 Postów:

Ja gram metodą marbelowską przez ostatnie miesiące, mam zaczętych chyba 7 gier. Muszę przejść conajmniej 4 zanim zainstluję kolejną, OLO. Najpierw docisnę do końca Yakuzę Kiwami, jestem w dziesiątym rozdziale z chyba 13 łącznie.


  • 0

#22606 oranje Napisany 18 kwietnia 2021 - 12:30

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Pierwsze Gears of war. Na starcie duży zawód, bo bronie w ogóle nie mają mocy i ma się wrażenie strzelania kapiszonami w gąbki, bo przeciwnicy często zero reakcji mimo władowania całego magazynka.
I za cholerę nie mogę się przyzwyczaić do pada póki co :olo'
  • 0

#22607 funditto Napisany 18 kwietnia 2021 - 23:12

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Ostatnio skończyłem Milesa Moralesa i Ori and The Blind Forest, więc teraz lecę ze Spider Man Remastered, Ori and The Will of The Wisps i Sackboyem. Na Switchu zacząłem też grać New Game + w Xenoblade 2. Jutro jeszcze wskoczy darmowy Horizon Zero Dawn to sprawdzę dodatek. Remaster Spider Mana już kończę, Sackboy powinien pójść szybko, DLC w Horizonie też, więc niedługo PS5 wyląduje na Allegro

Ten post był edytowany przez funditto dnia: 18 kwietnia 2021 - 23:12

  • 2

#22608 oranje Napisany 21 kwietnia 2021 - 20:54

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Gamepass jest idealny dla kogoś kto traktuje XSX jako drugą konsolę. Tanim kosztem mogę ograć te kilka interesujących mnie gier + jakieś mniejsze za które w życiu bym nie zapłać.
Dzisiaj włączyłem Forze Horizon 4 i robi kapitalne pierwsze wrażenie.
  • 1

#22609 Wezyr Napisany 22 kwietnia 2021 - 08:43

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Najlepsze jest to, że to wrażenie utrzymuje się na długo po skończeniu przygody z tym tytułem. :banderas:

on top: progresuję w Control i jestem wciąż pod wielkim wrażeniem tego co widzę na ekranie. Remedy to zdecydowanie jedno z tych studiów których dzieł wyczekuję z tą prawdziwą, szczerą zajawką.


Ten post był edytowany przez Wezyr dnia: 22 kwietnia 2021 - 08:49

  • 0

#22610 Hellmans Napisany 22 kwietnia 2021 - 10:10

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

fyDBA7t.jpg

DZzIve1.jpg

Spoiler

  • 5

#22611 vagrant3 Napisany 22 kwietnia 2021 - 10:30

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

to zrozumiałe, dlatego gra kosztuje 15 zł

 

jeszcze nie grałem w wrc 8, ale chyba nie mogę pominąć jednej edycji :retard:

 

za to widzę, że różni się od wrc 7, ale mam nadzieję że nie pozbyli się tych 15-20 km odcinków


Ten post był edytowany przez vagrant3 dnia: 22 kwietnia 2021 - 10:32

  • 0

#22612 Hellmans Napisany 22 kwietnia 2021 - 10:39

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Wszystko po staremu łącznie z bugami i popupem, ale za to płynniutko mmm


  • 0

#22613 oranje Napisany 22 kwietnia 2021 - 13:52

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
I fajnie dualsense'a wykorzystuje :cf:
  • 0

#22614 vagrant3 Napisany 22 kwietnia 2021 - 16:08

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

snowrunner król

zAtYIKr.jpg
 

Początek jest trudny, jak w soulsach. Ta cieżarówka z ktorą się zaczyna grzęźnie w pierwszym lepszym błocie.

Więc pro-tip: tak szybko jak możesz sprzedaj wszystko co masz i kup International Paystar 5070.
Do niej potem dokupisz dodatki, ale w początkowej fazie gry ona rozwiązuje wiele problemów.

Z tą ciężarówką da się przez dłuższy czas spokojnie grać (potem ma się już lepsze jak BM17 a jeszcze później np. P12/P16).


od dwóch tygodni nie mogę się oderwać. ostatecznie nie kupiłem tego paystara, bo do wersji z season passem dorzucili dwa przyzwoite samochody, w tym ciężarówkę z grupy offroad, więc jakoś poszło, choć bywało ciężko aż do odblokowania lepszych opon. zakopywałem się w różnych miejscach, wyciągałem się innymi ciężarówkami, którymi zakopywałem się 5m dalej.

fizyka jest rewelacyjna, a błoto wręcz żyje. w niektórych miejscach grzęźniesz jak chwilę dłużej postoisz, a kilka dróg tak rozjeździłem, że nie nadawały się do niczego (na redicie czytałem, że przeniesienie się w inny region i powrót resetuje stan dróg, ale u mnie nie zadziałało :olo: )

pierwszą część w michigan totalnie oczyściłem - posprzedawałem przyczepy, powyciągałem podtopione furki, zrobiłem wszystkie zadania i czasówki na złoto. fajnie, że paliwo nie kosztuje i mega ułatwieniem jest cena sprzedaży furek, części i przyczep, która równa się cenie zakupu. dlatego wszystko spieniężam i kupuję bez straty jak tylko jest mi potrzebne.

szok, że ta spora pierwsza mapka stanowi ledwie część terenu michigan (pewnie więcej niż 25%), a to tylko pierwsza lokacja. i chyba najważniejsze - sporo zadań robi się bardzo długo, są wieloetapowe, ale w każdej chwili można przerwać, a gra zapisze się dokładnie w tym momencie, w którym się jest.

dla mnie goty roku, jestem totalnie zajarany tym tytułem

pozdrawiam serdecznie


  • 7

#22615 torq314 Napisany 22 kwietnia 2021 - 16:34

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:

snowrunner król


miód prosto na moje stare serce :tak:
  • 0

#22616 Hellmans Napisany 22 kwietnia 2021 - 17:30

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Ehh gdyby Death Stranding miało takiego Urala czy innego Kamaza z blokadą mostów, to może by to nie był taki nudny crap 3/10.


  • 1

#22617 Kazuo Napisany 22 kwietnia 2021 - 19:37

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Gdyby tę grę robił ktoś inny niż Kojima, to może by to nie był taki nudny crap 3/10.

 

fixed


  • 0

#22618 Marbel Napisany 24 kwietnia 2021 - 17:31

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Dadzą tego Snowrunnera w GP czy nie. Odzwyczaiłem się od wydawania kasy na gierki ;)
Gram w Days Gone i jest nawet ok. Z początku trafił się moment że traktowałem kijem
Spoiler

i generalnie szok, bo nawet w filmach o nieumarłych unika się takiego tematu.
Poza tym ok. Czuję jakby to był taki RDR tylko z motorami zamiast koni.
  • 0

#22619 kostek Napisany 25 kwietnia 2021 - 21:04

kostek

    radical

  • Forumowicze
  • 2 255 Postów:

Dopiero teraz odpaliłem Superhot. Ależ ta gierka ma miodny gameplay. Może nie wprowadza w trans jak Hotline Miami, ale wciąga jak bagno. 


  • 2

#22620 Marbel Napisany 25 kwietnia 2021 - 21:24

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Dopiero teraz odpaliłem Superhot. Ależ ta gierka ma miodny gameplay. Może nie wprowadza w trans jak Hotline Miami, ale wciąga jak bagno.

A co dopiero w VR - wtedy już całkiem petarda.
  • 1