Skocz do zawartości

Dreamcast Online


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 02 września 2004 - 08:15

Gość__*
  • Goście
Mam pytanie związane z podłączeniem Dreamcasta do netu. Mam w domu radiowe łącze i postawiony w domu router oraz acces point. Czy połączenie będzie w związku z tym wykonalne??
  • 0

#2 Gość__* Napisany 05 września 2004 - 00:28

Gość__*
  • Goście
Tak jesli kupisz gdzies na zachodzie odpowiedni modem do tego,bo standardowo DC ma modem telefoniczny.Jak sie zwie ten modem to juz zapomnialem :shock: .
  • 0

#3 hubson Napisany 18 października 2007 - 22:04

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
to nie był modem, ale karta sieciowa wkładana zamiast modemu. kupno jest bez sensu, ponieważ nie ma już serwerów segi na których można było grać. chyba, że jest się kolekcjonerem
  • 0

#4 ACZ Napisany 19 października 2007 - 13:52

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Gratuluje Hubson, odpowiedziałeś na posta z 2004 roku :lol: ;)
  • 0

#5 Gość__* Napisany 19 października 2007 - 18:49

Gość__*
  • Goście
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak podłączyć dreamcasta do internetu poprzez komputer?
Prosiłbym o dokładny opis.
Z góry dzięki
  • 0

#6 hubson Napisany 19 października 2007 - 23:45

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
odpowiedziałem lolku na posta, do którego było pytanie z tego miesiąca....

nie podłączysz dc do neta przez kompa. masz do dc karte sieciową ?
  • 0

#7 Century Child Napisany 20 października 2007 - 16:50

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:

nie podłączysz dc do neta przez kompa. masz do dc karte sieciową ?

Powszechnie znany jako Broadband Adapter, cena kształtuje się w granicach 300-500zł (mówię o nowym, działającym egzemplarzu). Dzięki niemu możemy np. podłączyć DC pod stałe łącze ;P
  • 0

#8 hubson Napisany 21 października 2007 - 20:19

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
lub router, ale pytanie, jaki to ma sens ? do www ?
  • 0

#9 Century Child Napisany 21 października 2007 - 20:20

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:

lub router, ale pytanie, jaki to ma sens ? do www ?

taki np. ja kupi to dla samego posiadania :) w dzisiejszych czasach jest to tylko i wyłącznie element kolekcyjny IMO.
  • 0

#10 hubson Napisany 21 października 2007 - 20:33

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
no chyba, że tak :]
  • 0

#11 Gość__* Napisany 22 października 2007 - 13:15

Gość__*
  • Goście
Hubson - mylisz się i teraz ciebie można nazwać lolkiem.
Jest możliwość podłączenia DC z PC przez modem kablowy - dokładny tutorial pod Windowsowkie systemy można znaleźć pod tym adresem - http://www.consolevi...mbers/mterlouw/ - poczytaj trochę zanim zaczniesz się z kogoś nabijać.
Poza tym można net w DC można wykorzystać jeszcze do kilku gier, które nadal sa Online - PSO (już na prywatnym serwerze), Maximum Pool, Starlancer czy 4x4 Evolution, czy nawet aby ściągnąć sobie kilka sejwów na VMU.
I wcale nie musi być to na potrzeby zwykłej i bezpłciowej kolekcji (czyli mam i nie używam).
  • 0

#12 .Qzi Napisany 13 stycznia 2009 - 09:30

.Qzi

    Pikachu

  • Narybek
  • 59 Postów:

Hubson - mylisz się i teraz ciebie można nazwać lolkiem.
Jest możliwość podłączenia DC z PC przez modem kablowy - dokładny tutorial pod Windowsowkie systemy można znaleźć pod tym adresem - http://www.consolevi...mbers/mterlouw/ - poczytaj trochę zanim zaczniesz się z kogoś nabijać.
Poza tym można net w DC można wykorzystać jeszcze do kilku gier, które nadal sa Online - PSO (już na prywatnym serwerze), Maximum Pool, Starlancer czy 4x4 Evolution, czy nawet aby ściągnąć sobie kilka sejwów na VMU.
I wcale nie musi być to na potrzeby zwykłej i bezpłciowej kolekcji (czyli mam i nie używam).


Witam, strona jest jakby martwa :( Moze ktos ma gdzies ten tutorialik na dysku? Ostatnio zaczalem zagrywac sie w Chu Chu Rocket i chcialem koniecznie (o ile sie da oczywiscie) poszukac i dograc nowe levele, bo "wciaglo" mnie diabelnie... ;)

Pozdrawiam!
  • 0

#13 Gość__* Napisany 08 marca 2009 - 11:46

Gość__*
  • Goście
Tu masz linka , strona trochę wolno się ładuje. http://ragol.homeunix.net/

Sam przygotowuje się do zakupu karty sieciowej na dreamcasta ;) Może własna strona www , bo dc fans przestała być aktualizowana tak postanowili jej twórcy.
  • 0