Skocz do zawartości

Zdjęcie

Castlevania: Lords of Shadow

Mercury Steam Kojima Productions Konami PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
471 odpowiedzi na ten temat

#451 iluck85 Napisany 02 stycznia 2013 - 13:03

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Wyzwanie z tytanem zostaw na koniec ;) W ogole szukanie i wyzwania zostaw na koniec, tylko pierdoly mozesz zrobic na spokojnie. Gre i tak musisz przejsc 2 raz jak chcesz calaka/platyne. Najwyzszy poziom trudnosci.
  • 0

#452 Spuczan Napisany 08 stycznia 2013 - 11:52

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 032 Postów:
Te których nie dam rady zrobić z marszu zostawię na później a co się da zrobię od razu.

Dzisiaj ukończyłem drugi rozdział czyli zrobiłem tyle ile byłem w stanie.

Chapter II

Enchanted Forest
Spoiler


Underground Cave
Spoiler


Labyrinth Entrance
Spoiler


Waterfalls of Agharta
Spoiler


Agharta
Spoiler


Dark Dungeon
Spoiler


Sanctuary Entrance
Spoiler


Sanctury of Titans
Spoiler


The Black Knight
Spoiler


Gierka nadal mi się podoba chociaż troszkę zaczyna mi przeszkadzać korytarzowy tryb oraz (chyba) przewidywalni bossowie. Nie zrozumcie mnie źle. Są świetni o każda walka (chyba) się różni. Ale to nadal Tytani. Chociaż Black Knighta też mogę zaliczyć do bossów więc nie jest tak źle. Jutro zaczynam 3 rozdział.
  • 0

#453 Cudak Napisany 08 stycznia 2013 - 12:07

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
OLO, tylko 3. spośród wszystkich bossów w grze to tytani. :^^:
  • 0

#454 Spuczan Napisany 08 stycznia 2013 - 12:17

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 032 Postów:
OLO nie wiedziałem.
  • 0

#455 Tawotnica Napisany 08 stycznia 2013 - 13:37

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 104 Postów:
jak dla mnie to walki z tytanami były w pytę, spokojnie mogłoby ich byç dwa razy tyle
  • 0

#456 iluck85 Napisany 08 stycznia 2013 - 17:00

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
3 tytanow? Kojarze lodowego i tego drugiego co byl troche w oddali i rzucal czyms we mnie.
3 nie kojarze...
  • 0

#457 Tawotnica Napisany 08 stycznia 2013 - 17:13

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 104 Postów:
Spoiler
Przecież to jedna z bardziej epickich walk w grze.
  • 0

#458 Druciak Napisany 08 stycznia 2013 - 17:27

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
I kto tu przelatuje gierki na easy. Wydało się Lucek! :potter:
  • 0

#459 Shinigami Napisany 08 stycznia 2013 - 19:33

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Na jutubie musialo tego nie byc.
  • 0

#460 iluck85 Napisany 08 stycznia 2013 - 20:47

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
:yao:

Postanowilem strzelic fotke :ass:

Dodany obrazek
  • 0

#461 Druciak Napisany 08 stycznia 2013 - 22:25

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
No i co z tego? To nie zaprzecza temu, ze mogłeś przebiec raz grę na easy. A nawet może to potwierdzać! :potter:
  • 0

#462 iluck85 Napisany 08 stycznia 2013 - 22:56

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Jestem na 2 plycie i od konca przechodzilem levele na najwyzszym poziomie trudnosci + robilem triale :ass: Jestem w 10 levelu aktualnie.
A za 1 razem gralem na normalu :) od bossa wampira, bo na przed ostatnim poziomie trudnosci sprawil mi lekki problem i zmniejszylem do normala- daty na xbox com mowia same za siebie :hejka:
  • 0

#463 Spuczan Napisany 10 stycznia 2013 - 11:49

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 032 Postów:
Wczoraj urządziłem sobie dłuższe posiedzenie z Castlevanią.

Przeszedłem już 3 i 4 rozdział które należały do wyjątkowo krótkich opowieści. Ale mi to pasuje. Zawsze to jakaś różnorodność.

Rozdział 3

The Three Towers
Bardzo fajna lokacja. Dużo skakania, wdrapywania się i szukania. Znalezienie trzech driad nie zajęło mi dużo czasu więc śmiało ruszyłem przed siebie. Nie pamiętam czy znalazłem wszystkie gemy.

The Dark Lord of The Lycans
Kolejna odszkocznia po wyśmienitych Tytanach. Odniosłem wrażenie, że straszny słabiak z tego Wilczka (gram na normal). Cały czas rzucał kozackimi tekstami a mimo to nie powalczył za długo. Bardzo fajny bossik z nędznym młotkiem. Pokonując zacząłem domyślać się w jakim kierunku to wszystko zmierza. Jeżeli gra skończy się tak jak Diablo I to będę zadowolony (tylko bez spoilerów!). Oczywiście nowe buty od razu przypadły mi do gustu.

Rozdział 4

Mountain Fortress
Na początku miłe zaskoczenie w postaci całkiem znośnej potyczki z Ogrem. Kilka QTE i olbrzym zleciał do dziury otwierając mi przejście do kolejnej komnaty. Kilka minut dalej i kilkanaście zabitych trolli zostało wpisanych na moją dzisiejszą listę pokonanych. Przed samym końcem pojawił się jeden z najbardziej znienawidzonych przeciwników Castlevani czyli Chupacabra. Nie lubię takiego ganiania za niczym. Tym razem poszło sprawnie i po chwili ruszyłem dalej.

The Crown Witch
Też całkiem miła plansza z fajnymi przeciwnikami i wspinaczką. Ale tym razem głównym daniem jest drób. A dokładnie boss w postaci wielkiego ptaszyska. Zawsze mam problem z przechwytywaniem jajek na początku ale z czasem wychodziło coraz lepiej. Po zabiciu kilku harpii i rzucaniu jajkami ptaszek zleciał w dół a ja pognałem na koniku ku nowej przygodzie.

Rozdział 5

Po wysmienitym 3 i 4 rozdziale przyszła pora na 5.

Veros Woods
A tu z kolei niemiła przygoda związana z tymi samymi przeciwnikami tylko, że w innym kolorze. No i oczywiście upierdliwy Chupas który tym razem nawet się stawia i nie pozwala złapać się dopóki go nie zająłem driadą czy tam wróżką.

Wygol Village
Spotkanie z Zobekiem nie należało do przyjemnych. Nie lubię kolesia i już. Pewnie skrywa jakąś mroczną tajemnice jak każdy "potężny" prawy wojownik. Przypuszczam, że to on wytłukł tych ludzi ale byłem zbyt zajęty szukaniem karła żeby złapać go na gorącym uczynku. No nic może innym razem. Po chwili pojawiają się nowi przeciwnicy a gra wymaga współpracy z białym dziadkiem. Na koniec misji otrzymuję upka do krzyża. Teraz mogę szukać kołowrotków w poprzednich misjach.

Abbey Catacombs
Tym razem też mamy do czynienia z nowymi protagonistami. Wampiry wyglądają fachowo i aż się chce je zabijać. Szkoda tylko, że nie ma odpowiedników srebrnych sztyletów. Przydało by się rzucić w takiego nietoperza czymś zabójczym. Mamy tu też trochę puzzli które szczerze powiedziawszy znacznie odbiegają od fachowej zagadki z kółkami i wahadłem z początku gry. Teraz zrobiło się tak jak wszędzie. Może później twórcy jeszcze czymś zaskoczą. Wziąłem co mogłem i pognałem dalej.

Abbey Library
Ta misja to w dużej części kolejne puzzelkowanie ze szczyptą walki. Pokonałem rycerzy i rozwiązałem puzzle i na tym koniec na dziś.

Ten post był edytowany przez Spuczan_ dnia: 10 stycznia 2013 - 11:49

  • 0

#464 ACZ Napisany 15 stycznia 2013 - 21:35

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:
dzieki za info
  • 0

#465 Spuczan Napisany 22 lutego 2013 - 17:43

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 032 Postów:
Walka z Dracolichem wypasiona! Jutro skończę gierkę.
  • 0

#466 AndrzejSon Napisany 22 lutego 2013 - 18:28

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:
Jak dla mnie to slasher generacji.
  • 0

#467 Spuczan Napisany 23 lutego 2013 - 23:58

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 032 Postów:
Nie ograłem wszystkich slasherów na PS3 ale to co do tej pory widziałem było za*ebiste. Bardzo mi się podobają oryginalne zagadki i całkiem fajny system walki. Przyznam szczerze, że na początku olewałem fabułę ale pod koniec zaczęła mnie intrygować.

Spoiler

  • 0

#468 Spuczan Napisany 24 lutego 2013 - 16:15

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 032 Postów:
Przed chwilą skończyłem Castlevanię. Jestem zadowolony po tym co widziałem.

Muszę sobie pogratulować intuicji.
Spoiler

  • 0

#469 MaxVarEmreis Napisany 06 czerwca 2013 - 06:38

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Wersja PC pojawi się 27 sierpnia. Będzie zawierać dwa dodatki.


  • 0

#470 BeSOS Napisany 06 czerwca 2013 - 07:24

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Kogo to niby?!?!?!? to forum o KONSOLKO KONTROLERACH MAXXX!!!!!!!!


  • 0

#471 ACZ Napisany 10 października 2013 - 15:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:

Castlevania Lord of Shadow Collection.

cena 30$, premiera 8 listopada.

oplacalne trzeba przyznac

 

  • Castlevania Lords of Shadow
  • Castlevania Lords of Shadow DLC 1 – Reverie
  • Castlevania Lords of Shadow DLC 2 – Resurrection
  • Castlevania Lords of Shadow Mirror of Fate HD (kod do pobrania)
  • Castlevania Lords of Shadow 2 (ekskluzywne demo)

CLOSCollection_PS3_Inlay_PEGI-1001x1152.


  • 0

#472 BeSOS Napisany 10 października 2013 - 17:55

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

olo. powinni poczekac na dwojke i wtedy wydac kolekcje bo ostro wykastrowana bedzie. a dodatki do jedynki ssały pałe po same kulki.


  • 0



Inne z tagami: