Skocz do zawartości

Zdjęcie

Crackdown 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
77 odpowiedzi na ten temat

#61 ACZ Napisany 05 lipca 2010 - 19:42

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Wiesz dobrze jak obecnie jest wykorzystywana skala ocen.
Jeśli przy takich sandboksach jak Infamous/RF:Guerilla/Just Cause 2/RDR taki Crackdown 2 będzie miał średnią poniżej 80% to będzie to dla wielu sandboks drugiego sortu.
  • 0

#62 Ryan Napisany 05 lipca 2010 - 20:26

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Standardowe bzdury, Czychu.
  • 0

#63 MonsieurWoland Napisany 06 lipca 2010 - 10:30

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Skoro gamespot dal 7.5 to znaczy ze ejst to gra na 7.5 :^^:

Fan łyknie bez problemu, niezainteresowanemu moze sie spodoba - beda mu jednak przeszkadzaly niedociagniecia, haters gonna hate.
  • 0

#64 Blizzard Beast Napisany 06 lipca 2010 - 10:37

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Zdanie ze zmienną X "skoro gamespot dał X, to gra jest na X" jest sprzeczne wewnętrznie. Więcej bobków sadzącego serwisu chyba nie ma (poza eurogamerem może, który nie wiem co ocenia, że mu wychodzą tak permanentne babole).
  • 0

#65 ACZ Napisany 07 lipca 2010 - 09:35

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Na Metacritic jest już 46 recek. Masakryczny rozrzut ocen, najniższe sięgają 40/100, OLO. Średnia wynosi 73%.
Ja grę i tak kiedyś sprawdzę, ale wyszedł z tego przeciętniak.
  • 0

#66 Nyjacz Napisany 07 lipca 2010 - 09:49

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 009 Postów:

Na Metacritic jest już 46 recek. Masakryczny rozrzut ocen, najniższe sięgają 40/100, OLO. Średnia wynosi 73%.
Ja grę i tak kiedyś sprawdzę, ale wyszedł z tego przeciętniak.

Ja wciąż mam pierwszą część i jakoś nie chce mi się jej przechodzić, dziwnie się w nią gra, słabe sterowanie... Ile zajmuje przejście? Dwójka wygląda spoko, jak jedynka mi WRESZCIE podejdzie to na pewno się zainteresuję kontynuacją.
  • 0

#67 ACZ Napisany 07 lipca 2010 - 09:52

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

słabe sterowanie...

Moim zdaniem jest spoko, ale żenująco się jeździ pojazdami, nie wiem kto to kodował, mega crapiaste.
  • 0

#68 Ryan Napisany 07 lipca 2010 - 10:56

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Jak się ma Agenta ze słabym skillem jeżdżenia, to się źle steruje pojazdami. Od drugiego poziomu jest już spoko (a żeby dwójkę wyhaczyć nie trzeba dużo pracy).
  • 0

#69 BeSOS Napisany 07 lipca 2010 - 12:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
no szkoda tej gry, jedynka roxuje, a dwójka jak widac nic nie poprawia, ja raczej olewam, choc z checia byms e poskakał po budynkach...ale oprawa faktycznie albo tak sie postarzala albo dwójka jest brzydsza....
  • 0

#70 ACZ Napisany 07 lipca 2010 - 13:36

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

Od drugiego poziomu jest już spoko (a żeby dwójkę wyhaczyć nie trzeba dużo pracy).

Jakieś tam poziomy zdobyłem, trochę tych misji pobocznych próbowałem robić wozami, ale nadal twierdzę, że model jazdy zasysał w stosunku do innych gier.
  • 0

#71 Blizzard Beast Napisany 08 lipca 2010 - 10:55

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Patrząc na to, jakie noty zbiera APB, dobrze, że Ruffian robił nowego Cracka.
  • 0

#72 Kradziej Napisany 08 lipca 2010 - 18:36

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Patrząc na to, jakie noty zbiera APB, dobrze, że Ruffian robił nowego Cracka.

No tak, przecież to, że komuś nie wyszło dość oryginalne MMO oznacza, że skopałby również kontynuację swojego sandboxa :|
  • 0

#73 Blizzard Beast Napisany 08 lipca 2010 - 22:05

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

No tak, przecież to, że komuś nie wyszło dość oryginalne MMO oznacza, że skopałby również kontynuację swojego sandboxa :|


Ok, może źle to ująłem. Wcale nie ma gwarancji po prostu, że Dave i kumple dostarczyliby coś więcej, a tu wszyscy patrzą na Ruffiana jak na marnych rzemieślników. Dość oryginalne MMO? Toż to GTA na sto osób. Jak dla mnie nie mogło się udać, ale widzę że czasem jeszcze wątpliwie sensowne projekty ludzie finansują.
  • 0

#74 Kradziej Napisany 09 lipca 2010 - 08:30

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Ok, może źle to ująłem. Wcale nie ma gwarancji po prostu, że Dave i kumple dostarczyliby coś więcej, a tu wszyscy patrzą na Ruffiana jak na marnych rzemieślników.

A no jak tak, to OK :)

Dość oryginalne MMO? Toż to GTA na sto osób. Jak dla mnie nie mogło się udać, ale widzę że czasem jeszcze wątpliwie sensowne projekty ludzie finansują.

A znasz inne MMO, będące GTA na sto osób? ;)
  • 0

#75 Blizzard Beast Napisany 09 lipca 2010 - 09:47

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

A znasz inne MMO, będące GTA na sto osób? ;)


Jeśli gra ma tak marny koncept, to nie dziwię się, że nie ma ich wielu. Ba, nawet dziwię się, że jest choć jedna :)
  • 0

#76 Ney Napisany 11 lipca 2010 - 07:57

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Mnie demo C2 odrzuciło po 10 minutach (a jedynke uważam za świetny tytuł...), teraz jeszcze poczytałem na IGN "second opinions" ( http://uk.xbox360.ig.../1104477p1.html ) i już wiem, że Ruffian totalnie spieprzyli sprawę. Jak przez 3 lata developingu można tak w małym stopniu zmienić miasto i praktycznie nic nie dodać w gameplayu (a kilka rzeczy nawet zepsuć)?
Zdarzało mi się, że demo mnie lekko załamało, a pełna gra zachwycała (Uncharted1 :) ), ale przy Crackdown2 nie podejmę ryzyka kupna tego tytułu...
  • 0

#77 wrog Napisany 11 lipca 2010 - 10:18

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

Mnie demo C2 odrzuciło po 10 minutach (a jedynke uważam za świetny tytuł...), teraz jeszcze poczytałem na IGN "second opinions" ( http://uk.xbox360.ig.../1104477p1.html ) i już wiem, że Ruffian totalnie spieprzyli sprawę. Jak przez 3 lata developingu można tak w małym stopniu zmienić miasto i praktycznie nic nie dodać w gameplayu (a kilka rzeczy nawet zepsuć)?
Zdarzało mi się, że demo mnie lekko załamało, a pełna gra zachwycała (Uncharted1 :) ), ale przy Crackdown2 nie podejmę ryzyka kupna tego tytułu...

Trzy lata? Rok temu na E3 nawet trailera nie było z gameplayem, ani pokazów za zamkniętymi drzwiami. Coś mi mówi, że oni tę grę w niewiele ponad rok zrobili.
  • 0

#78 Blizzard Beast Napisany 11 lipca 2010 - 22:04

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Trzy lata? Rok temu na E3 nawet trailera nie było z gameplayem, ani pokazów za zamkniętymi drzwiami. Coś mi mówi, że oni tę grę w niewiele ponad rok zrobili.


IGN gdzieś pisał, że 8 miesięcy.
  • 0