Skocz do zawartości

Zdjęcie

Halo Reach

• Zaloguj się by odpowiedzieć
1440 odpowiedzi na ten temat

#1351 xell Napisany 20 lipiec 2011 - 20:53

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 17900 Postów:

QED

Quantum electrodynamics?
  • 0

#1352 117 Napisany 20 lipiec 2011 - 21:01

117

Elitarny użytkownik

• Forumowicze
  • 10876 Postów:
Quod erat demonstrandum
  • 0

#1353 Ryan Napisany 20 lipiec 2011 - 23:40

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32561 Postów:
Przyczepił się braku kropek, troll jeden. ;)
  • 0

#1354 cwany-lis Napisany 19 październik 2011 - 09:09

cwany-lis

dobrze rokujący pisarz

• Forumowicze
  • 22010 Postów:
niech mi ktoś wyjaśni - w książce "Fall of the Reach" Przymierze od razu oblega planetę armadą - w grze natomiast najpierw Noble Team natrafia na zwiad (?) i Zealotów szukających artefaktów, potem atak na Sword Base przy udziale jednego "Drednota" i przybycie jakiegoś monstrualnego okrętu - wygląda to tak jakby Convenanci ściągali wszystkie siły po łebkach bez przegrupowania [Klausewitz w grobie się przewraca :cf:] - jak nowe wydanie wspomnianej noweli prezentuje upadek Reach ?
  • 0

#1355 Ryan Napisany 19 październik 2011 - 10:02

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32561 Postów:
Lepiej. :cf:
  • 0

#1356 cwany-lis Napisany 20 październik 2011 - 22:18

cwany-lis

dobrze rokujący pisarz

• Forumowicze
  • 22010 Postów:
co z linią obrony orbitalnej MAG i flotyllą UNSC ? jak to tak mogli Convenanci sobie przylatywać na planetę w ta i nazad ?
  • 0

#1357 xell Napisany 22 październik 2011 - 08:54

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 17900 Postów:
Ja bym nie analizował fabuły Reach dla własnego bezpieczeństwa psychicznego. :nie:
  • 0

#1358 cwany-lis Napisany 23 październik 2011 - 17:38

cwany-lis

dobrze rokujący pisarz

• Forumowicze
  • 22010 Postów:
aż tak źle wygląda to w praktyce ?
  • 0

#1359 xell Napisany 26 październik 2011 - 10:17

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 17900 Postów:
Bardzo słabo, historyjka jest całkowicie niespójna z innymi częściami Halo, a sama w sobie jest nudna i niewciągająca.
  • 0

#1360 cwany-lis Napisany 26 październik 2011 - 21:38

cwany-lis

dobrze rokujący pisarz

• Forumowicze
  • 22010 Postów:
mi się podobała bo jest pozbawiona floodu i całego tego epickiego pier*olenia o końcu galaktyki :cf: jak ODST tylko lepszy ale z uniwersum HALO nie jestem na bieżąco więc wierzę na słowo, że koliduje z kanonem ...
  • 0

#1361 Gość_Taikun_* Napisany 26 październik 2011 - 22:21

Gość_Taikun_*
  • Goście
oj tam ... stopniowe padanie naszej ekipy i końcówka miało takie pier*****ęcie że fabuła mogłaby opowiadać losy księżycowych wiewiórek walczących o odzyskanie swoich marsjańskich orzechów od złych krokodyli z plutona a i tak by bylo za***iscie
  • 0

#1362 cwany-lis Napisany 27 październik 2011 - 20:29

cwany-lis

dobrze rokujący pisarz

• Forumowicze
  • 22010 Postów:
takie uroki formuły "last stand" - trochę takichalk o lepszą sprawę już widziałem ale sama giereczka to jeden z moich ulubionych singli ze strzelanek - a z halo to już w ogóle - tylko ODST mnie równie mocno zauroczył - ale tam panował trochę bardziej melancholijny nastrój - muzyka, miasto nocą etc. - wychodzi na to, że Halo bez MC i "powodzi" to bardzo dobre tytuły :cf:
  • 0

#1363 117 Napisany 22 listopad 2011 - 06:30

117

Elitarny użytkownik

• Forumowicze
  • 10876 Postów:
dzisiaj ustaweczka z insem i 2 randomowymi amerykancami i zrobilismy 100% trzeba przyznac, ze sprawna grupa z nas wyszla i w miare bez problemowo postrzelalismy acze :)
  • 0

#1364 cwany-lis Napisany 07 luty 2012 - 22:48

cwany-lis

dobrze rokujący pisarz

• Forumowicze
  • 22010 Postów:
aczik za zabicie elite z dużej wysokości mi nie wpadł :( 3 razy go zabiłem stealh killem w ostatniej misji, potem na legendary wg. opisu z youtube w misji snajperskiej i guzik :( co jest grane
  • 0

#1365 Heisenberg Napisany 07 luty 2012 - 22:55

Heisenberg

praise Kek

• Forumowicze
  • 5589 Postów:
Musisz to zrobić w ostatniej chwili, jak już będzie armor zabierać.
  • 0

#1366 cwany-lis Napisany 07 luty 2012 - 23:16

cwany-lis

dobrze rokujący pisarz

• Forumowicze
  • 22010 Postów:
o czym ty mówisz ? mi chodzi o to:

• 0

#1367 MahDee Napisany 08 luty 2012 - 15:46

MahDee

Nightmare

• Forumowicze
  • 810 Postów:
ten achievement tak ma, ale za którymś razem powinien zaskoczyć.
  • 0

#1368 Pawel333 Napisany 08 luty 2012 - 17:13

Pawel333

Pikachu

• Narybek
  • 89 Postów:

ten achievement tak ma, ale za którymś razem powinien zaskoczyć.

Tu prawdopodobnie trzeba spełnić jednocześnie 2 warunki :
1. skoczyć na "łeb" elitowi z wysokości która normalnie cię by zabiła - tu ratuje cię "łeb" Elita
2. zrobić egzekucję na Elicie
Ja to WIELE razy próbowałem i mimo skoczenia z wysokości (tak jak na tym 2 filmie) na łeb Elita
i wykonania na nim egzekucji achivment nie wpadł - prawdopodobnie skoczyłem nie ze "śmiertelnej" wysokości ; lecz znów aby skoczyć ze "śmiertelnej" wysokości do Elita to on jest już za daleko
aby do niego doskoczyć lub jest na tej granicy .
Ale zapewne za 100 czy 500 razem by mi to wpadło .
Na 2 filmie widać że po spadnięciu na łeb Elita ten jest powalony na ziemię i wtedy wykonuje się egzekucję ;
bo ja miałem tak że spadałem na niego i się "przykleiłem" do niego i jak jeszcze stał
to wykonałem (= rozpocząłem wykonywanie) egzekucję .
Moja egzekucja (a właściwie ze 3 egz.) wyglądała tak że po skoczeniu "przykleiłem' się do
Elita i wbiłem nóż w gardło po czym Elit się osunął , martwy , na kolana , i "położył" się ,
a na 2 filmie widać że skoczeniem na niego obala się go na płask i skacze na łeb i zapewne
tak to trza wykonać aby achivment wpadł ale chyba nie my (?) decydujemy jaką egzekucję
wykonamy po naciśnięciu przycisku , a jest to zależne od miejsca na jakie się spadnie na Elicie LUB
też taka egzekucja jaką widzimy na 2 filmie "wpada" po skoczeniu ze "śmiertelnej" wysokości na Elita .
Przy czym należy paiętać że "śmiertelna" wysokość się zmienia jako że miejscem/wysokością
lądowania jest łeb Elita a nie ziemia = gdyby się lądowało na ziemi na której stoi Elit
to by to była nasza śmierć ale łeb Elita już nie jest "śmiertelną" wysokością .

Na pewno jest to niejasne jak to zrobić .

Dla jasności - 2 film : http://www.youtube.c...feature=related
  • 0

#1369 117 Napisany 08 luty 2012 - 22:21

117

Elitarny użytkownik

• Forumowicze
  • 10876 Postów:
mam filmik na fileshare w swoim profilu po tym jak ach mi wpadl... meczylem sie z tym okolo 6h
  • 0

#1370 Ney Napisany 08 luty 2012 - 23:00

Ney

Paskudny Nerdzioch

• Forumowicze
  • 8248 Postów:
Mi ze 20-30 minut, ale widać farta trzeba mieć żeby to wyszło tak jak Bungie sobie zażyczyło.
  • 0

#1371 Godot Napisany 10 październik 2012 - 19:27

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
Miał ktoś problemy z demkiem Halo Reach?
  • 0

#1372 vagrant3 Napisany 10 październik 2012 - 19:49

vagrant3

złoty członek

• Forumowicze
  • 11410 Postów:

Mi ze 20-30 minut, ale widać farta trzeba mieć żeby to wyszło tak jak Bungie sobie zażyczyło.

mi wyszło chyba przy drugiej próbie, zanim jeszcze ziomek skończył czytać gdzie i jak trzeba się ustawić, wybić itd :D

koleś jak tylko wspomne o halo reach, to mi płacze, że nie ma tego do dziś :olo:

@greg, nie. jakie problemy? olej demko. gierka jest za***ista nie musisz sprawdzać, choć patos trzeba wycierać pod koniec hr ręcznikiem z ekranu. blah
  • 0

#1373 117 Napisany 10 październik 2012 - 23:31

117

Elitarny użytkownik

• Forumowicze
  • 10876 Postów:
demko lol
  • 0

#1374 Godot Napisany 19 październik 2012 - 19:48

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
Zaczynam szóstą misję. Brak mi słów, żeby opisać poprzednie pięć. Ale spróbuję :)
Zacznę od oprawy AV, która po prostu zamiata. Gra wygląda fantastycznie, ma rozległe plenery, świetny design miejscówek. Gra rzuca nas ciągle w inne miejsca i wszystkie one wyglądają świetnie. Chyba jeszcze nie natrafiłem na słabszy moment. Jeżeli chodzi o audio to chyba jest to najlepiej udźwiękowiona gra w jaką grałem. Wyciska wszystkie poty z mojego zestawu audio. Deb, zapraszam na prezentację :)
Ale to i tak niknie wobec największej zalety gry, czyli gameplayu i klimatu. Halo Reach wprost ocieka zajeb*stością i epickością. Liczba akcji w jakich bierzemy udział jest po prostu niesamowita. Każdą potyczkę, każdą walkę możemy rozegrać na tyle sposobów, że głowa mała. Możemy się rzucić z bojową pieśnią na ustach i wyrzynać przeciwników. Możesz się gdzieś przyczaić i wybić wrogów ze snajperki. Możesz się pobawić w skradanego i działać na zasadzie hit and run. Możesz przejąć pojazd bojowy przeciwnika i w ten sposób wszystkich pozabijać. Liczba opcji jest nieskończona. Kurde, a każda z tych opcji jest niesamowita, widowiskowa i wywołuje niezmierzone pokłady adrenaliny. Wszystko to bez skryptów, bez korytarzy, bez taniego efekciarstwa rodem z CoD, albo Killzone.
Nie jestem wielkim fanem Halo, nie przepadam z fpsami. Ale Reach mnie urzekł. Jest fantastyczny, a im dalej tym lepiej... Dobrze, że olałem powtórne granie w Halo3, olałem Anniversary. Reach trójeczkę zjada na śniadanie. A dłużyzn jedynki chyba bym nie przeżył. I w ten sposób olałbym Halo Reach, a to byłby cholerny błąd. Polecam. Jak diabli, polecam
  • 0

#1375 Schrodinger Napisany 19 październik 2012 - 19:52

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 62021 Postów:
nie jestem fanem Halo a Reach to dla mnie obok Alana najlepszy ex na X360 :)
  • 0

#1376 Nyjacz Napisany 19 październik 2012 - 20:21

Nyjacz

id Software Manager

• Forumowicze
  • 10274 Postów:
A mi się dziś śniło, że trzymałem w ręcach Halo 4 i szedłem do kasy kupować, a potem się okazało, że się obudziłem i przypomniałem sobie, że już nie mam Xboksa :(. Reach jest mocno awesome i szkoda, że spędziłem w nim tak mało czasu.

Co najlepsze, multi w Halo średnio mnie jara, ale może to dlatego, że słabo mi w niego idzie.
  • 0

#1377 Godot Napisany 19 październik 2012 - 20:31

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
Mnie multi w Halo nie jara ani trochę. Kiedyś grałem w Halo 2, potem w Halo 3. Olać multi ^_^
  • 0

#1378 Heisenberg Napisany 19 październik 2012 - 20:36

Heisenberg

praise Kek

• Forumowicze
  • 5589 Postów:
Akurat w Reach multi jest całkiem fajne, na pewien czas odciągnęło mnie od BF.
  • 0

#1379 Sotaku Napisany 21 październik 2012 - 14:03

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39832 Postów:
Liznąłem dzis Reach i gra robi wrażenie :tak: mając X-a byłby to dla mnie musiszmieć, podoba mi się strzelanie (troche gluty przeszkadzały, wole normalne giwery) grafika bardzo ładna, tempo nie za szybkie...szybko gra mnie wciagnęła :tak:
  • 0

#1380 cwany-lis Napisany 21 październik 2012 - 14:15

cwany-lis

dobrze rokujący pisarz

• Forumowicze
  • 22010 Postów:
ja pamiętam misję na orbicie - ale czad, odgłosy wygłuszone przez próżnię, stateczek unsc jedną serią kosi bansze - faktycznie jedna z lepszych gier na XO
  • 0