Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kinect


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
587 odpowiedzi na ten temat

#181 ACZ Napisany 24 lutego 2010 - 13:59

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:
Koniec końców dzięki mnie ta WAŻNA (i niezbyt pozytywna) informacja o Natalu znalazła się tutaj. :^^:
  • 0

#182 MaxVarEmreis Napisany 24 lutego 2010 - 14:08

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Ryan mnie spowdził na ziemię w kwestiach technicznych podczs tego podcastu :rolleyes:



Gamezilla ma poważne problemy ze zrozumieniem tekstu po angielsku. Natal nie był żadnym wewnętrznym układem w konsoli, to tekst z d*py redaktora Gamezilli. Natal to układ kamer, które zbierają obraz, który należy później przetworzyć. Pierwotnie ten obraz miał być przetwarzany przez dedykowany układ DSP w obudowie kamery (internal chip, for God's sake!) a przetworzony obraz miał trafiać do konsoli, gdzie soft (gra) może z danymi zrobić co chce. Zmieniono projekt wyrzucając DSP i do konsoli trafiają nieprzetworzone dane z kamery. Obróbka, zanim cokolwiek trafi do gry, dokonywana jest na jednym rdzeniu CPU a nie jak miało się to wcześniej dziać w układzie wbudowanym w kamerę. Trzeba mieć poważne problemy z mózgiem, żeby pisać takie rzeczy jak Gamezilla.


Mówiłem :^^:
Czasami się go boje... :rolleyes:
  • 0

#183 fingus Napisany 24 lutego 2010 - 19:02

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Stare newsy. Było o tym już parę tygodni temu. W każdym razie pamiętam, że mój poprzedni post w tym temacie pisałem już mając wiedzę o tym wyeliminowanym chipie. :ziewa: Czychu musi się nudzić, skoro zaczął się bawić w archeologa.
  • 0

#184 ACZ Napisany 24 lutego 2010 - 19:05

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:

W każdym razie pamiętam, że mój poprzedni post w tym temacie pisałem już mając wiedzę o tym wyeliminowanym chipie.

To dlaczego nie wstawiłeś newsa? W sumie patrząc na to po jakiej stronie barykady stoisz to jakoś się temu nie dziwię czemu tego nie zrobiłeś, OLO. :^^:
  • 0

#185 xell Napisany 24 lutego 2010 - 19:16

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:
Czesiek, ale w razie potrzeby to MS/twórcy gier mogą bez problemu zredukować do poziomu dildosów od Sony i wtedy będzie tak zasobożerne jak dildosy dla PS3.
  • 0

#186 fingus Napisany 24 lutego 2010 - 19:19

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
A co to ja jestem jakiś forumowy newsman? To robota shiniana. (no chyba że na g-spocie nie napisali) :lol: Poza tym na pewno gdzieś tu było, może nie w tym temacie.
Barykady? LOL
News jest news, a bias jest bias. Jeśli takiego news wstawia sonyboj, to dodaje "ojojoj, okrojona wersja". Gdyby wstawił to xboj napisałby "extra, cena będzie niższa, xbox ukazuje swą moc". I tym podobne głupoty. :ziewa: Najśmieszniejsze jest to, że ludzie dla których Wii to było "wymachiwanie łapami jak głupi" nagle wydają się być tym "machaniem jak głupi" zainteresowani i gotowi są spierać się na forach, która konsola zaoferuje lepsze "machanie jak głupi". :lol: Czego by S i M nie wymyślili (lub skopiowali), to N już nie pobiją w "machaniu jak głupi". :lol:

PS: składam protest, że ikona LOL nie jest animowana!
  • 0

#187 BeSOS Napisany 28 lutego 2010 - 21:37

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Chciałbym zobaczyć tych 'kilka' dopracowanych gierek na Natala, o których mówi MS, bo póki co myślę, ze to będzie największa katastrofa jeśli chodzi o dodatkowe akcesoria ever.
Tym bardziej, ze Natal ma być czymś więcej, więc z założenia musi się sprzedać i ciagnąć dalej X360. Generalnie uważam, ze Sony da sobie lepiej radę z dildosami z prostego względu - maja bardziej pomysłowe i utalentowane wewnętrzne studia. Wszystkie kamerki, mikrofony, patapony, locoroca i tona innowacyjnych gierek wyszła spod skrzydeł Sony a nie MS, który jedyne co potrafił to wydać gorszego Singstar rip-offa, kamerke, której NIKT nie uzywa a do niej zajebistą Youre in the Movies, której nikt nie kupił. Nie zapominajmy tez o rip-offie Buzza. A Rare nie jest jak wiadomo w formie, aby pozytywnie ludzi zaskoczyć. Skoro nawet nintendo nie ma pomysłów na za***iste wykorzystanie Wiimote'a to MS bęzie miał na wykorzystanie tak naprawde bardziej zaawansowanego eye-toya?
Ciekaw jestem co to wyjdzie, ale wole pewnego dildosa :^^:
  • 0

#188 Ryan Napisany 28 lutego 2010 - 21:55

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Jedyn! :D

Pragnę jedynie zauważyć, że Buzz! jest rip-offem Scene It?, nie odwrotnie. To, że Scene It? na 360 pojawiło się później niż pierwszy Buzz! na PS2 tego nie zmienia. :) Argument za ARC też jest IMO naciągany. MS ma lepsze kontakty z deweloperami 3rd party a tam talentu jest jeszcze więcej. :)
  • 0

#189 Cola Napisany 28 lutego 2010 - 22:14

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Ciekaw jestem co to wyjdzie, ale wole pewnego dildosa :^^:



Zabawka Sony nie wydaje mi się żadnym pewniakiem, takie samo zdanie mam o Natalu. Te eksperymenty wypłynęły na fali popularności Wii, a wiilota i tak już nic nie przebije. Ciężko wyrokować, która z firm lepiej wykorzysta potencjał nowego sposobu sterowania. Taka alternatywa żeby czasem ruszyć całe dupsko do gry jest fajna, choć na dłuższą metę nieco męcząca. Mam nadzieję, że sukcesy tych zabawek będą umiarkowane, gdyż nie widzi mi się przyszła generacja konsol, gdzie wybierać będziemy pomiędzy trzema typami sprzętów oferujących założenia podobne do tych, jakie reprezentuje dziś Wii.
  • 0

#190 BeSOS Napisany 28 lutego 2010 - 22:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Talent może 3rd dev. mają, ale fakt jest faktem, ze to wewnętrzne studia tworzą lwią część innowacji, szczególnie tej na wyłączność. O ile się nie mylę, Lipsy i Movies robiły jakieś zewnętrzne studia, ale to juz czepialstwo z mojej strony. Wyjdzie w praniu za pół roku...
  • 0

#191 Ryan Napisany 01 marca 2010 - 00:24

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Zerknij na to kiedy Sony kupowało studia. GG zostało kupione po wydaniu KZ1 i w czasie kiedy powstawało Liberation. Naughty Dog zostało kupione po Crashach i w czasie prac nad pierwszym Jakiem. Zipper kupiono dopiero po wydaniu 3 SOCOMów. Evolution zostało kupione po wydaniu MotorStorma. Zamordowane ostatnio SCE Liverpool to de facto Psygnosis. Insomniac nie jest studiem Sony, nie jest nim także Sucker Punch ani Zoe Mode/Kuju. Masę dobrych i bardzo dobrych gier dla Sony robią studia, które nie należą do Sony lub które zostały przez Sony kupione po czasie. Różni się to od MS tym, że MS studiów już nie kupuje i jedynie wydaje ich gry. Mitologizowanie Sony nikomu nie służy. :)
  • 0

#192 Ryan Napisany 05 marca 2010 - 18:38

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Złotousty Piotruś niestety znowu przemówił. Tym razem, że Natal nie ma laga. :ninja:
http://www.gamesindu...s-are-countless
  • 0

#193 ACZ Napisany 05 marca 2010 - 23:04

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:
Heh, to ciekawe, bo teraz jak wywalili procka z kamerki i więcej sama konsola ma do przerobienia to obstawiałbym, że lag może być większy.
  • 0

#194 xell Napisany 04 czerwca 2010 - 22:10

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:
http://www.parade.co...-an-avatar.html

Wrażenia z Natalki na jakieś mainstreamowej stronce + filmik ukazujący dwie-trzy gierki w stylu Wii Sports.
  • 0

#195 Ryan Napisany 14 czerwca 2010 - 01:05

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
LA Times informuje o 4 pierwszych gierkach. Za Mashable:
Living Statue - można tańczyć i śpiewać przed konsolą. Animacja zostanie zmapowana na avatara a następnie można ją wysłać znajomych.
Obstacle Course - unikanie przeszkód całym ciałem.
River Rush - pływanie na tratwie po wzburzonej rzece.
Ricochet - wszyscy znają z poprzedniej konferencji.

Werdykt:
Living Statue - animacje walenia konia będa robiły furorę.
Obstacle Course - Rykoszet od strony piłki? Brawo!
River Rush - może być ciekawe. Przez godzinkę.
Ricochet - Przeszkody od strony przeszkody? Brawo!

//edyta
To jest spływ:
Dodany obrazek

Gry:
Kinectimals - zabawa ze zwierzakami
Joyride - wyścigi
Kinect Sports - minigry (boks, kręgle, siatkówka plażowa, lekkoatletyka, noga i ping pong)
Kinect Adventures - jakieś minigierki, w nich spływ
Dance Central - gra na bazie So You Think You Can Dance od MTV
Kolaboracja między MS, Lucasem i Disney'em - postacie ze świata Disney'a i Star Wars w jednej grze

Idę o zakład, że (pomijając Dance Central i Joy Ride) wszystkie robi RARE. X_x

//edyta
Dodany obrazek
  • 0

#196 Kaxi Napisany 14 czerwca 2010 - 07:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:
Gierki są takie, jakie można było przewidzieć. Nazwa mi się nie podoba, wolałem Natal albo Wave - Kinect jest jakieś długawe w porównaniu do Move albo Wii.
  • 0

#197 MonsieurWoland Napisany 14 czerwca 2010 - 07:51

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
OLO same crapy. W Rare tabletki z fluoksetyna musza jesc garsciami :^^:
  • 0

#198 Texz Napisany 14 czerwca 2010 - 08:32

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Prawie 200$/E za Kine... jakkolwiek się to nazywa Dodany obrazek
  • 0

#199 xell Napisany 14 czerwca 2010 - 08:39

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:

Podsumowanie

Dodany obrazek
  • 0

#200 Ryan Napisany 14 czerwca 2010 - 09:15

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

OLO same crapy. W Rare tabletki z fluoksetyna musza jesc garsciami :^^:

Plotka głosi, że Ci, którzy pękają, trafiają do specjalnego miejsca, gdzie pracuje się nad prawdziwymi grami.

Tyle że nikt z takiego miejsca nie wrócił. :ninja:
  • 0

#201 Ryan Napisany 14 czerwca 2010 - 09:34

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Spoty reklamowe. Straszne. :ninja:


BTW: Zmieni ktoś wreszcie nazwę wątku?
  • 0

#202 MaxVarEmreis Napisany 14 czerwca 2010 - 09:39

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
LOL Ryan. Masz faila razem z Eurogamerem w sprawie tej drugiej reklamy... to jest spot namawiający do zapinania pasów w samochodzie OLO Już go wieki temu widziałem.
  • 0

#203 Ryan Napisany 14 czerwca 2010 - 09:42

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

LOL Ryan. Masz faila razem z Eurogamerem w sprawie tej drugiej reklamy... to jest spot namawiający do zapinania pasów w samochodzie OLO Już go wieki temu widziałem.

Skoro tak, to ciach! :^^:

BTW: startuje w listopadzie i ma mieć podobno dwa SKU.
  • 0

#204 xell Napisany 14 czerwca 2010 - 10:24

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:
MS marnuje talent Rare na Kinect Sports
http://www.computera...e.php?id=250880

Porażka i kompromitacja
  • 0

#205 Ryan Napisany 14 czerwca 2010 - 10:30

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Jeśli tak jeszcze pracują utalentowani ludzie. :^^:
Stronka rusza dzisiaj, zobaczymy co z tego wyniknie. ;)
Dodany obrazek
  • 0

#206 mleko2099 Napisany 14 czerwca 2010 - 10:44

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Na NeoGAF w temacie o Kinect rozpętała się istna burza.

Dodany obrazek

Liczę (podobnie jak w przypadku Move), że na dzisiejszej konferencji pokażą "większe" tytuły.
  • 0

#207 xell Napisany 14 czerwca 2010 - 11:01

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:
http://www.edge-onli...will-be-cheaper
Kinectowe gry tańsze, jedna ma być zbundlowana.
  • 0

#208 Texz Napisany 14 czerwca 2010 - 11:12

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
13.06.2010
Dzień, w którym fanboje Xboxa stracili wszelką wiarę...
  • 0

#209 Kaxi Napisany 14 czerwca 2010 - 12:18

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:
Myślę, że Move wypadnie lepiej, bo na nim da się zrobić coś więcej niż podskakiwanie przed ekranem. W przypadki Kinect (ale serio nie mogli czegoś łatwiej zapadającego w pamięć dać?) to rzeczywiście jest jakby start nowej konsoli, tylko dla zabawy familijnej, gdzie sam Xbox tylko do gier core'owych. No ale dziś konfa, może zmienię zdanie jeszcze.
  • 0

#210 xell Napisany 14 czerwca 2010 - 12:23

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:
Nazwa znowu jest dla amerykańskiego rynku tylko, bo Kinect to po prostu śmiesznie literowane 'connect', przynajmniej tak to wypowiada Phil Spencer z MSu. Dla reszty świata to będzie dziwaczny 'kinekt'
  • 0