Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Super Mario Bros. Wii


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
170 odpowiedzi na ten temat

#1 Krill Napisany 02 czerwca 2009 - 17:49

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Nintendo zaczęło konferencję od trzęsienia ziemi zapowiadając nowy platformer z braćmi Mario na zimę 2009 !
  • 0

#2 Shinigami Napisany 02 czerwca 2009 - 18:13

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Ta, i sterowaniem 4D.
  • 0

#3 Kaxi Napisany 02 czerwca 2009 - 18:16

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Super rewolucja - platformówka na 4 :? Mysleli nad tym 2 lata?
Wygląda słabo, gameplay też nie porwał.
  • 0

#4 Shinigami Napisany 02 czerwca 2009 - 18:19

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Super rewolucja - platformówka na 4 :? Mysleli nad tym 2 lata?

15 lat.
  • 0

#5 MonsieurWoland Napisany 02 czerwca 2009 - 18:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Super rewolucja - platformówka na 4 :? Mysleli nad tym 2 lata?


Miyamoto myslal nad tym przez ostatnie 15 lat.
  • 0

#6 BeSOS Napisany 02 czerwca 2009 - 18:42

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Piec.
  • 0

#7 Kaxi Napisany 02 czerwca 2009 - 18:52

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Przeżyliśmy Zeldę Four Swords, przeżyjemy i to. Ale spodziewałem się raczej platformowki dla jednego na zupelnie nowym poziomie, a nie wrzucenia multiplayera do sprawdzonych mechanizmów.
  • 0

#8 gruby Napisany 02 czerwca 2009 - 21:32

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Popieram jedyna. :)
  • 0

#9 Pious Napisany 02 czerwca 2009 - 21:37

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Nuda, zero podjary tym tytułem. Gameplay wyglądał jakiś taki wolny i bez jaj kompletnie.
  • 0

#10 BeSOS Napisany 02 czerwca 2009 - 22:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Teraz obejrzałem w całości - OMFG. Co za banda przychlastów :lol:
Tylko tyle chciałem dodać :mrgreen:
  • 0

#11 MonsieurWoland Napisany 02 czerwca 2009 - 22:43

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
15 lat medytacji+2d+multiplayer=4d

Matematyka nie kłamie.
  • 0

#12 Krill Napisany 02 czerwca 2009 - 22:44

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Przełomu nie ma, ale platformer z tego niezły. To może okazać się lepsze od Super Paper Mario, nie sądzicie ?
  • 0

#13 fingus Napisany 02 czerwca 2009 - 22:47

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Gdybym miał Wii, to na pewno bym kupił. Nigdy dość dobrych gier z Mario. :klaszcze: A we czterech może być niezły wykop. Zelda 4 swords była extra, ale wymagała kompletu gba, kabli, etc. A jeśli to nie są te same levele, co w New SMB z DSa, to tym bardziej warto ją kupić. :tak:
  • 0

#14 ACZ Napisany 02 czerwca 2009 - 22:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 168 Postów:
Będzie to kpina jeśli będą to chcieli sprzedawać w pudełku.
  • 0

#15 BeSOS Napisany 02 czerwca 2009 - 22:55

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
To jest góra na Wiiware gra, ale Nintendo sprzedawało też Wario Shake it w pudle więc ta banda złodziei jest zdolna do wszystkiego :mrgreen:
  • 0

#16 ramzes64 Napisany 02 czerwca 2009 - 23:56

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
co wy pierdzielicie - REWELACJA ... nie ogladalem konferencji na zywo, a na GameSpot jeszcze nie mozna obejzec replay'a

patrze teraz na screeny i gra wyglada miodzio - to samo co bylo na DSa, ale teraz na Wii! ... nie wiem jak wyglada sterowanie, czy to trzerba grac razem na jednej konsoli czy bedzie online ... ale jesli razem w domu, to moze byc to jak LBP ze trzeba razem isc (mieszczac sie w tym samym obszarze widoku kamery), moze byc trudno.

*lepsza taka - konkretna gra, niz glupie machanie przed telewizorem (Projekt Natal - microsoft :lol: ) ... o nieudanym wystepie dwoch "studencików" z ich sonowską podróbką wiilota(odrazu z WiiMotionPlus) nie wspominam
  • 0

#17 ogqozo Napisany 03 czerwca 2009 - 02:07

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:

Będzie to kpina jeśli będą to chcieli sprzedawać w pudełku.

Bo?

Jest wiele słabych gier sprzedawanych w pudełku, a ta jest bardzo dobra.
  • 0

#18 Pious Napisany 03 czerwca 2009 - 05:17

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

co wy pierdzielicie - REWELACJA ... nie ogladalem konferencji na zywo, a na GameSpot jeszcze nie mozna obejzec replay'a

patrze teraz na screeny i gra wyglada miodzio - to samo co bylo na DSa, ale teraz na Wii! ... nie wiem jak wyglada sterowanie, czy to trzerba grac razem na jednej konsoli czy bedzie online ... ale jesli razem w domu, to moze byc to jak LBP ze trzeba razem isc (mieszczac sie w tym samym obszarze widoku kamery), moze byc trudno.

*lepsza taka - konkretna gra, niz glupie machanie przed telewizorem (Projekt Natal - microsoft :lol: ) ... o nieudanym wystepie dwoch "studencików" z ich sonowską podróbką wiilota(odrazu z WiiMotionPlus) nie wspominam



Online nie będzie, Miyamoto powiedział, że ta gra używa całą moc obliczeniową Wii i nie ma online.
  • 0

#19 Ryan Napisany 03 czerwca 2009 - 05:22

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie czaję Was zupełnie. Gra będzie super na wszelkiego rodzaju imprezy. To taki lekko casualowy N+ - 4-player co-op na kanapie, przy browarze to świetna sprawa. :skacze:
  • 0

#20 Shinigami Napisany 03 czerwca 2009 - 10:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Ryan, pewnie gdyby pewna pani nie zapowiadała tego jako objawienie 4D po 15 latach produkcji nikt by aż tak po niej nie jechał :skacze:
  • 0

#21 Godot Napisany 03 czerwca 2009 - 10:53

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Świetna sprawa! Feeling jak w NSMB na DSa, ale jest jeszcze bardziej intensywnie, jeszcze szybciej, jeszcze ładniej. Grę będzie można traktowac jako zwykłą platformówkę 2d i jako party game, i w obydwu przypadkach będzie super! Jak dla mnie must have, zwłaszcza, że Galaxy będzie w 2k10
  • 0

#22 Krill Napisany 03 czerwca 2009 - 11:21

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Ja także uważam, że klasycznego Mario nigdy dość. Podoba mi się, że Nintendo nie dozuje w tej generacji gier z hydraulikiem tak jak to miało w zwyczaju, dostarczając nam nie tylko drugą, pełnoprawną platformówkę 3D pod rząd, lecz także nową odsłonę przygód Mario w 2D :) Co istotne- bez żadnych gimmicków, to jest po prostu nowe wydanie oldschoolowego klasyka. Świetna sprawa.
  • 0

#23 ACZ Napisany 03 czerwca 2009 - 12:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 168 Postów:
Tylko pozazdrościć Nintendo. Wyhodowali sobie takich fanbojów, że mogą ich karmić oprawą godną 16 bitów, a oni i tak kupią taką gierkę za 150 zł w pudełku. W dodatku dla nich jest to gra największego kalibru i objawienie, OLO :mrgreen:
Przecież takie gierki to robi "kilku" programistów na kolanie i są udostępniane za 3 dyszki w sklepikach w formie elektronicznej :sciana:
  • 0

#24 Godot Napisany 03 czerwca 2009 - 12:49

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Uhm. Grałeś w NSMB na DSa?
  • 0

#25 Pious Napisany 03 czerwca 2009 - 13:04

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Tylko pozazdrościć Nintendo. Wyhodowali sobie takich fanbojów, że mogą ich karmić oprawą godną 16 bitów, a oni i tak kupią taką gierkę za 150 zł w pudełku. W dodatku dla nich jest to gra największego kalibru i objawienie, OLO :mrgreen:
Przecież takie gierki to robi "kilku" programistów na kolanie i są udostępniane za 3 dyszki w sklepikach w formie elektronicznej :sciana:

Mam prośbę Czyś, daj mi kontakt do tych 3 programistów to chętnmie kupię od nich taką grę za TE 30zł, a pozostałe 120zł wpłacę na Twoje konto. Pasi?
  • 0

#26 ACZ Napisany 03 czerwca 2009 - 13:16

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 168 Postów:

Uhm. Grałeś w NSMB na DSa?

Przecież gra na DS miała lepszą oprawę, bo były obiekty 3d i przy kodowaniu tamtej pozycji na pewno dłużej posiedzieli. Wy chyba w mało gier w życiu graliście, że jaracie się prostą mechaniką, prostą oprawą i tym, że można grać we czwórkę. Naprawdę, wielkie dokonanie w dziedzinie kodowania gier, lol.
  • 0

#27 Godot Napisany 03 czerwca 2009 - 13:22

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Czychu, rozśmieszasz mnie :lol: Grałem w gry jak Ty jeszcze na chleb mówiłeś beb. I naprawdę walą mnie trójwymiarowe obiekty, skomplikowana mechanika, kodowanie i inne tego typu bzdury. Liczy się dla mnie to, jak się GRA. W NSMB grało mi się rewelacyjnie, uwielbiam platformówki ogólnie, ta zapowiada się świetnie. Jak dla mnie mogli ją zrobic w dzień za 100$, liczy się efekt na ekranie, a ten jest dla mnie świetny. Proste chyba, prawda?
  • 0

#28 fingus Napisany 03 czerwca 2009 - 13:23

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Nie jaramy się oprawą i mechaniką, tylko rewelacyjnym gameplayem, który aż kipi z tej produkcji, podobnie jak z DSowego NSMB. :klaszcze:

EDIT:
Greg mnie uprzedził i wyszedłem na copycata. :cry:
  • 0

#29 ogqozo Napisany 03 czerwca 2009 - 13:55

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
To jest niesamowite, że po dobrych kilku latach obecności Wii na rynku, dalej ktoś wchodzi do działu poświęconego tej konsoli i mówi niesłychanie odkrywczo: "ej, ale graficznie to jest słabe". Dziękuję za odkrycie tej niesamowitej prawdy - do tej pory tego nie zauważyłem! Jestem idiotą i chociaż grafika jest dla mnie jedynym, co może być fajne w grze, to przez przypadek kupiłem sobie Wii i nie wiedziałem, że gry nie zachwycają technologią.
  • 0

#30 gruby Napisany 03 czerwca 2009 - 14:32

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Moment dopiero zakumalem. Ta gierka będzie posiadała wszystkie 80 levelów dla pojecynczego gracza? To zmienia moją optykę i bardzo proszę!

A platformery na kilka graczy to instant fail. Na myśl przychodzi mi dziadowskie Little Big PLanet. Chociaż w Mario przynajmniej skakanie jest miodne. Aspekt rywalizacji/współpracy w platformówkach jest badziewny.
  • 0