Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Mario Galaxy 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
469 odpowiedzi na ten temat

#61 Dealer Napisany 07 czerwca 2009 - 10:34

Dealer

    Link

  • Forumowicze
  • 382 Postów:
No właśnie miedzy innymi tym się zawiodłem ;) widzę że nie tylko ja 8) przyczyna ? oprócz kasy stoi pewnie za tym czas, zupełnie szybciej jest sklecić kolejnego Galaxy Maria niż brać sie za czasochłonne tworzenie świata Hyrule.Ale... lepszy rydz niż nic.Amen.

GTAIV RULEZ ! :-D
  • 0

#62 Krill Napisany 11 czerwca 2009 - 07:21

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Ta gra to całe multum nowych pomysłów Shigeru Miyamoto i jego ludzi, konceptów które do pierwszej części nie trafiły, a które dokładnie- pomogą doszlifować niemal perfekcyjną formułę. Na pewno nie tylko mnie brakowało Yoshiego, większej ilości power-upów czy większych leveli. Jeśli Galaxy 2 będzie dodatkowo nieco trudniejsze to właściwie nie będzie powodu by nie wystawić 10/10, bo jeśli pojawił się jakiś niedosyt w jedynce, to właśnie dlatego, że samo ukończenie gry nie stanowiło większego wyzwania. A takie jarusy jak ja już nie mogą spać na myśl o kolejnych 121 gwiazdkach do zdobycia ;)

Należy się na tę grę napalić, bo póki Zelda Wii nie zostanie oficjalnie zapowiedziana, to jest to największy (pod każdym względem) tytuł zmierzający na konsolę Nintendo. Może nie będzie to tak wielki powiew świeżości jak w przypadku debiutu Mario na Wii 2 lata temu, ale ewolucja tamtej formuły jest czymś, czego wszyscy fani hydraulika powinni wypatrywać :tak:.
  • 0

#63 ramzes64 Napisany 11 czerwca 2009 - 22:03

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
^^ ten wyżej dobrze gada
  • 0

#64 Krill Napisany 14 czerwca 2009 - 10:28

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Miyamoto chce zredukować fabułę w Galaxy 2 do minimum!

http://www.wired.com... ... -galaxy-2/

Shigsy podkreśla, że w grach z Mario chodzi o miód, a nie o historyjkę. No nie wiem- Super Mario Galaxy to gra wyjątkowa także dzięki epickim scenkom, szczególnie tej otwierającej grę. Mam nadzieję, że ten element nie zostanie zaniedbany w sequelu w imię czystej grywalności.
  • 0

#65 cybercotlet Napisany 14 czerwca 2009 - 10:39

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

Miyamoto chce zdredukować fabułę w Galaxy 2 do minimum!

http://www.wired.com... ... -galaxy-2/

Shigsy podkreśla, że w grach z Mario chodzi o miód, a nie o historyjkę. No nie wiem- Super Mario Galaxy to gra wyjątkowa także dzięki epickim scenkom, szczególnie tej otwierającej grę. Mam nadzieję, że ten element nie zostanie zaniedbany w sequelu w imię czystej grywalności.

Mówisz tak jakby gry z Mario miały jakąś głęboką fabułę. :o
  • 0

#66 Krill Napisany 14 czerwca 2009 - 10:46

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Chodziło mi o to, że naprawdę doceniam zapędy padawana Miyamoto-sana, Koizumiego, by choć troszkę wzbogacić schemat: Bowser porywa księżniczkę, a przypadkiem znajdujący się w okolicy Mario kontratakuje. W Galaxy mieliśmy Rosalinę i jej historię przedstawioną w przesłodko zrobionej książeczce i mnie to ujęło jak mało co :) Podobnie jak właśnie choćby bardziej niż zwykle rozbudowane intro i outro. Fabuły było więcej niż zawsze i z pewnością grze to nie zaszkodziło, szczególnie gdy widziałem zachwycone miny nastawionych negatywnie do Mario i Wii kumpli oglądających intro.

Shigsy jednak wie co robi; zresztą nawet pozbawienie Galaxy 2 jakiejkolwiek warstwy fabularnej nie wpłnęłoby na mój jakże wysoki stopień ekscytacji tym tytułem. Niemniej, najnowsza wypowiedź guru Nintendo wydaje się warta odnotowania.
  • 0

#67 Dealer Napisany 14 czerwca 2009 - 10:57

Dealer

    Link

  • Forumowicze
  • 382 Postów:

Miyamoto chce zredukować fabułę w Galaxy 2 do minimum!

http://www.wired.com... ... -galaxy-2/

Shigsy podkreśla, że w grach z Mario chodzi o miód, a nie o historyjkę...


Noooo, jednocześnie tym udowadnia, że nic wielkiego z tego nie będzie :P
IMO szkoda tylko N i ich cennego czasu...
  • 0

#68 Texz Napisany 14 czerwca 2009 - 11:47

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Miyamoto chce zredukować fabułę w Galaxy 2 do minimum!

http://www.wired.com... ... -galaxy-2/

Shigsy podkreśla, że w grach z Mario chodzi o miód, a nie o historyjkę.


W takim New Super Mario Bros na NDS historyjka była z tych typowych. Ot porwanie księżniczki i już. W Galaxy troszkę to rozbudowali co było sporym sukcesem. Szkoda że chcą to zaprzepaścić.
  • 0

#69 Kaxi Napisany 14 czerwca 2009 - 11:52

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Też nie rozumiem Shigsy'ego, przecież książeczka o Rosalynie była mistrzowska :cry: Za to polubiłem pana Koizumę, człowiek wie co robi :wink:
  • 0

#70 Krill Napisany 14 czerwca 2009 - 13:47

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Widzę, że nie tylko ja poczułem się lekko zawiedziony taką wypowiedzią Miyamoto. Nawet w tak mocno nastawionych na czerpanie przyjemności nie z fabuły a z samej zabawy grach jak te z Mario w tytule próba wzbogacenia warstwy fabularnej to dobra idea. Nie do końca rozumiem dlaczego Miyamoto tak się upiera, że w przypadku Mario niekoniecznie tak jest.
  • 0

#71 ACZ Napisany 14 czerwca 2009 - 14:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Odpowiedź jest bardzo prosta. Musieliby zwiększyć budżet gry, a przecież wszystkim wiadomo, że Nintendo to dusigrosze, więc kółko się zamyka.
  • 0

#72 Texz Napisany 14 czerwca 2009 - 14:46

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Może chodzi tylko o to, że nie pojawią się historie w formie książkowych opowiadań z SMG opowiadające rozbudowaną historię Rosaliny i jej gwiazdek (w sumie to to mnie troszkę przynudzało i nie korzystałem z możliwości poznania całej historii)? Cała reszta, razem z rewelacyjnie wykonanymi cuttscenkami, powinna imo pozostać, bo jest tak wplątana w gameplay że niejako jest jego integralną częścią.
  • 0

#73 torq314 Napisany 14 czerwca 2009 - 17:01

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 482 Postów:
też tak uważam - żadnego przynudzania trzeciorzędną fabułą, tak istotną dla przyjemności z przechodzenia leveli, jak wpływ biustu Beaty Kempy na wynik ostatnich wyborów.
  • 0

#74 Krill Napisany 03 lipca 2009 - 13:43

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Miyamoto wyjawił kilka nowych, soczystych detali na temat nowego Mario!

Dodany obrazek

Mistrz nie przewiduje dodania nowych power upów w stylu Bee czy Boo Mario- nowe "moce" hydraulik uzyska dzięki Yoshiemu. Będzie też coś na kształt...bullet time'u!

Oprócz tego powterdził on to, czego wszyscy oczekiwaliśmy- Galaxy 2 ma być znacznie trudniejsze od poprzednika :klaszcze:!

http://nintendodpad.... ... axy_2.html
  • 0

#75 Krill Napisany 11 lipca 2009 - 08:59

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Nowy Mario będzie trudniejszy, zapewnia Miyamoto

I do believe that there is a lot here to appeal to the more veteran and more experienced gamers, and I think it’s a title that they will obviously enjoy, but I really took it into consideration and tried to do our best to create a game that’s accessible to new gamers as well. And, you know, we also built it with consideration that we believe that people who played through the first Mario Galaxy have become better players


http://nintendodpad.... ... amoto.html
  • 0

#76 117 Napisany 21 lipca 2009 - 20:44

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Pytanie czy bedzie tez opcja samoprzechodzacej sie gry
  • 0

#77 torq314 Napisany 24 lutego 2010 - 21:25

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 482 Postów:
filmik z Nintendo Media Summit:

http://polygamia.pl/...eda_smoki_.html

akcje są znakomite, robią wrażenie dużo bardziej złożonych i dynamicznych niż w jedynce.
  • 0

#78 Pious Napisany 24 lutego 2010 - 21:32

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
http://www.gonintend...y.php?id=115398 a tu trochę szotów. Wygląda znakomicie, ale nie podoba mi się wybór plansz. Mam nadzieję, że to nie oznacza, że w grze nie ma już żadnego zamku, planetarium czy czegokolwiek co jest miejscem wypadowym.
  • 0

#79 Texz Napisany 24 lutego 2010 - 21:56

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Marian pod koniec maja w USA. Oj, nie spodziewałem się premiery przed E3. Chyba Nintendo przejęło się spadkiem zainteresowania ich flagowej konsoli.
  • 0

#80 lukaszSA Napisany 24 lutego 2010 - 22:39

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:
Graficznie widzę jest jeszcze lepiej niż w jedynce. Jak Wii to ciagnie :skacze:
  • 0

#81 Pious Napisany 24 lutego 2010 - 22:48

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ta, szkoda, że każda gra tak nie wygląda. BTW jeden typ na gonintendo zauważył, że na jednym ze screenów widać bazę wypadową. Chodzi o tą wielką głowę MArio, która wygląda jak planeta. Na zdjęciu z mapą World 2 widać, że tą głową wybieramy plansze, więc to jakiś statek. Chcę już tą grę!
  • 0

#82 Kradziej Napisany 25 lutego 2010 - 06:51

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Trailer
Gameplay Montage
Przeurocza ta gra, a muzyka znów miażdży :)
  • 0

#83 Godot Napisany 25 lutego 2010 - 12:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie mam pytań! Jak dla mnie konkurs na grę roku 2010 już jest rozstrzygnięty. Na konsolę roku też :twisted:
  • 0

#84 Pious Napisany 25 lutego 2010 - 18:07

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Muzyka w gameplayu brzmi tandetnie poza kawałkami z MArio World. Na szczęście Nintendo potwierdziło orkiestrową muzykę. Gameplay wygląda bombowo!
  • 0

#85 Pious Napisany 25 lutego 2010 - 20:59

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Marian w Europie 11 czerwca. Nie jest to jakaś straszna obsuwa na szczęście.
  • 0

#86 Godot Napisany 25 lutego 2010 - 21:00

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Czyli co, w czerwcu i Metroid i Marian? Genialnie
  • 0

#87 Pious Napisany 25 lutego 2010 - 21:01

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Metroid nie ma u nas jeszcze daty. Gra jest przewidziana na Q3, więc zakładam lipiec, może sierpień. Hamburgery też dostają go miesiąc po SMG2.
  • 0

#88 P-chan Napisany 06 marca 2010 - 20:13

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
A to oznacza, że zamiast bujać się gieś na plaży latem, będę pykał w nowego Mariana i oby w Metroida B) . Nie no Nintendo wie jak uszcześliwić gracza. Tylko zastanawia mnie co Miyamoto i spółka w takim razie szykują na okres jesień/zima, jeśli już póżną wiosną dostać mamy takiego hiciora, ale raczej tym to ja bedę się przejmował dopiero po ukazaniu się tych gier.

No i dołączam się do ekipy, która gani pana M. za wyzbycie się praktycznie fabuły z nowego Mariana, bo te, krótkie opowieści o Rosalynie były świetne, i brak rozwinięcia tego pomysłu traktuje w formie małego minusa.
Ale nawet bez tego gra jak pokazują filmy będzie bawić na całego, a oto chyba właśnie chodzi. Osobiście już nie mogę się doczekać.
  • 0

#89 Gość_Zero_* Napisany 06 marca 2010 - 20:16

Gość_Zero_*
  • Goście
No to chyba nie ma wyjścia i po obronie kupuję Wii i naparzam :)
  • 0

#90 Pious Napisany 06 marca 2010 - 20:40

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

A to oznacza, że zamiast bujać się gieś na plaży latem, będę pykał w nowego Mariana i oby w Metroida B) . Nie no Nintendo wie jak uszcześliwić gracza. Tylko zastanawia mnie co Miyamoto i spółka w takim razie szykują na okres jesień/zima, jeśli już póżną wiosną dostać mamy takiego hiciora, ale raczej tym to ja bedę się przejmował dopiero po ukazaniu się tych gier.

No i dołączam się do ekipy, która gani pana M. za wyzbycie się praktycznie fabuły z nowego Mariana, bo te, krótkie opowieści o Rosalynie były świetne, i brak rozwinięcia tego pomysłu traktuje w formie małego minusa.
Ale nawet bez tego gra jak pokazują filmy będzie bawić na całego, a oto chyba właśnie chodzi. Osobiście już nie mogę się doczekać.


A skąd wiadomo, że nie będzie fabuły? Z tego co pamiętam SMG też nie było pokazywane z jakimiś filmikami i treściami fabularnymi. Dopiero na chwile przed premierą coś sypnęli. Jakaś fabuła na pewno jest. Jak to w Mari, pewnie nic wielkiego byle cel gra miała.
  • 0