Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metroid: Other M

Team Ninja Nintendo Wii

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
493 odpowiedzi na ten temat

#61 Godot Napisany 01 marca 2010 - 20:27

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Pinball jest świetny. Za to Hunters średni, bardzo średni
  • 0

#62 fingus Napisany 01 marca 2010 - 20:40

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Ja wiem, że pinballe potrafią być fajne i wciągajace, sam się zagrywałem w Dreams i Fantasies, ale wiele jest w tym tru Metroida? Wiem, ze zebrał dobre oceny i czytałem czyjeś pochlebne opinie na forum, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że to doklejanie tematu na siłę, by trzepać kasę na znanej marce.
  • 0

#63 Pious Napisany 01 marca 2010 - 20:49

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
I tak jest w istocie. Ja sprzedaję tyko te gry, które najbardziej mnie wkur* Pinballa sprzedałem po kilku h gry. Kompletna strata kasy. Nawet dodatek w postaci wibracji nie jest niczym ciekawym. Sama gra ma kilka fajnych patentów, ale jest strasznie irytująca, a najbardziej opcja potrzasania stołem poprzez dotykanie ekranu, co jest niemal niewykonalne podczas gry i piłka - morph ball - bardzo często zwyczajnie wpada między fippery i tak tracimy życia. Przejście tego wymaga stalowych nerwów. Ja dotrwałem do Ridleya. A wracając do tematu, chciałbym zobaczyć jakiś gameplay z Other M. Chciałbym też bardzo, żeby pozostał tam klimat Metroidów 2D, szczególnie Fusion.
  • 0

#64 Tawotnica Napisany 02 marca 2010 - 14:45

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Ktoś wyżej wspomniał, że nie zagra w Metroida II na GB i mnie uderzyło - odświeżona graficznie wersja 'Return of Samus' na WiiWare albo DS'a, a la seria Rebirth, to by było!
  • 0

#65 Kaxi Napisany 03 marca 2010 - 20:32

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Format: Wii
Launch Date: 06/27/10
ESRB: RP (Rating Pending)
Players: 1
Developer: Nintendo and Team Ninja

Game Information

Metroid Franchise's Heroine Gets Personal
For decades, Samus Aran has been known as one of the first female protagonists in video games, and one of the most enigmatic. Having traded her haunted past for the solitary life of a bounty hunter, Samus™ finally tells her own tale in this revealing, personal story of her failings, her flaws and ultimately her motivation. Metroid: Other M is an unprecedented collaboration that blends the slick, action-packed production of the world-renowned Team Ninja development team with the game design talents of the creators of the original Metroid. Metroid: Other M is a dramatic new direction for a legendary franchise and a bold new blend between cinematics, storytelling and the best in interactive entertainment.

FEATURES:

* Metroid: Other M takes the best elements of 1st-person and 3rd-person gaming to create a seamless blend between gameplay, story-telling and dynamic cinematography, that feels like a movie the player can control. Players hold the Wii Remote™ controller sideways while navigating and battling in 3rd-person. However, at any moment, players can switch immediately to Wii Remote pointer controls to examine and explore the environments in 1st-person perspective.
* Metroid fans know more about Samus' suits and weapons than they do about what drives her. That's about to change. The story begins immediately following the events of Super Metroid, when a baby Metroid gave its life to protect Samus. With voice acting and a rich story, players learn the engaging backstory of Samus as she weaves through an action-packed adventure aboard the Bottle Ship, a decommissioned space facility. As she hurtles into this new adventure, Samus will encounter her first mentor and Commanding Officer of the Galactic Federation, Adam Malkovich.
* The development of Metroid: Other M is an exciting collaboration between Nintendo's Yoshio Sakamoto and Team Ninja. Sakamoto was the director of Super Metroid in 1994. Team Ninja is the renowned action developer of Ninja Gaiden. Metroid: Other M pairs Sakamoto's expert level design and exploratory focus of the classic Metroid series with Team Ninja's signature stylish, no-holds-barred action.



Source: http://gonintendo.co...y.php?id=116050


Amerykański opis gry. Nic nowego, ale ładnie wyjaśnia jak to będzie wyglądało. Jeśli przejście z tpp do fpp naprawdę będzie szybkie i bezbolesne, to może być nawet fajnym motywem.
  • 0

#66 torq314 Napisany 03 marca 2010 - 21:52

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

Source: http://gonintendo.co...y.php?id=116050


wydaje mi się, że tego linka tu w tym wątku jeszcze nie było (?)
Metroid Other M Hands-on

http://wii.ign.com/articles/107/1071925p1.html

napisał to Matt, więc można temu zaufać.

The moment of truth has arrived. Does it deliver? [...] Short answer: it does.


opisuje m.in. dokładnie sterowanie i mechanikę gry.

Malkovich authorizes the use of ice weaponry to attack the creature. So far at least, Nintendo and Tecmo seem to have relied upon the commander as the logic of the weapon system. In the demo, Aran doesn't really upgrade her weapons, but she will only utilize certain ones with permission of Malkovich. It's an interesting change that explains the enhancement system without following the traditional formula.


I was skeptic, but now I'm a believer. People, this works. It's fresh. It's fun. It's stunning. We've waited decades for a few tasty morsels about Aran's history and now we'll get to watch it all unfold in cinematic glory as we take out the Space Pirate trash and explore an immense, lush world -- all with blazing fast controls. I will be counting the days until June because Other M has leaped to the top of my must-have list.


  • 0

#67 torq314 Napisany 30 marca 2010 - 20:59

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
nowy trailer z gameplayem:



jestem przy nadziei.
  • 0

#68 lukaszSA Napisany 30 marca 2010 - 21:12

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Fiu fiu.
Jest świetnie a nawet genialnie :klaszcze:
  • 0

#69 Pious Napisany 30 marca 2010 - 21:33

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
No w końcu jakieś video. Fajnie to wygląda nawet. Momentami kamera tak pokazuje akcję, że nie mogę sobie wyobrazić jak się w to gra.
  • 0

#70 ACZ Napisany 30 marca 2010 - 21:38

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
To będzie za***ista gra.
  • 0

#71 Scorpio Napisany 30 marca 2010 - 21:55

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
I Sonic i Ninja Gaiden i trochę Meroida. Słowo OTHER dobrze to oddaje. Obaczym, czy przypadkiem uniwersum nie będzie jedynym, co ciągnie tą grę. Choć mało takich ostatnio, na Wii zwłaszcza, więc szanse są :)
  • 0

#72 ramzes64 Napisany 30 marca 2010 - 22:03

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
NO ... bedzie dobrze - mi sie podoba. Efektowne
  • 0

#73 Godot Napisany 30 marca 2010 - 22:21

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Wygląda to po prostu REWELACYJNIE!!! Design nadal jest powalający, gameplay o wiele bardziej dynamiczny i świeży niż w Trilogy. Oj czekam, czekam. Będzie wypas jak cholera :) Jeszcze Zelda na święta i będę w siódmym niebie :klaszcze:
  • 0

#74 cybercotlet Napisany 31 marca 2010 - 06:26

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:
BABCIU! To jest za***iste! :mrgreen:
  • 0

#75 Kaxi Napisany 31 marca 2010 - 10:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Fajnie bieganie w lesie wyglądało :D
W ogole giera nieźle dynamiczna, a animacje walki z wielkimi potworami fajnie wyreżyserowane. :klaszcze:
  • 0

#76 Texz Napisany 31 marca 2010 - 17:03

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
No no no, M+ to chyba odłożę na półkę bo Niny chyba się za bardzo rozpędziło. Nawet na krzyżaku da się zrobić coś co wywoła ślinotok wszystkich uważających HD za standard współczesnej rozrywki.
  • 0

#77 Wezyr Napisany 31 marca 2010 - 18:03

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:
Trailer oczywiscie cud, miod (nie z d*py) i orzeszki. Tylko zauwazylem nieciekawy napis na dolnym rogu trailerka O_o Jesli tu macza palce Itagaki to mam nadzieje, ze nie zrobi nic wiecej tylko logo. Po NG2 zyje w przekonaniu, ze on powinien odstawic alko i nie brac sie za gry, bo mu to nie wychodzi.
  • 0

#78 Texz Napisany 31 marca 2010 - 18:18

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Itagaki już chyba opuścił szeregi Team Ninja ;) Btw. twoje zdanie o NG2 nie ma kompletnie przełożenia na stan faktyczny. Z resztą, nawet nie próbuj kontratakować, już się raz skompromitowałeś w temacie o Sigmie 2.
  • 0

#79 cybercotlet Napisany 31 marca 2010 - 18:26

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:
Maka Itagakiego już dawno nie ma w Team Ninja, po za tym nie wiem co masz do gościa. IMO to jeden z najlepszych game designerów. A i wywiady się z nim za***iście czyta :mrgreen:

No i jest tekken haterem za to też ma u mnie wielki + :twisted:

EDYTA:
Japoński Trailer (niewiele się różni od tamtego ale jednak)
  • 0

#80 ACZ Napisany 23 kwietnia 2010 - 22:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
Gra zalicza spore opóźnienie i pojawi się dopiero 31 sierpnia.
http://news.vgchartz...ews.php?id=7933
  • 0

#81 Godot Napisany 23 kwietnia 2010 - 22:12

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
f*ck! To w Europie pewnie pażdziernik. Szkoda. No, ale SMG2 ważniejsze ^_^
  • 0

#82 Malutki Napisany 19 maja 2010 - 20:06

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Zero Suit Samus could make it into Other M

This information comes with a Nintendo Power interview with Yoshio Sakamoto. Sakamoto was asked if players will be able to play as Zero Suit Samus in Metroid: Other M…

“It’s a little hard to say right now, but if it’s something people want, then there may be the possibility for that.”

Metroid: Other M only has a few months of development time left, so there might not be enough time to include Zero Suit Samus. I’m curious about what you guys think, though. Would you like to see Zero Suit Samus playable?

Dodany obrazek
http://www.nintendoe...hing.com/39646/
  • 0

#83 Kaxi Napisany 20 maja 2010 - 18:43

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://gonintendo.co...y.php?id=124207

Nowy filmik, sama scenka. Wygląda na intro przed ekranem tytułowym. Po japońsku. Wstawki 2D !
  • 0

#84 Malutki Napisany 20 maja 2010 - 18:55

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Większość animacji z intra już widzieliśmy , nowością jest jedynie kilkanaście sekund widoku w kokpicie statku Samus Aran i porównanie zakończenia z wersji Snesowej :wink:
  • 0

#85 meiss Napisany 21 maja 2010 - 10:12

meiss

    Pikachu

  • Narybek
  • 70 Postów:
No jak poprzedni Metroid to dla mnie crap, to tego sobie kupię. Jakiś dziwny ślinotok mi się po filmikach załączył.
  • 0

#86 torq314 Napisany 21 maja 2010 - 18:53

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

No jak poprzedni Metroid to dla mnie crap, to tego sobie kupię. Jakiś dziwny ślinotok mi się po filmikach załączył.


który Metroid to crap? :bash:
  • 0

#87 meiss Napisany 21 maja 2010 - 21:38

meiss

    Pikachu

  • Narybek
  • 70 Postów:
Wczytaj się ponownie, szczególnie w słowa DLA MNIE i POPRZEDNI METROID i schowaj ten młoteczek.
A jak już pytasz to za duża różnica pomiędzy zapewnieniami fanów, że to najładniejsza gra na Wii, a designem rodem z Half-Life 1 który zobaczyłem na ekranie.
Sorry, ale puste przestrzenie z przed dwóch epok, sterylna grafa, średnia w moim przypadku zabawa, ssące walki z bosami i MASSIVE BACKTRACKING to nie to na co liczyłem.
Ale to tylko moje zdanie, jeżeli masz inne nieszkodzi, do swojego nie będę Cię przekonywał, a Twoje mam głęboko... :lol: No z tym crapem przesadziłem, to fakt. Ale dla MNIE średnia jest co najwyżej.
I to tyle w tym offtopie.

Wracając do tematu. Other M zapowiada się świetnie, szczególnie akcje w widoku trzeciej osoby. Normalnie, z zarwanymi nockami przy contrze mi się kojarzy. Aż dam ninie zarobić na mnie ponownie.
  • 0

#88 Kaxi Napisany 21 maja 2010 - 21:56

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Meiss, za takie posty jest ban ;)

A serio, nie wiem jak może Ci się ta gra nie podobać, no przez 3 lata trochę się zestarzała, ale bez przesady. Art style jest genialny, i wszystko można powiedzieć, ale nie, że jest sterylnie. Poza tym w trójce backtrackingu i tak było najmniej w historii trylogii! Zresztą, backtracking stanowi o charakterze Metroida i spodziewaj się go również w Other M. :!:
  • 0

#89 meiss Napisany 21 maja 2010 - 22:01

meiss

    Pikachu

  • Narybek
  • 70 Postów:
No nie wiem Kaxi, no nie podoba mi się, dwa razy doniego podchodziłem i nic..... przepraszam :oops:
Ale może dlatego, że to był mój pierwszy Metroid w życiu i nie będąc fanem serii, tudzież zaznajomionym z poprzednimi przygodami, dostałem ostrego liścia konfrontując grę na sucho z hypem fanów. A Other M, może mieć i backtracking i kilka innych przywar, ale i tak kupię..... za samą dynamikę gry.
  • 0

#90 torq314 Napisany 21 maja 2010 - 22:04

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

Sorry, ale puste przestrzenie z przed dwóch epok, sterylna grafa, średnia w moim przypadku zabawa, ssące walki z bosami i MASSIVE BACKTRACKING to nie to na co liczyłem.


jak widać jak się Ci trochę pogrozi młoteczkiem to stać Cię na coś więcej niż "moim zdaniem crap" :P

Twoje mam głęboko


mi nie chodzi o szukanie zaczepki tylko o pisanie z sensem. luz.
  • 0



Inne z tagami: