Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xenoblade Chronicles

• Zaloguj się by odpowiedzieć
403 odpowiedzi na ten temat

#391 gruby Napisany 05 wrzesień 2019 - 21:39

gruby

Big Boss

• Forumowicze
  • 4824 Postów:
Xenoblade mną zaoralo, to była najlepsza gra z Wii, bezdyskusyjnie. Ale remaku chyba nie wezmę, jednak 140h nabite szkoda mi czasu na powtórkę w zalewie gier ale jak ktoś nie grał to zazdroszczę.
  • 0

#392 Likensmart Napisany 06 wrzesień 2019 - 00:57

Likensmart

Rikimaru

• Forumowicze
  • 549 Postów:

Szacun za tego remaka. Dobrze, że przemodelowali postacie i nie poszli na łatwiznę podbijając jedynie rozdzielczość. Tamte ryjki postaci trochę raziły.

• 0

#393 lukaszSA Napisany 06 wrzesień 2019 - 06:08

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 23435 Postów:

Mam tylko nadzieję że nie będzie cenzury i że zostawią bouncujące bimbałki :tak: 

• 0

#394 nole Napisany 07 wrzesień 2019 - 18:25

nole

Dzik bagienny

• Forumowicze
  • 4887 Postów:

Zabrzmię jak Mateoooo, ale co mi tam, ZAJEBIŚCIE się cieszę, że w to na Wii i WiiU nie grałem  ;-).

• 4

#395 BeSOS Napisany 07 wrzesień 2019 - 22:52

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 24008 Postów:
Same here. Czasem oplaca sie generację (lub dwie) ominąć u Nintendo :cf:

Mam jedynie nadzieję że silnik już ogarną na tyle że przenośnie nie będzie wyglądać to jak kupa.

A może już wtedy będzie Swiczyk Pro :cf:
  • 0

#396 Likensmart Napisany 08 wrzesień 2019 - 00:09

Likensmart

Rikimaru

• Forumowicze
  • 549 Postów:

Niektóre generacje N było nawet wskazane przeczekać (Wii-U). Tylko kto odda te 6 lat?

• 0

#397 BeSOS Napisany 08 wrzesień 2019 - 08:12

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 24008 Postów:
Swicz oddaje :cf:
  • 1

#398 Tawotnica Napisany 08 wrzesień 2019 - 08:46

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 12491 Postów:
gdyby nie te wszystkie porty to line-up Switcha pozostawiałby wiele do życzenia, a możliwość grania w pełni przenośnie stanowi sporą wartość dodaną, szczególnie w wypadku takich czasopożeraczy jak przykładowo Mario Kart 8. Dlatego też każdy rupieć z siódmej generacji smakuje lepiej. 3DS nie miał ani mocy, ani wystarczającej ilości przycisków. Monster Games należy się szacun za zrobienie Xenoblade Chronicles 3D. Ciekawe kto za remaster na Switcha odpowiada, nie znalazłem żadnych informacji na ten temat, a można chyba przypuszczać że Monolith jest zajęte pomaganiem przy Zeldzie i już rzeźbią nad trójką.
  • 0

#399 BeSOS Napisany 08 wrzesień 2019 - 18:23

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 24008 Postów:
Czy ja wiem? Z rzeczy z WiiU kupiłem jedynie Mario Karta, DK i Bayo. :hmmm:
  • 0

#400 filip Napisany 08 wrzesień 2019 - 19:25

filip

ok boomer

• Forumowicze
  • 6838 Postów:
Wiiu ma te wszystkie metroidy i zeldy ogarniete do stanu grywalnosci, bralbym jakby wciaz byly noweczki do wyrwania.

Dalbym nawet na tace za przeniesienie tego dobytu z ponad dekady na switcha :(
  • 0

#401 funditto Napisany 08 wrzesień 2019 - 20:39

funditto

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2102 Postów:
Ja kupiłem aż 7 portów od premiery Switcha (Zelda, Lego City Undercover, Mario Kart, Fast RMX, Donkey Kong, Captain Toad i NSMBU Deluxe). Przyznaję też, że w każdy z nich grało mi się lepiej niż na WiiU, ale Switch to konsola, na której ograłem ponad 30 gier chociaż zazwyczaj nie gram w indyki (na Switchu z takich gier tylko Fast RMX i Yoku Islands Express). Nie zgadzam się, więc z tym że bez portów lineup Switcha byłby słaby - owszem byłby gorszy, ale i tak byłbym z niego zadowolony

Ten post był edytowany przez funditto dnia: 08 wrzesień 2019 - 20:40

• 0

#402 Mateo Napisany 10 wrzesień 2019 - 08:55

Mateo

Big Boss

• Forumowicze
  • 4078 Postów:

Zabrzmię jak Mateoooo, ale co mi tam, ZAJEBIŚCIE się cieszę, że w to na Wii i WiiU nie grałem ;-).

No ja się cieszę niezmiernie. :)
  • 0

#403 Aki Napisany 12 wrzesień 2019 - 07:44

Aki

Blanka

• Forumowicze
  • 162 Postów:

A ja jestem trochę rozdarty...

W Xeno zacząłem grać na 3DSie, na początku było nawet fajnie, a potem utknąłem w jednym miejscu na zadaniu fabularnym i nie umiałem ruszyć dalej (jakieś ratowanie naukowca (~33 poziom postaci) i walka na malutkiej wysepce, z masą przeciwników walących ogłuszenia/oszołomienia).

W sumie kusi trochę by wrócić/zacząć jeszcze raz (jakieś 30-40h miałem nabite wtedy) ale na 3DSie zawsze był jakoś inne gry. Na Switchu w sumie bym mógł, ale nie wiem czy chcę znowu kasę na tytuł od którego trochę się "odbiłem".

• 0

#404 Tawotnica Napisany 12 wrzesień 2019 - 08:00

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 12491 Postów:
Nic na siłę. Jeśli po >30h nie siadł ci system walki i rozkminianie buffów/debuffów na danego bosska, to nie ma co się męczyć. To prędzej bym radził spróbować Xeno 2, które jest sporo łatwiejsze i trochę jaśniej tłumaczy mechaniki gry. Tutoriale w jedynce są, delikatnie mówiąc mało pomocne.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 12 wrzesień 2019 - 08:01

• 0