Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry Na Komórke - Wasze Opinie


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
179 odpowiedzi na ten temat

#1 cwany-lis Napisany 11 września 2004 - 18:24

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
czy oprócz wysyłania sms'ów ze swoich komórek gracie na nich w gry ? obecnie rynek gier na telefony przenośnie rozwija się bardzo szybko, kilka lat temu był dostepny tylko wąz a teraz mamy nawet splinter cella, rpg nawet są, powinnien wyjść elder scrolls, czy ktoś z was interesuje się telefonem jak taką platforma do grania ?
ja jak na razie czekam aż gry będa reprezentować poziom zbliżony do tego z gba ale przyznam że te wszystkie pozycje na telefon sa w sam raz na kilka minut gdy nie mamy nic innego do roboty
  • 0

#2 Gość__* Napisany 12 września 2004 - 15:27

Gość__*
  • Goście
Gram. Ale tylko czasami. Kiedy naprawde nie ma co robic. Glownie w tramwaju i w szkole gram. W domu mam inne rozrywki. Szczerze mowiac nie interesuje mnie jakie gry wyszly, jakie wyjda. Jak ktos cos chwali to i ja zagram sobie ;)
  • 0

#3 syon Napisany 12 września 2004 - 16:06

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Gry na komórke? Jasne, tylko dajcie mi na to kase heh... mam telefon na karte, więc taka rozrywka do dylemat :roll: . Trochę to kosztuje, no chyba, że gdzieś za free dają to czemu nie =="

Narazie mam coś takiego jak Puzzle Chess 2 i powiem wam jdno... dno. I to koniec mojej kolekcji.

Chciałbym zagrać w PoP'a na koma, ale nie wiem czy warto nań kase. Może ktoś już grał? Warto zainwestować te złocisze bo z tego co wiem to grafika jest niezła a i oceny zbiera nawet fajne.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 12 września 2004 - 17:12

Gość__*
  • Goście
gry na komorki to bardzo fajna sprawa, szczegolnie gdy nie masz co robic, a sie nudzisz. jak tylko naucze sie tego WAPu :oops: :lol: to wsysam XIII, Ksiezniczke Persji albo Empiresy. Polecam :P

syon, super jest wersja sands of time w symbianie, tylko sprawdz, czy pasuje do twojego fona - ma wymogi :wink:
  • 0

#5 Gość__* Napisany 13 września 2004 - 19:10

Gość__*
  • Goście
No ja niestety nie mam Javy, chociaz chcialbym miec, wiec nie moge sprawdzac nowych gier :( Katuje pinballa na klopie, chociaz chodzi tak wolno, ze sie grac nie da ...
  • 0

#6 Gość__* Napisany 13 września 2004 - 22:53

Gość__*
  • Goście

Gry na komórke? Jasne, tylko dajcie mi na to kase heh... mam telefon na karte, więc taka rozrywka do dylemat :roll: . Trochę to kosztuje, no chyba, że gdzieś za free dają to czemu nie


Boze, w jakich wy czasach zyjecie? Wystarczy troche poszperac a gry same wpadają do kieszeni! Wystarczy ze masz telefon z java lub mophunem i podlaczasz ja do kompa przez kabel/irde/bluetooth i wgrywasz gry sciagniete za damke z neta! To samo tyczy sie polifonii i obrazkow!

Dla bardziej zaawansowanych uzytkownikow jest patchowanie!

Ja mam Siemensa S55 i co chwilke mam nowe dzwonki, gry, obrazki! A cale oprogramowanie mam tak spatchowane ze wlasciwie telefon ma 50% oprogramowania ulepszone!

A co najwazniejsze... wszystko za free... trzeba tylko umiec szukac!
  • 0

#7 syon Napisany 14 września 2004 - 09:03

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
lookash nie unoś się tak bo ci pompa trzaśnie ==" co ja kurde mam wbudowaną encyklopedie multimedialną młodego inżyniera czy jak? Mimo to dzięki za rade *sic!*
  • 0

#8 Gość__* Napisany 17 września 2004 - 15:09

Gość__*
  • Goście
ej, a jak zalatwic taki kabel? i jakie sa linki? mam nadzieje, ze mowie o legalu :?
  • 0

#9 Sotaku Napisany 01 października 2004 - 18:55

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Gry na komurkę nie muszą być krótkie zagraj sobie w Townsmen mnie wybudowanie wszystkiego zajęło 1,5 miesiąca
  • 0

#10 Gość__* Napisany 02 października 2004 - 14:18

Gość__*
  • Goście
toz to lepiej niz Kirby :lol: Pytanie: o co chodzi w Backgammonie? :P
  • 0

#11 Gość__* Napisany 20 października 2004 - 20:00

Gość__*
  • Goście
macie tutaj pelno darmowych gier java na Sony Ericssona , laczyc sie wapem z http://tagtag.com/enwui
  • 0

#12 Gość__* Napisany 23 października 2004 - 23:30

Gość__*
  • Goście
wlaśnie ciupię w SP:PT na moja nokie i powiem, ze wyglada jak MGS na GBC :)
  • 0

#13 cwany-lis Napisany 25 października 2004 - 11:52

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
widziałem w gazecie ze mozna sciagnac gre might and magic, grał juz ktos ? jak wrazenia
  • 0

#14 mleko2099 Napisany 25 października 2004 - 18:42

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Gry na komórkę? jak dla mnie jak najbardziej tak. Jeśli popatrzeć przez pryzmat kilku lat wstecz to można powiedzieć, że segment ten prężnie się rozwija...
  • 0

#15 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 14:58

Gość__*
  • Goście
Mnie też interesują gry na komórkę. Miałem zamiar kupić N-Gage, ale kupno komórki dla samyh gier to nieporozumienie. Czasami szukam stron o grach na telefony, ale tych brakuje.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 19:20

Gość__*
  • Goście
Dziex, TheZer, a nie masz czegos friko na 3510i? Obecnie gram w Ancient Empires i jest faaajnie :>
  • 0

#17 Gość__* Napisany 08 listopada 2004 - 17:41

Gość__*
  • Goście
Obecnie na mojej Nokii posiadam dośćzgrabną kolekcję gier.
Seria Splinter Cell [najlepsza 3 część acz brakuje mi termal vision z extended ops]; Skate&Slam - miła gra na wykłady ;) ;THUG - pr00ba przeniesienia thuga na komoorke średnio udana; NightMare Creatures - fajny hack'n'slash ale ciężko się gra na małej klawiaturce; XIII - super sprawa z tym shuterem ^_^
  • 0

#18 Gość__* Napisany 12 listopada 2004 - 20:56

Gość__*
  • Goście
Według mnie gry na komórce są przydatne, ale kupowanie komórki wyłącznie dla gierek...przesada 8)
  • 0

#19 Gość__* Napisany 26 listopada 2004 - 16:23

Gość__*
  • Goście
Gameloft atakuje z nowym racerem - Asphalt. Ja położę łapy na "asfalcie" to podziele się uwagami. Peace!
  • 0

#20 Gość__* Napisany 30 grudnia 2004 - 20:29

Gość__*
  • Goście
ściagnałem se w wakacje Wormsy, i... uzależniłem się od nich o_O codzienna gra, np. przed snem, stała się dla mnie nieomal obowiązkiem. fajne, polecam :wink:
  • 0

#21 Gość__* Napisany 03 lutego 2005 - 16:46

Gość__*
  • Goście
to jest największa bzdura!! robić z telefonu komórkowego konsole, pwszem nie mam nic za tym żeby wkładać takie standarty jak snak czy inne tego typu gry, ale gra z konsoli nie to nie dla mnie :wink:
  • 0

#22 Gość__* Napisany 25 lutego 2005 - 19:57

Gość__*
  • Goście
Dla mnie gry na komórki to lipa... Mały wyświetlacz i kiepskie sterowanie jest nie do przełknięcia. Pamiętam jak kilka lat temu znajomy sobie kupił Game Boya Colora i został wyszydzony przez sporą cześć kolegów z liceum - posiadaczy Noki 3210 i modeli pokrewnych... Najpoważniejszym zarzutem była słaba grafika... Obecne gry pisane w javie mają znacznie gorszą grafike niż stary poczciwy Game Boy Color.
N - Gage z koleji to już wyższa generacja, ale po wynikach sprzedarzy w stosunku do Advanca wynika jasno na czym się lepiej gra...
  • 0

#23 syon Napisany 06 marca 2005 - 15:23

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Dziś sobie załatwiłem PoP: WW i muszę przyznać, że całkiem nieźle to wygląda. Ładna grafika, ale trochę chaotyczna. Walki są fajne, ale jak lecisz sam na 3 talibów to robi się nieciekawe bo trzeba już latać po wszystkich klawiszach hehe. Co do oprawy dźwiękowej to nie będę się wypowiadał bo nie ma o czym... no i jeszcze dochodzi żywotność, tylko 6 plansz, ale w sumie jest dobrze. Z dala od konsoli nudzić się już nie będe.
  • 0

#24 Voo Napisany 07 marca 2005 - 08:18

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

N - Gage z koleji to już wyższa generacja, ale po wynikach sprzedarzy w stosunku do Advanca wynika jasno na czym się lepiej gra...


po wynikach sprzedaży widać jedynie, kto się lepiej zna na marketingu ;)
  • 0

#25 Danteusz Napisany 09 kwietnia 2005 - 23:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Moja opinia: gry na komórki SUXXXXX :twisted:
  • 0

#26 Ganon Napisany 10 kwietnia 2005 - 10:27

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Suxxx? Ja uwazam, ze jest kilka bardzo fajnych gier na N-gage/QD, w ktore mozesz tez pograc w multi. Na GBa chocby, nie ma takich dobrych multiplayerowek. A widziales nowe dzielo Samsunga?
Wiadomo, na kieszonsolki gry sa lepsze, ogolnie rzecz biorac, ale trzeba wiedziec, ze gy na komrki wcale nie "suxxx", jest duzo tytulow naprawde porzadnych.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2005 - 10:35

Gość__*
  • Goście
heh, co sądze o grach na komóry to zależy. Bo jeżeli chodzi np: o długie, nudne lekcje i multiplayer w małysza czy coś, to są giciorskie. :D Telefonik mały, łatwo ukryc itp. Ale jak np. zamiast handhelda to sucks.

btw: przytoczę taką fajną anegdotę. Kiedyś na lekcjach baba z anglika zawsze zabierała nam komóry za granie na lekcji to wzieliśmy z kumplami kilka opakowań chusteczek i udawaliśmy ze gramy. baba sie rozwrzeszczała a całą klasę, a jak sie dowiedziała że to chusteczki to cały dzień przy nas czerwona chodziła :wink:
  • 0

#28 mleko2099 Napisany 10 kwietnia 2005 - 10:40

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Ja już sie w tej kwesti wypowiadałem. Gry na komórke to fajna alternatywa dla tych którzy nie posiadają handheldów. Ja pomimo że posiadam z chęcią cioram na komórze np ostatnio w POPa , IMO bardzo przyjemna gra.
  • 0

#29 Ganon Napisany 10 kwietnia 2005 - 10:46

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Dobra, widze, ze Yako, ma na mysli, "weza" i inne, a ja mam na mysli "powazne" gry. ;D Na N-gage'a naprzyklad.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2005 - 10:48

Gość__*
  • Goście
Nie nie mam na myśli węża, ale choćby Fife2004 na ngage w którą cioralismy na lekcjach. I na lekcje może to i dobre, poza tym to handheld.
  • 0