Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry Na Komórke - Wasze Opinie


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
179 odpowiedzi na ten temat

#61 Kradz!ej Napisany 09 czerwca 2007 - 16:58

Kradz!ej

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Niedawno miałem okazję zagrać w Lumines Mobile i powiem, ze to jest coś, a najciekawszy jest tryb versus. Dzięki zagraniu w tę grę wiem, ze MUSZĘ mieć wersje na PSP - gdyz ejst szybsza, ładniejsza i większa. Teraz pozostaje tylko kupić! :D
  • 0

#62 Gość__* Napisany 09 czerwca 2007 - 17:03

Gość__*
  • Goście
Ja jakiś czas temu grałem na N-Gage'u w Tony Hawk's Skateboarding. To były rekolekcje, a gra mnie wciągnęła okrutnie. Do tego stopnia, że gdy wszyscy wstawali, to ja siedziałem i się denerwowałem, że mi kickflip nie wszedł :)
Wrażenia pozytywne - gdyby nie okazjonalne spowolnienia animacji, mołbym rzec, że jest to 100% wierna konwersja z PSX. Czyli - świetny Tony :)
Jak ktoś ma N-Gage, nie może nie mieć tej gry, po prostu.
  • 0

#63 lavatekk Napisany 20 czerwca 2007 - 19:03

lavatekk

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:
hmm, Mielu nie czaje o co ci chodzi z tymi grami robionymi przez licealistów?

to, że w Polsce 80% sprzedawanych gier do gówna, to niestety nie wina tego, że na komórki wychodzi tyle beznadziejnych gier, ale wina naszych sprzedawców, po prostu brakuje umów z dobrymi producentami

takie firmy jak Gameloft, Rovio, Glu Mobile wydają praktycznie tylko same dobre tytuły...

brakuje wciąż świadomości co do gier, ale większąść graczy komórkowych to casual gameres którzy nie wnikają w jakość, kupują gry z gazet po tytule, opisie czy obrazkach...

na komórkach ponownie odżyły gatunki które wydawało się że już są umarłe, czyli shot'upy (np. skyforce) czy platfomówki 2D

gry komórkowe rozwijają się w olbrzymim tępie i za 3 do 5 lat bedą generować zyski większe niż sprzedaż gier na DS i PSP razem wzięte, zresztą komórek potrafiących wyświetlić np. grafike taką jak w BiA 3D Mobile jest w tej chwili na świecie grubo ponad 100 milionów!

co do ceny gier... jeżeli na psp czy ds ktoś kupuje gry które można skończyć np. w 10godzin kosztujące ponad 100zeta, to czy 10 zeta za godzine wciągającej platformówki na komórke to dużo?
  • 0

#64 2dor Napisany 20 czerwca 2007 - 19:57

2dor

    Link

  • Narybek
  • 291 Postów:

to, że w Polsce 80% sprzedawanych gier do gówna, to niestety nie wina tego, że na komórki wychodzi tyle beznadziejnych gier, ale wina naszych sprzedawców, po prostu brakuje umów z dobrymi producentami

nieprawda

takie firmy jak Gameloft, Rovio, Glu Mobile wydają praktycznie tylko same dobre tytuły...

nieprawda

brakuje wciąż świadomości co do gier, ale większąść graczy komórkowych to casual gameres którzy nie wnikają w jakość, kupują gry z gazet po tytule, opisie czy obrazkach...

nieprawda

co do ceny gier... jeżeli na psp czy ds ktoś kupuje gry które można skończyć np. w 10godzin kosztujące ponad 100zeta, to czy 10 zeta za godzine wciągającej platformówki na komórke to dużo?

Naprawde niewiem jak mozna wydac 10zł za takie "wciagajacej plaformowki"...
  • 0

#65 lavatekk Napisany 20 czerwca 2007 - 20:56

lavatekk

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:
dzieki za bardzo konstruktywną wypowiedź :(
  • 0

#66 Gość__* Napisany 20 sierpnia 2007 - 19:09

Gość__*
  • Goście
czas crapowatych gier na komy się kończy... różnego rodzaju ofensywa gier w 3d jest calkiem spora, plus emulatory popularnych pastegnów stacjonarnych oraz handheldów [od atari 2600 do gameboy'a advance'a] naprawdę dają duży plus obecnej generacji telefonów wyposażonej w symbiana.

ja osobiście polecam obadać God of War Chain Of Olympus, scrolowany beat'em up z kratosem, Asphalt 3 3D, Fifa 07 3D, plus wiele wiele innych. Godną uwagą jest też seria Darkest Fear, "survival logical game" :).

wracając na chwilkę do emulatorów, to na przykład, dzięki temu mam cały czas przy sobie gry rpg czy turowe strategie oraz niektóre platformery. Od na przykład Chrono Cross'a, po przez Zeldę ze SNES'a, kończąc na FF Tactics Advance lub FF VI Advance. Fakt, faktem, że są to gry pisane na na "konsole" ale kurczę, dzięki temu nie musze nosić pełnych kieszeni wypchanych sprzętem i innymi badziewiami.

Sądzę również, że kwestią czasu jest możliwość grania w gry z NDS'a na komórkach ponieważ, np. Nokia N95 posiada tuch screen, który spokojnie można wykożystać w grach z dsa :).

Minusem gier na komórki jest dosyć ciężkie sterowanie przy wartkiej akcji, dlatego kurcze bijatyki, czy gry pokroju Metroida na komórce, a raczej granie w nie jest czystą perwersją :P.

Ja tam osobićie nie potępiam grania na mobilnym sprzęcie przeznaczonym do konwesacji :^^:
  • 0

#67 Gość__* Napisany 20 sierpnia 2007 - 19:15

Gość__*
  • Goście

ja osobiście polecam obadać God of War Chain Of Olympus

To na PSP, na komórki wyszedł GoW Betrayal... :gwizdek:
  • 0

#68 Gość__* Napisany 20 sierpnia 2007 - 19:19

Gość__*
  • Goście

ja osobiście polecam obadać God of War Chain Of Olympus

To na PSP, na komórki wyszedł GoW Betrayal... :gwizdek:

no no :)
  • 0

#69 Sylvan Wielki Napisany 20 sierpnia 2007 - 20:15

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
I jak wygląda - rewelacja :cooo:
Z innych gier na tel. komórkowe polecam Front Mission i Tekken :^^:
  • 0

#70 Ayu.rin Napisany 20 sierpnia 2007 - 20:45

Ayu.rin

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 642 Postów:
Ja na komórce gram w Zume, Kakuro i Lumines. Co ciekawe, choć wcale mi się to nie podoba, Lumines w wersji na kom. podeszła mi bardziej niż ta na PSP
  • 0

#71 Gość__* Napisany 20 sierpnia 2007 - 21:20

Gość__*
  • Goście

Ja na komórce gram w Zume, Kakuro i Lumines. Co ciekawe, choć wcale mi się to nie podoba, Lumines w wersji na kom. podeszła mi bardziej niż ta na PSP

Lumines jest ok, zagraj lepiej w METEOS.
  • 0

#72 Danteusz Napisany 20 sierpnia 2007 - 21:51

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Meteos jest zbyt przypadkowe. Lumines rządzi przede wszystkim dlatego ze gracz ma wszystko pod kontrolą, nie ma mowy o szczęściu.
  • 0

#73 Gość__* Napisany 20 sierpnia 2007 - 22:34

Gość__*
  • Goście
Na swojej komórze najlepsza gra, jaką mam to Bounce :^^: Cholerstwo proste, bo idziesz kulką i pokonujesz przeszkody, a jednak potrafię przy tym baterię rozładować :ninjadance:
  • 0

#74 Gość__* Napisany 30 grudnia 2007 - 15:52

Gość__*
  • Goście
Heh, zagrajcie sobie w taką Sega Rally, albo inną 3D to gęba ląduje na podłodze/biurku*

Jak na komórki to ta gierka ma wypas grafę [ :^^: ]




*niepotrzebne skreślić :^^:
  • 0

#75 MacDoombek Napisany 02 stycznia 2008 - 16:03

MacDoombek

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:
Sega Rally-crap jakich malo!
Niegrywalna, nudna, latwa nie ma sie czym jarac.
Duzo lepszy jest NFS Pro Street, chociaz i tak daleko mu do idealu

Jesli moge zareklamowac to polecam serwis mobile.gamepress.pl [na ktorym sam kiedys pracowalem], projectnext.eu [po angielsku ale prowadzony przez Polaka] i zareklamuje siebie, czyli gaminator.pl, gdzie pojawia sie calkiem duzo recenzji gier mobile, a niedlugo powstanie dzial mobile.

Moze i nasza kochana gazeta, bylaby takim dzialem zainteresowana? Panie redaktorze, prosimy o odpowiedz:P
  • 0

#76 Mielu Napisany 02 stycznia 2008 - 17:19

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Był już raz taki dział, ale się nie przyjął. Zobaczymy, może ankiety coś w tej sprawie wyjaśnią.
  • 0

#77 MacDoombek Napisany 05 stycznia 2008 - 05:03

MacDoombek

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:
Jak co to ja chetnie sluze pomoca, tekstami i supportem, wiec jak co to dajcie znac:D
  • 0

#78 lavatekk Napisany 14 stycznia 2008 - 15:48

lavatekk

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:

Był już raz taki dział, ale się nie przyjął. Zobaczymy, może ankiety coś w tej sprawie wyjaśnią.


widać reklamodawcy uważają że jakieś tam zainteresowanie jest skoro ERA do spółki z EA walnęła taką grubą reklamę :)

btw. FNR3 czy Doom RPG są świetne, Simsy i The Simpson to crapy :), reszta gier to typowe średniaki - zresztą dla EA każdą grę robi niemal inny developer przez co są olbrzymie różnice w jakości gier ze stajni EA na komórki
  • 0

#79 Marbel Napisany 16 stycznia 2008 - 09:39

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Moja zabawa z grami na komórkę skończyła się gdy kupiłem PSP. Jednak gdy wraz z nowym N+ zobaczyłem jak teraz takie gry wyglądają to oczy mi wyszły! Ale jaka komórka pociągnie takie gry?? Mnie zaciekawił Burnout... na tym obrazku w reklamie wygląda ciekawie.
  • 0

#80 luck1985 Napisany 16 stycznia 2008 - 14:48

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Kazda z najnowszym symbianem , chociazby s60V3
  • 0

#81 Gość__* Napisany 16 stycznia 2008 - 16:21

Gość__*
  • Goście
Na komorce gram tylko w Pasjansa :P Do grania na lekcji uzywam DSa albo PSP.
  • 0

#82 MacDoombek Napisany 16 stycznia 2008 - 16:44

MacDoombek

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:

Kazda z najnowszym symbianem , chociazby s60V3


A wlasnie ze nie, widac ze powtarzasz opinie zaslyszane w internecie.
Komorki z symbianem, a zwlaszcza s60v3, bardzo zle radza sobie z Java 3D. Oczywiscie, ktoras tam wersja Burnouta byla juz plynna, ale to ewenement.
Duzo lepiej to wychodzi Sony Ericssonom.


Ale jaka komórka pociągnie takie gry??

Zaczynając o najtańszych, to Sony Ericsson k750i, w800i, d750i - te telefony mozesz kupic nawet za 300 jak dobrze poszukasz.Oczywiscie przeszkoda moze byc maly ekran (176x220), wiec jak ktos woli wieksza rozdzialke to SE k800i, w880i, s700i- tu masz ekranik 240x320, co jest najlepszym ekranikiem aktualnie, a i ceny zaczynaja sie od 500 zeta.
Co z Nokii? Jesli zalezy Ci na graniu w gy 3d, to tylko telefony z s40v3 i s40v5. Najlepsy przyklad, nokia 5300. Calkiem tania, calkiem niezle opcje, i dobrze radzi sobie z JAVA. Jedyny problem? Ograniczenie pliku JAR do 1mb.

Co do przewagi Sony Ericssona na tym polu- zaimplementowane tam technologie, takie jak Mascoot Capsule, pozwalaja na uciagniecie takich gier jak Tony Hawk Downhill Jam, czy Blade and Magic.

A Burnout- wcale nie taka rewelacja jak go maluja-> KLIK
  • 0

#83 Gość__* Napisany 16 stycznia 2008 - 16:59

Gość__*
  • Goście
Ktos wie jak Motorola V3i radzi sobie z grami w 3D? I ktos moze mi jakies dobre gry na ten telefon polecic?
  • 0

#84 MacDoombek Napisany 16 stycznia 2008 - 17:28

MacDoombek

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:

Ktos wie jak Motorola V3i radzi sobie z grami w 3D? I ktos moze mi jakies dobre gry na ten telefon polecic?


Jak kazda praktycznie motka-slabo:/
Slaba rozdzialka w grach, gorny pasek non stop wlaczony, ogolnie nieciekawy ekranik-> 176 x 220.
A java 3d? Jescze sie nie spotkalem z tym na motke v3i.
Post wyzej podalem linka do Burnouta-> zobacz screeny 2d i 3d. Wlasnie 2d sa z motki Twojej.
  • 0

#85 Sotaku Napisany 13 lutego 2008 - 19:00

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Mam K800i i wiele gier, te 3d chodzą u mnie płynniutko. Ostatnio wrażenie na mnie zrobiły Civilization 3 (mimo że poważnie okrojona, wyglądem przypomina Civ 1 z Amigi)
Elven Chronicles oraz Orcs and Elves, świetne gierki polecam!
  • 0

#86 Godot Napisany 30 marca 2008 - 17:57

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
gierki pod jave czy symbiana to dno i metr mulu niestety... pol dnia dzisiaj stracilem na "bawieniu" sie roznymi takimi gierkami i stwierdzam, ze zdecydowanie NIE warto, o wiele lepiej wgrac sobie emulator np GBA niz meczyc sie z crapami typu DMC Mobile
  • 0

#87 Kurzy Napisany 30 marca 2008 - 18:19

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

o wiele lepiej wgrac sobie emulator np GBA niz meczyc sie z crapami typu DMC Mobile

Dokładnie. Dzisiejsze telefony chyba potrafią emulować GBA jak mówisz. Ja miałem Ngage to grałem przede wszystki w gry z NESA i GBcolor. Z grami z Nesa był mały kłopot bo n gage ma prostokątny wyświetlacz ale z grami z GBC było spoko-ciorało się w poksy i nawet wlaki robiliśmy przez blutufffffff :) A na Nesie jest masa perełek na pogiercowanie na 20 minut. Parę gier na samo N gage było warte uwagi.

A gry na Symbiana i jave to prawie w każdym przypadku gówno...mogą się trafić jakieś gierki 2 d fajne ale jak 3 d wyścigi czy coś to dziekować od razu :lol: Generalnie crapy i nie warto wgrywać tych szajsów. Rainbow Six jest fajne od Gameloftu. Wogóle Gameloft jeszcze niektóe gry jako takie robi na symbiana.
  • 0

#88 Gość__* Napisany 30 marca 2008 - 20:18

Gość__*
  • Goście
Polecam stronkę: http://wap.gamejump.com/

Wszystkie gry za darmo (niestety trzeba się zgodzić na zassanie reklam przy pierwszym uruchomieniu). Jednak gierki są fajne...
  • 0

#89 Godot Napisany 31 marca 2008 - 15:06

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
potrafia potrafia, telefony z symbianem v3 emuluja GBA idealnie, bez zadnych problemow, mozna grac poziomo, sterowanie jest calkiem wygodne (z wyjatkiem jakis megaszybkich gierek, ja gram w rpgi i strategie wiec jest swietnie)
  • 0

#90 Gość__* Napisany 31 marca 2008 - 15:14

Gość__*
  • Goście
Nokia 6630 swietnie sobie radzi z GBA. Widzialem chlopa w pociagu co cial w Pokemony :P
  • 0